شرکت بسته بندی ایران ( فبیرا )

امواج F.R.D

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
با این حقه بازیگرای سهم خیلی از آماتورها و نوسانگیرا از سهم خارج شدن....فبیرا تارگتش بالاست واین دست به دست شدنها لازمه که بازگرای فبیرا اینو خوب میدونن...احتمال صف خرید برای امروز هم دور از انتظار نیست
 

امواج F.R.D

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
خوبه که یه عده جو گیر دارن تو هر قیمتی و به صورت کاملا هیجانی میفروشن وسهم صف خرید رو تا +2 پایین آوردن! برادر تو که میخواستی بفروشی دیروز تو صف خرید بالاتر میفروختی!!! البته اشکالی هم نداره چون فروشهای انتحاری این افراد باعث بالا رفتن حجم معاملات و تضمین رشد شارپ روزهای آتی خواهد بود...
 

parsin

Very Good Member
کاربر فعال
خیلی خوب جمع شد .....

توی این 3......4 روز خیلی خوب یک عده را پیاده کردن .امروز هم رشد بیش از 4 هزار واحدی شاخص در پایان معاملات هفته یک عده را پیاده کرد...
 

امواج F.R.D

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
این خبر دستورالعمل بازار پایه باعث خواهد شد به بازیگران سهم فرصت بیشتری برای خارج کردن نوسانگیرا بده! احتمالا عده ای آماتور در فبیرا برای روز شنبه اول بازار بخاطر ترس و هیجان رنج منفی بزنن شاید صف فروش رو هم ببینه برای مدتی! اما قطعا این افراد بازنده های این بازی هستند! فبیرای سود ده، در بهترین گروه بازار رنگبندی یعنی زرد قرار گرفته و فعلا هم این تغییر بازار و خبر رسانی فقط برای نماد های قرمز (که بیشتر در بازار ج هستند) صورت میپذیره! پس فروشهای اول بازار روز شنبه از نظر من فرصت خرید محض در منفیهای فبیراست! یک ترید باهوش از این فرصتهای بازار بهترین بهره رو میبره! اهداف فبیرا بالاست و این بازیها تضمین کننده رشد شارپ آتی سهم خواهند بود....
 

هخامنش

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان در مورد بازار پایه مهم اینکه سهم با ارزش و مستعد که از همین نقطه قیمتی پتانسیل دو یا یه برابر شدن داشته باشد در بازار پایه بسیار هستش.
چهارچوب اعلامی قوانین جدید برای بازار پایه حتی باعث شده استقبال و تقاضا برای این بازار افزایش یابد و حتی خیلی ها به علت بدون نوسان بودن آن در یک روز هفته مشتاق اجرای قوانین جدید هستند تا هر چه سریعتر براه بیافتد.البته توجه داشته باشید طبق گفته مسولین فرابورس هر قانونی جدیدی فعلا برای گروه قرمز انهم بخاطر بررسی آزمون و خطا اجرایی میشود و گروه نارنجی و زرد در مراحل بعدی می باشد که چند ماه بطول میانجامد.

حال چند ماه است که هرچند وقت یکبار یک مسئول اظهار نظری میکند دقیقا یکروز سهمهای مستعد این بازار متعادل میشوند و بعد از خارج شدن سهامدار کوچک از انتهای همان روز یا نهایتا روز بعد مجددا اکثر سهمهای مستعد صف خرید میلیونی برایشان چیده میشود. یک بازی تکراری
فردا هم اکثر سهمهای بازار پایه تا انتهای بازار مثبت و خیلی ها صف خرید خواهند شد
 

الناز تاج محمدی

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
اعضاء محترم همگن
با سلام و عرض احترام
پیرو توافقات صورت گرفته با انجمن علوم و فناوری بسته بندی ایران و همینطور مرکز مطالعات و پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ، مقرر گردید برای شفاف سازی و تعیین وضعیت صنایع بسته بندی کشور و ضرورت توجه هرچه بیشتر دولت به این صتعت بزرگ و حمایت از تولید کنندگان کالای ایرانی و برون رفت از وضعیت کنونی صادرات محصولات کشور ، گزارش مصور و مدونی از صنعت بسته بندی برای مرکز مطالعات و پژوهش های مجلس شورای اسلامی تهیه گردد. لذا خواهشمند است از آنجاییکه صنایع تولید کنندگان ورق و کارتن ، سهم بزرگی در صنعت بسته بندی کشور دارند . در خصوص موارد به شرح ذیل و سایر موارد مرتبط دیگر ، گزارشات خود را به همگن جهت جمع بندی و مستند سازی حداکثر تا تاریخ ۰۲/۰۶/۹۸ ارسال فرمایید .
۱ – معرفی مشکلات ؛
در صورت امکان می توانید مشکلات خود را در بخش های مواد اولیه ، ماشین آلات ، فرآیند تولید ، دانش تولید ، هزینه تمام شده ، عدم دسترسی به فناوریهای نوین و … مطالب خود را دسته بندی و اعلام فرمایید .
۲ – معرفی نیازمندیها ، مشکلات و دسترسی بهتر به خواسته ها و قوانین تسهیل کننده دستگاههای دولت ؛
چنانچه اگر برای مدیران شرکتهای صنایع تولید کننده بسته بندی های سلولزی در خصوص قوانین و قواعد جاری دستگاههای دولت موانعی وجود دارد و یا اینکه پیشنهادات و انتظاراتی برای رفع موانع موجود باشد که می تواند به توسعه توانمندیها و رونق تولید کمک نماید لطفاً بیان و معرفی فرمایید .
۳ – معرفی نقاط قوت و توانمندیها ؛
چنانچه اگر در فعالیتهای جاری خود توانمندی ، طرح های افزایش توانمندی و موارد دیگر برای نمایان ساختن هرچه بیشتر وضع موجود وجود دارد و نیاز باشد دولت بیشتر توجه نماید ، می توانید معرفی و خواسته های خود را اعلام فرمایید.
خواهشمند است برای تسهیل در رسیدن به اهداف ، گزارشات خود ازآمار ، ارقام و در صورت امکان از نمودارهای تطبیقی استفاده نمایید تا در بررسی که صورت خواهد گرفت اثر بخشی گزارش آن شرکت محترم به وضوح نمایان تر گردد .
با تشکر و آرزوی روزهای خیلی خوب برای صنعت بسته بندی
طهماسبی
 

