شرکت مواد ویژه لیا ( شلیا)

DALLAL

مسدود شده
مسدود شده
#1
شرکت مواد ویژه لیا که با سرمایه ۸ میلیارد تومانی وابسته به سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران است، با نماد "شلیا" در بازار دوم فرابورس درج و آماده عرضه اولیه شد.


به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در ادامه پذیرش و درج نماد شرکت های جدید در فرابورس، شرکت مواد ویژه لیا هم با سرمایه اسمی بیش از 8 میلیارد تومانی در بازار دوم فرابورس درج شد.
این شرکت وابسته به سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران (با مالکیت 94 درصدی )، 24 آبان سال مورد پذیرش قرار گرفته بود و از امروز 14 اردیبشهت در گروه محصولات شیمیایی و با نماد معاملاتی " شلیا" در بازار دوم معاملات فرابورس درج و آماده عرضه اولیه شد.
براساس این گزارش، فعالیت شرکت مستقر در قزوین که سال 82 با ظرفیت سالانه 1800 تن به بهره برداری رسیده ، ایجاد و راه اندازی خط تولیدالیاف شیشه و تیشوی فایبرگلاس و فروش، واردات و توزیع محصولات مرتبط است.
سال مالی "شلیا" در حالی از 6.31 به 5.31 تغییر کرده که این شرکت برای سال مالی گذشته 390 ریال سود پیش بینی کرده است.
 

Warren_ Buffett

Active Member
کاربر فعال
#3
10 تومان هم مجمع در صورت مالیش نوشته سود می دهد.من خریدم ولی خیلی کم خدا کند صفش فردا داده شود سنگین می خرم.این سهم می تواند راهی را که قشیر رفت برود بخصوص در این بازار.
 

Warren_ Buffett

Active Member
کاربر فعال
#4
از فردا احتمال ریختن صف شلیا هست در این سهم به نظر من از عرضه های حقوقی اصلا نترسید ولی تا می توانید پایین بخرید حتی بگذارید صف فروش شود حقوقی حدود 23 میلیون دیگر می تواند عرضه کند و اگر بخواهد 51 درصد شرکت را حفظ کند و حتی اگر به سرش بزند و کل 62 میلیونش را عرضه کند بازار به راحتی طی چند روز سهم را خواهد بلعید.کفپارس را ببینید چه قیمتی خورده تازه همه می ترسند از بورس اخراج شود ولی شلیا این ترس هم ندارد چون تازه وارد است.سهم کوچک است و تازه وارد به بورس جای رشد زیاد دارد از قشیر بیشتر قیمت نداشته باشد کمتر ندارد.در بازار بی پول باید به طرف سهم های کوچک رفت.
 

اخلاقی2006

Well-Known Member
کاربر فعال
#5
عرضه اولیه سهام شلیا به حد تعادل رسید و صف آن برچیده شد
دیشب اخبار می گفت که یک کارخانه تولید دستمال کاغذی با کاغد نانوئی در حال تولید می باشد نکنه همین شلیا باشد
دوستان اطلاع رسانی بفرمایند
فکر می کنم دوستان شلیا را فروخته باشند و آماده خرید سهام ثپردیس شده اند
 

Warren_ Buffett

Active Member
کاربر فعال
#6
شلیا خریدنی ولی از صف فروش صف خرید آن هم در این بازار بنده نمی خرم.چون در این بازار اول باید حفظ سرمایه کرد.البته با حجمی که امروز زد فردا به نظر من باید صف فروش باشد چون حقوقی هم چندین بار صفش را داد و اجازه صف شدن نمی داد.
 

soghoot

مسدود شده
مسدود شده
#7
من اين سهمو ندارم اما ميخان اين سهمو بالا بكشن

اعصابم ندارن سنگين خريدارن هر كي داره نگه داره هركسم نداره حتما با توجه به ريسكش بخره
 

aminnts

مسدود شده
مسدود شده
#8
سلام دوستان اونهایی که با پیشنهاد من شلیا را خریدند و تا بحال سود شناسایی کردند تشکر از یادشون نره میخوام آمار بگیرم
سهم دیگی هست هر کسی میخواد خصوصی پچیام بده !
 

شامخ

Well-Known Member
کاربر فعال
#12
آنچه از نسبت خریدار و فروشنده میشه فهمید یه عده که دارای تعداد زیادی سهمن دارن از سهم خارج میشن . اگه فردا تا ساعت 12 فقط از صف فروش بخرن حدود 10 میلیون سهم خوبه
 

زرداری3355

Active Member
کاربر فعال
#14
دیدم داره خاک میخوره بد نیست بیاد بالا.

کف تکنیکال شده240.
زیر این قیمتم فروشنده ای نداره مگر ادم عجول.
 

شامخ

Well-Known Member
کاربر فعال
#15
معلوم نیست این سهامدار حقیقی با تعداد سهم بالا برای چی این سهمو خریده . هر روز بعد از ساعت 12:15 سهمو میبره زیر پایانی حتی رنج منفی هم میزنه. فردا توصیه میشه پایینتر از 240 تا 10 دقیقه پایانی بخرید به هر حال کف سهم تا 230 اومده بالا

 

شامخ

Well-Known Member
کاربر فعال
#20
خوب شلیا فردا به کف کانال برخورد میکنه. توصیه میکنم اگه قصد خرید دارید ازصف فروش بخرید

;
 
بالا