^ ^ شرکت بورس انرژِی ^ ^

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
انرژی ۳رو وقتی تو یک روز بین تعطیل ۱۷ میلیارد خرید میکنن داستانها داره سهم همین فردا برمیگرده فقط موندم کسانی که حرف از هزار تومن میزنن دنبال چه هستند به هر حال سهم این بار سقف قبلی را رد خواهد کرد بعد با یه پولبک قیمتهای بالای ده هزار تومن را خواهد دید.اینم باشه یادگاری
باشه یادگاری که به وقتش یادت بندازم‌چطور ۱۰۰۰ شد و ۵۰۰ شد

سیمون تفلیسی

Member
کاربر فعال
عضو تازه
می‌گویند «تاجر عارفی آتش سوزی بازار شهر خود را دیده و از اینکه حجره وی از آتش در امان بود، شکرگزاری کرد؛ همان شب در خواب دید او را میان آتش انبوهی انداخته و.
برای اون جماعت از خدا بی خبری که تو 8300 تومان سوپر حباب این سهم ، بخر بخر جا نمونی راه انداخته بودن و خودشون سهمو به جماعت ساده دل فروختن ، حکایت تاریخی تمثیلی نداری خانم ؟

با انرژی تا 1400

سیمون تفلیسی

Member
کاربر فعال
عضو تازه
بد نیس یه کم محاسبه یاد بگیری که قیمت دیروزو 80- اعلام نکنی
تازه اول وقت فردا ، سهم برای 60 درصد بسته میشه
خب شما که تاریخ بورس خوندی خودت باید بفهمی سهمی که این مدلی میریزه یعنی هیچی توش نیس
حساب کتاب اینجاس که داره میریزه و اون رشد به زور فشار و تلگرام و تبلیغ بی حساب کتاب بود

این سهم هیچ برگشتی نخواهد داشت و پس از این صف فروش ، بقیه صف فروش مخفی سرشو از زیر آب درمیاره و اونجاس که به عظمت حساب و کتاب در بورس ایمان میاری

بورس اونجوری که بعضی ها فکر میکنن بی حساب کتاب نیست
رشده سهم بی حساب نبوده و دلیل داشته
اگه بی در و پیکر نبود یه عده هوچیگر نمیتونستن سهم 400 تومانی را بعد از 20 برابر کردنش به خلق الله بندازن و در برن
این ریزش درسته و بی حساب و کتاب نیست و دلیل داره
نه اون باد کردن حبابی سهم

بادکنک سوپر حباب محکوم به ترکیدن است

این صف فروش کوچیک فقط نوک قله کوه یخی عظیم است مراقب باشید دوباره گول کانال و گروه ها را نخورین که بگن اینجا کف سهمه و فرصت فروش ازتون ایجاد کنن

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خب شما که تاریخ بورس خوندی خودت باید بفهمی سهمی که این مدلی میریزه یعنی هیچی توش نیس
حساب کتاب اینجاس که داره میریزه و اون رشد به زور فشار و تلگرام و تبلیغ بی حساب کتاب بود

این سهم هیچ برگشتی نخواهد داشت و پس از این صف فروش ، بقیه صف فروش مخفی سرشو از زیر آب درمیاره و اونجاس که به عظمت حساب و کتاب در بورس ایمان میاری

اگه بی در و پیکر نبود یه عده هوچیگر نمیتونستن سهم 400 تومانی را بعد از 20 برابر کردنش به خلق الله بندازن و در برن

این صف فروش کوچیک فقط نوک قله کوه یخی عظیم است مراقب باشید دوباره گول کانال و گروه ها را نخورین که بگن اینجا کف سهمه و فرصت فروش ازتون ایجاد کنن
همان ها که انرژی باد کردن دارن الان چکارن باد میکنن با کربن پدرخش کسرام

سیمون تفلیسی

Member
کاربر فعال
عضو تازه
واقعا بعضی ها رو نمیشه چیزی در موردشون گفت ایناکه از ضرر دیگران شاد هستن ...چه نسبتی به شماها میشه داد من موندم با حرف شما سهم طوری نمیشه و هیچ کسم نمیفروشه یا نمیخره موندم چطوری شبا میخوابید ...چطوری تو روی زن و بچه تون نگاه میکنید و میگید رزق وروزی من حلاله این دنیا فانی تر از این حرفاست ......فکر دنیای اخرتم باشید از ضرردیگران شاد نباشید
من موندم اونایی که گولتون زدن و دلار دلار کردن که روز بازگشایی بتونن تتمه سهماشونو به شما خالی کنن چطوری میتونن نون بخورن
اونایی که تبلیغ یک سهم بادکنکی رو میکنن و با این کار پول بقیه رو به خاکستر کردن و مردمو هول دادن وسط منجلاب اونا چه آخرتی خواهند داشت ، خدا عالمه

مهدی ب

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه

احساس می کنم شما خیلی دلسوزی می کنید! البته اینهمه دلسوزی خودش جایی سوال دارد؟

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دلسوزی کجا بود واقعیت گفت حالا یکی گوش نورد رفت ۷ هزار خرید الان در استانه سکته هست و اصلا دلسوزی برا چنین حمافت ساده لوحی معنا ندارد

مهدی ب

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دلسوزی کجا بود واقعیت گفت حالا یکی گوش نورد رفت ۷ هزار خرید الان در استانه سکته هست و اصلا دلسوزی برا چنین حمافت ساده لوحی معنا ندارد
آخر بیش از اندازه دلسوزی کردن در جهت منفی، به مانند تعریف بیش از اندازه در مورد جنسی است، که این رفتار می تواند نشان دهنده برنامه ای در جهت منافع باشد.