امواج F.R.D

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز ابتدای بازار از فبیرا خارج شدم و به وارس و ثزاگرس اضافه کردم.... فبیرا رو دارن شدیدا کنترل میکنن یه مدت اینجا درجا میزنه ولی بعد استارت صعودی موج 5 ش رو شروع میکنه.... اون موقع دوباره میام سراغش.... در بازار بوس هر قدر هم که سهم خوب باشه ولی نباید تعصب بخرج داد.....
 

porusat

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگه شنبه همینجور باشه منم حداقل نصفش رو سیو سود میکنم
 

هخامنش

Very Good Member
کاربر فعال
اطلاعیه و بازار پایه و قوانین چرا اعلام نشده تا الان.؟اگر این هفته اعلام نشه خیلی حرف و حدیث ها بر سره زبان ها میافت و مسولین فرابورس به خیلی چیزها متهم میشن.همه منتظر اعلام قوانین هستند .برای چندمین بار است که فرابورس سهامداران بازار پایه را تحریک و تهدید به اعلام قوانین میکند.دلیل اعلام نشدن قوانین جدید بعد از اینهمه تهدید و ترساندن از طرف مسولین چیه.؟ همه سهامداران منتظر پاسخ و اعلام قوانین از طرف فرابورس در همین هفته هستند.شاید میخواهند خودشان سهمهارا جمع کنند و از ترس و وحشتی که افتاده سو استفاده کنند شاید میخواهند سهمهایشان را بالاتر به مردم بندازن که اینگونه تاخیر میکنند. مسولین فرابورس متهم اصلی تشویش اذهان عمومی با اخبار و اطلاعیه های کذب از اول هفته زیر ذره بین هستند برای اعلام قوانین جدید بازار پایه .
در این مدت بارها وبارها مسولین فرابورس با شیطنتهای کثیف سعی در تحریک سهامداران کردند. یکبار برای همیشه باید تکلیف مشخص شود.
 

هخامنش

Very Good Member
کاربر فعال
روند کلی و بلند مدت بازار کاملا مثبت و صعودی است . شاخص به سمت ۳۸۰ هزار واحد پیش میرود.

کندلهای قدرتمند نشاندهنده روزهای مثبت و روند صعودی بورس می باشد .
برین سراغ سهمهای و گروههای کوچک مستعد و بنیادی بازار اصلی .به رنگ شاخص توجه نکنید شاخص یکروز مثبت و یکروز با دو سهم کنترل میشود.سهام با ارزش بدون توجه به رنگ شاخص به روند روبه رشد خود ادامه میدهند .
کف قیمتی خیلی از سهمهای بازار بزودی ۱۰ هزار تومان خواهد شد
 

navid35

Very Good Member
کاربر فعال
خسرو خان پروژه 600 بهمن راه میفته گنج دوم رابالای 1000 بفروش
 

samak_03586

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام

کجاست گروه مافیای C H A T I N و نوچه هش که از سهم فبیرا حمایت کنند .

تا تونستن تبلیغ کردن و گول زدن سهام دار خورد را و خودشتان خالی کردن .

این حرامخوران و سفته بازان کجا هستند که مردم بدبخت کردن .

اقای C H A T I N از سخواف چه خبر ؟ این قدر تبلیغ کردی و سهم را تا 650 بردین بالا .
سهم الان حدود 40 درصد افت کرده چرا تحلیل نمی زنی ؟ چرا از تجربه 20 سالت نمی گوید.

اقای C H A T I N از تاپیکش چه خبر؟ ظاهرا شنیدم فرار کردی


خدا لعنت کند این گروه مافیای و حرامخور را . ( C H A T I N )
 

Mehdi1400

Good Member
کاربر فعال
احتمالا فردا انتهای اصلاح است در 274.
اگر نه احتمالا 246 مقصد بعدی است.
در این فاصله اگر گزارش 6 ماهه آمد که دیگر دنبال فبیرا نگرد.
به اندازه کافی هم به نگرانها فرصت خروج داده است.
کار چاتین هم نداشته باش.
فبیرا را در واچ لیست داشته باش.
مگه نیومدی بازار سود کنی؟
1569493483800.png
 

گرگين خان

Very Good Member
کاربر فعال
فبیرا با ریسک به ریوارد مناسبی آماده سرمایه گذاری است.
محدوده کم ریسک خرید ۲۴۰الی۲۶۰تومان است.
هدف اولیه سهم ۳۶۰ تومان و وهدف بعدی سقف قبلی ۴۸۰تومان
سهم زیان سال گذشته را به ۲۰۰ریال سود تبدیل کرده است.
احتمال زیاد به تابلوی اصلی فرابورس منتقل خواهد شد
7784ed29-4200-40c8-9a1d-d62236a91267.jpg
 
بالا