شفارا ( پتروشيمي فارابي )

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
منو گمراه کردند وگرنه 800تومن سوار می شدم.می گفتند زمینش سند نداره یا بانک رفا قبول نکرده.من ساده هم باور کردم اخه یکی نیست بگه کارخانه ایی که زمان شاه فقید ساخته شده مگه میشه بی سند باشه بعد 60سال
یه سری میزدی گزارشات 12 شرکت متوجه میشدی که تا خرداد امسال بدون سند بوده... یه نمونه دیگه ش شپترو..

لایک ها: kor2

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
بابا یه ماهه داریم داد میزنیم سهم را بگیرید فقط یه سری بلدند غر بزنند و مسخره کنند یا عقل کل بدونند
الانم میگم وتجارت ارزون را بگیرید سهم راحت بعد از افزایش بالای 100 تومنه

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بابا یه ماهه داریم داد میزنیم سهم را بگیرید فقط یه سری بلدند غر بزنند و مسخره کنند یا عقل کل بدونند
الانم میگم وتجارت ارزون را بگیرید سهم راحت بعد از افزایش بالای 100 تومنه
وتجارت مفته اگه تایید بشه... ملت وبصادر رو میبینن که تایید شده و داره هی منفی میخوره معلومه دیگه از تجارت که هنوز مجوز نگرفته نا امید بشن... در ضمن بالای 100 تومن بیشتر شبیه رویاست. .. یکم فی رو پایین بیارید با منطق جور در بیاد

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تبریک بابت سهم شفارا 75 تومنی دیروز... ابزار پایه ج و سهم پتروشیمی تولیدی... یعنی اکازیون...واقعا اگه به سند دار بودن زمین کارخانه شک نداشتم تک سهم میشدم روی شفارای 800 تومانی.. حیف که شفاف نبود شرکت .. بهرحال تبریک مجدد به همه شفارایی ها

Aminee

Well-Known Member
کاربر فعال
افسوس که نتونستم سهم سفاسی رو هم با شفارا بزنم و درصدی بشم با مشکلاتی که در سفاسی پیش اومد شکر خدا میکنیم و بس
انشالا سفاسی هم با خبر خوبی بزودی سورپرایز کنه

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
افسوس که نتونستم سهم سفاسی رو هم با شفارا بزنم و درصدی بشم با مشکلاتی که در سفاسی پیش اومد شکر خدا میکنیم و بس
انشالا سفاسی هم با خبر خوبی بزودی سورپرایز کنه
قبلن هم گفته بودم که سقاسی رو فقط اون مجید علم کرد والا کسی نگاش هم نمیکرد حتی به دوستانم گفتم مجوز هم بیاد تا 3 هزار بالا نمیروه و گفتم بالای 2500 خارج بشن قبل از اومدن مجوز... که دیدید درصد مجوز کم شد و برعکس حرفای دروغش مثل یه زالو فروخت چون کارش همینه شیادی... امیدوارم با حرف اون زالو سفاسی رو نخریده باشید. . من روی شفارا ریسک کردم و هفته گذشته خرید زدم چون پتروشیمی هست نه روی سفاسی که فروشی نداره... با این حال امیدوارم بازگشایی مثبتی داشته باشه و سود کنید

Aminee

Well-Known Member
کاربر فعال
قبلن هم گفته بودم که سقاسی رو فقط اون مجید علم کرد والا کسی نگاش هم نمیکرد حتی به دوستانم گفتم مجوز هم بیاد تا 3 هزار بالا نمیروه و گفتم بالای 2500 خارج بشن قبل از اومدن مجوز... که دیدید درصد مجوز کم شد و برعکس حرفای دروغش مثل یه زالو فروخت چون کارش همینه شیادی... امیدوارم با حرف اون زالو سفاسی رو نخریده باشید. . من روی شفارا ریسک کردم و هفته گذشته خرید زدم چون پتروشیمی هست نه روی سفاسی که فروشی نداره... با این حال امیدوارم بازگشایی مثبتی داشته باشه و سود کنید
امثال اون ارزشی ندارن که بنده بخام با حرفشون سهم بخرم
یاد فبیرای 1200 تومانی و تپکوی 80 تومانی بخیر که سیگنال کردم تو کانال
اما شغارا رو هدف من این بود که درصدی بشم و بیام بالا منتها بدلیل اینکه قانونا مدارک و مستندات سفاسی زودتر میامد رو کدال و فکر اینهم نمیکردم که بخاد 1230 درصد تایید بشه شفارا رو برای ورود سنگین موکول کردم به امدن مدارک و مستندات سفاسی که خوب قسمت نبود

