شرکت بسته بندی ایران ( فبیرا )

reza65

Well-Known Member
کاربر فعال
من به شما گفتم سهم خالی کن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امثال شما گفتند منفی بافان خدا نشناسان الان هم دم از صف فروش و ...میزنی برو خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه که نمیکنه چون نیت بدی دارید

parsin

Well-Known Member
کاربر فعال
ادم بی ادب یک گروه تو تلگرام داری که فقط سهم خودت تبلیغ می کنی . و یک عده را به دنبال خود می کشانی . هی تحلیل هی تحلیل .

هر زمان سهم بالا میره تحلیل می زنی . تعریف می کنی
هر زمان سهم تو خواب خاموش میشی .

تو قیمت پایین می خری و شروع می کنی به تحلیل و مگی بخرید بخرید .

بعد تو قیمتب بالا خالی می کنی
این نونی که می خوری حلال نیست از گلوی زن و بچه ات پایین نمیره . الان رفتی تو فجام و تاپکیش با موخ سهما داران بازی می کنی .

سهم را الکی اوردی تا 1800 تومان.

بترس از روز قیامت بترس .

دوستان بخدا گول این فرد و همد ستان را نخورید. یک گروه مافیا هستند . الان تو فبیرا خالی کردن .

دارن ساز فجام و تاپکیش .
......................

هیچ وقت سیگنال از کانال های پولی و تلگرامی نگیر.....

اول بررسی کن بعد خودت تصمیم بگیر....

تبلیغ یک عده را به خوب و بد سهم ربط نده.

چراوچيه

Well-Known Member
کاربر فعال
زنجان از فبیرا بهتره ناراحت ضررت نباش زنجان اهداف بالایی دارد وخبرهای خوب

samak_03586

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
برو از رئیس مافیا گروه ( ب) به ادرس آدرس کانال : Chatin15@ سوال کنید .

الان گرو مافیا داره روی فجام و تاپکیش سخت تبلیغ می کنند . 993 عضو داره .

همین گروه هم فبیرا بردن بالا و از دیروز هم خالی کردن

اینقدر از فجام و تاپکیش دارند تبلیغ می کنند که ببینید سهم تا کجا رفته بالا . حرام خوری هم اندازی دارد.[/QUOTE]

parsin

Well-Known Member
کاربر فعال
یک عده زیادی توی همین بازار خوب و دوران رشد بورس دارند ضررهای بالایی می دهند.

علتش این است که دنباله روی چشم و گوش بسته می کنند و توی کانال های تلگرامی و....... دنبال خرید سهم می گردند.

reza65

Well-Known Member
کاربر فعال
برو از رئیس مافیا گروه ( ب) به ادرس آدرس کانال : Chatin15@ سوال کنید .

الان گرو مافیا داره روی فجام و تاپکیش سخت تبلیغ می کنند . 993 عضو داره .

همین گروه هم فبیرا بردن بالا و از دیروز هم خالی کردن

اینقدر از فجام و تاپکیش دارند تبلیغ می کنند که ببینید سهم تا کجا رفته بالا . حرام خوری هم اندازی دارد.
[/QUOTE]
اتفاقا از کلماتت معلومه که خیلی حسود تشریف دارید از سود دیگران ناراحت و ضررشان خوشحالی میکنید اره معلومه کی حرام خور تشریف داره برو برو برو ...

بعد با حرف پوچ امثال شما منفی بافان من 350 تومان فروختم الان ناراحت میشم باز هم میگم خدا ازتون نگذره که شرف ندارید

samak_03586

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اتفاقا از کلماتت معلومه که خیلی حسود تشریف دارید از سود دیگران ناراحت و ضررشان خوشحالی میکنید اره معلومه کی حرام خور تشریف داره برو برو برو ...

بعد با حرف پوچ امثال شما منفی بافان من 350 تومان فروختم الان ناراحت میشم باز هم میگم خدا ازتون نگذره که شرف ندارید
[/QUOTE]

الان حتما فجام و تاپکیش خردیدی . مبارک باشه

پس با رئیس مافیا مشورت کن فقط ببین جا نمانی . Chatin15@

samak_03586

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
داداش من اگر خیر خواهی حسودی است .

پس بزار ما حسود باشیم.

این گروهای که در تلگرام تشکیل شده و یک لیدر دارند و چندتا نوچه . فقط و فقط دارن جیب افراد تازه وارد را خالی می کنند.

نگاه کنید چقدر سهم های بی پایه و اشغال میره بالا . از خودت سوال کری چرا؟

فقط و فقط این کانال های تلگرامی و مافیای همچون بغدادی و دارابی و Chatin15@ ........است .

حالا از امروز نچه های اینها بر علیه من منویسند و بد و بیراه می گن .

parsin

Well-Known Member
کاربر فعال

پس بزار ما حسود باشیم.

این گروهای که در تلگرام تشکیل شده و یک لیدر دارند و چندتا نوچه . فقط و فقط دارن جیب افراد تازه وارد را خالی می کنند.

فقط و فقط این کانال های تلگرامی و مافیای همچون بغدادی و دارابی و Chatin15@ ........است .

........................
این داستانها رو ول کن بگو ببینم چقدر سود دار۶ و میسازه با عدد و رقم

۵۰۰ میلیون شناور داره که همه در سود ۱۰۰ درصد هستن و هنوز حجم ۵۰۰ میلیون نزده بعد ثبت جایزه و اونایی هم که اینجاها خریدن فهمیدن چه کلای سرشان رفتن اونام فروشنده شدن با زیان

اول ۱۰۰ بریم بعد ۷۰ تومن
................

قبل از شما هشدار داده شده.

