شرکت فارسیت اهواز ( سفاسی )

rota

Well-Known Member
کاربر فعال
سفاسی 38 تومان رو خواهد دید در بلند مدت
به شدت خطرناک و در حال خالی کردن و تحت هیچ منطقی این قیمت برای سهم پذیرفته نیست.

zmrb

Well-Known Member
کاربر فعال
سفاسی 38 تومان رو خواهد دید در بلند مدت
به شدت خطرناک و در حال خالی کردن و تحت هیچ منطقی این قیمت برای سهم پذیرفته نیست.
والا تو نحوه معاملاتش بیشتر کنترل قیمت واسه جمع کردن سهم هست تا خالی کردن

moradkhan

Well-Known Member
کاربر فعال
احتمالا این سهم هم مانند خکرمان قیمتش 2000 تومن خواهد شد..خخخخ!!!
پشم بافی توس با نماد #نتوس مگه 2500 تومان نشد؟
#شمواد ورشکسته مگه 5000 تومان نشد؟
خکرمان که تنها سهم سودساز خودرویی هست چرا 2000 تومان نشه. بعدش مگه زمان دادیم که داری زیر سوال می بری؟ تحلیل زمانی ندادیم
شما خودت بفرما نظرت راجع به این دو تا سهم چیه

moradkhan

Well-Known Member
کاربر فعال
با تغییراتی که در بازار پایه ایجاد شده سهام در کف قیمت بیشترین برد را خواهند کرد

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پشم بافی توس با نماد #نتوس مگه 2500 تومان نشد؟
#شمواد ورشکسته مگه 5000 تومان نشد؟
خکرمان که تنها سهم سودساز خودرویی هست چرا 2000 تومان نشه. بعدش مگه زمان دادیم که داری زیر سوال می بری؟ تحلیل زمانی ندادیم
شما خودت بفرما نظرت راجع به این دو تا سهم چیه
هر سهمی که تو بخری محکوم به شکست هستش.

moradkhan

Well-Known Member
کاربر فعال
توی فرآورده های سیمانی فعلا تنها سهم کف قیمت سفاسی هست و بهتر از این سهمی که توی کف قیمت باشه و شناوریش خشک شده باشه وجود نداره. سفاسی رو زیر 1000 فروشنده نباشید. الان قیمتش زیر 200 تومان هست.

ناوی20

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سفاسی واقعا چیزی جز یه سوله نیست و صرفا به جهت افزایش سرمایه ایی که داشت عده ایی بوقچی داغ اش کردن و انداختن به خلق الله الان بعد از گذشت ماهها از افزایش سرمایه نه تنها نتونسته به قیمت روزیکه بازگشایی شد برگرده بلکه نم نمک داره به قیمت اسمی میرسه...اگه چیزی برای رو کردن داشت این اوضاع و احوالش نبود.

njmadin

Well-Known Member
کاربر فعال
عزیزان دل بیخودی مطلب نزنید
سفاسی الان قرار دادهایی با عراق بسته که نگو
الانم دیگه وقت نمیکنن به داخل کشور کار کنن
گزارش دیروزش هم بد نبود
در ضمن سهمو کامل خشک کردن
هر لحظه شاید بزنن زیرش

parabolick

Member
کاربر فعال
عضو تازه
حالا تو چرا داری گوه مراد خان رو میخوری؟ خودش زبون داره و میتونه جواب بده..اگه جواب نداد چون خودش بهتر میدونه سفاسی چیزی جز یه سوله ورشکسته نیست و این قیمت هم باید نصف بشه..تاپاله
پسر تو ادب نداری؟ فهم نداری؟ خانواده محترم ات موفق نشدند بهت ادب یاد بدهند. چند جا نوشته هات رو دیدم. یک کلمه حرف درست و حسابی ندیدم از سر عقل و شعور بزنی. همین طوری پیش بری کارت به جاهای باریکی می کشه. خودت و خانواده ات رو با زبان تند و حرف های زشت اذیت و آزار روحی داری میدی. همچنین بقیه رو

parabolick

Member
کاربر فعال
عضو تازه
طرف گفته خکرمان به 2000 تومان می رسه. خیلی خوب .. هنوز که نرسیده. بسته نشده. ورشکسته هم نشده. زمان معین هم که نداده. حالا مثلا خکرمان بشه 4000 تومان شما می ری ازش عذر خواهی کنی؟!!! تو اونقدر بی کار و بی عار هستی که یک کلمه حرف حساب از دهنت خارج نمیشه. ببین ارزش داره روی مخ کسی بری؟ چی بهت می رسه؟ وجدانا اگه می دیدمت حاضر بودم ازت تقاضا کنم خواهش کنم کلماتت رو تغییر بدی.. ولی اینجا چی میشه گفت .. آیا باورت می شد شمواد 100 تومانی بشه 8500 نومان؟ .. و ده ها سهم دیگه...

ناوی20

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
طرف گفته خکرمان به 2000 تومان می رسه. خیلی خوب .. هنوز که نرسیده. بسته نشده. ورشکسته هم نشده. زمان معین هم که نداده. حالا مثلا خکرمان بشه 4000 تومان شما می ری ازش عذر خواهی کنی؟!!! تو اونقدر بی کار و بی عار هستی که یک کلمه حرف حساب از دهنت خارج نمیشه. ببین ارزش داره روی مخ کسی بری؟ چی بهت می رسه؟ وجدانا اگه می دیدمت حاضر بودم ازت تقاضا کنم خواهش کنم کلماتت رو تغییر بدی.. ولی اینجا چی میشه گفت .. آیا باورت می شد شمواد 100 تومانی بشه 8500 نومان؟ .. و ده ها سهم دیگه...

مشکل امثال شما اینه که فکر میکنید چون شمواد شده 8000 تومن پس حتما فلان سهم شما هم میشه 4000 تومن و یا بیشتر...عزیزم شمواد پتانسیل اصلی اش افزایش سرمایه اش هست که همانند سفاسی 60 تومنی که اومد تا بیش از 2000 تومن الان داره قیمت شمواد هم همون راه را میره با این تفاوت که شمواد ورشکسته قبل از انجام افزایش سرمایه کاملا به سود آوری رسیده ولی سفاسی فقط به جهت برون رفت از ماده 141 افزایش سرمایه داد و خبری از سودآوری در سهم نیست و سهامداران هم فروختتند و رفتن و اگه قیمت این چنین است هم دلیلش همینه ...خبری از تغییر روند سهم نیست و مانند خودرو سازان همچنان بعد از افزایش سرمایه تا خرخره در زیان فرو رفته.

بالا