شفارا ( پتروشيمي فارابي )

سهامداركوچك

New Member
کاربر فعال
با توجه به ذخيره 11ميليارد و 517ميليون ريال سود انباشته در ابتداي سال 83

تخصيص 1075ريال سود براي هر سهم محتمل است

--------------------------------------------------------------------
اگر بگونه اي راستين در پي بدست آوردن چيزي باشيد اراده شما در تمامي ذرات جهان

متبلور خواهد شد تا شما به خواسته راستين خود برسيد

mehdi60

Well-Known Member
کاربر فعال
تایپک این سهم در طول 13 سال اخیر فقط 2 تا پست داشته اونم توی تالاری که بعضی تاپیک ها هر روز 10 صفحه و یا بیشتر مطلب توش می زنن
اوج بی توجهی بازار به این سهم و حقارت ........
امیدوارم یه روزی جبران بشه

jalalbigdeli

Well-Known Member
کاربر فعال
من بیشتر از یک ماهه هر روز زنگ میزنم به شرکت میگن مدیر عامل نداریم که گزارش کنترل داخلی رو امضا کنه

jalalbigdeli

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستانی که سهامدار پتروشیمی فارابی هست با امور سهام تماس بگیرن پیگیر بشن من آنقدر زنگ زدم خسته شدم
02188779044
داخلی 120امور سهام
داخلی 105دفتر سرپرست

امیدفر

Active Member
کاربر فعال
دوستانی که سهامدار پتروشیمی فارابی هست با امور سهام تماس بگیرن پیگیر بشن من آنقدر زنگ زدم خسته شدم
02188779044
داخلی 120امور سهام
داخلی 105دفتر سرپرست
سلام چند روز بعد از بسته شدن تماس گرفتم گفتند چند روز دیگه باز میشه ولی هر چه تلاش کردم دیگه کسی جواب نداد 02188776476 داخلی120 این شماره هم هست

jalalbigdeli

Well-Known Member
کاربر فعال
من چندین بار با امور سهام حرف زدم شرکت مدیر عامل نداره سرپرست داره...نمیتونه گزارش کنترل داخلی رو امضا کنه..سهامدار عمده هم تکلیف شرکت رو مشخص نمیکنه

jalalbigdeli

Well-Known Member
کاربر فعال
تجدیدارزیابی

لیست شرکت های مشمول ماده 141 با پتانسیل افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی معاف از مالیات در سال 97 مطابق قانون مصوب مجلس شورای اسلامی

پیوست ها

canary

Well-Known Member
کاربر فعال
تجدیدارزیابی

لیست شرکت های مشمول ماده 141 با پتانسیل افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی معاف از مالیات در سال 97 مطابق قانون مصوب مجلس شورای اسلامی
این لیست به روز نیست. مثلا زهراوی و تپکو جزوشون نیست. یا زیان انباشته وبصادر طبق صورتهای مالی 96 تقریبا 75 هزار میلیارد تومنه در صورتیکه در این لیست 19 هزار میلیارد تومن قید شده. این لیست سهامداران رو دچار گمراهی میکنه.

jalalbigdeli

Well-Known Member
کاربر فعال
من کاری با سهم های دیگه ندارم..منظورم پتروشیمی فارابی بود که باید افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی ها بده و معاف از مالیات هستش

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kiavash13

Member
کاربر فعال
عضو تازه
در مورد علت بسته بودن هم اینه که گزارش کنترل داخلی کاملا آماده است. مساله اینه که شرکت سرپرست یا مدیرعامل نداره که امضاش کنه. سهامدار عمده اصلا واسش مهم نیست که این سهم مشکل داره و باید مجمع افزایش سرمایه برگزار کنه

بالا