بی جهت تاپیک را بالا نیاز لطفا.

Dr.Brunson

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
يسري از دوستان انگار تو باغ نيستن

الان چنتا سهم ميخوايين بهتون معرفي کنم که eps منفي دارند و هر روز دارند +10% ميخورن
به اينا نيست
اين سهم اهداف بالا داره
حقوقي اين همه رنج مثبت نداده بخاطر 8 ميليون سهم که بندازه به شما
8 ميليون در برابر شناوري اين سهم چقدر ارزش داره

آفرين بفروشين فردا همتون

عرض نکردم

C h a t i n

Well-Known Member
کاربر فعال

پس بزار ما حسود باشیم.

مشتی ببین ... یکساله رو فبیرا هستیم . تو کانال کلی تحلیل زدیم و گفتیم سهامداری کنید . برو از کانالهای دوزاری بگو که مطالب دو سطری بخرید و بفروشید راه انداختن . هیچوقت با حسادت جایی نمیرسی .
ما سهامدار واقعی هستیم . سه ستاره ۹۸ بورس را در کانال معرفی کردیم در کف ترین قیمتها
ددام فبیرا و سفاسی

ددام را در ۱۰۰ تومن فبیرا را در ۴۲ تومن و سفاسی را در ۱۰۰ تومن . الان برو ببین قیمتها رو . اینا رو بازار بالا برده نه پول ما .

به جای حسادت برو تاپکیش و فجام و ..... بخر تا سعادتمند بشی . این نقطه چین بالایی رو امشب میگم چیه . ما بدون حسادت و با کمال دست و دلبازی سهم معرفی میکنیم بدون دریافت کمیسیون . برو ببین اینایی که کمیسیون میگیرن یک دهم سهام ما رشد داشتن .
شما هم فقط دنبال گل آلود کردن دیگران باش .
طی ۱۷ سال کلی سهم معرفی کردم که بازده های چند صد درصدی داشتن واقعا این افتخاره . طرف دیروز اومده بورس دوتا کلاس دوزاری تکنیکال شرکت کرده الان راه افتاده کانال پولی میزاره و بازارگردانی میکنه به اصطلاح .

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
اگر از سود فبیرا جا موندید
داراب بگیرید
پتروشیمی داراب (داراب)برای ورود بررسی شود این سهم با سود انباشته خوب و قیمت جذاب رشد خوبی خواهد داشت

ایران سهام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حجم معاملات و تقاضا در سهمهای کوچک حتی زمانی که شاخص را به واسطه چند سهم منفی کرده اند بسیار بالا رفته و خیلی از سهمها و گروههای کوچک حتی در بازار منفی اکثرا مثبت و صف خرید هستند . بنوعی بازار دیگر به رنگ شاخص واکنش نشان نمیدهد و سهمهای بنیادی و مستعد با قدرت روند صعودی خود را ادامه میدهند

ایران سهام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خرید فروش بر مبنی سود تقسیمی نکنید. خیلی از سهمها یک ریال هم سود ندادند اما قیمتشان الان بالای ۲۵۰۰ است مثل کسرام
کترام هم همینطور
اما این سهمها اخبار خوب افزایش سرمایه چند مرحله ای و سود های پنهانی دارند که اینچنین غول سرمایه در این سهمها ورود میکند

samak_03586

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوستان

دیدید گرو مافیای . Chatin15@ و نچه هایش سهم فبیرا را خالی کردن و رفتن تو فجام و تاپکیش و سخواف دارند تبلیغ می کنند که ببینید سهم تا کجا رفته بالا . واقعا حرامخواری هم حدی دارد

مواظب این گروه Chatin15@با 933 عضوی باشید . اول می خرند و بعد شروع می کنند به تبلیغ و تفصیر .

سيب2

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان
دیدید گرو مافیای . Chatin15@ و نچه هایش سهم فبیرا را خالی کردن و رفتن تو فجام و تاپکیش و سخواف دارند تبلیغ می کنند که ببینید سهم تا کجا رفته بالا . واقعا حرامخواری هم حدی دارد
مواظب این گروه Chatin15@با 933 عضوی باشید . اول می خرند و بعد شروع می کنند به تبلیغ و تفصیر .
اغلب گروه ها و کانال ها و .... تقریبا همین کار رو انجام میدند ( منظورم: اول می خرند و بعد شروع می کنند به تبلیغ و تفسیر) ، کشف جدیدی نیست

moren

New Member
کاربر فعال
سلام دوست عزیزمن امسال ازبابت معرفی سهمهای اقای چتین سودبردم وخودمومدیونش میدونم،لطفازودقضاوت نفرمایید.

samak_03586

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوستان

دیگر از آدرس کانال : Chatin15@ خبریازفبیرا نیست . چون خوب خالی کردن و رفتن رو سهم دیگر.

این سهامداری خرد تازه وارد منون و سهم بکوب پایین میاد.

ای گروه حرام خوار به آدرس Chatin15@ حرامخوری هم حدی داره. لعنت خدا بر شما و تحلیل تو خالی تان.

samak_03586

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوستان

چرا این گروه مافیا Chatin15@ و نچه هاشون مطلب نمی زارند و تحلیل نمی کنه ؟؟؟؟؟؟

دلیل اش خیلی واضع است چون بالا خالی کردن.

الان منتظر هستند تا سهم خوب بیاد پایین . بعد دوباره دستور خرید تو کانال می دهند . 933 نفر اگر هر نفر فقط 50000 سهم جمع کنند 47 میلیون را جمع می کنند.

بعد دوباره سرکله مافیا و نچه هاش پیدا میشه.

مواظب این گروه حرامخور باشید.

بالا