شرکت بسته بندی ایران ( فبیرا )

امواج F.R.D

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با این حقه بازیگرای سهم خیلی از آماتورها و نوسانگیرا از سهم خارج شدن....فبیرا تارگتش بالاست واین دست به دست شدنها لازمه که بازگرای فبیرا اینو خوب میدونن...احتمال صف خرید برای امروز هم دور از انتظار نیست
 

امواج F.R.D

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خوبه که یه عده جو گیر دارن تو هر قیمتی و به صورت کاملا هیجانی میفروشن وسهم صف خرید رو تا +2 پایین آوردن! برادر تو که میخواستی بفروشی دیروز تو صف خرید بالاتر میفروختی!!! البته اشکالی هم نداره چون فروشهای انتحاری این افراد باعث بالا رفتن حجم معاملات و تضمین رشد شارپ روزهای آتی خواهد بود...
 

parsin

Well-Known Member
کاربر فعال
خیلی خوب جمع شد .....

توی این 3......4 روز خیلی خوب یک عده را پیاده کردن .امروز هم رشد بیش از 4 هزار واحدی شاخص در پایان معاملات هفته یک عده را پیاده کرد...
 

امواج F.R.D

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این خبر دستورالعمل بازار پایه باعث خواهد شد به بازیگران سهم فرصت بیشتری برای خارج کردن نوسانگیرا بده! احتمالا عده ای آماتور در فبیرا برای روز شنبه اول بازار بخاطر ترس و هیجان رنج منفی بزنن شاید صف فروش رو هم ببینه برای مدتی! اما قطعا این افراد بازنده های این بازی هستند! فبیرای سود ده، در بهترین گروه بازار رنگبندی یعنی زرد قرار گرفته و فعلا هم این تغییر بازار و خبر رسانی فقط برای نماد های قرمز (که بیشتر در بازار ج هستند) صورت میپذیره! پس فروشهای اول بازار روز شنبه از نظر من فرصت خرید محض در منفیهای فبیراست! یک ترید باهوش از این فرصتهای بازار بهترین بهره رو میبره! اهداف فبیرا بالاست و این بازیها تضمین کننده رشد شارپ آتی سهم خواهند بود....
 

هخامنش

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان در مورد بازار پایه مهم اینکه سهم با ارزش و مستعد که از همین نقطه قیمتی پتانسیل دو یا یه برابر شدن داشته باشد در بازار پایه بسیار هستش.
چهارچوب اعلامی قوانین جدید برای بازار پایه حتی باعث شده استقبال و تقاضا برای این بازار افزایش یابد و حتی خیلی ها به علت بدون نوسان بودن آن در یک روز هفته مشتاق اجرای قوانین جدید هستند تا هر چه سریعتر براه بیافتد.البته توجه داشته باشید طبق گفته مسولین فرابورس هر قانونی جدیدی فعلا برای گروه قرمز انهم بخاطر بررسی آزمون و خطا اجرایی میشود و گروه نارنجی و زرد در مراحل بعدی می باشد که چند ماه بطول میانجامد.

حال چند ماه است که هرچند وقت یکبار یک مسئول اظهار نظری میکند دقیقا یکروز سهمهای مستعد این بازار متعادل میشوند و بعد از خارج شدن سهامدار کوچک از انتهای همان روز یا نهایتا روز بعد مجددا اکثر سهمهای مستعد صف خرید میلیونی برایشان چیده میشود. یک بازی تکراری
فردا هم اکثر سهمهای بازار پایه تا انتهای بازار مثبت و خیلی ها صف خرید خواهند شد
 

