شرکت دارو سازی زهراوی (دزهراوی)

mehdi60

Very Good Member
کاربر فعال
شرکت داروسازی زهروای با نماد دزهراوی سالهاست که در بازار دوم بورس در حال معامله می باشد و تاکنون در این تالار برای آن تاپیکی مجزا باز نشده بود

از امروز مطالب مربوط به این شرکت معظم داروسازی در این تاپیک درج خواهد شد

از دوستان صاحب نظر خواهشمندیم تحلیل ها ، مطالب و نقطه نظرات خود در مورد این شرکت را برای استفاده دیگر دوستان اینجا درج نمایند .
 

purya

Good Member
کاربر فعال
#18,478
موافقت رهبر انقلاب با پرداخت بودجه سلامت از صندوق توسعه ملی نخستین بخش ریالی از مبلغ ۵۰۰ میلیون یورو دریافتی از صندوق توسعه ملی برای پرداخت بدهی‌های نظام سلامت، امروز واریز می‌شود. /ایلنا#اقتصادی

300 میلیارد مطالبات دزهراوی،،، ،،طبق شفاف سازی کدال...... و
983% افزایش سرمایه از محل تجدیدارزیابی در مرحله ی مجوز سازمان...... +++++

از فردا گروه #دارویی با خبر بالا رشد خوبی خواهند کرد......

https://www.ilna.ir/بخش-اقتصادی-4/706599-موافقت-رهبر-انقلاب-با-پرداخت-بودجه-سلامت-از-صندوق-توسعه-ملی
 

mehdi60

Very Good Member
کاربر فعال
ترکیب سهامداران عمده این شرکت در حال حاضر به نحو زیر است :

شركت سرمايه گذاري داروئي تامين-سهامي عام-
63 M
26.18% درصد

شركت داروسازي حكيم
52 M
21.48 % درصد

شركت لابراتوارهاي رازك-سهامي عام-
42 M
17.47 % درصد

شركت داروپخش-سهامي عام-
34 M
14.36% درصد

شركت داروسازي شهيدقاضي-سهامي عام-
14 M
5.71%درصد

شركت داروسازي تهران شيمي-سهامي عام-
10 M
4.02%درصد

صندوق سرمايه گذاري گنجينه زرين شهر
9 M
3.73%درصد
 

purya

Good Member
کاربر فعال
دوستان #دزهراوی سهمی ه که قدیمی های سهم،،،، این سهم رو میشناسن،،، و فقط سهامداری میکنن در سهم و فروشنده ی آنچنانی سهم نداره.....

این سهم افزایش سرمایه از محل تجدیدارزیابی دارایی ها داره و گزارش بازرس تایید شده و در انتظار مجوز بورسه،،، ،،به میزان 983 %،، ،،یعنی الان با قیمت زیر 140 تومن،،، 138 تومن داره معامله میشه......
اونایی که این سهم رو میشناسن این قیمت بعد از افزایش سرمایه اصلا دزهراوی ندیده،،،، ،و بعد افزایش بالای 400 به نظر بازگشایی بشه

این سهم به ازای هر سهم 560 تومن زیان داره،،،، از طرفی به ازای هر سهم 1250 تومن مطالبات داره از شرکتهای پخش(300 میلیارد تومن)...
با خبر دیروز و واریز بدهی صنعت دارو 500 میلیون یورو.....

خبر خوش اینکه بخش خوبی از تسهیلات مالی دزهراوی به بانک ها،،، از این محل تهاتر و تسویه خواهد شد و اقدامات مالی صورت گرفته..... ++++
همانگونه که در شفاف سازی در کدال مهرماه گفته شده ::

https://codal.ir/Reports/Attachment.aspx?LetterSerial=utki85R10b6ww1pEfFF8PQ==


خوساز دیروز مجوز تجدیدارزیابیش کدال اومد و تو صف قفل شد،،،، قطعا اینم به زودی مجوز میاد و قفل میشه
تو سبد میان و کوتاه مدت تان حتما از این سهم بگیرید.... و نگه دارید++++++
 

mehdi60

Very Good Member
کاربر فعال
شرکت داروسازی زهراوی در سال ۱۳۶۵ تاسیس گردید و با راه اندازی کارخانه ای به مساحت ۱۲۰۰۰۰ متر مربع زیر بنای ۲۸۰۰۰متر مربع در نزدیکی شر تبریز واقع در استان آذربایجان شرقی در سال ۱۳۷۰ به بهره برداری رسید.
این شرکت در راه دستیابی به ارمغان سلامت – طول عمر و شادابی و با هدف تامین نیازهای دارویی کشور در بالاترین کیفیت و نیز گشودن بازارهای صادراتی با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در خطوط تولید و فرمولاسیون محصولات و نیز کنترل فرایندهای تولید مطابق با آخرین استانداردهای جهانی، هم اکنون جزو پنج شرکت مهم داروسازی کشور قرارداشته و پیشگام در تولید کپسول های نرم ، داروهای مورد استفاده در پیوند اعضا،دیالیز ،فراورده های بیوتکنولوژی و بالاخره سرنگ آماده تزریق کوپامر برای بیماران MS می باشد.

