شرکت توزیع داروپخش(دتوزیع)

فردوسی قدیم

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
بزرگترین شرکت پخش دارو هم در نوبت عرضه اولیه  ایستاد/ مشخصات کلی

در بازار دوم معاملات فرابورس :
بزرگترین شرکت پخش دارو هم در نوبت عرضه اولیه ایستاد/ مشخصات کلی
بزرگترین شرکت پخش دارویی با سرمایه ۶۰ میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات فرابورس درج نماد شد و در نوبت عرضه اولیه ۱۰ درصدی سهام ایستاد.


به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت توزیع داروپخش بعد احراز کلیه شرایط پذیرش از دیروز سوم شهریور در گروه مواد و محصولات دارویی به عنوان صد و هجدهمین شرکت در بازار دوم فرابورس درج شد تا پس از معرفی مدیران، آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی سهام باشد.
طبق بررسی‌های بورس پرس، "دتوزیع" به عنوان بزرگترین شرکت پخش دارویی از نظر سهم بازار ، ۲۸ اسفند سال ۷۵ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید. این شرکت در حال حاضر زیرمجموعه شرکت داروپخش و وابسته به سرمایه گذاری تامین اجتماعی است. مرکز اصلی شرکت در تهران و مجموعاً دارای ۲۰ مرکز توزیع سراسری است.
موضوع فعالیت
موضوع فعالیت اصلی شرکت طبق ماده دو اساسنامه شامل تهیه و تدارک انواع دارو و مواد دارویی و شیمیایی، تجهیزات پزشکی، فراورده های بیولوژیک، محصولات آرایشی و بهداشتی، لوازم درمانی، مواد غذایی و اقلام مشابه از داخل و خارج و توزیع و فروش سراسری آنها می شود.
این شرکت با در اختیار داشتن مجموعه ای متشکل از حدود ۲۰۰ دستگاه حمل و نقل، هزار نفر نیروی انسانی مستقر در ستاد و مراکز استان ها، سیستم های پیشرفته و زنجیره سرد و مجهزترین انبارهای نگهداری دارو، زنجیره گسترده‌ای از توزیع دارو و مکمل های دارویی را در اختیار دارد.
سرمایه شرکت در بدو تاسیس ۵۰ میلیون تومان بوده که طی چند مرحله به ۶۰ میلیارد تومان رسیده است. فروش شرکت در سال ۹۷ بالغ بر سه هزار میلیارد تومان و سود خالص آن بیش از ۷۷ میلیارد تومان بوده است.
آخرین ترکیب سهامداران

اقلام مهم مالی در سال ۹۷


سیاست تقسیم سود

 

اسد بورس

Very Good Member
کاربر فعال
از مثبت به منفی واز منفی به مثبت.
سهم را درارن جمع میکنند،ساده لوحی کج فهمی هم بد دردیه.
 

liverno

Very Good Member
کاربر فعال
سهم های 100 تومانی شدند 1000 تومان
سهم های 300 تومانی شدند 4000 تومان
دتوزیع بازیگردان نداره و مدیریت مثل بز نشستند تا سهامشون درجا بزنه
این همه تشکیلات و این همه فعالیت مثبت و سودآوری حیف هست که بخدا این سهم اسیر دست عده ای بازیگر نما بشه و همه را خسته کنه
امیدوارم تا دیر نشده اقدام کنند
سهام یک شرکت نشونه قابلیت ها و مدیریت و تیم فنی تا پرسنل زحمتکشی هست که در حال تلاش هستند
بنده شنیدم کارمندان و پرسنل دتوزیع تشویق به خرید سهم شدند امیدوارم رشد خوبی را شاهد باشیم
 

TT Aduser

Very Good Member
کاربر فعال
یکی از بهترین های بازار با افزایش سرمایه سنگین تجدید ارزیابی و سود آوری عالی
 
بالا