شرکت بسته بندی ایران ( فبیرا )

C h a t i n

Well-Known Member
کاربر فعال
C H A T I N عزیز من بعدازمجمع کمی سهم فبیرا خریدم که چندروز بعد سهم بسته شد وانشالله فردا باز میشود نظرتان انرا نگهداری کنم یا با سهم نمانم والبته معمولا میانمدتی کار میکنم البته وزیان خرید سهم بعهده خودم میباشد باتشکراز راهنمایی شما
دوست عزیز نقدینگی مهیا کنید وقتی سهام جایزه آزاد شد در کف قیمت اضافه کنید تا میانگینتان پایین بیاید .
بهترین راه ممکن که به سود منتهی میشه

در ضمن ۷ ۸ ماه سهامداری کنید خواهید دید که ۲۰۰ تومن به تاریخ پیوسته .

mitork

Well-Known Member
کاربر فعال
ولی این بستن سهم یه نکته مثبت داره اونم اینکه همه سفته بازهای بازار که برای نوسان چپیدن توی سهم گیر افتادن

همه کسانیکه قبل از افزایش س
مشکل کار اینجاست که شما و امثال شما فکر میکنین که فقط شما سردرمیارین از معاملات و افزایش سرمایه و بقیه از پشت کوه اومدن . و عجب نظریه ای دادی که سهم بعد آزاد شدن جایزه ها افت میکنه واقعا شق القمر کردی ....
کسی که قبل از مجمع میخرید هم میدونست برای چی میخره و کسی که بعد مجمع میخرید هم میدونست . نیازی به شفافسازی نبود .
وانگهی من نمیدونم شما و رفقای شما همیشه بعد از فروش سهام خود میشوند دلسوز و وکیل وصی مردم . اما قبلش سهم طلاست .
در ضمن کار شما ناپسند بود چون جنبه تحلیلی و بحث و نظر دادن نبود بلکه آشفته کردن اذهان بود . شما گفتید قیمت سهم بعد ثبت به ۸۰ تومن یا ۹۰ تومن خواهد رسید . البته سمپاشی شما در گروه اصلا برام مهم نبود چون از این نمونه ها سالهاست میبینم . اما چون در مقابل سایر سهامداران گروه که در بین آنها سهامدارانی بودند که اولین تجربه افزایش از تجدید داشتند ، مسئول بودم تا تصمیم عجولانه، به واسطه سمپاشی و تحلیل منفی دور از واقع شما و امثال شما ، نگیرند .

من نمیدونم شما اگر قبل مجمع خریدی انگیزت چی بوده ... مگر غیر این بوده که از رشد قبل ثبت شدن سهم منفعت ببری ؟! اگر حباب است پس چرا این روش را انتخاب کردی ؟! شما خودت از همین حباب کلی سود به جیب زدی .
البته این از دید شما حبابست . از دید بنده فبیرا هنوز نصف قیمت یکسال آینده معامله میشود .
بله بنده قیل از مجمع خریده بودم و هر چی حباب بیشتر میشد من هم سودش بیشتر میشد ولی یه سری ها توی گروه بودن که قیل از مجمع نخریده بودن و از بورس هم اطلاع کمی داشتن با حوسازی یه عده داشتن میخریدن.
طرف توی گروهتون بود هر لحظه سهم رو یه نکته مثبت میگفت و کلی تعریف و تمجید و اینکه این سهم متحول شده سال بعد انقدر میسازه وووو ...برای یه قرون سود دست به هر کثافتکاری ای میزدن.

همه این حرقها درست ولی این شرکت دو سال طول میکشه این اثرات رو نشون بده آقای فلان که نه آیدی داری نه معلوم هست کی هستی شما که ملت رو داری به خرید تشویق میکنی آیا سهام جایزه آزاد بشه نمیره سر خط فروش؟ بعدش هم پشت سرت رو نگاه نمیکنی؟

روی سخن من با اینجور افراد بود که انقدر جو سنگین شده بود شما هم تحت تاثیر قرار گرقتی.

حرف من این بود که مواظب باشیم کسی که آماتور هست و قیل از مجمع نخریده بعد از مجمع به هوای حرفهای ما وارد سهم نشه.