فراورده های دارویی این شرکت در دوزهای مختلف در اشکال کپسول نرم ،قرص،آمپول،کپسول سخت ژلاتینی و سرنگ آماده تزریق است و هم اکنون بيش از ۱۰۰ محصول مطابق با اصول GMP تولید و به بازار عرضه گردیده تا پاسخگوی نیازهای داخلی و خارجی باشد.

در شرکت داروسازی زهراوی از یک سیستم ارزشیابی کامل به عنوان رکن اصلی کیفیت استفاده می شود و کنترل بی وقفه و شبانه روزی تمام مراحل تولید از مواد اولیه تا فرآورده های نهایی در آزمایشگاه های کنترل کیفیت و واحد تضمین کیفیت صورت می پذیرد.

همچنین بخش تحقیق و توسعه (R&D) شرکت زهراوی مسئول پروژه های تحقیقاتی بوده و تمامی فرایندهای آن براساس نیازهای (GMP) و قواعد (WHO) طراحی و اجرا می گردد.

شرکت داروسازی زهراوی از سال ۱۳۸۴ تحت لیسانس شرکت F.Hoffman La ROCHE کشور سوئيس- داروی «سل سپت» را جهت پیشگیری از رد پیوند در بیماران پیوندی و همچنین هم اکنون داروی روآکوتان را به منظور درمان آکنه به بازار عرضه نموده است.کلیه مواد اولیه-سایت-تجهیزات و داروی ساخته شده مطابق با الزام های شرکت سوئیسی Roche می باشد.

همچنین داروهای پیوند و دیالیز مانند مانند کپسول کوگرافت (تاکرولیموس)، کپسول های نرم ایمینورال (سیکلوسپورین)و کپسول نرم کلیستریول نیز توسط داروسازی زهراوی تولید و عرضه می گردد.به نحوی که در حال حاضر زهراوی از مهم ترین تامین کنندگان داروهای پیوند اعضا در کشور به شمار می رود.

تولید محصولات بیوتکنولوژی به صورت سرنگ آماده تزریق نیز از دستاوردهای اخیر این شرکت می باشد که هم اکنون محصول بتا-پوئتین(اریتروپوئتین بتا)و به زودی فیلگراستیم به بازار عرضه گردد.

شرکت داروسازی زهراوی رشد و پیشرفت سریع خود را مدیون خلاقیت – نوآوری و تلاش بی وقفه مدیران و کارکنان خود می داند که همین سرزندگی و تلاش مستمر موجب گردیده که سریع تر از آنچه انتظار می رفت به بازارهای صادراتی دارو راه یابد.

نگاه دوراندیش مدیران و تلاش صادقانه کارکنان شرکت داروسازی زهراوی در جهت ارتقای تکنولوژی و کیفیت برتر محصولات-دریافت گواهینامه استاندارد ISO ۹۰۰۱ برای سیستم مدیریت کیفیت ISO ۱۴۰۰۱،برای سیستم مدیریت زیست محیطی وOHSAS ۱۸۰۰۱ برای سیستم ایمنی و بهداشت حرفه ای را به همراه داشته و بستری مناسب برای شرکت در نمایشگاه ها و کنگره های داخلی و خارجی ایجاد نموده است.

شرکت داروسازی زهراوی به منظور جلب اعتماد پزشکان و داروسازان، مطالعات بالینی مختلفی را روی محصولات تولیدی خود حمایت یا راساً به اجرا گذاشته است که خوشبختانه نتایج موفق این مطالعات بالینی بیانگر کیفیت مناسب تولیدات این شرکت هست . همچنین در برنامه های بازدید کارخانه پزشکان و داروسازان از نزدیک ضمن آشنایی با مراحل تولید با کنترل های دقیق و حساسیت های این شرکت در تولید داروهای فوق تخصصی آشنا می شوند.

موفقیت در صادرات محصولات تولیدی و جلب اعتماد شرکتهای معتبر بین المللی برای انجام پروژه های مشترک و تولید تحت لیسانس محصولات آنان نشانگر عزم راسخ شرکت داروسازی زهراوی برای حرکت به سوی توسعه پایدار است و در این میان سلامت و شادابی کارکنان و تلاش مستمر برای ارتقای علمی و فن آوری روز دنیا – بیانگر استانداردهای بالای کاری در این شرکت است.

تعریف موفقیت در شرکت داروسازی زهراوی تعریفی به جز عملکرد بازار فروش است و تنها کیفیت عامل لاینفک استراتژی این شرکت محسوب می شود.زیرا شرکت داروسازی زهراوی به خوبی دریافته است که رضایت مردم – شرط اول موفقیت است.

