شرکت فارسیت اهواز ( سفاسی )

کارشناس بورس.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به به امد به تاپیک اصلی خدا شکر به فال نیک میگیرم

پروسه افزایش سرمایه زمان بر هست ما هم هنوز منتظریم

اخریش بایکا بود مجوزش دادن 88 روز طول کشیده
شما که دیروز 110 هزار سهم فروش داشتی.
جالبه!!! خودت به سهمی که صبح تا شب در سایتها و کانال تلگرامی خودت تبلیغ میکنی اعتماد نداری، مجید خان الماسی.
البته خودت روی سود هستی و از ملت بیچاره داری نوسان میگیری.
احتمالاً شصتت خبر دار شده که افزایش سرمایه سفاسی به مشکل خورده و مالیده شده و یا تا آخر سال درست نمیشه و دست فروش و خالی کردن زدی.

آخرین ویرایش:

purya

Active Member
کاربر فعال
با سلام،،،،
مطلبی در مورد سفاسی میخاستم بنویسم اینکه سفاسی یکی از ویژگی های ممتازش، پتانسیل صادراتش است( نزدیکی به مرزهای جنوب غربی است)....

سفاسی میتواند پس از افزایش سرمایه از محل مازاد تجدیدارزیابی دارایی های ثابت و رقیق شدن بسیار سهم و اصلاح شدن ترازنامه و ساختار مالی،،، توان تسهیلات گیری را افزایش داده تا بتواند تولید را بشدت افزایش دهد...
این مهم دست نیافتنی است جز با همت سهامدار عمده ی شرکت،،،

البته یه نکته هم اینکه خیلی مهم است:قصد واگذاری سهام بلوکی شرکت، توسط سهامدار عمده فارس خوزستان
مشتری احتمالی....

purya

Active Member
کاربر فعال
جالبه!!! خودت به سهمی که صبح تا شب در سایتها و کانال تلگرامی خودت تبلیغ میکنی اعتماد نداری، مجید خان الماسی.
احتمالاً شصتت خبر دار شده که افزایش سرمایه سفاسی به مشکل خورده و مالیده شده و یا تا آخر سال درست نمیشه و دست فروش و خالی کردن زدی.
هیچ مشکلی در افزایش سرمایه از محل مازاد تجدیدارزیابی وجود ندارد و در پروسه ی کار اداری برای مجوز میباشد....
انشالله تمام و کمال تاییدش خواهد آمد....
فروش و یا حتی خرید به صورت هیجانی یا تحلیل اشتباه در هر سهمی میتواند بوجود آید....

و هر کس باید تحلیل و اطلاعات خود را داشته باشد..... نه اینکه به شخصی دیگر ایراد گرفته شود...
تبلیغ و شناساندن سهم به بازار به صورت درست و واقعی آیا صرفا به معنای فروش است؟!

مهراد آریانا

Well-Known Member
کاربر فعال
چه مشکلی کل زمین هاش سند دارد
من هر وقت دوست داشته باشم میخرم هر وقتم عشقم بکشه میفروشم

سابقه معاملاتم مشخصه
یبار کلا 1800خارج شدم دوباره 1500وارد شدم
الانم دوست داشتم 100هزارتا بفروشم

purya

Active Member
کاربر فعال
...یه زمانی همین..خرفها بود سر فبیرا...اخرش خسرت..ماند بر دل..ملت...
سفاسی با 2284 درصد..تحدید دارایی..و شناور 40 درصد..کمتر از چفیبر ....سود خوبی خواهد..داد.....
سهامداری عاقلانه ترین..کاره.......روز به روز هم داره..خشک..تر..میشه..امروز کلا 130 تا هم...معامله..نشد....
جناب mey فکر میکنم با تحلیل اشتباه یا خطای محاسباتی که انجام دادید و به صورت کاملا احساسی،،،، این سهم را در اعداد بالا خواهیم دید....
اینو نوشتم سند بمونه یک روزی میارم بالا.....