C h a t i n

Well-Known Member
کاربر فعال
ولی این بستن سهم یه نکته مثبت داره اونم اینکه همه سفته بازهای بازار که برای نوسان چپیدن توی سهم گیر افتادن

همه کسانیکه قبل از افزایش س

بله بنده قیل از مجمع خریده بودم و هر چی حباب بیشتر میشد من هم سودش بیشتر میشد ولی یه سری ها توی گروه بودن که قیل از مجمع نخریده بودن و از بورس هم اطلاع کمی داشتن با حوسازی یه عده داشتن میخریدن.
طرف توی گروهتون بود هر لحظه سهم رو یه نکته مثبت میگفت و کلی تعریف و تمجید و اینکه این سهم متحول شده سال بعد انقدر میسازه وووو ...برای یه قرون سود دست به هر کثافتکاری ای میزدن.

همه این حرقها درست ولی این شرکت دو سال طول میکشه این اثرات رو نشون بده آقای فلان که نه آیدی داری نه معلوم هست کی هستی شما که ملت رو داری به خرید تشویق میکنی آیا سهام جایزه آزاد بشه نمیره سر خط فروش؟ بعدش هم پشت سرت رو نگاه نمیکنی؟

روی سخن من با اینجور افراد بود که انقدر جو سنگین شده بود شما هم تحت تاثیر قرار گرقتی.

حرف من این بود که مواظب باشیم کسی که آماتور هست و قیل از مجمع نخریده بعد از مجمع به هوای حرفهای ما وارد سهم نشه.
ما که هر چی بگیم شما حرف خودتو میگی .
بشین تماشا کن . فبیرا چیکار میکنه سال ۹۸
شما هم منتظر باش بشه ۸۰ تومن

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستانی که با سهم رفتن افزایش سرمایه . بگن که با ثبت شدن امروز چند درصد سود شد

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
....این سهم.....فشار زیادی ...به..کسانی..که سهم را نداشتند..اورد..یه روز گفتند تجدید ارزیابی بدرد نمیخوره...فبیرا 1400..حبابه..و.....البته الان در بانکی ها....تجدید ارزیابی از زبانشان..نمی افتد... و....البته..مهم..نیست..
فبیرا...20..تومان سود فروش زمین داره..همچنین..خدود 15 تومان هم..عملیاتی..میسازه.......
.چفیبر شناورش ..200..میل.....فبیرا 625.......ولی شناور واقعی فبیرا بسیار..کمتر از 625..میله..که....50...میلش هم..عموما بالا...210..خریدند......
چفیبر میاد 170 باز ..میشه..و احتمالا هم فردا صف خرید باشه.......فبیرا با این قیمت..چفیبر........و...پتانسیل های بنیادی قیمتی بالا را خواهد..دید...البته...احتمال میدم در بازگشایی..بازی در بیاورند..و سهم..ملت را جارو..کنند....
در بازگشایی زیر 170...عمرا بفروشم...زیر .120...130...با این..پتانسیل های فبیرا..خریدارم......چون...30...35.. .سود..امسال سهم...اثرش را بر قیمت سهم..خواهد..گذاشت...فبیرا حجم..ها 40..میلی را دیده..انهم در قیمتهایی بالا 220...230....پس این سهم...شدیا..مورد توجه بازاره.....

ADIVI

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان به معاملات چفیبر بعد از ثبت افزایش سرمایه توجه فرمائید و هنگام بازگشائی فبیرا دست پاچه نشید .

reza1400

Member
کاربر فعال
عضو تازه
#فبیرا بیش از ده شخص حقیقی واراد سهامداران درصدی فبیرا شدند که در تابلو قابل نمایش نیستد. فقط سهامداران قبل از مجمع در تابلو نمایش داده شده اند . خبر ورود دو حقوقی جدید (تابران و آروین) و سه شخص حقیقی جدید حتمی می باشد. دوستان سهامداری کنند و به دوستان اطلاع دهند تا در جریان باشند. تولید شرکت با سه شیفت به حداکثر ظرفیت خودش رسیده که در گزارش بسیار خوبی آینده ارائه خواهد کرد و همچنین منعقد نمودن دو قرارداد جدید و اینکه مزایده فروش زمین ها انجام شده و ....غیره. اینها نمونه هایی از افشاهایی خواهند بود که به زودی رو خواهند شد(مانند چکارن و لکما). دوستان توصیه به سهامداری .
فبیراا33.png

