شرکت بسته بندی ایران ( فبیرا )

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
۱۶۰ تو گفتی خرید من گفتم فروش فعلا امروز ۱۳۹ صف فروش ببینم ۱۶۰ خریدها تا کجا زیان میکنن ۱۰۰ گام اول
عزیز دل ظاهرا خرید پله ای هم بلد نیستی. ما ۱۶۰ یک پله وارد شدیم. پله بعدی روی ۱۳۵ تا ۱۴۰ اگر فرصت داد ورود میکنیم.

دست از لجبازی بردار.

تک شاخ

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
عزیز دل ظاهرا خرید پله ای هم بلد نیستی. ما ۱۶۰ یک پله وارد شدیم. پله بعدی روی ۱۳۵ تا ۱۴۰ اگر فرصت داد ورود میکنیم.

دست از لجبازی بردار.
من پول یامفت ندارم بدم

پله اول ۱۰۰ تومن نگاهی میندازم بهش بسته به جو بازار داره خراب بود جو ۷۰

تک شاخ

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب تك شاخ شما هم حساب كرديد مرقوم بفرماييد
خیر حساب نکردم
ولی اون اعداد که دوستمان گفت قطعا پرت بود

ولی سهمی که بالای ۶۰۰ میلیون شناور داره و همه تو سود ۱۰۰ درصد هستن باید صبر کنی همه ۶۰۰ میل دست به دست بشه که تا ۱۰۰ تومن میشه

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود بر شما
بدون در نظر گرفتن تهاتر لطفا حساب كنيد
Screenshot_2019-02-10-15-47-54.jpg

تا تاریخ ۳۰ آذر ۹۷ بدون احتساب سود ناشی از فروش املاک و تهاتر ، ارزش دفتری هر سهم حدود ۱۲۰ تومان است. ۴۸۸ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل!

سود سازی دی و بهمن و اسفند + تهاتر و پوشش زیان
اضافه باید شوند.

قیمت سهم بالای ۲۵۰ برآورد میشود

Screenshot_2019-02-10-15-51-53.jpg

ضمنا احتمال تقسیم سود در مجمع هم هست.

march13

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 42528
تا تاریخ ۳۰ آذر ۹۷ بدون احتساب سود ناشی از فروش املاک و تهاتر ، ارزش دفتری هر سهم حدود ۱۲۰ تومان است. ۴۸۸ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل!

سود سازی دی و بهمن و اسفند + تهاتر و پوشش زیان
اضافه باید شوند.

قیمت سهم بالای ۲۵۰ برآورد میشود

مشاهده پیوست 42529
درود بر شما
ارزش دفتري هر سهم ١١٧ تومن
شركت در ٩ ماهه نسبت به دوره ي مشابه قبل از ١٤٨١ ريال زيان به ٩٧ ريال سود رسيده.
فقط پي بر اي مهم نيست، آينده سهم مهمتر هست.
من اين سهمو ندارم و توصيه به خريد و فروش هم نميكنم، منتظرم زير١٣٢ اگر آمد خريد كنم، به هر حال فشار فروش را هم بايد در نظر گرفت

تک شاخ

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود بر شما
من اين سهمو ندارم و توصيه به خريد و فروش هم نميكنم، منتظرم زير١٣٢ اگر آمد خريد كنم، به هر حال فشار فروش را هم بايد در نظر گرفت
۱۰۰ پله اول الکی پول خود رو از دست ندهید باید ۶۰۰ میل دست به دست بشه فعلا ۲۰۰ میل دست به دست شده

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود بر شما
بله ۱۱۷ ارزش دفتری تا ۳۰ آذر ۹۷ است. Eps دی بهمن اسفند + تهاتر لحاظ شود قیمت تا ۲۵۰ خواهد رفت.

سه شنبه ۸:۳۰ صبح در مچینگ امکان خرید در قیمت ۱۳۰ تا ۱۴۰ دارد اما پس از آن پرتاب سهم را پیش بینی میکنم

تک شاخ

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بله ۱۱۷ ارزش دفتری تا ۳۰ آذر ۹۷ است. Eps دی بهمن اسفند + تهاتر لحاظ شود قیمت تا ۲۵۰ خواهد رفت.

سه شنبه ۸:۳۰ صبح در مچینگ امکان خرید در قیمت ۱۳۰ تا ۱۴۰ دارد اما پس از آن پرتاب سهم را پیش بینی میکنم
سه شنبه هم میاد و تا ۱۰۰ هم میریم

فعلا بیچاره اونا که ۱۶۰ خریدن

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سه شنبه هم میاد و تا ۱۰۰ هم میریم

فعلا بیچاره اونا که ۱۶۰ خریدن
شما دنبال تحلیل و عدد و رقم بودید که تقدیم شد. باز ظاهرا مرغ شما یک پا دارد و دنبال ۱۰۰ هستید :D

سهمی با محاسبات ارزش دفتری فوق( بدون لحاظ تهاتر و احتمالا ۱۳۰ ریال eps تا ۲۹ اسفند ) قیمتش ۱۰۰ تومان است ؟!

