شرکت بسته بندی ایران ( فبیرا )

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#فبیرا

البته این مطالبی که الان خدمتتون میگم فوت کوزه گری است و نباید گفت. ولی میگویم تا انشالا تجربه شود برای فروشندگان و البته زرنگی خریداران که در این قیمتها وارد شدند: ۱- تهاتر املاک فبیرا با یکی از زیرمجموعه های خود طبق شفاف سازی آخر در اسفند ماه سند انتقال یافته و سود شناسایی شده از آن بصورت فرم الف کدال شده و چون آثار مالی با اهمیتی روی eps دارد سهم بدون دامنه نوسان بازگشایی میشود.آنوقت تصور کنید با این قدرت خرید سهم چند باز میشود! ۲- صورت مالی حسابرسی شده منتهی به ۳۰ آذر ۹۷ شرکت در راه است و بدنبالش مجمع عمومی سالیانه که اسفندماه است. دوستان تفاوت مجمع فوق العاده و سالیانه را نمیدانند ظاهرا. و حرفه ای ترها هم میدانند قبل مجمع سالیانه سهم چه گاردی دارد. ۳- در صورت سند خوردن تهاتر و پوشش کامل زیان ، سهم اجازه حضور در بازار اصلی فرابورس و ارتقا دارد. /// حالا فروشندگان بگویید چه کردید با سهمتان امروز و دیروز؟!

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
طبیعتا با بالای100درصد سود در مدت کوتاه فشار فروش طبیعی بود وهست!!
به نظرم 120متعادل میشه

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#فبیرا

البته این مطالبی که الان خدمتتون میگم فوت کوزه گری است و نباید گفت. ولی میگویم تا انشالا تجربه شود برای فروشندگان و البته زرنگی خریداران که در این قیمتها وارد شدند: ۱- تهاتر املاک فبیرا با یکی از زیرمجموعه های خود طبق شفاف سازی آخر در اسفند ماه سند انتقال یافته و سود شناسایی شده از آن بصورت فرم الف کدال شده و چون آثار مالی با اهمیتی روی eps دارد سهم بدون دامنه نوسان بازگشایی میشود.آنوقت تصور کنید با این قدرت خرید سهم چند باز میشود! ۲- صورت مالی حسابرسی شده منتهی به ۳۰ آذر ۹۷ شرکت در راه است و بدنبالش مجمع عمومی سالیانه که اسفندماه است. دوستان تفاوت مجمع فوق العاده و سالیانه را نمیدانند ظاهرا. و حرفه ای ترها هم میدانند قبل مجمع سالیانه سهم چه گاردی دارد. ۳- در صورت سند خوردن تهاتر و پوشش کامل زیان ، سهم اجازه حضور در بازار اصلی فرابورس و ارتقا دارد. /// حالا فروشندگان بگویید چه کردید با سهمتان امروز و دیروز؟!
این داستانها رو ول کن بگو ببینم چقدر سود دار۶ و میسازه با عدد و رقم

۵۰۰ میلیون شناور داره که همه در سود ۱۰۰ درصد هستن و هنوز حجم ۵۰۰ میلیون نزده بعد ثبت جایزه و اونایی هم که اینجاها خریدن فهمیدن چه کلای سرشان رفتن اونام فروشنده شدن با زیان

اول ۱۰۰ بریم بعد ۷۰ تومن

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#فبیرا دو تحلیل تکنیکال داره سهم...نکته مشترک تکمیل 5 موج صعودی هست ینی سهم در موج 2 بزرگ هست...از لحاظ بنیادی هم قوی هست....حالا با حفظ 140 روند سهم همونی هست ک دیروز گذاشتم..که اصلاح زمانبری هست بازارگردان اصلی رنج منفی میزنه و هدفش اینه که یه کارکشن abcde بسازه و از زمانبر بودن موجح دو بزرگ کم کنه که بنظرم این مد نظرش هست..کسایی ک 150 خریدن یه سهود 4 برابری میکنند.من که حرکت بازارگردانشو پسندیدم ( نقل از حمید نصیری تکنیکالیست سهامیاب)

Screenshot_2019-02-10-14-53-57.jpg

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این داستانها رو ول کن بگو ببینم چقدر سود دار۶ و میسازه با عدد و رقم

۵۰۰ میلیون شناور داره که همه در سود ۱۰۰ درصد هستن و هنوز حجم ۵۰۰ میلیون نزده بعد ثبت جایزه و اونایی هم که اینجاها خریدن فهمیدن چه کلای سرشان رفتن اونام فروشنده شدن با زیان

اول ۱۰۰ بریم بعد ۷۰ تومن
تحلیلت از بیخ اشتباه است. یکبار دیگه تحلیل من را بخون

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#فبیرا دو تحلیل تکنیکال داره سهم...نکته مشترک تکمیل 5 موج صعودی هست ینی سهم در موج 2 بزرگ هست...از لحاظ بنیادی هم قوی هست....حالا با حفظ 140 روند سهم همونی هست ک دیروز گذاشتم..که اصلاح زمانبری هست بازارگردان اصلی رنج منفی میزنه و هدفش اینه که یه کارکشن abcde بسازه و از زمانبر بودن موجح دو بزرگ کم کنه که بنظرم این مد نظرش هست..کسایی ک 150 خریدن یه سهود 4 برابری میکنند.من که حرکت بازارگردانشو پسندیدم ( نقل از حمید نصیری تکنیکالیست سهامیاب)