reza1400

Member
کاربر فعال
عضو تازه
#فبیرا کلیکسیونی از بهترین ها در سهامدارن فبیرا شاهدیم. البته روی تابلو خیلی هاشون نمایش داده نمیشند. ده شخص حقیقی جدید هم که بعد از افزایش سرمایه به جمع سهامداران پیوستن. خبر ورود دو حقوقی جدید (تابران و آروین) و دو شخص حقیقی جدید نیز به گوش میرسه. جالبه کارتن ایران(چکارن) که الان سر زبان همه بازاره و جزء بهترین های بازاره جزء سهامدار فبیراست. دوستان سهامداری کنندضرر نخواهند کرد. چفیبر و فبیرا در یک قاب هستند. چفیبر بعد بازگشایی حسابی صف سنگین شاهد بودیم. ایشالله برای فبیرا هم صددرصد همینطور شروع خواهد شد چرا فبیرا از چفیبر ارزنده تر است.
سهامداران فبیرا.png

reza1400

Member
کاربر فعال
عضو تازه
#فبیرا دوستان خبر خوب و اینکه دوباره خطوط سالن های تولید کارتن که مدتی بود تولید نمیکردند، دوباره را ه اندازی و به ظرفیت تولید رسیدند. فبیرا قبلا در دو مقوله بسته بندی و تولید انواع کارتن تولید داشته است که دو سالی هست که سالن های خطوط کارتن ساری تولید نمیکردند . با توجه به بازار داغ کارتن با قراردادهایی که هماهنگ شده با کارتن ایران (چکارن) واگذار و بسته شده است. لذا سالن های خطوط کارتن سازی نیز به تولید پیوستند. قبل سال 94 فبیرا هم بسته بندی و هم کارتن تولید میکرده که تولید شش ماهه اول سال 94 پیوست شده.دوستان اطلاع رسانی کنند.
فبیرا کارتن و بسته بندی.png

mitork

Well-Known Member
کاربر فعال
فردا قاعدتا باید بازش کنن

فروش ملک و دارایی ووووو همش بهانه بود برای بستن نماد

سهم یهو خیلی تو چشم اومد و شاپور رو کا میشناسید با رشد هر سهمی که وابسته به فلزات و معدنی ها و پترو پالایشی ها نباشه مخالفه

مثل شتر میمونه کینه ای

به این بهانه سهم رو بست

امیدوارم با ثبت سهام جایزه مشکل شاپور حل شده باشه و سهم باز بشه

reza1400

Member
کاربر فعال
عضو تازه
#فبیرا کلیکسیونی از بهترین ها در سهامداران فبیرا . ازقبیل کارتن ایران (چکارن) که الان گل سر سبد بازار هست و یا غول صنایع بهشهر و دیگر... سهامداران. ده شخص حقیقی جدید که بعد مجمع به سهامدران پیوستند. دوستان در جریان باشند شرکت فبیرا قبلا در دو مقوله بسته بندی و تولید کارتن فعالیت داشته است که حدو سه سالی میشه سالن های خطوط تولید کارتن غیر فعال بودند. جدیدا گویا سالن های تولید کارتن با توجه به بازار داغ این روزهای شرکت های کارتن سازی فعال و به ظرفیت تولید رسیدند. قراردادهایی نیز از شرکت کارت ایران(چکارن) مستقیما بهش ارجاع داده شده است. تولید کارتن در گزارش سه ماهه فبیرا در
سهامداران فبیرا.png
سال 94 دیده میشود. دوستان حواسشون باشه خیلی ها واسه فبیرا دندون تیز کردن. اهداف سهم بالاست.

C h a t i n

Well-Known Member
کاربر فعال
تا قبل گزارش صورتهای مالی سالانه فبیرا، که اواخر دی ماه هست فروشنده نباشید . پشیمان خواهید شد ، بخصوص اگر صف فروش برید .

آخرین ویرایش:

bourse105

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام به نقل از سایت بورسی تو مزایده کسی شرکت نکرده ولی زمین رابا بدهی شرکت به پخش تهاتر کرده با تشکر

بالا