شرکت بسته بندی ایران ( فبیرا )

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 42528
تا تاریخ ۳۰ آذر ۹۷ بدون احتساب سود ناشی از فروش املاک و تهاتر ، ارزش دفتری هر سهم حدود ۱۲۰ تومان است. ۴۸۸ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل!

سود سازی دی و بهمن و اسفند + تهاتر و پوشش زیان
اضافه باید شوند.

قیمت سهم بالای ۲۵۰ برآورد میشود

مشاهده پیوست 42529

ضمنا احتمال تقسیم سود در مجمع هم هست.
بر اساس تحلیل ارزش دفتری هر سهم فبیرا اگر برفرضدر تاریخ ۳۰ آذر ۹۷ درب شرکت فبیرا را میبستیم و میگفتیم شرکت تعطیل است و همه اموال را میفروختیم به هر سهم ۱۲۰ تومان میرسید. حالا حساب کنید با سودسازی ۳ ماهه اخیر و تاثیر تهاتر روی صورتهای مالی هر سهم چقدر میشود؟

الان میاد میگه ۱۰۰ تومن :D

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
بر اساس تحلیل ارزش دفتری هر سهم فبیرا اگر برفرضدر تاریخ ۳۰ آذر ۹۷ درب شرکت فبیرا را میبستیم و میگفتیم شرکت تعطیل است و همه اموال را میفروختیم به هر سهم ۱۲۰ تومان میرسید. حالا حساب کنید با سودسازی ۳ ماهه اخیر و تاثیر تهاتر روی صورتهای مالی هر سهم چقدر میشود؟

الان میاد میگه ۱۰۰ تومن :D
جناب عقاب لطفا پی وی رو چک بفرمائین

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#فبیرا / خرید پله ای/ بارها دیدم سهامداران یکجا تمام سرمایه نقد خود را وارد سهم میکنند و در روزها/ماه های بعد امکان کاهش میانگین را ندارند. در واقع Risk/Reward معامله آنها در صورت اصلاح کوتاه مدت سهم بالا میرود. خرید پله ای چاره این مشکل است. اگر بطور مثال ۲۰ میلیون نقد در حساب شماست. پله اول ۵ میلیون پله دوم ۵ میلیون و پله سوم ۱۰ میلیون در روند کاهشی سهم خرید کنید. پله های خرید سهم را باید با توجه به تابلوی سهم تشخیص دهید. دقت کنید پله دوم و سوم نقدینگی شما به اندازه ای باشد که بتواند میانگین کلی شما را کاهش دهد. مثال فوق میتواند الگویی برای خرید شما باشد. درنظر داشته باشید سهمی که برای خرید پله ای انتخاب میکنید باید بنیاد قوی داشته باشد که که از بررسی صورتهای مالی بدست می آید. با تحلیل و برنامه خرید کنیم. موفق باشید.

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#فبیرا / خرید پله ای/ بارها دیدم سهامداران یکجا تمام سرمایه نقد خود را وارد سهم میکنند و در روزها/ماه های بعد امکان کاهش میانگین را ندارند. در واقع Risk/Reward معامله آنها در صورت اصلاح کوتاه مدت سهم بالا میرود. خرید پله ای چاره این مشکل است. اگر بطور مثال ۲۰ میلیون نقد در حساب شماست. پله اول ۵ میلیون پله دوم ۵ میلیون و پله سوم ۱۰ میلیون در روند کاهشی سهم خرید کنید. پله های خرید سهم را باید با توجه به تابلوی سهم تشخیص دهید. دقت کنید پله دوم و سوم نقدینگی شما به اندازه ای باشد که بتواند میانگین کلی شما را کاهش دهد. مثال فوق میتواند الگویی برای خرید شما باشد. درنظر داشته باشید سهمی که برای خرید پله ای انتخاب میکنید باید بنیاد قوی داشته باشد که که از بررسی صورتهای مالی بدست می آید. با تحلیل و برنامه خرید کنیم. موفق باشید.
پله ای میخریم پله اول ۱۰۰ تومن پله دوم ۸۰ تومن پله سوم ۶۰ تومن

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پله ای میخریم پله اول ۱۰۰ تومن پله دوم ۸۰ تومن پله سوم ۶۰ تومن
پله های شما در زیرزمین است :D بیا بالا برادر حرف من را گوش بده . مشاوران کارگزاری ها و صندوق های زیادی از مطالب من در سایتها استفاده میکنند و در تصمیمگیری های خرید و فروششون لحاظ میکنند.

