شسپا ( شركت نفت سپاهان )

behnam1480

Very Good Member
کاربر فعال
بورس تهران بزودي شاهد عرضه صدرتامين و نفت سپاهان خواهد بود

به گزارش روابط عمومي بورس اوراق بهادار تهران –حسن قاليباف اصل مديرعامل بورس اوراق بهادار تهران در حاشيه مراسم اعطاي لوح و عرضه اوليه شركت تاپيكو با بيان اين مطلب افزود: شرکت هاي سرمايه‌گذاري صدرتامين و نفت سپاهان در بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران پذيرش شدند. بورس تهران نيز در صورت درخواست سهامداران عمده از پتانسيل هاي لازم براي عرضه اين دو شركت تا پايان ماه برخوردار است.

وي تاكيد كرد: با توجه به عزم و اراده سهامداران عمده شرکت‌هاي ياد شده بورس آمادگي عرضه اين شركت را داراست . به اين ترتيب مي توانيم انتظار عرضه سرمايه‌گذاري صدرتامين و نفت سپاهان را داشته باشيم.
گفتني است: هيئت پذيرش اوراق بهادار در جلسه روز يکشنبه مورخ 16/04/1392 با پذيرش دو شرکت سرمايه‌گذاري صدرتامين و شرکت نفت سپاهان نيز موافقت كرده است.