داروسازی زهراوی به عنوان شرکت پیشگام در تولید داروهای مکمل در ایران-همچنین داروهای کپسول نرم،ضمن تولید داروهای مکمل در صدد تکمیل سبد داروهای جدید بیماران نفرولوژی –دیالیزی و پیوند اعضا و تولید داروهای بیوتکنولوژی و محصولات دارویی فوق تخصص و ارزشمند می باشد به نحوی که بسیاری از پروژه های مطالعاتی این شرکت داروهاییست که برای نخستین بار در کشور تولید می شود.

شرکت داروسازی زهراوی تولید کننده داروهای کپسول نرم در ایران و خاورمیانه بوده و در حال حاضر نیز بزرگ ترین تولید کننده داروهای ژل در منطقه می باشد.
 

mehdi60

Very Good Member
کاربر فعال
در روزهای آینده و با مشخص شدن وضعیت دلار در بودجه بندی سال 1398 اقبال به گروه دارویی و این سهم افزایش خواهد یافت .
 

mehdi60

Very Good Member
کاربر فعال
به سوت و کور بودن این تاپیک نگاه نکنید به زودی .....
 

توکلت علی الله

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه

دزهراوی ⁦:
سازمان بورس تا دهه فجر افزایش سرمایه 983 درصدیش را تایید می کند و قرار است یک پرواز شارپ داشته باشد ولی در یکی از کارگزاری ها ، شنیدم ، ارایه این خبر مهم در دهه فجر می باشد برای خرید این سهم کوچک با توجه به اینکه تنها ۵ درصد شناور دارد و خیلی خشک است و فروشنده آن چندانی ندارد باید صبور بود و در چند روز و حتی چند هفته نسبت به تکمیل خرید خود اقدام نمایید چون بعدش قفل می شود و فقط با حجم بسیار کمی فقط مثبت ۵ روزانه می خوره و تنها نظاره‌گر رشد شارپ این سهم می شوید و افسوس کاهلی در خرید این سهم طلایی را می خورید
 

mehdi60

Very Good Member
کاربر فعال
زهراوی خبرهای خیلی جذابی در راه داره ....
 

هاتف کبير

Very Good Member
کاربر فعال
در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه 1384)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت داروسازي زهراوي (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه با مشخّصات زیر و با رعایت قوانین و مقرّرات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع می‌باشد.
سرمایه فعلی: 240,000,000,000 ریال
تعداد سهام قابل انتشار: 2,264,000,000 سهم
ارزش اسمی هر سهم: 1,000 ریال
مبلغ افزایش سرمایه:2,264,000,000,000 ریال
منبع تأمین افزایش سرمایه:

  • 2,264,000,000,000 ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها
موضوع افزایش سرمایه:اصلاح ساختار مالي و خروج از شموليت مفاد مادۀ 141 لايحۀ قانوني اصلاح قسمتي از قانون تجارت

با عنايت به اينکه بخش عمده اي از مبلغ افزايش سرمايه (مبلغ حدود 397ر1 ميليارد ريال) از محل مازاد تجديد ارزيابي دارائي هاي استهلاک پذير مي باشد، در صورت انجام افزايش سرمايه از محل مزبور، هزينۀ استهلاک در حالت انجام افزايش سرمايه نسبت به حالت عدم انجام آن، افزايش خواهد يافت. از اين رو توجه سهامداران و سرمايه گذاران را به تأثيرات افزايش سرمايه بر هزينۀ استهلاک سال هاي آتي شرکت جلب مي نمايد.

خاطر نشان مي‌سازد انجام افزایش سرمایه ، حداكثر تا 60 روز از تاريخ اين مجوز امكان‌پذير خواهد بود. عدم انجام افزایش سرمایه در مهلت مقرر، موجب ابطال اين مجوز گرديده و انجام آن مستلزم اخذ مجوز جديد از اين سازمان خواهد بود.
همچنین مطابق مادۀ 21 قانون بازار اوراق بهادار، ثبت اوراق بهادار نزد سازمان، به منظور حصول اطمینان از رعایت مقرّرات قانونی و مصوبات سازمان و شفافیت اطّلاعاتی بوده و به منزلۀ تأیید مزایا، تضمین سودآوری و یا توصیه و سفارشی در مورد شرکت یا طرح مرتبط با اوراق بهادار، توسط سازمان نمی‌باشد.
 

mehdi60

Very Good Member
کاربر فعال
در بین دارویی ها یکی از بیشترین بازدهی ها را تابحال داشته است
 

zanis

Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان کسی در مورد حال و روز این روزهای دزهراوی تحلیلی نداره؟
 

bustanchi

Member
عضو تازه
دوستان حتما توی گروه تخصصی داروئی دزهراوی عضو بشین برا فردا برنامه داریم ....
@dezehravii
 

mehdi60

Very Good Member
کاربر فعال
صف فروش چند ده میلیونی داره زهراوی ولیس بنده معتقدم که هنوز هم دزهراوی را کسی درست درک نکرده ....

به زودی .....
 
بالا