سیمون تفلیسی

Member
کاربر فعال
عضو تازه
خدا ازتون نگذره متاسفم برای بچه ای که داره از قبل شما روزی میخوره
شما احیانا نگران نون و روزی بچه اون از خدا بی خبری که دلار دلار انداخت تو دهنتون و روز بازگشایی سهمو خالی کرد نیستین ؟
اگه امثال من باعث بشیم کسی گول نخوره و سهمو نخره چیزی از دست نمیده
ولی اونی که باعث شده مردم 8300 تومان سهم بخرن و تو یه هفته پولشون از نصفم کمتر بشه چطوری میتونه نون بخوره چطوری میتونه نفس بکشه و اونی که از یه همچین کفتارایی دفاع میکنه اون چطور ؟

سیمون تفلیسی

Member
کاربر فعال
عضو تازه
تاسف برا بچه ای که باباشباعث شده ملت برن رو ۷ هزار و ۵ هزارانرزی بخرن و یا ۳۶۰۰ و همینطور داره میره ۱۰۰۰

من که گفتم اول رو ۱۰۰۰ بخرید از ۸ هزار گفتم
این بندگان خدا فکر میکنن اون باباهه نونش حلاله
نون من و تو که باعث شدیم مردم نرن وسط منجلاب حرام
خنده داره نه ؟

انرژی3 آکنتوری دیگرست

سیمون تفلیسی

Member
کاربر فعال
عضو تازه
قطعا سهمی نخر که بعدش ۷۰ تا۸۰ درصد دوباره از همین قیمت ۳۰۰۰ میره پایین‌
اینا نمیدونن که قراره سهم اونقدر بریزه که بشه با بقیه طبقه ها تجمیعش کرد
پس قطعا اونی که این قیمتهای این روزا میخره بازم 70 - 80 درصد دیگه ضرر رو به جونش خریده

این صف فروش فعلی فقط نوک قله کوه یخ است

سیمون تفلیسی

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سوالی داری در خدمتم
شما از اون همه دلسوزی کفتارهایی که روز بازگشایی سهمو به همونایی که داشتن براشون تبلیغ میکردن فروختند ، چیزی به یاد نمیاری ؟

سیمون تفلیسی

Member
کاربر فعال
عضو تازه
آخر بیش از اندازه دلسوزی کردن در جهت منفی، به مانند تعریف بیش از اندازه در مورد جنسی است، که این رفتار می تواند نشان دهنده برنامه ای در جهت منافع باشد.
چو میبینی که نابینا و چاه است
اگر خاموش بنشینی گناه است

وقتی میبینم یه عده از خدا بی خبر میان تبلیغ سهمی بادکنکی سوپر حبابی میکنن باید بشینم نگاهشون کنم که جماعت ساده دل بیشتری را گول بزنند ؟

مهدی ب

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سوالی داری در خدمتم
شما از اون همه دلسوزی کفتارهایی که روز بازگشایی سهمو به همونایی که داشتن براشون تبلیغ میکردن فروختند ، چیزی به یاد نمیاری ؟
بنده کاری ندارم که قیمت چگونه است، اما اینهمه منفی سخن گفتن جنبه خیر خواهی را به تردید می اندازد و برداشت می شود که فعالیتتان در جهت منافعی است.. نکته دیگر، فقط یک نظر
شرکت بورس انرژی، در صورت موفقیت در مسیر معاملاتی نفتی و گاز و برق و غیره، با این سرمایه کوچک می تواند آینده ای روشن داشته باشد و از محل کمیسیونها سودها خوبی را ایجاد کند.
(خرید و فروش سهام باید بر اساس تحلیل و بررسی باشد و بعد تصمیم)

زینب

Well-Known Member
کاربر فعال
برای اون جماعت از خدا بی خبری که تو 8300 تومان سوپر حباب این سهم ، بخر بخر جا نمونی راه انداخته بودن و خودشون سهمو به جماعت ساده دل فروختن ، حکایت تاریخی تمثیلی نداری خانم ؟

با انرژی تا 1400

خروسی پیر و زبده روی شاخه درختی نگهبانی می داد. روباهی گرسنه زیر درخت به خروس گفت: «این خبر را شنیدی ای خروس؟ شیر جنگل دستور داده همه حیوانات را به صلح و دوستی. بیا پایین از درخت ای خروس تا ببوسمت و این پیغام از نزدیک به تو گویم.» خروس گفت: «دوست خوبم روباه، خبری آورده ای خوش و شیرین بر من. اما لحظه ای درنگ کن، سگانی از دور می آیند نزد من...» روباه گفت: «باید بروم، راه دراز است و مقصد طولانی. بدرود ای خروس.»
خروس گفت: «بمان و این خبر را به سگان هم بده!» روباه در حال فرار گفت: «می ترسم این سگان نشنیده باشند این خبر را!» می خندید خروس به این روباه حیله پرداز بر فراز درخت.

