شفارا ( پتروشيمي فارابي )

mottahar

Well-Known Member
کاربر فعال
ببینیم از فردا چه می کنه این سهم خیلی حس خوبی بهش دارم حس می کنم از فردا حرکت خوبی خواهد داشت

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بعید می دونم. اگر سود سال 97 ، 54 تومن باشه.. می دونید انموقع سود سال 98 چقدر خواهد بود...
البته با سرمایه قدیم حساب کردن.. بنده هم با سرمایه جدید حساب کردم به سود حدود 2 تو3 تومنی رسیدم

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهم داره سود ساز میشه
واین قیمتها برای یک سهم پتروشیمی واقعا جوکی بیش نیست
بله موافقم... شپترو و شفارا واقعا مفت هستن حالا هر کدوم زودتر از زیان در بیان طبیعیه که روند صعودی بخود میگیرن و فکر میکنم شفارا با توجه به روند صورتهای مالی فصل گذشته ش سریعتر بسود میرسه

mirzaei.s

Well-Known Member
کاربر فعال
بله موافقم... شپترو و شفارا واقعا مفت هستن حالا هر کدوم زودتر از زیان در بیان طبیعیه که روند صعودی بخود میگیرن و فکر میکنم شفارا با توجه به روند صورتهای مالی فصل گذشته ش سریعتر بسود میرسه
کاملا موافقم با شما جناب سلطانی
دیشب که روی هردو سهم مطالعه میکردم منم به همین نتیجه رسیدم
با اینکه شپترو هم سهم عالی میدونم
ترجیح دادم شفارا روجایگزین شپترو کنم
انشالله سهامداران هردوگروه سود کنند

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کاملا موافقم با شما جناب سلطانی
دیشب که روی هردو سهم مطالعه میکردم منم به همین نتیجه رسیدم
با اینکه شپترو هم سهم عالی میدونم
ترجیح دادم شفارا روجایگزین شپترو کنم
انشالله سهامداران هردوگروه سود کنند
بالاخره فروشندگان این دو سهم حتی با وجود زیان از فروش خسته میشنو چقدر سهم میتونه این قیمتها بازی کنه.. شفارا نهایت تا اومدن گزارش ۱۲ ماهه یعنی یک هفته دیگه و کمتر از ۳ روز معاملاتی دیگه در این قیمتها میتونه دست بدست بشه البته بشرطی که سهامداران عمده مثل فبیرا جلوی رشد سهم رو با وجود سودسازی نگیرن که البته اونم فقط زمان رشد رو به تاخیر میندازه .. در مورد شپترو هم نهایت تا دوماهه دیگه این قیمتها میتونه دست بدست بشه و با راه اندازی واحد ۶۰۰ و افزایش تیراژ تولید براحتی باید گپ بین خودش و شغدیر رو نهایت تا یکسال آینده پر کنه هرچند که شپترو محصولات متنوع تری داره و با گرید برتر نسبت به شغدیر

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
البته با سرمایه قدیم حساب کردن.. بنده هم با سرمایه جدید حساب کردم به سود حدود 2 تو3 تومنی رسیدم
البته فقط پیش بینی بنده با توجه به صورت مالی و گزارش تفسیری ۹ ماهه شرکته شاید کلن اشتباه باشه.. پیشنهاد خرید و فروش ندارم هرچند که خودم سهامدار شرکتم

mirzaei.s

Well-Known Member
کاربر فعال
شفارا گزارش شش ماهه33تومن زیان ساخته بود ولی گزارش شش ماهه11تومن زیانش شده بااین حساب تو سه ماهه سوم22تومن سود ساخت بوده

mottahar

Well-Known Member
کاربر فعال
با توجه به گزارشات خوب پترو یی و پالایشگاهی ها و جو مثبت گروه این هم یه حرکت خوب داشته باشه
اگه گزارش سهم روانه شود و سوپرایزی داشته باشد می تواند توی یک روز 20 تا 30 درصد مثبت خوشگل بخورد
البته شاید هم این ها توهمات من هست که با توجه به کوتاه مدتی بودنم ونوسان گیر بودم شکل گرفته هست

mirzaei.s

Well-Known Member
کاربر فعال
فروشندگان شفارا پشیمون خواهد شد اونوقت که از 359 عبور کنه

بالا