شفارا ( پتروشيمي فارابي )

saman3g

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شکر خدا در محدوده 800 تومن با حماقت بازارگردان که فکر میکرد با ایجاد جو منفی میتونه سهم غیر خودیها را جمع کنه بر سهام قبلی افزودیم.کاری که در شپترو هم در محدوده 380 انجام شد. باز هم شکر خدا که دشمنان سهامداران را از احمقها قرار داد. به امید منفی های بیشتر

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر این افزایش سرمایه دچار ابهام یا مشکل بود حسابرس تایید نمیکرد . چون حسابرس های شرکت مورد تایید سازمان بورس هستند پس الکی سهامدار خرد را نترسانید . این سهم رو کسی زیاد ندارد که بخواهید با این هوچی گریها از دستشون دربیارید برید دعا کنید که سهامدار عمده براتون عرضه کند.
شما یا تازه کارید یا اینکه از حال و هوای سهمای دیگه که برنامه های مشابه دارن بیخبرید... بنده نمونه واقعی شپترو رو مثال زدم که اتفاقا طبق حرف شما حسابرس برنامه افزایش سرمایه ش رو تایید کرد دفعه قبلی با وجود سند نداشتن کارخونه اتفاقا حسابرسان شپترو برگزیده سازمان و مورد قبول سازمان بودن ولی بعد از دوماه چی شد؟؟ رد برنامه افزایش سرمایه بدلیل نداشتن سند.. حرف بنده رو قبول ندارید در کدال گزارشات شپترو در مورد افزایش سرمایه رو یه نگاه بندازین...بیشتر از چند دقیقه وقت نمیگیره. اینقدر توی این سرزمین و مخصوصا این سازمان بورس دروغ گفتن و کلاه برداری و دزدی کردن از جیب سهامدار خرد که حرف حقیقت ملت رو میترسونه عجب... آقا وجدانن از چهارشنبه صف خریدش کنید در سقف قیمتی تا 10 هزار تومن هم مچ کنید سود 10 برابری ببرید...اینجور حرف زدن بیشتر به مذاق یعده خوب میاد..

jalalbigdeli

Well-Known Member
کاربر فعال
تابلو معاملات بهترین حرف رو خواهد زد ..وگرنه حرف های ما که باد هواست
من تا چهارشنبه حرفی نخواهم زد خودم این سهم از 395دارم هر کی میخاد بخره هر کی میخاد بفروشه

امیدفر

Active Member
کاربر فعال
فکر میکنید مجوز بیاد قیمت چند شده؟ میشه خرید؟ نمیشه؟ اینایی که 100هزارتا 100هزارتا خریدن همینطوری خریدن یا پول اضافه داشتند؟ زمان مشخص میکند.

مهاب

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
ممنون از درج خبرتان ؛ یک سوال آیا این پرویز خالقی همانی است که یک زمان شدیدا سنگ ثتران و پروژه هایش را به سینه میزد یا خیر ؟ اگر ایشان باشند که در ثتران آن زمان خیلی ها را به خاک سیاه نشاند ؛ در هر صورت علی الحساب گزارش حسابرس هم در کدال نشسته و در حقیقت فعلا شفارا دو هیچ جلو افتاده :D:D موضوع سند دار بودن یا بی سند بودن زمینهایش هم تا تایید سازمان با افزایش سرمایه در ابهام فعلی قرار دارد و هیچ کسی دقیقا نمیداند سند دار هستند یا خیر و چه مقدار ؛ کسانی هم که وارد این سهم میشوند بایستی پیه همه چیز را به تنشان بمالند ؛ والا اگر امثلا فردا تایید سازمان با افزایش 1987 درصد در کدال بنشیند ؛ آیا فکر میکنید کمتر از حداقل 2500 تومان این سهم گیر کسی خواهد آمد ؛ نه قصدم جو دادن است نه بوق زدن برای سهمی ؛ فقط منظورم این است اگر کسی طالب سهمی بسیار ریسکی است بایستی تاوان ریسک کردن را داشته باشد و از آن مهمتر با درصدی مشخص این کار را انجام دهد ؛ علی الحساب منتظر قیمت مچینگ روز چهارشنبه میمانیم ؛ الخیرو ما وقع
من از يكي از كارشناسهاي ارزيابي در خصوص سند زمينها سؤال كردم پاسخ ايشان بدين ترتيب است " 1-زمينهايي كه سند داره ارزيابي شده ، 2- كلي اعيان و تجهيزات داره و 3- سه كارشناس ديگر هم ارزيابي نموده اند "
فقط بايستي ديد در اين مدت يك ماهه ، مي توان مجوز سازمان را گرفت و مجمع برگزار كرد يا خير؟

jalalbigdeli

Well-Known Member
کاربر فعال
من با امور سهام ش کت تماس گرفتم مفصل حرف زدم باهاشون
شرکت تولیدش عالی و فروش هم عالی ...تو گزارشات هم نود و شش درصد نسبت به پارسال رشد داشته گفتند هیچ مشکلی نداریم
و نه اعتصابی هست نه چیزی
مراقب یه عده جا مانده از سهم باشین که میخان بزخری کنن

Aminee

Well-Known Member
کاربر فعال
250 هزارتا رنج کشیدم روی 9200 ریال امیدوارم سود خوبی بده.هر چند تا بجنبم 879 بخرم صف فروشش جمع شد

dozdanishan

Well-Known Member
کاربر فعال
سهامدار عمده (شفن) امروز ۸۸۰ هزار تا شفارا خریده!! 3 تا نتیجه من میگیرم بقیشم اساتید بگن :
1- فروش های قبلی و در قیمت های پایین سهامدار عمده با فشار سازمان برای عرضه و زدن به کد های شخصی بوده
2- مجوز سازمان برای افزایش سرمایه اوکی هست و شایعات مبنی بر سند دار نبودن زمین ها چرت محض بوده!
3- سهامداران عمده قصد دارن بسرعت وضعیت افزایش سرمایه رو مشخص کنن تا بتونن با گرفتن تسهیلات بانکی وضع شرکت رو متحول کنن

پیوست ها

کدال

Well-Known Member
کاربر فعال
100 هزار سهم بخرید 90 ملیون 1 سال صبر کنید تا تبدیل بشه به 2.1 ملیون سهم حداقل 250 تومانی پس فقط صبرکنید......

davod67

Well-Known Member
کاربر فعال
تا افزایشش تایید نشه نمیشه ریسک کرد....شپترو درس عبرت نشد براتون....اگه زمین هاش سند نداشته باشن تایید نمیشه

بالا