شصفها ( پتروشیمی اصفهان )

dashty

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
قانون برای اینطور مواقع چه پیش بینی داره
ظاهراً مجمع به رسمیت نرسیده بخاطر اینکه صورتهای مالی به تصویب نرسیده از طرفی مردود هم نشده
میشه توقع داشت مجمع سومی هم برگزار بشه؟
بخاطرم میاد دوستان نقل می‌کردند که در مجمع دوم نماینده های ریخته گران نمی‌توانند حضور داشته باشند
اگر حکم بر رد مال صادر شده چرا اجرا نمیشه و اگر اینقدر قدرت دارند که فراقانونی !!! جلوی برگزاری مجمع را بگیرند خوب سهام بقیه را به ارزش حقیقی و توافقی خرید کنند و از بورس هم خارج بشوند

عجیب تر از همه سکوت یکپارچه دوستانه است که همه منتظریم اعلام نظر کنند

فرید دوران

New Member
عضو تازه
دو دسته افراد تو بازار سهام وجود دارن که باعث میشه همیشه سود این بازار خیلی ناعادلانه توزیع بشه. یه دسته افراد سطحی نگر و ساده دل که فقط نمایش و ظاهر وقایع رو میبینند یه دسته هم افراد منطقی که میدونن در پس پرده ظواهرو نمایش وقایع چه حقایقی وجود داره و کیا دنبال چی هستن. فرصت فوق العاده ای پیش اومده برای جمع کردن سهام افراد ساده دل بازار که فقط ظاهر وقایع رو میبینن ولی از اونجاییکه متاسفانه نقدینگی برای اضافه کردن ندارم فقط یه توصیه برای فروشندگان ساده لوح روزهای آتی دارم. توصیه ام اینه قبل از اینکه سفارش فروش بزارن و سرمایه شون رو به حراج بزارن یه سوال از خودشون بپرسن که چرا سهامدار ۲۰ درصدی این سهم که تمام اختیارات شرکت رو داره هیچ تلاشی برای راه ندادن نمایندگان سهامداراختلاسگر به جلسه مجمع انجام نداد و این نمایش مسخره رو راه انداخت. این سهم خیلی سهم پیچیده ایه و حل معادلاتش نیازبه کمی اندیشیدن داره فقط میترسم زمانیکه سهامدار ۲۰ درصدی با بزخری شد سهام ۷۰ درصدی و قیمت سهام رو کشید بالا فرصت اندیشیدن برای سهامداران ساده دل تموم شده باشه و فقط حسرت براشون باقی مونده باشه.

patos

Well-Known Member
کاربر فعال
مثل اینکه کاربران فعال فعلا دل ودماغ ندارن چیزی بگن،مجمع مثل سالهای گذشته پر تنش همراه با نیش و کنایه و خنده البته از نوع تلخش بدون دست اوردی برگزار شد
اول اینکه ریخته گران قانونا سهامدار عمده است و بله اگر در مجمع دوم شرکت نمی کرد صورت های مالی بدون حضور ایشون امضا میشد
ولی خب نمایندگان ایشان شرکت کردند و خب مثل سالهای قبل چند مورد بدهی را قبول نداشتن طبعا امضا نکردن
پس طبعا سودی داده نمیشه و افزایش سرمایه ای هم در کاز نیست(البته بابت پرداخت سود و افزایش سرمایه همه سهامداران هم راضی نبودن)
سهامداران فقط ده-بیست تا ایدی این تاپیک نیستیم

چند روز پیش پرسیدم احکام ریخته گران بابت بدهی به پتروشیمی چقدره که کسی جوابی نداد در حالیکه احتمالا بعضیها می دونستن
الانم بله رد مال شده ولی مبلغش چقدره؟متاسفانه هیچ حکمی بابت جرایم دیر کرد داده نشده اقای ترکان هم از قاضی صلواتی پرسیدن پس احکام جرایم را ندادید اونم گفته اشتباه سهوی شده، اقای ترکان گفتن پیگیریم که حکم اونام صادر بشه