اما خبر خوب اینکه این ادم دروغگو از سهم خارج شد از سفاسی با به قول خودش زرنگی اما بزودی ...
شفارا هم مبارکه شما باشه و سایر دوستان بنده هم سنگین شفارا دارم خوشبختانه با 3 کد اما سفاسی هم بزودی سورپرایز خواهد کرد

احمد2013

Member
کاربر فعال
#شفارا تبریک به همه دوستان. شما توی سهمهای پتروشیمی فعال نگاه کنید ببینید پایین ترین قیمت آن چند است و با قیمت شفارا بعد از افزایش سرمایه مقایسه کنید. تازه این سهم شروع به رشد کرده واحیا شده ازچند ناحیه : افزایش تولید ، اجاره مخازن که حداقل بالای 300 تومان سود برای شرکت داره ، طرحهای توسعه که منجر تولید محصولات جدید با ارزش افزوده بالا می شود. این سهم بعد از اعمال افزایش سرمایه و خبرهای عالی که توی مجمع اعلام می شود یک مثبت تپل می خوره که تازه اول کاره . دوستان مراقب سهم خود باشید و دودستی بچسبید حداقل تا بعد ازمجمع وباز شدن حدود 1 ماه بعد.

milad001

Well-Known Member
کاربر فعال
#شفارا تبریک به همه دوستان. شما توی سهمهای پتروشیمی فعال نگاه کنید ببینید پایین ترین قیمت آن چند است و با قیمت شفارا بعد از افزایش سرمایه مقایسه کنید. تازه این سهم شروع به رشد کرده واحیا شده ازچند ناحیه : افزایش تولید ، اجاره مخازن که حداقل بالای 300 تومان سود برای شرکت داره ، طرحهای توسعه که منجر تولید محصولات جدید با ارزش افزوده بالا می شود. این سهم بعد از اعمال افزایش سرمایه و خبرهای عالی که توی مجمع اعلام می شود یک مثبت تپل می خوره که تازه اول کاره . دوستان مراقب سهم خود باشید و دودستی بچسبید حداقل تا بعد ازمجمع وباز شدن حدود 1 ماه بعد.
شما کجا بودی تا حالا، هیچ پستی نمی زدی

kor2

Well-Known Member
کاربر فعال
تبریک هر چند انتظار 1980درصدی داشتم.ولی با همین هم به قیمت 62تومن درمیاد برام. انشاا... که بالای 120باز بشه. ممنون از همه دوستان که موجب شناخت بیشتر شرکت می شوند تا با دید باز سهامدار باشیم که با یک منفی خودمان را نبازیم.

پارسا10

Well-Known Member
کاربر فعال
لعنت بر مجید الماسی که میگفت شفارا افزایشش عملی نمیشه... تف به ذات نجس مهراد اریانا که افزایش سرنایه همه سهمارو کوبید از جمله خمهر شپترو شفارا تپکو.... اخر سرم با دروغ در سفاسی گیر کردو سفاسی رو با حیله تموم فروخت و پولشو برد نون بخره بده زنش بخوره.... ببین اخرش این نونا با زندگیت چیکار میکنه مجید الماسی شارلاتان

hamid 20

Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنظرم 100 تومن بعد از افزایش سرمایه هم می ارزه یعنی با 1750 تومن بره مجمع چون تو بازار پایه ج سریع رشد میکنه و به 200 300 می رسه.

بالا