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب mey فکر میکنم با تحلیل اشتباه یا خطای محاسباتی که انجام دادید و به صورت کاملا احساسی،،،، این سهم را در اعداد بالا خواهیم دید....
اینو نوشتم سند بمونه یک روزی میارم بالا.....
یه..مقدارش را...بقول شما..احساسی..فروختم...با بقیشم..میرم..مجمع...مطمئنم..که...سود بسیار مناسبی..میده....بنظر..خودم..هم..اشتباه..کردم...

purya

Active Member
کاربر فعال
نمیخوام سهمی رو تخریب کنم،،، ولی با منفی شدن فبیرا و خروج پول از فبیرا و کوچ بطرف سفاسی،، ،سفاسی با اومدن مجوز میتونه در آینده گین مناسبی خواهد داد...

این نکته رو فراموش نکنید سفاسی با افزایش پیش رو حتی باز هم کوچیکتر از فبیرا خواهد بود.......

یک به 2.5 یعنی با لحاظ قیمت و سرمایه ی فعلی فبیرا،،، ،سفاسی میشه 400 تومان.....

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنده هم نمیخوام سهمی رو تخریب کنم ولی فبیرا سود ده شده و 10 تومان سود محقق کرده چیزی که سفاسی شاید سال دیگه هم نبینه.. و البته خریداران سفاسی بخاطر رشد کم فبیرا و رشد زیاد ددام قبل از مجمع این سهم رو از 1500 تا اینجا بالا آوردن و با اومدن مجوز بعید میدونم حتی به 3000 تومن هم برسه چون هم قیمت سهم رشد خودش رو کرده تقریبا هم تحول خاصی در سودسازی به گفته حسابرس نداشته و وضعیت فروش عملیاتی دقیقا مثل سال گذشته هست .

مصدق مظلوم

Well-Known Member
کاربر فعال
بنده هم نمیخوام سهمی رو تخریب کنم ولی فبیرا سود ده شده و 10 تومان سود محقق کرده چیزی که سفاسی شاید سال دیگه هم نبینه.. و البته خریداران سفاسی بخاطر رشد کم فبیرا و رشد زیاد ددام قبل از مجمع این سهم رو از 1500 تا اینجا بالا آوردن و با اومدن مجوز بعید میدونم حتی به 3000 تومن هم برسه چون هم قیمت سهم رشد خودش رو کرده تقریبا هم تحول خاصی در سودسازی به گفته حسابرس نداشته و وضعیت فروش عملیاتی دقیقا مثل سال گذشته هست .
سلام
بهمین دلیل است که چشم نخوره o_Oحقوقی اش طلا است واقعا( از ابتدا رالی و با لحاظ فشارهای سازمان و... تاکنون 700 هزار تاداده) . کسانی که فبیرا و حفارس و حتی شپترو مادرمرده داشتند می دانند چی می گم.مسلما بعد مجمع هم گین خوبی خواهد داد حتی اگر 1900 درصد حداقلی تایید شود

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
بهمین دلیل است که چشم نخوره o_Oحقوقی اش طلا است واقعا( از ابتدا رالی و با لحاظ فشارهای سازمان و... تاکنون 700 هزار تاداده) . کسانی که فبیرا و حفارس و حتی شپترو مادرمرده داشتند می دانند چی می گم.مسلما بعد مجمع هم گین خوبی خواهد داد حتی اگر 1900 درصد حداقلی تایید شود
امیدوارم سود بیشتر ازینا بده...ما که بخیل و حسود نیستیم

• Like
Reactions: mey

مهراد آریانا

Well-Known Member
کاربر فعال
این سفاسی به هیچکی زیان نزده و نخواهد زد سهمی بسیار با برکت هست

سهمی با شناوری بسیارکم و سهامدار عمده بسیار با شخصیت

سفاسی مطمین هستم بعد مجمع قیمتش از فبیرا بیشتر خواهد شد

شاید مقایسه فبیرا با سفاسی درست نباشه ولی چه بخوایم چه نخوایم بخشی از پول و بازیگرای فبیرا امدن رو سفاسی