نظر شخصی من اینه مادامی که ریخته گران سهامدار عمده است باید ترسید(ترس جانی خیر ترس مادی که ممکنه باز همان رویه قبلی را ادامه بدن) الانم بر فرض بدهی شد ایکس تومان خب شاید ریخته گران پولی داشته باشه میده بابت بدهی و کماکان سهامدار میمونه(از نظر حقوقی نمی دونم که ایا میتوانن فعالیت اقتصادی داشته باشن یا خیر)
نگرانی من برای اینه که تعطیلی کارخونه و کاهش ارزش سرمایه ام را در سالهای گذشته دیدم امیدوارم همه چیز بر وفق مراد سهامداران خرد و کارکنان شرکت بشه

آخرین ویرایش:

شهریار۱۱۰

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
خلاصه آنچه که از مجمع امروز (چه مثبت و چه منفی) دستگیرمان شد:

۱. همانطور که اشاره شد به دلیل عدم تصویب صورتهای مالی سودی بین سهامداران تقسیم نشد و به حساب انباشته سهامداران منتقل شد. و لزوما عدم تقسیم سود خبر بدی نیست، چرا که در دوره‌های آتی شرکت علاوه بر سود دوره از سود انباشته نیز می‌تواند تقسیم کند. همچنین مدیریت با نقدینگی بالغ بر ۲۵۰ میلیارد تومان می‌تواند مشکل سرمایه در گردش را حل نمایید.(فروش بهتر محصولات با نرخ بالاتر و قدرت چانه زنی در خرید نقدی پلتفرمیت)

۲. موضوع تجدید ارزیابی و افزایش سرمایه به قوت خود باقی است البته نظر نماینده سازمان بورس بر این بود که می‌بایست اظهار نظر حسابرس مستقل در خصوص صورتهای مالی "عدم اظهار نظر" نباشد. ( لازمه این موضوع نیز تعیین تکلیف مطالبات شرکت و حکم نهایی ریخته‌گران است)

۳. کاتالیست جدید شرکت (پس از اورهال) با ظرفیت فول در حال کار کردن است. این کاتالیست موجب شده که ارزشمندترین محصول شرکت ( پارازایلین) با افزایش تناژی ۱۰ الی ۱۵ درصدی در مقایسه با سال قبل تولید نمایید. که خبر بسیار خوب عملیاتی برای شرکت است

۴. خبر بسیار بهتر اینکه بنا به اظهارات معاونت تولید وضعیت تولید و فروش در حال حاضر واقعا در شرایط بسیار عالی است. چرا که تا آخر تیرماه کل موجودی و محصول تولید شده (۷۵ هزار تن) به فروش رسیده است. و این وضعیت مطلوب ادامه دارد.

۵. طبق صحبتهای مدیرعامل و هیات مدیره حکم ریخته‌گران در مرحله "اجرای احکام" می‌باشد. و این یعنی بزودی جهت اجرا ابلاغ خواهد شد.
دوستان لازم است بدانیم که بدهی ریخته‌گران به شصفها از دو نوع است: ۱.بدهی ناشی از وامهای ریالی یا ارزی که ریخته‌گران به اسم شصفها گرفته و خودش استفاده کرده (حدود ۶۶ میلیون یورو منهای تسهیلات صندوق توسعه ارزی که طبق قانون رفع موانع تولید قابلیت تبدیل به ریالی شدن است و از این محل حتی تعدیل سود خوبی هم خواهد داد) و ۲.بدهی شرکتهای فونیکس، ماهور و ... به شصفها (حدود ۷۳۱ میلیارد تومان)
در حکم صادر شده برای بدهیهای قسمت اول رد مال صادر شده ولی برای قسمت دوم بدهیها رد مالی صادر نشده که با مذاکرات و مکاتبات صورت گرفته توسط نماینده حقوقی با قوه قضاییه قرار بر تصحیح قسمت دوم نیز شده است

۶. بلافاصله پس از اجرای حکم حدود ۲۵ درصد از سهام ریخته گران که توسط بانک توسعه صادرات توقیف شده است، آزاد و به مزایده گذاشته خواهد شد

که در نهایت امید داریم شر این گروه برای همیشه کم شود.

