^ ^ شرکت بورس انرژِی ^ ^

nader20

Active Member
کاربر فعال
بارها گفته ام این همه نوسان وهیجان در سهم فقط وفقط برای غربال کردن سهامداران و در اوردن این سهم ارزشمند از چنگ انان است فقط سهامداری تو صیه میشود نه نوسان گیری

120

Well-Known Member
کاربر فعال
خرید 20000هزارتای دیگه بین 4100تا4250ودلیل این خریدا ونفروشیدنشو بزودی میفهمید فقط سهم پرریسکیه در خرید وفروش زیاد دقت شود زیاذ

اشکان2010

Well-Known Member
کاربر فعال
خرید 20000هزارتای دیگه بین 4100تا4250ودلیل این خریدا ونفروشیدنشو بزودی میفهمید فقط سهم پرریسکیه در خرید وفروش زیاد دقت شود زیاذ
امیدوارم شماوسایرسهامداران این سهم دوست داشتنی پرسودباشین...

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام خدمت دوستان ..
سئوال :
میزان عرضه نفت که 1میلیون بشکه درروزه!!آیا برای تمام روزهای هفته هست یا ماهی مثلا 5نوبت...ضمنا کارمزد بورس انرژی چقدراست ؟؟؟جایی خواندم .0/004درصد ..درسته درسال با فرض موفقیت عرضه نفت چقدرمیشه ؟؟!!!!!..تشکر..:D:D:D

piroz11

Well-Known Member
کاربر فعال
فردا هم سهم به مقاومت بر میخوره ببینیم توانایی عبور دارهای نوسانی خواهدبود اگر فردا عبورکنه تا بالای 5000 خواهدرفت

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب اشکان ممنونم نهایت اگه بازی ای دیگه این سهم داشته باشه یکی دوبازی کوچک دیگه داره اگه داشته باشه وانشاله روندجدیدش راشروع خواهد کرد
سلام
روند جدیدش از نظر شما چطور خواهد بود؟
پ.ن:تعدادی دارم برای اضافه کردن کمی تردید دارم.

knight

Well-Known Member
کاربر فعال
عرضه بورس انرژی در رینگ بین الملل در تاریخ 97/12/19

Time:14
هیدروکرین MC160 پالایش نفت کرمانشاه
حجم عرضه : 10000 تن
قیمت پایه : هر كيلوگرم 34980.00 ریال
اظهار به نام خریدار

Time:14:30
نفتاي سنگين پالايش نفت لاوان
حجم عرضه : 30000 تن
قیمت پایه : هر تن -40.00 پریمیوم دلاری(سنا-مطابق مکانیزم مصوب هیئت مدیره بورس انرژی ایران )
حداقل خرید : 30000تن
قيمت جهت واريز پيش پرداخت 465 دلار مي باشد.

پورزند

Well-Known Member
کاربر فعال
✅ اوراق سلف نفت خام با سود ٢٠ درصدی عرضه می‌ شود، به زودی

این اوراق با تعهد پذیره‌ نویسی تامین سرمایه لوتوس پارسیان منتشر می شود

١٠ هزار میلیارد ریال اوراق سلف موازی استاندارد نفت خام داخلی با تعهد پذیره‌ نویسی تامین سرمایه لوتوس پارسیان، در بورس انرژی عرضه خواهد شد. قرار است، روز دوشنبه مورخ...

ادامه مطلب ...

@bourse24ir

knight

Well-Known Member
کاربر فعال
رونمایی از یک اختلاس ۶ میلیارد یورویی ناشی از دور زدن تحریمها.

اینجاست که اهمیت بورس انرژی و انجام‌ معاملات در فرآیندی کاملا شفاف خودش را بیش از پیش نشان می دهد.

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بالای 4000تومان انرژی 3 فقط داره سیگنال خروج میده .............................................
چهره شما وقتیکه ریخت تا2000تومان دیدن داره

حواس

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
از معاملات بورس انرژی میشه نتیجه گرفت یه گروه نوسانگیر روی سهم سوار شده اند خدا آخرو عاقبت سهامداران رو بخیر کنه

سرباز0

Well-Known Member
کاربر فعال
بالای 4000تومان انرژی 3 فقط داره سیگنال خروج میده .............................................
چهره شما وقتیکه ریخت تا2000تومان دیدن داره
باتوسای عزیز من خودم و یه سری ازسهامدارای انرژی حاضر در تالار بورس میانگین خریدمون زیر 2000 تومان است
مضافا براینکه برای یه سهامدار بلند مدت صعود و نزول قیمت در برهه از زمان زیاد مهم نباید باشه!
در بدبیناه ترین حالت تا 2100 میاد بقول یه سری دوستان تکنیکالیست و...ولی بنظر من آنچه فعلاتاثیرگذار بر بازارهای مالی
کشوره اخبار سیاسی و اقتصادیه که فعلا برای انرژی از نوع مثبتشه که همین امرباعت مورد توجه قرار گرفتن اهالی بازار
و به تبعشیه جورایی سرازیری پول هوشمنده!نمونش همین امروز بود که باید به زیر4000 میومد وبه اولین مقاومتش می خورد
ولی نه به زیر4000 اومد نه مقاومت رو لمس کرد!!

piroz11

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان انرژی سهم خوبیه ولی فعلا نوسانی شده و شنا هم سعی کنید نوسان بگیرید تا عقب نیفتید و اجازهندید ازتون نوسان بگیرنند واقعیت فعلا همینه خیلی‌ها دارنند از بقیه نوسان میگیرنند

knight

Well-Known Member
کاربر فعال
رونمایی از یک اختلاس ۶ میلیارد یورویی ناشی از دور زدن تحریمها.

اینجاست که اهمیت بورس انرژی و انجام‌ معاملات در فرآیندی کاملا شفاف خودش را بیش از پیش نشان می دهد.

بالا