تک شاخ

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
شما دنبال تحلیل و عدد و رقم بودید که تقدیم شد. باز ظاهرا مرغ شما یک پا دارد و دنبال ۱۰۰ هستید :D

سهمی با محاسبات ارزش دفتری فوق( بدون لحاظ تهاتر و احتمالا ۱۳۰ ریال eps تا ۲۹ اسفند ) قیمتش ۱۰۰ تومان است ؟!
این مزخرفات که تحویل دادی هیچ ارزشی نداشت مفهوم عدد و رقم نمیدانی گلم

منتطر ۱۰۰ هستم هفته بعد

تک شاخ

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
شما کدال و صورتهای مالی را قبول داری ؟!
یا همه مزخرفات است؟!
طبق همان کدال اول ۱۰۰ بعد ۷۰
کدال به مدل شما خواندن میشه مزخرف گویی

با عدد و رقم برام سودش در بیار نمیتونی بشین تا ۱۰۰ بیاد کل شناور دست به دست بشه

ADIVI

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب تک شاخ
علی رغم میل باطنی باید یادآوری کنم بسیار بی ادب هستی ! ممکن هست خودت متوجه نباشی ، پس گفتم تا من بعد حواست باشه .
مرتب در این تاپیک مطالب تکراری میزنی و مرتب میگی 100 و یا 70 وارد میشی ، وقتی یک آدم متشخص هم مثل جناب عقاب محترمانه جواب شما رو میده با همون ادبیات سخیفت جواب می دی ! عزیز دل اگه سهم رو نداری چرا اینجا ول میچرخی و مرتب تخریب میکین ؟ صبر کن به قیمت مد نظرت که رسید وارد شو ، هرکسی سهمی رو میخره قطعا علتی داشته همانطور که شما علتی برای نخریدن داری ، پس لطف کن یا مطالب درست و حسابی با دلیل و مدرک ارائه کن یا خاموش باش و نظاره کن .

بقول شاعر : بربساط نکته دانان خودفروشی شرط نیست **** یا سخن دانسته گو ای مرد عاقل یا خموش

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
این مزخرفات که تحویل دادی هیچ ارزشی نداشت مفهوم عدد و رقم نمیدانی گلم

منتطر ۱۰۰ هستم هفته بعد
کمی هم ادب رو رعایت کنین بد نیست.فعلا بخاطر اینکه بقول شمااکثرا در سود خوبی هستن فشار فروش داره و شما هم اینجا اعتماد به نفست رفته بالا و به هر کاربری اینجا اهانت میکنی ...فردا روزی که سهم برگشت و بالا رفت شما اینجا پیدات نیست

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
اونایی باید خموش بشن که مردم تحریک کردن برا خرید با حرفهای غلط و اصلا به روی مبارکشان نمیارن

با عدد رقم یا تحلیل کنند یا حالشان گرفته میشه یا مردم رو بیچاره نکنن شمام بشین کناری و حرف زیادی نزنید
اونا مردم رو تحریک به خرید میکنن درست...شما مردم رو منع میکنین از خرید.اینقدر سنگ مردم رو به سینه میزنی اگه فبیرا بالاتر از قیمت اعلامی شما برگشت و صعود کرد جواب مردم رو چه میدی که اونها رو از سود محروم میکنی؟شما که یه فرد با تجربه بنظر میرسی اینو خوب میدونی که در بازار بورس ایران عالم تر و با تجربه تراز شما اینقدر محکم نظر نمیده که شما میدی...پس بنظر من هنوز کم تجربه و خام هستی یا مغرضانه مطلب میزنی یا یه بیماری داری که از این موج و فشار فروش استفاده میکنی و با توهین به انسانهای فرهیخته میخوای واسه خودت جایگاهی تعریف کنی و یه لذت موهومی ببری همین و بس.بنده و امثال بنده اگه تا قیامت شما رو از توهین و پرخاش منع کنیم باز شما بیشتر لذت میبری و شمشیرت تیزتر میشه...اهانت کن تا به زعم خودت کمی آرام بگیری.موفق باشی

آخرین ویرایش:

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این جناب شاخ در ساعات معاملاتی هم اینجا مشغول تخریب است یعنی مشخص است که معامله نمیکند و هدف خاصی را دنبال میکند. روی صورتهای مالی هم توضیح میدهیم میگوید مزخرفات میگویید. جوان است دیگر. سرکشی میکند :D

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این جناب شاخ در ساعات معاملاتی هم اینجا مشغول تخریب است یعنی مشخص است که معامله نمیکند و هدف خاصی را دنبال میکند. روی صورتهای مالی هم توضیح میدهیم میگوید مزخرفات میگویید. جوان است دیگر. سرکشی میکند :D
بابا راحتش بگذار
تو تاپیک ذوب هم تارگت 10تومنی داده واس ذوب :D
یعنی کمتر از یک دهم قیمت فعلی:D

بالا