در مجموع وضعیت عملیاتی شرکت مطلوب است و برای بخش غیر عملیاتی نیز می‌بایست تا اجرای حکم ریخته‌گران صبر کرد.

HAMSAFAR

Well-Known Member
کاربر فعال
قصد نداشتم دیگه در این تاپیک مطلبی بزنم از این ببعد هم چنین قصدی ندارم قصد نمک به زخم زدن هم ندارم هرچند بنده قبلا واقعیت ها رو بدون تعارف و عریان اینجا عرض کردم اما ....بگذریم...
فقط چون نگرانی برخی سهامداران رو دیدم دلم نیامد بیتفاوت بگذرم با یک مثال ساده سعی می کنم مغز مطلب رو عرض کنم و برم...
شاید تا بحال همه شما ذبح گوسفند یا هر حیوان حلال گوشت دیگری رو دیده باشید
اگر دقت کرده باشید بعد از بریده شدن گردن و خارج شدن خون همراه با دست و پا زدن حیوان بعد از دقایقی کم کم بدنش بی حرکت میشه طوری که فکر میکنی تمام شده درست در همین وقت حیوان یک حرکت سریع دیگه انجام میده که بیشتر از اینکه ناشی از جاندادن باشه نتیجه تحریک سلسله اعصاب حیوان از شوک مرحله سر بریدن هست و دوتا دست و پا میزنه و اینبار دیگه تمام....
الان وضعیت سهامدار عمده شرکت با این پرونده قطور اختلاس و مفاسد و تخلفات متعدد در همین مرحله دوم هست و این تشنج و شلوغکاری مجمع امروز هم دقیقا همون دست و پازدن آخر دارودسته دالتون ها بود و تمام....پس جای هیچ نگرانی از طرف سهامدار عمده نیست و این عکس العمل های شانتاژگونه بیشتر بخاطر بریده شدن رگ حیاتی این فاسدان و ذبح مرغ تخم طلا و گاو شیرده آنها هست چون هنوز البته فقط روی کاغذ اینها سهامدار عمده محسوب میشن تاوقتی که حکم برای اجرا ابلاغ بشه بنابراین به جرات میشه گفت بیشتر دار وندار و بال و پر اینها از محل اختلاس های کلان از دارایی های پتروشیمی اصفهان و هزاران سهامدار مظلوم آن طی 10 سال مالکیت منحوسشان بدست آمد قبل از آن چنین شهرت و آوازه ثروتی حتی توی خواب هم نداشتند چه رسد به بیداری و پیش قدم شدن برای خرید شرکتی با عظمت ذوب آهن اصفهان!!! و....البته اینکه چرا یک عدد به این درشتی (حدود730 میلیارد تومان) اونهم مربوط به شرکتی با این همه خدم و هشم! و مدیر و مسئول ووو چرا باید سهوا! در حکم ا قلم بیفته خودش جای بررسی داره که ان شاء الله دلیل آن هم روزی مشخص خواهد شد ان شاء الله