وب سایت شرکت نفت سپاهان:http://www.sepahanoil.com/fa
 

behnam1480

Very Good Member
کاربر فعال
[h=1]پالایشگاه نفت سپاهان[/h]
ظرفیت اسمی پالایشگاه نفت سپاهان، تولید پنج هزار بشکه در روز معادل ۲۵۰هزار تن روغن پایه در سال بوده که با تغییرات به عمل آمده در سیستم و بدون افزودن ماشین آلات اضافه نسبت به طراحی اولیه، تنها با شناسایی گلوگاه های موجود و استفاده از تجربه و تخصص کارکنان ماهر در راستای بهبود فرآیندها درحال حاضر ظرفیت تولید به بیش از ۴۰۰هزار تن روغن پایه و حدود ۷۰۰هزار تن انواع فرآورده های روانکاری و محصولات جانبی در سال افزایش یافته است.
[h=3]واحد استخراج با فورفورال :[/h]
مواد اولیه این واحد، برش روغنی نفت خام است که یکی از برشهای برج تقطیر درخلاء است و از واحد تقطیر نفت خام پالایشگاه به وسیله دو خط لوله به مخازن ذخیره سازی مواد اولیه در پالایشگاه نفت سپاهان ارسال میگردد. مخازن مواد اولیه از شش مخزن ذخیره سازی تشکیل شده که همیشه یک مخزن در حال دریافت مواد اولیه از پالایشگاه اصفهان و یک مخزن در حال ارسال مواد اولیه به واحد فورفورال وچهار مخزن دیگر پس از پرشدن وتائید مشخصات آماده ارسال آن به واحد فورفورال میباشد.
طراحی اولیه واحد فورفورال ۱۰۰۰۰ بشکه خوراک در شبانه روز بوده که با همت وتلاش گروه های مهندسی وعملیات به بیش از ۱۵۰۰۰ بشکه در شبانه روز افزایش پیدا کرده است.
خروجی این واحد محصولی به نام رافینیت می باشد که به عنوان محصول اصلی واحد پس از تست وتایید آزمایشگاه به منظورعاری بودن از حلال به مخازن مربوطه و یا مستقیماً به واحد موم گیری ارسال میگردد.
[h=3]واحد موم گیری :[/h] این واحد به دلیل استفاده از حلال متیل اتیل کتون به واحد M. E. K نیز معروف است و عملیات جداسازی روغن از واکس یا موم را انجام میدهد. طراحی اولیه این واحد، ۴۸۰۰ بشکه خوراک روغن (SAE-۴۰) بوده است که در حال حاضر به بیش از ۱۰۰۰۰ بشکه افزایش ظرفیت داده شده است.
[h=3]واحد تصفیه نهایی روغن :[/h] روغن خروجی پس از خروج از قسمت بازیافت حلال به واحدتصفیه نهایی ارسال تا پس از گرم شدن در مبدل حرارتی به برج خشک کن فرستاده شده تا در شرایط خلاء همراه با تزریق گاز خنثی ازت، ترکیبات سبک، آب و ترکیبات گوگرددار و نیتروژن دار از روغن جدا شود و روغن بدون رطوبت و ترکیباتی که ایجاد خوردگی در موتور میکند به واحد مخازن مربوطه ارسال گردد.
روغن پایه تولیدی یا مستقیماً جهت بارگیری و صادرات ارسال شده و یا به واحد امتزاج روغن جهت ساخت انواع روغنهای موتور و روغنهای صنعتی فرستاده میشود.
[h=3]واحد ساخت پارافین صنعتی:[/h] ساخت پارافین های صنعتی با اضافه کردن ماده ای به نام ایزور یسایکل در واحد موم گیری در قالب پارافین های جامد به عنوان واکس سبک و پارافین های مایع به عنوان پارافین صنعتی می باشد.
[h=3]واحد فراورش:[/h] مأموریت اصلی این واحد تولید انواع روغن های نهایی و فرآورده های روانکار از مواد اولیه مناسب میباشد که شامل دو فعالیت عمده ذیل می باشد:
  • فرموله کردن تئوری و آزمایشگاهی انواع فرآورده های روانکار با شرایط فروش بالفعل و یا بالقوه.
  • تولید انبوه روغنهای فرموله شده با کمترین خطا و کمترین مصرف انرژی و همچنین فراهم نمودن شرایط مناسب برای نگهداری و انتقال محصول تولیدی در اسرع وقت
واحد فرآورش شامل زیر بخشهای ذیل می باشد: [h=3]مهندسی ساخت روغن:[/h] مهندسی ساخت با تخصص دانشگاهی مهندسی شیمی زبان مشترک دو واحد تحقیقات آزمایشگاهی و واحد عملیات میباشد که فعالیتهای اصلی آن شامل موارد ذیل می باشد:
  • تبدیل فرمول آزمایشگاهی به تولید انبوه در بهترین شرایط عملیاتی و بهینه سازی عوامل تولید و انرژی
  • تهیه فرمولاسیون ساخت انبوه روغن که فرمول خام آن از واحد مهندسی محصول دریافت میشود و ایجاد تغییرات متناسب با ساخت و کنترل آن قبل از تولید انبوه با انجام تست آزمایشگاهی
  • بررسی مواد اولیه مورد نیاز ساخت قبل از مصرف
  • تعیین پارامتر های فرایند و انجام فعالیت نمونه گیری و بررسی نتایج آزمایش
  • اصلاح،تغییر و یا تبدیل پارامتر های روغن با توجه به خواص فیزیکی مورد نیاز مشتری
  • رفع نیازهای مهندسی فرآیندو واحد امتزاج و ارائه و پیگیری پیشنهادات مهندسی برای بهبود شرایط کار جهت بالا بردن کیفیت و کاهش هزینه ها
  • تعیین شرایط عملیاتی مناسب از جمله دما و فشار و پمپاژ برای نگهداری خوب محصول و انتقال ایمن و مناسب محصول به دست واحدهای حمل و بسته بندی
  • ارائه پیشنهادات مهندسی برای بهبود پارامتر های محصول تولیدی و نیز پارامترهای فرایند برای نگهداری مناسب محصول و انتقال ایمن و مناسب توسط بخش حمل و بسته بندی
[h=3]عملیات امتزاج:[/h] مأموریت اصلی این بخش دریافت کارت ساخت از بخش مهندسی ساخت و فراهم کردن شرایط انتقال مواد اولیه از انبار و یا مخازن طبق شرایط تعیین شده در کارت و توضیحات مهندسی ساخت و انجام عملیات ساخت مطابق با پارامترهای تعیین شده می باشد.
 

behnam1480

Very Good Member
کاربر فعال
با نزدیک شدن به زمان عرضه اولیه نفت سپاهان بی مناسبت ندیدم که تصاویری از شرکت رو در اختیار دوستان بگذارم... 

behnam1480

Very Good Member
کاربر فعال
صورتهای مالی شرکت نفت سپاهان نیز بروی کدال قرار گرفت...