مشاهده پیوست 42526
شماها چی میزنید اینقدر جنسش خوبه میفرسته فضا

فبیرا ۶۳۰ فعلا ۷۰ از من داشته باش از این نقاشیام بلد نیستم

march13

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اون چرت و پرت ها که نوشتی اسمش تحلیل نیست

تحلیل یعنی با عدد و رقم سود شرکت برام حساب کنی و بعد پی‌برای بدیم ببینیم ارزش چقدره
با عرض سلام
چندتا سوال داشتم ممنون ميشم جواب بديد
١- چندتا سهم كه از نظر شما مناسب هست را معرفي كنيد.
٢- ارزش يك سهم را فقط با عامل پي بر اي مشخص مي كنيد؟
٣- ديد شما نسبت به مدت سهامداري چند وقته هست؟
پيشاپيش ممنون از پاسخگوييتون

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با عرض سلام
چندتا سوال داشتم ممنون ميشم جواب بديد
١- چندتا سهم كه از نظر شما مناسب هست را معرفي كنيد.
٢- ارزش يك سهم را فقط با عامل پي بر اي مشخص مي كنيد؟
٣- ديد شما نسبت به مدت سهامداري چند وقته هست؟
پيشاپيش ممنون از پاسخگوييتون
سلام هر سهمی قیمت خرید داره فبیرا هم از ۱۰۰ خوبه تا ۶۰ یا ۵۰ بخریش

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اون چرت و پرت ها که نوشتی اسمش تحلیل نیست

تحلیل یعنی با عدد و رقم سود شرکت برام حساب کنی و بعد پی‌برای بدیم ببینیم ارزش چقدره
مطمئن باشید هیچکس به شما با جزییات تحلیلش را نمیگه. اطلاعات رایگان کسب نشده که رایگان هم به عموم ارائه شود. شما باید فعلا آموزش بورسی ببینید خصوصا بررسی بنیاد سهام . ارجاع میدهم شما را به مطالعه شفاف سازی اخر فبیرا پیرامون موضوع تهاتر و ترکیب بندی سهام شرکت.

موفق باشید

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مطمئن باشید هیچکس به شما با جزییات تحلیلش را نمیگه. اطلاعات رایگان کسب نشده که رایگان هم به عموم ارائه شود. شما باید فعلا آموزش بورسی ببینید خصوصا بررسی بنیاد سهام . ارجاع میدهم شما را به مطالعه شفاف سازی اخر فبیرا پیرامون موضوع تهاتر و ترکیب بندی سهام شرکت.

موفق باشید
ای حرفه ای ای باقلوا ای تحلیلگر

من ولی رایگان بهت میگم فعلا تا ۱۰۰ صبر کن ببینم اونجا چجوره تا بگم بخری یا بری رو ۷۰ تومن دو روز قبلم رو ۱۶۰ اینا گفتم هر کی فروخت برد کرد

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام هر سهمی قیمت خرید داره فبیرا هم از ۱۰۰ خوبه تا ۶۰ یا ۵۰ بخریش
سهمی که از ۱۴۱ خارج شده و eps مثبت اعلام کرده قیمتش زیر قیمت اسمی ۱۰۰ تومان نیست! بنابر این فراموش کنید این طرز فکر و خود را از سوددهی این سهم طی روزها و هفته های آینده محروم نکنید.

فبیرا ۲۵۰ ارزش دارد

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شماها چی میزنید اینقدر جنسش خوبه میفرسته فضا

فبیرا ۶۳۰ فعلا ۷۰ از من داشته باش از این نقاشیام بلد نیستم
شما وقتی نقاشی ( تکنیکال ) اعتقاد ندارید حق دارید که فروش روی ۱۶۰ را موفقیت اعلام کنید.

مجدد تاکید میکنم بورس را تکنیکال و فاند مطالعه کنید

march13

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهمی که از ۱۴۱ خارج شده و eps مثبت اعلام کرده قیمتش زیر قیمت اسمی ۱۰۰ تومان نیست! بنابر این فراموش کنید این طرز فکر و خود را از سوددهی این سهم طی روزها و هفته های آینده محروم نکنید.

فبیرا ۲۵۰ ارزش دارد
سلام و درود
ارزش دفتري هر سهم فبيرا حدودا چه ميزان هست؟!

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه

فبیرا ۲۵۰ ارزش دارد
اینم شد اخه تحلیل برات بشمارم سهام با سود زیر ۱۰۰

این سهم هپه اتفاقات خوبش پیشخور شده فعلا ۱۰۰ منتظرم اونجا ببینم چجوره وضع بازار و احتمال زیاد ۷۰ دور بعدی

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شما وقتی نقاشی ( تکنیکال ) اعتقاد ندارید حق دارید که فروش روی ۱۶۰ را موفقیت اعلام کنید.

مجدد تاکید میکنم بورس را تکنیکال و فاند مطالعه کنید
۱۶۰ تو گفتی خرید من گفتم فروش فعلا امروز ۱۳۹ صف فروش ببینم ۱۶۰ خریدها تا کجا زیان میکنن ۱۰۰ گام اول

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام. بالاتر اشاره کردم باید اثر تهاتر اخیرش بشینه روی صورت مالی. فکر کنم بالای ۲۵۰ و ۳۰۰ است
ای خدا ای خدا ارزش دفتری فبیرا ۲۵۰

بابا حتما برو کلاس ها بورسی ملتم بدبخت نکن با این چرت و پرتها

بالا