شغدیر(پتروشیمی غدیر)

نوين بورس

Very Good Member
کاربر فعال
مشاهده پیوست 42965
#شغدیر

اگر مشکل تولید و فروش به طور کامل حل شود سال آتی شغدیر 1450 ريال eps خواهد داشت. برای سال جاری انتظار تحقق 950 ريال eps با فرض 110 هزار تن فروش محصول داریم.

@validhelalat
شغدیر هیچ مشکلی بابت تولید و فروش ندارد
مشکلش مدیرعامل فیلمش بود که دنبال کاسبی بود
 

ali440_440

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان سهامدار این سهم.
سال های گذشته سود را واربز می کرد به حساب یا باید میرفتید بانک ؟
 

HAMSAFAR

Very Good Member
کاربر فعال
✔بازار پی وی سی ایران در حالی با وجود افزایش قیمت پایه این کالا در هفته جاری تغییر خاصی نداشته است که حجم ذخیره پی وی سی سازها افزایش یافته و از این رو عرضه های پی وی سی نیز با افزایش در بورس کالا مواجه شده است، به طوری که امروز پتروشیمی بندرامام در اطلاعیه ای عرضه گرید S70 را 3500 تن اعلام و عنوان کرد: اگر کل عرضه 3 هزار و 500 تنی از سوی خریداران درخواست و خریداری نشود، معاملات ابطال خواهد شد، این در حالی است که تنها 1600 تن درخواست برروی این محموله تاکنون ثبت شده است. پتروشیمی اروند نیز 8 هزارتن عرضه در بورس خواهد داشت، منابع خبری از انبارش 10 هزارتن پی وی سی در پتروشیمی غدیر خبر می دهند. این در حالی است که مشتری در بازار داخلی ایران برای پی وی سی به شدت کاهش یافته است. در روزهای اخیر نیز تغییر مدیریتی پتروشیمی غدیر جنجال آفرین بود، به نظر می رسد با توجه به بازنشسته بودن بیانک و فشارها برروی تغییر مدیریتی در این مجتمع به استعفای وی منجر شده باشد.
***********/petrotahlil
 

HAMSAFAR

Very Good Member
کاربر فعال
بازار متشنج پی وی سی ایران روز گذشته که تا نرخ 9 هزار و 600 تومان در هر کیلو صعود کرده بود، امروز و پس از اعلام قیمت های پایه محصولات پلیمری اندکی آرام گرفت و نرخ ها به 9 هزارتومان در هر کیلو بازگشت. این در حالی است که همچنان بازار پی وی سی ایران با مبادلاتی کم حجم به کار خود ادامه می دهد. طی دو هفته اخیر هم تندر صادراتی از سوی پی وی سازهای ایرانی اعلام نشده و اکثر فروش های صادراتی به صورت مذاکره ای و برای منطقه حدودا 820 دلار در هر تن تحویل درب کارخانه عنوان شده است.
✳اما در بازار پی وی سی ایران همچنان جنجال های استعفای مدیرعامل یکی از پی وی سی سازها خبرساز است. به طوری که شنیده ها حکایت از فروش های مذاکره ای وی در حال حاضر با تاریخ های پیشین دارد. این در حالی است که همواره هلدینگ تاپیکو، برای تغییر مدیران شرکت های پتروشیمی زیرمجموعه خود مشکلات فراوانی را داشته، به طوری که برخی از آنها حاضر به ترک جایگاه خود پس از اتمام ماموریتشان نیستند!
***********/petrotahlil
 

* آگاه *

Very Good Member
کاربر فعال
خبر خوب برای شرکتهای پتروشیمی، تخفيف دلاري وزارت نفت به پتروشيمي ها
✔با توجه به اينكه شركت هاي پتروشيمي، ارز حاصل از صادرات خود را در سامانه نيما با قيمتي پايين تر از ميانگين خريد و فروش دلار در ماههايي از سال جاري عرضه كردند، وزارت نفت هم با تعديل نرخ خوراك پتروشيمي ها كه از ابتداي مهرماه قرار بود براساس ميانگين خريد و فروش دلار در سامانه نيما محاسبه شود، به اين شركت ها تخفيف مي دهد.
پتروشيمي ها در ماههايي از سال جاري ارز حاصل از صادرات خود را عمدتا با نرخ دستوري و حدودا ٧ هزار ٨٠٠ توماني در سامانه نيما عرضه كردند، در همان زمان شركتهاي ديگر نظير فولادي ها، دلار خود را با نرخي بالاتر از ٩ هزارتومان عرضه كردند.
***********/petrotahlil
 

rouzbe021

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهم با الگوی کف دوقلو به سمت تارگت 660 تومنی پیش میره... با توجه به اینکه در حالت محتاطانه امسال 110 و سال بعد حدود 200 تومن سود خواهد ساخت، میتونه بعد از زدن سقف کانال به اندازه ی عرض کانال رشد کنه و قیمتهای فراتر از 800 تومن رو هم ببینه.

شغدیرDaily.png
 

مهرشاد_س

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
حمایت سام الکترونیک و تامین سرمایه نوین از سهم
بنظرمن از سد۶۴۰عبورو سقف قبلی ۷۰۰راتا نیمه اول فروردین خواهددید
 

omid_reza

Very Good Member
کاربر فعال
سلام
در مورد گزارش 12 ماهه شرکت دوستان اگر اطلاعي دارند بفرمايند.
 

mds

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
گزارش اسفند اومد
یک گزارش عالی
مبلغ فروش نسبت به بهمن ۵۵ درصد رشد
نرخ فروش ۵ درصد رشد
 

omid_reza

Very Good Member
کاربر فعال
بله گزارش خوبي بود اميد وارم توي روند معاملات فردا تاثيرشو بزاره
 
بالا