نکته دیگه اینکه دستگیری اخیر سهامدار عمده بخاطر پرونده اولش که پتروشیمی اصفهان هم جزوش هست نبود چون مطابق پیگیری های انجام شده هنوز حکم قطعی به دایره اجرائیات دادسرای صادره کننده کیفرخواست نرفته تا شاکیان ضمن مراجعه درخواست اجرای حکم رو بدهند برای اعمال 15 سال حبس و رد مال بلکه این دستگیری بخاطر پرونده دوم ایشان یعنی اختلاس های از محل تسهیلات دریافتی از بانک سرمایه هست که بعد از آزادی بقید ضمانت در شهریور94 باوجود ممنوع المعامله بودن! و با ترفند های مختلف از بانک سرمایه( که 38.5% آن به وسیله 5 کد حقیقی وابسته متعلق به ایشان هست) اخذ و صرف منافع شخصی آنها شده.
بنابراین تاوقتی حکم اولی که رد مال و محکومیت بخاطر مفاسد درشصفها درش هست به اجرائیات قوه نره امکان اجرای آن میسر نیست که این هم خیلی زمان نمیبره ان شاء الله ....
نکته دیگه اینکه دوستان به این مطلب توجه ویژه داشته باشند که رد مال 730 میلیارد تومان بابت مطالبات شرکت از این مفسدان بیشتر مربوطه به سالهای 91 و 92 هست بدیهی هست که این عدد و رقم طی این همه سال بخاطر تورم افسار گسیخته و کاهش ارزش پول طی این سالها دیگه همان ارزش 730 میلیارد تومان 7 هشت سال قبل رو نداره و اگر بناست خسارت تاخیر در پرداخت برای جبران کاهش ارزش آن بهش تعلق بگیره نیازمند طرح شکایت حقوقی مبنی بر درخواست تاخیر تادیه این مبلغ هست که می بایستی به استناد این محکومیت کیفری سهامدار عمده تنظیم و توسط شرکت بعنوان شاکی تسلیم دادگاه حقوقی بشود که لازمه آن پرداخت 3.5% از این مبلغ بعنوان هزینه های دادرسی به حساب قوه قضائیه هست تا تمبر باطل بشه و شکایت به جریان بیفته و متاسفانه اجائیکه بنده درجریان هستم در این زمینه هیچ کاری انجام نگرفته و کوتاهی مدیریت بعنوان حافظ منافع شرکت و هزاران سهامدار حقیقی و حتی کارکنان محرز هست و هیچ توجیهی برای آن پذیرفته شده نیست.
هرچند سر محاسبه این عدد 730 میلیارد تومان هم اندازه یک کتاب میشه ایراد گرفت چون عدد واقعی خیلی درشت تر از اینهاست و در این مقال نمی گنجه....
اون هیئت 3نفره بی نتیجه که با هدف وقت کشی و فریب توام با جلب رضایت مدیریت فعلی برای حل اختلافات مربوط به مطالبات از شرکتهای کاغذی متعلق به سهامدار عمده تشکیل شده بود هم دقیقا برای وقت کشی و عدم پیگیری همین شکایت حقوقی بسیار مهم تشکیل شدو تا با خیمه شب بازی سروته قضیه رو بی سروصدا هم بیارن...
خلاصه اینکه دوباره شروع نکنید به اعداد و ارقام تخیلی دادن و یک عده رو بیچاره کردن ما سهامداران 10 سال قبل و تعداد زیادی از افرادی که در قیمتهای بالا وارد شدیم بعنوان قربانی فعلا کفایت می کنیم لطفا به این آمار اضافه نکنید چون این سهم صبر میخواد جای آدم های عجول نیست پس از صبر نوبت ظفر آید.... افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی هم یک سری مقدمات و پیش نیازها میخواد که فعلا محیا نیسا از جمله اظهار نظر حسابرس که تا تعیین تکلیف کامل مطالبات از سهامدار عمده میسر نیست و بعد رفع توقیف املاک و دارایی ها از سایر معارضان و جلب رضایت سایر طلبکاران که اونهم پول درشت میخواد....حالا اصل طلب 240 میلیاردی پالایشگاه اصفهان بابت بهای خوراک سنوات قبل از92!!! و حدود 200 و خورده ای خسارت تاخیر تادیه که روش آمده و به دروغ طور به سهامداران القاء شده که حکم دادگاه مبنی برپرداخت خسارت باطل شده درحالیکه فقط اعتراض شرکت به حکم پذیرفته شده و مجدداً درحال رسیدگی هست بکنار....فقط درصورتی این حکم میتونه ملغی بشه که رضایت پالایشگاه اصفهان جلب بشه که اونهم کار سختی هست که بیاد از خسارت تاخیر 240 میلیارد تومن طلب 10 سال قبل خودش بگذره پس تنها راه نجات پتروشیمی اصفهان فقط پیگیری با جدیت و بدون فوت وقت شکایت حقوقی از سهامدار عمده بابت خسارت تاخیر تادیه طلب 730 میلیارد تومانی هست تا از محلش بتونه خسارت پالایشگاه و سایر بدهی های خودش رو جبران کنه والسلام پیشنهاد بنده اینه که همتون جمع بشید سهام خودتون رو بزارید رو هم وکالت بدین به یک فردی که مورد اعتماد هست مثل جناب ثامن بزرگوار تا در مجمع بعدی بتوانید یک عضو هیئت مدیره رو در اختیار بگیرید تا دور نخورید و فریب بازی با کلمات مسئولان را نخورید هم از نزدیک پیگیر روند اجرای مطالبات بحق خودتان باشید. بقول معروف "کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من"
هرچند بعید میدونم چون 6سال قبل هم بعد از کلی درخواست برای پیگیری فقط 3نفر اینکارو کردن و تا آخرش رفتن....و بقیه دنبال یک جاده صاف کن بودن و تماشاگر...
حالا باز یک عده بیان بگن صحبت های همسفر باعث افت قیمت سهم شد و.... خداروشکر که زمستان رفت و روسیاهی ماند برای زغال امیدوارم اون افراد معدود هم عبرت گرفته باشند و فقط دنبال پست های پر از تعریف و تمجید بی پایه واساس و چاپلوسانه نباشند برای دوزار سود تا کسی آمد چشمشون رو روی واقعیت باز کنه آماج نیش و کنایه و تهمت قرارش بدهند .
بنده همانطور که قبلا گفته بودم دیگه اینجا پستی نخواهم زد این توضیحات آخر رو هم بزارین به همون حساب قبلی!
عزت زیاد.

