شصفها ( پتروشیمی اصفهان )

nazary1356

Well-Known Member
کاربر فعال
مازیار بیگلو، دبیر اجرایی انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو: افزایش قیمت خودرو در همه دستگاه‌های دولتی، قانونگذاری و امنیتی به تایید رسیده است، اما تعجب میکنم چرا اعلام نمیکنند! پس از بررسی کارشناسان مجلس شورای اسلامی و آقای شمخانی دبیر شورای امنیت ملی افزایش قیمت خودرو تایید شد و وزارت صنعت اعلام كرد یك كمیته خودرو تشكیل می‌دهد تا آن را ابلاغ كند اما با گذشت حدود دو هفته از این وعده هنوز تشكیل كمیته عملی نشده و خبری هم از ابلاغ نیست. بلاتكلیفی از همه چیز بدتر است، ما نمی‌دانیم تولید كنیم یا توقف تولید را در برنامه خود بگذاریم. صنعت خودروسازی و قطعه‌سازی روزی صد میلیارد تومان ضرر می‌دهد و تاكنون ۱۴۰ هزار كارگر در بخش قطعه‌سازی شغل خودشان را از دست داده‌اند . @smart_investor
این مطلب نشان می دهد شورای امنیت ملی پشت این عدم اعلام افزایش قیمت خودرو و باطل کردن معاملات سهام شرکتهایی که شارپی افزایش می یابد هست ! وگرنه زمانی که قیمت شصفها از ۲۴۰۰ رفت ۱۷۰۰ باطل نشد ولی از ۲۱۵۷ت به ۲۶۰۰ باطل شد. چرا. چند سال دیگه صداش در میاد. هنگام دعوای انتخاباتیدولت بعد.

ثامن

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
روی کدال نیست.
متاسفانه نامه شفاف سازی منتظر امضاء مدیر عامل است که بعلت کاری هنوز بشرکت نیامده است
بطور خلاصه عرض میکنم گزارش 3ماهه شامل 3 بخش است اول سود عملیاتی خود 3ماهه .....دوم فروش نیمه اول وفاکتور کردن در مهر وابان که در این بخش اورده میشود وسوم همین موردی که شفاف سازی ان میایدقیمت خوراکی است که در مهر ماه بقیمت نیمایی گرفته شده وپس از اعتراض شرکت بقیمت 4200 محاسبه شده واختلاف ان عودت داده شده ورقم ان هم بالااست

ثامن

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز معاملات باطل بشه سازمانو اتیش میزنیم
اگر این شفاف سازی تا پایان بازار نرسد احتمالا معاملات باطل میشود .... ولی اتیش بازی را میگذاریم برای 4شنبه سوری وصبوری میکنیم

Hamrah2003

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر این شفاف سازی تا پایان بازار نرسد احتمالا معاملات باطل میشود .... ولی اتیش بازی را میگذاریم برای 4شنبه سوری وصبوری میکنیم
سلام و وقت همه عزیزان بخیر، حالا که شرکت علت ابطال معاملات را می دونه چرا ارسال نمی کنه؟

شهریار۱۱۰

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
متاسفانه نامه شفاف سازی منتظر امضاء مدیر عامل است که بعلت کاری هنوز بشرکت نیامده است
بطور خلاصه عرض میکنم گزارش 3ماهه شامل 3 بخش است اول سود عملیاتی خود 3ماهه .....دوم فروش نیمه اول وفاکتور کردن در مهر وابان که در این بخش اورده میشود وسوم همین موردی که شفاف سازی ان میایدقیمت خوراکی است که در مهر ماه بقیمت نیمایی گرفته شده وپس از اعتراض شرکت بقیمت 4200 محاسبه شده واختلاف ان عودت داده شده ورقم ان هم بالااست
با سلام و تشکر از اطلاع رسانی و زحمات جناب ثامن عزیز
به نظرم اینکه مدیر عامل کار داشته و وقت نکرده یه نامه رو امضا کنه، اصلا توجیه مناسبی نیست
دو روز معاملاتی سرتاسر ابطال بشه که سهامدار خرد متوجه زیان فرصت از دست رفته می‌شه
به نظرم اگر زور سهامدار به سازمان بورس در مقام ناظر نرسه، قطعا می‌تونه مدیریت شرکت رو در راستای شفاف سازی و اطلاع رسانی به موقع تحت فشار گذاشت
با تشکر

شهریار۱۱۰

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهامدار شصفها علاوه بر ریسک ریخته گران و ریسک ناظر سهام و ... از این پس باید ریسک مدیریت رو هم به دوش بکشه
اصلا مگر در مجمع عادی گذشته قرار نشد که شرکت به صورت منظم و دوره‌ای اطلاعات ماهانه عملکرد تولید و فروش به کدال ارسال کنه ...
چرا مدیریت اینقدر در شفاف سازی و اطلاع رسانی ضعیف عمل می‌کنه ...