مقایسه سفاسی باید با ساذری کرد

ساذری سهمی با 2000تومن زیان و تعطیل و ورشکسته 3000تومن صف خرید هست

یکی از پتانسیل های سفاسی نزدیکی به مرز عراق و کاهش هزینه حمل و نقل و صادرات هست

مهراد آریانا

Well-Known Member
کاربر فعال

من خودم فبیرا داشتم روز 4 شنبه فروختم البته نه به اندازه سفاسی ولی صرفا جهت اطلاع شما بگم سود فبیرا 15میلیاردش سهمی 9 تومنش از محل فروش زمین بوده ................یعنی اگه زمین حذف کنیم سودش 0 بوده

فبیرا 71 میلیارد تومن زیان انباشته داره 3/5برابر زیان سفاسی

مهراد آریانا

Well-Known Member
کاربر فعال
4شنبه فیکس میشه 60 روز از ارسال گزارش بازرس در مورد افزایش سرمایه و طبق قانون سازماننهایت 4شنبه مجوزش صادر میکنه 60 روزه

این 2 روز معامله برا سفاسی تعیین کننده هست

سهمی بدون 1ریال بدهی بانکی

purya

Active Member
کاربر فعال
آخه رشدشو کرده سفاسی،،، نه خدایی رشدشو کرده،،،! ؟؟
عزیز من این سهم الان با احتساب افزایش سرمایه ی جایزه تازه 117 تومنه،، ،!!
خب مثلا الان سفاسی با بقیه ی پایه ای ها که چند برابر قیمت اسمی هستن چه فرقی داره!؟
شما این رو فقط میبینید از 1500 شده 2500،،،،،
در حالیکه سرمایه رو نمیگید،،، یعنی اگه با یه قرارداد و فروش خوب بتونه فقط خالص 7 میلیارد سود بسازه،،، ،میشه هر سهم حدود 10 تومن..... در حالیکه سهام بزرگ یک دهم این مقدار میشه با سرمایه 3 4 برابر سفاسی...
بزرگترین نکته ی سفاسی کوچیک بودن بسیار شرکته...... +++++و قابلیت چندین برابر شدن در مقیاس سرمایه و تولید و فروش... ++++

purya

Active Member
کاربر فعال
این سفاسی به هیچکی زیان نزده و نخواهد زد سهمی بسیار با برکت هست

سهمی با شناوری بسیارکم و سهامدار عمده بسیار با شخصیت

سفاسی مطمین هستم بعد مجمع قیمتش از فبیرا بیشتر خواهد شد

شاید مقایسه فبیرا با سفاسی درست نباشه ولی چه بخوایم چه نخوایم بخشی از پول و بازیگرای فبیرا امدن رو سفاسی

مقایسه سفاسی باید با ساذری کرد

ساذری سهمی با 2000تومن زیان و تعطیل و ورشکسته 3000تومن صف خرید هست

یکی از پتانسیل های سفاسی نزدیکی به مرز عراق و کاهش هزینه حمل و نقل و صادرات هست
دقیقا،، یکی از موارد مهم که اکثرا توجهی به آن ندارن،،، ،،،بحث صادرات به کشور دوست و برادر عراق و ارز آوری شه و....... +++++