حمیدرضا اسکندری

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خودمونیم.ولی نخریدن واز سود سهم جاموندن بهتر از پذیرفتن ریسک سنگینه.خدا وکیلی دل شیر میخواد خریدن سهمی که ۱۰۰۰بوده و۸۰۰۰شده.ولی خب قبول کنید تو این قیمت ها ریسکش خیلی کمتر شده نسبت به قیمتهای ۷و ۸تومن.

۱۳۵۵

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
تمام سهمها رشد چند برابری داشتند همشون بعد از رشد ۵۰ درصد قیمت سقف رو از دست دادند بعد اینهایی که دوباره رشد کردند حتی سقف قبلی را هم رد کردند قرار نیست هر سهمی یه نفس بره بالا . منفی هم قسمتی از بازار است و قرار نیست یه نفس بیاد پایین.این منفی ها هم لازم بود ولی دیگه آخراشه یعنی فردا دیگه مونده شاید پس بجای منفی بافی و ته دل دیگران رو خالی کردن به فکر استفاده باشین

knight

Well-Known Member
کاربر فعال
این گونه نقل شده که:

سال ۹۲، سهم پس از پذیره نویسی، با خبر ورود نفت خام و معاملات اون در بورس انرژی تا قیمت ۳۰۰۰ تومان و کمی بالاتر صعود کرد. اون موقع انرژی۳ یک ساله بود و نوپا و مثل الان انواع فرآورده های پالایشی و نفتی و گازی و برق در آن معامله نمی شد.
فقط خبر و شایعه عرضه نفت خام در اون موقع، سهم را با ۱۰ برابر رشد همراه کرده بود.

ولی الان شرایط کلا فرق کرده. نه سال ۹۲ هست و نه چند تا مورد معامله و نه اون شایعات. اکنون ما در بورس انرژی هر روز شاهد چندین میلیارد و حتی بیش از ۱۰۰۰ میلیارد ریال معاملات در رینگ داخلی و بین الملل را شاهدیم. به خصوص که با عرضه میعانات گازی که کم از عرضه نفت نیست شاهد افزایش رقم معاملات و سود کارمزد باشیم. نفت هم دو بار معامله شد و عرضه ها ادامه خواهد داشت.

سال ۹۲ ، بحث ورود نفت در بورس مطرح بود که سهم ۱۰ برابر رشد کرد.
اصلا موضوع عرضه نفت به کنار ، سال ۹۲ در حد ۹۷ شاهد این نوع از معاملات نبودیم. ولی الان هر روز رکورد زنی معاملات را شاهدیم.
قیمت دلار در سال۹۷ نسبت به ۹۲ تقریبا ۴ برابر شده.

پتانسیل های بورس انرژی:

۱. عدم افزایش سرمایه از سال ۹۳ تاکنون
۲. تداوم عرضه نفت خام
۳. ورود و عرضه میعانات گازی
۴. افزایش تعداد معاملات در بورس انرژی
۵. افزایش رقم معاملات بورس انرژی
۶. تصویب عرضه نفت در بورس انرژی، در بودجه ۹۸
۷. عرضه بنزین مازاد به صورت صادراتی در آینده
۸. طرح گواهی صرفه جویی انرژی
۹. الزام دولت به انجام معاملات انرژی در بورس انرژی
۱۰. درآمد کارمزد محوری شرکت بدون هیچ هزینه جانبی
۱۱. تقسیم سود پایین در چند سال که باعث افزایش سود انباشته شده که تاثیر زیاد روی درصد افزایش سرمایه داره
۱۲- انجام معاملات برق کشور
و ...

البته نباید درگیر قیمت سهم شد، چرا که وقتی قیمت هر سهم یک سوپر مارکت در عرضه اولیه ۱۶۰۰ تومن تعیین میشه، اونوقت قیمت هر سهم بورس انرژی ایران که قلب معاملات انرژی کشور هست باید چه قیمتی باشه؟

قضاوت با شما.

knight

Well-Known Member
کاربر فعال
⭕ درخواست از روحانی

فروش نفت خارج از بورس توسط قاچاقچیان را متوقف کنید

جمعی از مردم حاضر در راهپیمایی ۲۲ بهمن از حسن روحانی رئیس جمهور و دولت خواستند فروش نفت خارج از بورس توسط قاچاقچیان را متوقف شود

همچنین از رئیس‌جمهور خواسته شده تا معامله نفت به‌صورت شفاف در بورس انجام شود. / فارس

www.fna.ir/brfx7r

بالا