آخرین ویرایش:

شهریار۱۱۰

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#شصفها براساس آگهی منتشره در سامانه کدال در تاریخ 1398/05/05 در خصوص دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه راُس ساعت 10:00 روز چهار شنبه مورخ 1398/05/16 درمحل شرکت به آدرس اصفهان-کيلومتر 5 بزرگراه آزادگان-بلوار اختصاصي پتروشيمي اصفهان-شرکت پتروشيمي اصفهان برگزار گردید و در خصوص برخی دستور جلسات تصمیم گیری ننمود و تصمیم گیری به مجمع دیگری موکول گردید

عابد - زاهد

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
#شصفها براساس آگهی منتشره در سامانه کدال در تاریخ 1398/05/05 در خصوص دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه راُس ساعت 10:00 روز چهار شنبه مورخ 1398/05/16 درمحل شرکت به آدرس اصفهان-کيلومتر 5 بزرگراه آزادگان-بلوار اختصاصي پتروشيمي اصفهان-شرکت پتروشيمي اصفهان برگزار گردید و در خصوص برخی دستور جلسات تصمیم گیری ننمود و تصمیم گیری به مجمع دیگری موکول گردید
حالا این شد کار ------ شهریا را بی حبیب خود نمی کردی سفر

شهریار۱۱۰

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهم شصفها واقعا سهم ارزنده‌ای است. تصمیم سرمایه‌گذاری هر شخصی متناسب با ترجیحات و سلایق و سطح ریسک پذیری افراد به خودشان بستگی دارد.
لذا من توصیه به خرید یا فروش نمی‌توانم بکنم. اما شخصا در این سهم می‌مانم

آخرین ویرایش:

دلداده

Well-Known Member
کاربر فعال
ممنون از حضور دوستان در مجمع و توضیحات کامل
حالا میفهمم چرا شنبه تونستم اضافه کنم و صف خرید نبود. اینکه قیمت اینقدر پایین موند وگرنه اگر سودی در مجمع تقسیم میشد و یا افزایش سرمایه تکلیف میشد قیمت قبل مجمع بالای 5000 می رسید. این درجا زدن و منفی شدن اخیر خود گویای پیشخور شدن مجمع بود که کاربر صادق هم قبلا اشاره داشت.
حالا با یکی دو منفی دیگه احتمالا روند برگرده. به هر حال سود شرکت قابل تامل هست و 6 ماهه حرفی برای گفتن داره... به نظرم 3300 کف سهم شده. درست میگم؟

sadeq

Active Member
کاربر فعال
در ارزشمند بودن شرکت وسوسازی آن شکی نیست. اما متاسفانه شرکت مثل جواهری است که زیر پای یک اژدها قرار گرفته وکسی حریف آن نیست.