Hamrah2003

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهامدار شصفها علاوه بر ریسک ریخته گران و ریسک ناظر سهام و ... از این پس باید ریسک مدیریت رو هم به دوش بکشه
اصلا مگر در مجمع عادی گذشته قرار نشد که شرکت به صورت منظم و دوره‌ای اطلاعات ماهانه عملکرد تولید و فروش به کدال ارسال کنه ...
چرا مدیریت اینقدر در شفاف سازی و اطلاع رسانی ضعیف عمل می‌کنه ...
یه مفهوم که ما تونستیم به علم مالی (تحلیل قیمت سهم) وارد کنیم "مقاومت نهاد ناظر" هستش

دلداده

Well-Known Member
کاربر فعال
من دوشنبه شکایت کردم از ابطال معاملات به فرابورس این جوابش بود شاید شما هم شکایت کنید بهتر باشه. یه وقتی آمد واقعا پول لازم هست . اصلا از اول تاییدش نکنن. تازه بازار ج که 20 درصد چیزی نیست. معاملات هم روزهای زوج است یعنی روزی 10 درصد نمیشه.

مخاطب گرامی، با سلام؛
احتراماً به استحضار می رساند، مطابق بند 5 ماده 20 دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات اوراق بهادار در فرابورس ایران، در مواردی که ظن دستکاری قیمت یا استفاده از اطلاعات نهانی وجود داشته باشد، معاملاتی که با حجم غیرعادی یا نوسان غیرعادی قیمت انجام شده باشد، مورد تایید قرار نمی گیرد. شایان ذکر است در پایان هر جلسه معاملاتی با درنظر گرفتن فاکتورهای متعدد در خصوص تایید یا عدم تایید معاملات، تصمیم گیری صورت می‌گیرد و همواره هدف از بررسی معاملات حمایت از حقوق سهامداران بوده است و ناظر معاملات حساسیت یا انتفاعی در خصوص صعودی یا نزولی بودن قیمت سهم ندارد.
با تشکر
مرکز ارتباطات عمومی فرابورس ایران
www.IFB.ir

دلداده

Well-Known Member
کاربر فعال
باطل شدن اصلا خوب نیست ولی هر چی باطل بشه قیمت سهم بالاتر میره... دیگه شنبه زیر 2700 معامله نخواهد شد. اگه گزارش بیاد که زیر 3000 تمن باز نمیشه

amir arsham

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگه شنبه هم باطل بشه گروه لیانشامپو ماموریتو انجام خواهند داد و سازمان بورس با پلاسکو یکی میشه

ثامن

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
علت بدقولی دیروز شرکت موجه بوده ...نظارت بورس گفته شما بجای شفاف سازی یک مورد بیایید زودتر 9 ماهه بدهیدوهمه ان سه موردی را که در بالا گفتم در گزارشتان بیاورید وشرکت هم داره سعی می کنه یک هفته زود تر از موعد قانونی گزارش بیاد رو کدال پس شنبه هم مانند 4 شنبه خواهد بود واحتمالا دوشنبه هم ..هم

مدلا1

Well-Known Member
کاربر فعال
علت بدقولی دیروز شرکت موجه بوده ...نظارت بورس گفته شما بجای شفاف سازی یک مورد بیایید زودتر 9 ماهه بدهیدوهمه ان سه موردی را که در بالا گفتم در گزارشتان بیاورید وشرکت هم داره سعی می کنه یک هفته زود تر از موعد قانونی گزارش بیاد رو کدال پس شنبه هم مانند 4 شنبه خواهد بود واحتمالا دوشنبه هم ..هم
درود
تشکر برای زحمات شما کم است
همچنین از تمام پرسنل و مهندسین و کارگران و مدیران زحمتکش شرکت هم تشکر میکنم که شرکت به سوددهی رساندند و سهامدار هم به حق خودشان رسیده اند

بالا