1. مطابق صورت هاي مالي حسابرسي شده اخير، سود هر سهم شرکت اصلي در سال مالي منتهي به 29/12/1390 مبلغ 797 ريال و سود هر سهم تلفيقي گروه در سال مالي مزبور مبلغ 540 ريال مي باشد.

2. مطابق صورت هاي مالي حسابرسي شده اخير، سود هر سهم شرکت اصلي در سال مالي 1391 مبلغ 109ر1 ريال و سود هر سهم تلفيقي گروه در سال مالي مزبور مبلغ 566ر1 ريال مي باشد.


 

behnam1480

Very Good Member
کاربر فعال
سرپرست پذیرش بورس اوراق بهادار تهران وضعیت پرونده‌های پذیرش را تشریح کرد. به گزارش شرکت بورس، اسماعیل درگاهی سرپرست پذیرش بورس درخصوص پذیرش‌های جدید، اظهار داشت: شرکت نفت سپاهان در اولویت واگذاری در آینده‌ای نزدیک قرار دارد و بارگذاری اطلاعات و صورت‌های مالی شرکت نفت سپاهان در سامانه کدال آغاز شده است که به این ترتیب با نهایی شدن امیدنامه، درج نام شرکت در فهرست نرخ‌های بورس انجام می‌شود. وی تاکید کرد: با توجه به توافق و برنامه‌ریزی صورت‌گرفته و عزم جدی سهامدار عمده برای عرضه سهام، به زودی شاهد عرضه سهام نفت سپاهان خواهیم بود.
 

behnam1480

Very Good Member
کاربر فعال
با تشکر از ناظر سایت به دلیل انتقال تاپیک نفت سپاهان به تالار اصلی گفتمان
 

behnam1480

Very Good Member
کاربر فعال
موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العادهالف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 10:00 روز شنبه مورخ 1391/08/27 درمحل شرکت سرمايه گذاري صندوق بازنشستگي کارکنان صنعت نفت (سهامي خاص) به نشاني تهران، خيابان ونک غربي، روبروي بوستان آفتاب، پلاک 172 برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :
انتخاب اعضای هیئت‌مدیره
 

behnam1480

Very Good Member
کاربر فعال
موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به 1390/12/29
الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 14:00 روز چهار شنبه مورخ 1391/04/21 درمحل شرکت سرمايه گذاري صندوق بازنشستگي کارکنان صنعت نفت (سهامي خاص) به نشاني خيابان طالقاني شماره 234 برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :
استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی.
تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1390/12/29
انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار

تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره
تعیین پاداش هیئت مدیره

سایر موارد
 

behnam1480

Very Good Member
کاربر فعال
سرپرست پذیرش شرکت بورس اوراق بهادار گفت: شرکت های باقی مانده مشمول اصل 44 که تاکنون سهام آنها در بورس عرضه نشده یا بضاعت اندکی برای عرضه دارند یا آماده سازی آنها زمان بر است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، اسماعیل درگاهی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا درباره دلیل عرضه نشدن سهام شرکت های اصل 44 در بورس طی ماه های اخیر اظهار داشت: تعداد شرکت های باقی مانده اصل چهل و چهاری شایسته حضور در بورس کاهش یافته است...
.

... وی ادامه داد: واگذاری سهام شرکت نفت سپاهان به دلیل تغییرات مدیریتی با وجود ارایه اطلاعات در کدال به تاخیر افتاده است

 

behnam1480

Very Good Member
کاربر فعال
عرضه اولیه ۱۰ درصد شرکت نفت سپاهان به زودی انجام می‌شود