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دقیقا،، یکی از موارد مهم که اکثرا توجهی به آن ندارن،،، ،،،بحث صادرات به کشور دوست و برادر عراق و ارز آوری شه و....... +++++
اون کشور دوست و برادر بیش از چند میلیارد دلار پول نفت رو پس نمیده نفتی که گرفته و مصرف کرده..حالا شما دم از یه برنامه خیالی صادراتی که خوده شرکت هم ازش بیخبره میزنید. یادمه چند وقت پیش دم از خرید سهام شرکت و رفتن به هیئت مدیره میزدن بعضی از دوستان و یهو خالی میکنن و یهو دوباره سهم میشه سهم گل و بلبل... در خیالات صادراتی به سود 10 تومانی رسیدید در صورتیکه همین الان فبیرا 10 تومن سود محقق کرده و بازار پایه هم هست و قیمتش 145 تومان.. و سفاسی هروقت مجوز از سازمان بیاد تازه میره برای دوتا سه ماه خواب پول معلومم نیست با چه قیمتی باز بشه..
ساذریت هم که فرمودین یعده دارن کارخونه و زمین هاشو مورد تجدید ارزیابی قرار میدن و میگن یا ورشکست میشه و بهمون سود خوبی میرسه از قبل زمینهاش یا تجدید میده و میره برا 10 هزار تومن دقیقا مثل فسدید ورشکسته.
این قسمت آخر هم دوباره جواب جناب الماسی هس که یا تحلیل و گزارش خونی بلد نیستن یا دوس دارن فرافکنی کنن و حقیقت رو وارونه جلوه بدن برای منافع شخصی
سود خالص عملیاتی فبیرا 51 ریال
سود خالص غیرعملیاتی 45 ریال
یکم مطالعه و بعد اظهار نظر کردن چیزه بدی نیست
Screenshot_2019-02-11-21-04-28-1.png
Screenshot_2019-02-11-21-05-07.png

kamian

Member
کاربر فعال
عضو تازه
اون کشور دوست و برادر بیش از چند میلیارد دلار پول نفت رو پس نمیده نفتی که گرفته و مصرف کرده..حالا شما دم از یه برنامه خیالی صادراتی که خوده شرکت هم ازش بیخبره میزنید. یادمه چند وقت پیش دم از خرید سهام شرکت و رفتن به هیئت مدیره میزدن بعضی از دوستان و یهو خالی میکنن و یهو دوباره سهم میشه سهم گل و بلبل... در خیالات صادراتی به سود 10 تومانی رسیدید در صورتیکه همین الان فبیرا 10 تومن سود محقق کرده و بازار پایه هم هست و قیمتش 145 تومان.. و سفاسی هروقت مجوز از سازمان بیاد تازه میره برای دوتا سه ماه خواب پول معلومم نیست با چه قیمتی باز بشه..
ساذریت هم که فرمودین یعده دارن کارخونه و زمین هاشو مورد تجدید ارزیابی قرار میدن و میگن یا ورشکست میشه و بهمون سود خوبی میرسه از قبل زمینهاش یا تجدید میده و میره برا 10 هزار تومن دقیقا مثل فسدید ورشکسته.
این قسمت آخر هم دوباره جواب جناب الماسی هس که یا تحلیل و گزارش خونی بلد نیستن یا دوس دارن فرافکنی کنن و حقیقت رو وارونه جلوه بدن برای منافع شخصی
سود خالص عملیاتی فبیرا 51 ریال
سود خالص غیرعملیاتی 45 ریال
یکم مطالعه و بعد اظهار نظر کردن چیزه بدی نیست
مشاهده پیوست 42602مشاهده پیوست 42603
جناب احسانی این آقای آریانا تا قبل از مجمع میگفت فبیرا بدرد نمی خوره و سهامدار عمده داره بتون میندازه. حتی قبل از مجوز هم میگفت درصد ساختمان تایید نمی شه حالا میگه فبیرا داشتم چهارشنبه فروختم. !!!!!!!!!!!!! پستهای ایشون در تاپیک معاملات بازار پایه موجوده

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب احسانی این آقای آریانا تا قبل از مجمع میگفت فبیرا بدرد نمی خوره و سهامدار عمده داره بتون میندازه. حتی قبل از مجوز هم میگفت درصد ساختمان تایید نمی شه حالا میگه فبیرا داشتم چهارشنبه فروختم. !!!!!!!!!!!!! پستهای ایشون در تاپیک معاملات بازار پایه موجوده
کاملن به پستهای ایشون آشنا هستم فقط در جهت منافع شخصی بدون تحلیل مطلب میزنه و از رو هم نمی ره با وجود اینکه دستش برای همه رو شده... بعد از اومدن مجوز فبیرا هم میگفت مجمع همه 2100% رو تایید نمیکنه... بنده که تا حالا به حرف ایشون نه سهمی خریدم نه فروختم چون از سه ماه پیش کامل شناختمش.

بالا