Saeedmodi

Member
کاربر فعال
عضو تازه
بخاطر دیروز هنوز سردرد دارم. دیروز لشکری از قهرمانان هم قسم بودند، با هم عهد بسته بودند که این جواهر را به تملک خود درآورند ولی هیچ کدام نتوانستند طلسم این نفرین را بشکنند. با تمام سرخوردگی ها به خانه آمدیم ولی آرزوی فتح قلعه در قلب هایمان می ماند. شاید هیچ وقت نتوانیم جرعه ای از ثروت اژدها را بنوشیم ولی لااقل در ذهنمان به خود می گوییم برای گنج اژدها روزگاری حداقل به سرزمین نفرین شدگان پا گذاشته بودیم.
در ارزشمند بودن شرکت وسوسازی آن شکی نیست. اما متاسفانه شرکت مثل جواهری است که زیر پای یک اژدها قرار گرفته وکسی حریف آن نیست.

ثامن

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فایل صوتی توضیحات مهندس ناهید در خصوص اورهال پتروشیمی اصفهان
برای دانلود کلیک کنید.

با سلام
خلاصه آنچه که از مجمع امروز (چه مثبت و چه منفی) دستگیرمان شد:

۱. همانطور که اشاره شد به دلیل عدم تصویب صورتهای مالی سودی بین سهامداران تقسیم نشد و به حساب انباشته سهامداران منتقل شد. و لزوما عدم تقسیم سود خبر بدی نیست، چرا که در دوره‌های آتی شرکت علاوه بر سود دوره از سود انباشته نیز می‌تواند تقسیم کند. همچنین مدیریت با نقدینگی بالغ بر ۲۵۰ میلیارد تومان می‌تواند مشکل سرمایه در گردش را حل نمایید.(فروش بهتر محصولات با نرخ بالاتر و قدرت چانه زنی در خرید نقدی پلتفرمیت)

۲. موضوع تجدید ارزیابی و افزایش سرمایه به قوت خود باقی است البته نظر نماینده سازمان بورس بر این بود که می‌بایست اظهار نظر حسابرس مستقل در خصوص صورتهای مالی "عدم اظهار نظر" نباشد. ( لازمه این موضوع نیز تعیین تکلیف مطالبات شرکت و حکم نهایی ریخته‌گران است)

۳. کاتالیست جدید شرکت (پس از اورهال) با ظرفیت فول در حال کار کردن است. این کاتالیست موجب شده که ارزشمندترین محصول شرکت ( پارازایلین) با افزایش تناژی ۱۰ الی ۱۵ درصدی در مقایسه با سال قبل تولید نمایید. که خبر بسیار خوب عملیاتی برای شرکت است

۴. خبر بسیار بهتر اینکه بنا به اظهارات معاونت تولید وضعیت تولید و فروش در حال حاضر واقعا در شرایط بسیار عالی است. چرا که تا آخر تیرماه کل موجودی و محصول تولید شده (۷۵ هزار تن) به فروش رسیده است. و این وضعیت مطلوب ادامه دارد.

۵. طبق صحبتهای مدیرعامل و هیات مدیره حکم ریخته‌گران در مرحله "اجرای احکام" می‌باشد. و این یعنی بزودی جهت اجرا ابلاغ خواهد شد.
دوستان لازم است بدانیم که بدهی ریخته‌گران به شصفها از دو نوع است: ۱.بدهی ناشی از وامهای ریالی یا ارزی که ریخته‌گران به اسم شصفها گرفته و خودش استفاده کرده (حدود ۶۶ میلیون یورو منهای تسهیلات صندوق توسعه ارزی که طبق قانون رفع موانع تولید قابلیت تبدیل به ریالی شدن است و از این محل حتی تعدیل سود خوبی هم خواهد داد) و ۲.بدهی شرکتهای فونیکس، ماهور و ... به شصفها (حدود ۷۳۱ میلیارد تومان)
در حکم صادر شده برای بدهیهای قسمت اول رد مال صادر شده ولی برای قسمت دوم بدهیها رد مالی صادر نشده که با مذاکرات و مکاتبات صورت گرفته توسط نماینده حقوقی با قوه قضاییه قرار بر تصحیح قسمت دوم نیز شده است

۶. بلافاصله پس از اجرای حکم حدود ۲۵ درصد از سهام ریخته گران که توسط بانک توسعه صادرات توقیف شده است، آزاد و به مزایده گذاشته خواهد شد

که در نهایت امید داریم شر این گروه برای همیشه کم شود.