معاون بازار شرکت بورس با بیان اینکه ۱۰ درصد سهام نفت سپاهان برای عرضه اولیه آماده شده است، گفت: این شرکت پس از شفاف‌سازی و ارائه امیدنامه به زودی عرضه می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از خبرگزاری فارس، علی صحرائی معاون بازار شرکت بورس و اوراق بهادار در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر که شرکت نفت سپاهان برای عرضه اولیه آماده می‌شود، اظهارداشت: مقرر شده تا 10 درصد از سهام این شرکت پس ارائه اطلاعات شفاف عرضه شود
 

behnam1480

Very Good Member
کاربر فعال
نفت سپاهان تا پایان هفته در تابلوی بورس درج می شود

شرکت نفت سپاهان تا پایان هفته در تابلوی معاملات تالار شیشه ای درج می شود و به احتمال زیاد تا پایان آذر ماه عرضه اولیه آن انجام می گیرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، سرپرست پذیرش بورس اوراق بهادار تهران، درباره عرضه های اولیه این شرکت گفت: نزدیکترین عرضه اولیه مربوط به شرکت نفت سپاهان است که کارهای درج آن تا پایان هفته جاری به اتمام می رسد و به احتمال زیاد تا پایان آذر ماه شاهد عرضه آن در بورس خواهیم بود.
 

behnam1480

Very Good Member
کاربر فعال
نفت سپاهان تا پایان هفته در تابلوی بورس درج می شود

شرکت نفت سپاهان تا پایان هفته در تابلوی معاملات تالار شیشه ای درج می شود و به احتمال زیاد تا پایان آذر ماه عرضه اولیه آن انجام می گیرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، سرپرست پذیرش بورس اوراق بهادار تهران، درباره عرضه های اولیه این شرکت گفت: نزدیکترین عرضه اولیه مربوط به شرکت نفت سپاهان است که کارهای درج آن تا پایان هفته جاری به اتمام می رسد و به احتمال زیاد تا پایان آذر ماه شاهد عرضه آن در بورس خواهیم بود.
این نفت سپاهان اگه قرار تا پایان آذر بیاد..پس چرا صورتهای مالی 92 نمی فرستند روی کدال... فکر کنم دلشون نمی یاد عرضه کنند
 

behnam1480

Very Good Member
کاربر فعال
آماده شدن نفت سپاهان برای عرضه

با ارسال گزارش های مالی سنوات گذشته به روی کدال..نفت سپاهان خود رابرای عرضه آماده می کند.. خبرهایی هم در راه است که این عرضه حدا کثر تا پایان دیماه انجام شود..

نفت سپاهاننفت سپاهان صورتهاي مالي سال مالي منتهي به 1388/12/29 (حسابرسي شده)1392/09/10 19:34:511392/09/30 11:13:45
نفت سپاهاننفت سپاهان صورتهاي مالي سال مالي منتهي به 1385/12/29 (حسابرسي شده)1392/09/10 19:37:321392/09/30 11:13:33
نفت سپاهاننفت سپاهان صورتهاي مالي سال مالي منتهي به 1383/12/30 (حسابرسي شده)1392/09/10 19:33:33
نفت سپاهاننفت سپاهان صورتهاي مالي سال مالي منتهي به 1382/12/29 (حسابرسي شده)1392/09/10 13:14:461392/09/30 11:13:18
 

ayda saharkhiz

Member
کاربر فعال
این شرکت حدود 200 درصد افزایش سرمایه داده ، سود سال مالی قبل در حدود 100 تومان بوده با سرمایه قبلی ... دوستان مواظب باشید و بی تحقیق وارد سهم نشوید.
 

behnam1480

Very Good Member
کاربر فعال
*** نماد شرکت نفت سپاهان از امروز در بازار پایه توافقی فرابورس گشایش یافت ***

گشايش نماد معاملاتي شپاها1 در سامانه معاملات بازار پايه توافقي 92/10/16 10:30
كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ ثبت معاملات توافقي نماد معاملاتي شركت نفت سپاهان در نماد شپاها1 از طريق سامانه جديد معاملات بازار پايه توافقي از امروز دوشنبه مورخ 16/10/1392 بدون محدوديت دامنه نوسان قيمت و بدون محدوديت حجمي در هر سفارش (بلوك) امكان پذير مي باشد. مديريت بازار فرابورس ايران
 
بالا