الناز تاج محمدی

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
اعضاء محترم همگن
با سلام و عرض احترام
پیرو توافقات صورت گرفته با انجمن علوم و فناوری بسته بندی ایران و همینطور مرکز مطالعات و پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ، مقرر گردید برای شفاف سازی و تعیین وضعیت صنایع بسته بندی کشور و ضرورت توجه هرچه بیشتر دولت به این صتعت بزرگ و حمایت از تولید کنندگان کالای ایرانی و برون رفت از وضعیت کنونی صادرات محصولات کشور ، گزارش مصور و مدونی از صنعت بسته بندی برای مرکز مطالعات و پژوهش های مجلس شورای اسلامی تهیه گردد. لذا خواهشمند است از آنجاییکه صنایع تولید کنندگان ورق و کارتن ، سهم بزرگی در صنعت بسته بندی کشور دارند . در خصوص موارد به شرح ذیل و سایر موارد مرتبط دیگر ، گزارشات خود را به همگن جهت جمع بندی و مستند سازی حداکثر تا تاریخ ۰۲/۰۶/۹۸ ارسال فرمایید .
۱ – معرفی مشکلات ؛
در صورت امکان می توانید مشکلات خود را در بخش های مواد اولیه ، ماشین آلات ، فرآیند تولید ، دانش تولید ، هزینه تمام شده ، عدم دسترسی به فناوریهای نوین و … مطالب خود را دسته بندی و اعلام فرمایید .
۲ – معرفی نیازمندیها ، مشکلات و دسترسی بهتر به خواسته ها و قوانین تسهیل کننده دستگاههای دولت ؛
چنانچه اگر برای مدیران شرکتهای صنایع تولید کننده بسته بندی های سلولزی در خصوص قوانین و قواعد جاری دستگاههای دولت موانعی وجود دارد و یا اینکه پیشنهادات و انتظاراتی برای رفع موانع موجود باشد که می تواند به توسعه توانمندیها و رونق تولید کمک نماید لطفاً بیان و معرفی فرمایید .
۳ – معرفی نقاط قوت و توانمندیها ؛
چنانچه اگر در فعالیتهای جاری خود توانمندی ، طرح های افزایش توانمندی و موارد دیگر برای نمایان ساختن هرچه بیشتر وضع موجود وجود دارد و نیاز باشد دولت بیشتر توجه نماید ، می توانید معرفی و خواسته های خود را اعلام فرمایید.
خواهشمند است برای تسهیل در رسیدن به اهداف ، گزارشات خود ازآمار ، ارقام و در صورت امکان از نمودارهای تطبیقی استفاده نمایید تا در بررسی که صورت خواهد گرفت اثر بخشی گزارش آن شرکت محترم به وضوح نمایان تر گردد .
با تشکر و آرزوی روزهای خیلی خوب برای صنعت بسته بندی
طهماسبی
 

امواج F.R.D

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز ابتدای بازار از فبیرا خارج شدم و به وارس و ثزاگرس اضافه کردم.... فبیرا رو دارن شدیدا کنترل میکنن یه مدت اینجا درجا میزنه ولی بعد استارت صعودی موج 5 ش رو شروع میکنه.... اون موقع دوباره میام سراغش.... در بازار بوس هر قدر هم که سهم خوب باشه ولی نباید تعصب بخرج داد.....
 

هخامنش

Well-Known Member
کاربر فعال
اطلاعیه و بازار پایه و قوانین چرا اعلام نشده تا الان.؟اگر این هفته اعلام نشه خیلی حرف و حدیث ها بر سره زبان ها میافت و مسولین فرابورس به خیلی چیزها متهم میشن.همه منتظر اعلام قوانین هستند .برای چندمین بار است که فرابورس سهامداران بازار پایه را تحریک و تهدید به اعلام قوانین میکند.دلیل اعلام نشدن قوانین جدید بعد از اینهمه تهدید و ترساندن از طرف مسولین چیه.؟ همه سهامداران منتظر پاسخ و اعلام قوانین از طرف فرابورس در همین هفته هستند.شاید میخواهند خودشان سهمهارا جمع کنند و از ترس و وحشتی که افتاده سو استفاده کنند شاید میخواهند سهمهایشان را بالاتر به مردم بندازن که اینگونه تاخیر میکنند. مسولین فرابورس متهم اصلی تشویش اذهان عمومی با اخبار و اطلاعیه های کذب از اول هفته زیر ذره بین هستند برای اعلام قوانین جدید بازار پایه .
در این مدت بارها وبارها مسولین فرابورس با شیطنتهای کثیف سعی در تحریک سهامداران کردند. یکبار برای همیشه باید تکلیف مشخص شود.
 

Price Action Trader

Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام خدمت همه عزیزان
برای عضویت در کانال جدید مهراد پایدار در تلـگرام ، عبارت PaydarMehrad را سرچ کنید.

به این صورت تایپ کنید PaydarMehrad
@
 
بالا