شصفها ( پتروشیمی اصفهان )

دلداده

Well-Known Member
کاربر فعال
تا آمدن گزارش 2 تا 10 درصد میتونه بخوره و به نظرم ناظر هم گیر نده.اینجوری بهتر نیست؟ 1000 سهم هم معامله بشه خوبه. اینجوری شاید کسی پول لازم بود بتونه بفروشه. من 100 تا روی 2350 میفروشم بقیه اش با شما;)

آخرین ویرایش:

دلداده

Well-Known Member
کاربر فعال
کاش روز چهارشنبه همه سهم را می قروختم
اگه میفروختید باطل میشد. مگر اینکه سهم دیگه ای جایگزین میکردید که در اینصورت هر دو سهم را داشتید و به کارگزاری بدهکار. جناب ثامن فرمودند این هفته گزارش آماده میشه. ان شاالله

nazary1356

Well-Known Member
کاربر فعال
اگه میفروختید باطل میشد. مگر اینکه سهم دیگه ای جایگزین میکردید که در اینصورت هر دو سهم را داشتید و به کارگزاری بدهکار. جناب ثامن فرمودند این هفته گزارش آماده میشه. ان شاالله
به همین خاطر میگم. فقط ۱۰ درصد فروختم. و جایگزین کردم. کاش همه را می فروختم و جایگزین می کردم. و همه سهام برمی گشت. اینطور سهام ها کمیابند. قصد داشتم شنبه این کار را دوباره انجام بدم . که دفعه دیگه باطل نکند. ولی خوب سهم را متوقف کردند. پدر سوخته ها سهم ۲۰هزار ت ارزش داره.جلوی رشدش را گرفته اند و رای دادگاه تجدیدنظر هم را نمی گذارند اعلام بشه.

ثامن

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
وقف نماد معاملاتي (شصفها1) 97/10/22 09:34 کارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شركت پتروشيمي اصفهان (شصفها1) باتوجه به اخبار منتشره متوقف شد. مدير عمليات بازار فرابورس ايران

شهریار۱۱۰

Member
کاربر فعال
عضو تازه
قطعا با آمدن نتیجه پرونده ارزش سهم چندین برابر خواهد شد
اما صرفا از محل تولید و فروش و عملیات شرکت ارزش ذاتی سهم بالاتر از قیمتهای فعلی است

بالا