در مجموع وضعیت عملیاتی شرکت مطلوب است و برای بخش غیر عملیاتی نیز می‌بایست تا اجرای حکم ریخته‌گران صبر کرد.

ثامن

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تلخیها وشیرینی های مجمع
دوستان هرچه فکر کردم اصطلاحی برای این مرده درحال موت <ریخته گران> پیدا کنم مطلب پر مغز همسفر عزیز کار من را اسان کرد
دوست گرامیم شهریار حق مطلب را اداءنمود واز هردوی این بزر گواران ممنونیم
اجازه بدهید از زاویه دیگری به مجمع نگاهی داشته باشیم..دوستان باند ریخته گران بشدت با افزایش سرمایه موافق است واگر صورتهای مالی را مانند پارسال میدید از گردونه دستور خارج نمیکرد بحث بسیاری انجام شد که نظر شان را برگردانیم وطول کشیدن مجمع هم بهمین علت است بازندان نتوانستند ارتباط داشته باشند برادران دیگرش هم تصمیم گیر نبودند بصراحت اقای <ارندی >از ماهان. بمن گفت اگر امسال صورتهای مالی امضاءشود بمعنی این است که ما سالهای پیش اشتباه کرده ایم پس به افزایش سرمایه امید واریم .. وبدنبال راهی برای امضاءصورتهای مالی میگردند پیشنهاد نماینده بورس بود که از دستور خارج کنید ودر مجمع دیگری تصمیم گیری نمایید
2-سود تقسم نشد واندوخته شد که 75 میلیارد از بدهی ریخته گران کسر شد و75میلارد هم ازما که شرکت را مکلف کردیم بدهی پالایشگاه وریالی کردن بانک تجارت را دنبال کنند وهمین شنبه با تجارت وبا نامه استانداری جلسه دارند<تصیم از قبل بوده>
3-فایل صوتی مهندس ناهید را یکبار دیگر گوش کنید تا ببینید بعد از اورهال در کارخانه چه میگذرد
4- از همین حالا شرکت بدنبال جایگزین سهامدار عمده است ..بیشتر توضیح نمیدهم
من شخصا اگر مجمع گل وبلبل پیش میرفت و تولید نداشتیم باین اندازه خوشحال نمیشدم تولید تاالان بخوبی پیش رفته و برای 15 سال از تعویض کاتالیست تعویضی خیالمان راحت شد
5-از اندوخته یا افزایش میدهیم یا با سود 98 قابل تقسیم میشود واین پول برای شرکت در این مقطع بسیار مفید است
6- در مجمع حقیر .اقای دکتر اصولیان وبرادر ارجمندش واقای دکتر عبادی نماینده ما<شهریار>شدیدا از حق سهامداران دفاع کردیم باشد که دعای خیر شما عزیزان پشت سر ما باشد

آخرین ویرایش:

ثامن

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تلخیها وشیرینی های مجمع
دوستان هرچه فکر کردم اصطلاحی برای این مرده درحال موت <ریخته گران> پیدا کنم مطلب پر مغز همسفر عزیز کار من را اسان کرد
اجازه بدهید از زاویه دیگری به مجمع نگاهی داشته باشیم..دوستان باند ریخته گران بشدت با افزایش سرمایه موافق است واگر صورتهای مالی را مانند پارسال میدید از گردونه دستور خارج نمیکرد بحث بسیاری انجام شد که نظر شان را برگردانیم وطول کشیدن مجمع هم بهمین علت است بازندان نتوانستند ارتباط داشته باشند برادران دیگرش هم تصمیم گیر نبودند بصراحت اقای <ارندی >از ماهان. بمن گفت اگر امسال صورتهای مالی امضاءشود بمعنی این است که ما سالهای پیش اشتباه کرده ایم پس به افزایش سرمایه امید واریم .. وبدنبال راهی برای امضاءصورتهای مالی میگردند پیشنهاد نماینده بورس بود که از دستور خارج کنید ودر مجمع دیگری تصمیم گیری نمایید
2-سود تقسم نشد واندوخته شد که 75 میلیارد از بدهی ریخته گران کسر شد و75میلارد هم ازما که شرکت را مکلف کردیم بدهی پالایشگاه وریالی کردن بانک تجارت را دنبال کنند وهمین شنبه با تجارت وبا نامه استانداری جلسه دارند<تصیم از قبل بوده>
3-فایل صوتی مهندس ناهید را یکبار دیگر گوش کنید تا ببینید بعد از اورهال در کارخانه چه میگذرد
من شخصا اگر مجمع گل وبلبل پیش میرفت و تولید نداشتیم باین اندازه خوشحال نمیشدم تولید تاالان بخوبی پیش رفته و برای 15 سال از تعویض کاتالیست تعویضی خیالمان راحت شد
5-از اندوخته یا افزایش میدهیم یا با سود 98 قابل تقسیم میشود واین پول برای شرکت در این مقطع بسیار مفید است
6- در مجمع حقیر .اقای دکتر اصولیان وبرادر ارجمندش واقای دکتر عبادی نماینده ما<شهریار>شدیدا از حق سهامداران دفاع کردیم باشد که دعای خیر شما عزیزان پشت سر ما باشد
75 میلیارد از ما و تصمیم از قبل بوده صحیح است

دلداده

Well-Known Member
کاربر فعال
من از نمایندگان ما در مجمع تشکر میکنم و دعاگو هستم. از صحبت های دوستان عزیز این برداشت میشود که شرکت در حال جراحی و پوست اندازی بزرگی است و این هم درد دارد و هم نوید بخش روزهای خوب است.

dashty

Well-Known Member
کاربر فعال
با تشکر از روشنگری جناب ثامن لطفا" در فرصت مقتضی بیشتر توضیح بدهید

سوال :
با اتفاقات مجمع نماد بازگشایی میشود ؟
مجمع شانزدهم به عنوان مجمع سالیانه تمام شد یا در فرصت دیگر مجدد مجمع و بررسی صورتهای مالی خواهیم داشت ؟

ثامن

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با تشکر از روشنگری جناب ثامن لطفا" در فرصت مقتضی بیشتر توضیح بدهید

سوال :
با اتفاقات مجمع نماد بازگشایی میشود ؟
مجمع شانزدهم به عنوان مجمع سالیانه تمام شد یا در فرصت دیگر مجدد مجمع و بررسی صورتهای مالی خواهیم داشت ؟
خیلی واضح مجمع دیگری را وعده داده
ظاهرا نماد باید باز شود ما از تصمیم بورس برای عدم تقسیم سود پیروی کردیم

massih

Well-Known Member
کاربر فعال
تلخیها وشیرینی های مجمع
جناب آقای ثامن به شخصه از زحمات و توضیحات جنابعالی و آقایان شهریار و همسفر صمیمانه سپاسگزارم
در این یک سالی که سهامدار شصفها هستم واقعا شماها را آدمهای کامل صادق و دلسوزی دیدم

dashty

Well-Known Member
کاربر فعال
با این حساب بازگشایی نماد نبایستی کمتر از ۴۰۰۰ تومان باشه

alikarzin

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
با این حساب بازگشایی نماد نبایستی کمتر از ۴۰۰۰ تومان باشه
بستگی داره که سهم از طرف سهمادار حمایت بشه یا خیر؟؟؟؟؟ به شخصه از تصمیمات مجمع رضایت کامل دارم ، چرا که هدف بیرون راندان ریختگران از پتروشیمی اصفهان هست. انشاالله در کمتر از ۲ ماهه دیگه حکم‌ نهایی صادر میشه و این سهم مسیر اصلی خودش رو پیدا میکنه
و در پایان بابت همه زحمات ، لطف و بزرگواری کناب ثامن عزیز بینهایت سپاسگزارم

بالا