فردا ۸:۳۰ روی ۱۴۰ بخر . اگر فکر میکنی پایینتر میره پله بعدی پایینتر بخر.

قیمت فبیرا بر اساس صورتهای مالی دیروز محاسبه کردم برات زیر ۱۵۰ نیست. ۱۲۰ تومن ارزش دفتری تا ۳۰ آذر ۹۷ + حدود ۳۰ تومن اثر تهاتر و سودسازی ۳ ماهه اخیر

ضمنا در بازار سهم حداقل ۳۰ درصد بالای ارزش دفتری متعادل میشود . حدود ۲۰۰ متعادل میشود

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پله های شما در زیرزمین است :D بیا بالا برادر حرف من را گوش بده . مشاوران کارگزاری ها و صندوق های زیادی از مطالب من در سایتها استفاده میکنند و در تصمیمگیری های خرید و فروششون لحاظ میکنند.

فردا ۸:۳۰ روی ۱۴۰ بخر . اگر فکر میکنی پایینتر میره پله بعدی پایینتر بخر.

قیمت فبیرا بر اساس صورتهای مالی دیروز محاسبه کردم برات زیر ۱۵۰ نیست. ۱۲۰ تومن ارزش دفتری تا ۳۰ آذر ۹۷ + حدود ۳۰ تومن اثر تهاتر و سودسازی ۳ ماهه اخیر

ضمنا در بازار سهم حداقل ۳۰ درصد بالای ارزش دفتری متعادل میشود . حدود ۲۰۰ متعادل میشود
به حال بازار باید گریست که از رو دست شما معامله میزنه

۱۰۰ پله اول ببین چجور میفروشن

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فقط گزارش سه ماهه 98 که اواخر فروردین ماه ارسال خواهد شد جواب بسیاری را خواهد داد.امیدوارم تا چند روز اینده بتوانم تو همین مجدوده و حتی پاینتر اضافه کنم
تا اون گزارش ۳ ماهه بیاد ما هم از ۱۰۰ میخریم تا ۶۰

march13

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود بر شما
ارزش دفتري هر سهم ١١٧ تومن
شركت در ٩ ماهه نسبت به دوره ي مشابه قبل از ١٤٨١ ريال زيان به ٩٧ ريال سود رسيده.
فقط پي بر اي مهم نيست، آينده سهم مهمتر هست.
من اين سهمو ندارم و توصيه به خريد و فروش هم نميكنم، منتظرم زير١٣٢ اگر آمد خريد كنم، به هر حال فشار فروش را هم بايد در نظر گرفت
يك پله خريد شد، پله ي بعدي ١٤٠ تومن

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
صف فروش فبیرا ۱۳۰ تا اینجا ۲۰۰ میلیون سهم دست به دست شد هنوز باید ۵۰۰ میلیون دیگه بفروشن و دست به دست بشه و تا ۱۰۰ راحت میاد حتی ۷۰ تومن

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب عقاب کدام ساده لوح ها از رو دست شما میخریدن کدام صندوق ها از ۱۶۰ فبیرا خریدن و همینطور دارن میرن به سمت ۱۰۰

این مدل خرید همه بلدن ها ما از ۱۰۰ پله اول فبیرا میخریم بعد ۷۰

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب عقاب کدام ساده لوح ها از رو دست شما میخریدن کدام صندوق ها از ۱۶۰ فبیرا خریدن و همینطور دارن میرن به سمت ۱۰۰

این مدل خرید همه بلدن ها ما از ۱۰۰ پله اول فبیرا میخریم بعد ۷۰

روی این صف خریدی بردی! ۱۰۰ رویایی بیش نیست.

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شاخ عزیز/ حجم صف فروش را ببین اگر با تجربه باشی متوجه میشوی که فبیرا اشباع فروش شده و آخرین فرصت خریده

بالا