شرکت بسته بندی ایران ( فبیرا )

ADIVI

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بالای 100 باز شد خارج بشین فریب نخورین قیمت تمام شده اش براتون 70 تومنه...ضمنا زیر 80 باز شد بخرین
کلا توی همه تاپیک ها شما داری موج منفی میدی ، نوی شپترو هم همین روال رو پیش گرفتی ، دنبال چی هستی الله اعلم . ابن شرکت تحولات بنیادی داشته و گزچه با توجه بقیمت اخرین روز تمام شده حدود 75 هست ولی باتوجه به اصلاح ساختار و تغییرات بنیادی دلیلی نداره قیمت به 75 میل کنه . البته ممکنه چند روز اول فشار فروش داشته باشیم ولی اگر روال حرکتی ذوب و فنوال رو بعد از افزایش سرمایه ببینیم متوجه خواهیم شد که این روند پایدار نخواهد ماند .

davod67

Well-Known Member
کاربر فعال
کلا توی همه تاپیک ها شما داری موج منفی میدی ، نوی شپترو هم همین روال رو پیش گرفتی ، دنبال چی هستی الله اعلم . ابن شرکت تحولات بنیادی داشته و گزچه با توجه بقیمت اخرین روز تمام شده حدود 75 هست ولی باتوجه به اصلاح ساختار و تغییرات بنیادی دلیلی نداره قیمت به 75 میل کنه . البته ممکنه چند روز اول فشار فروش داشته باشیم ولی اگر روال حرکتی ذوب و فنوال رو بعد از افزایش سرمایه ببینیم متوجه خواهیم شد که این روند پایدار نخواهد ماند .
افزایشش ثبت میشه بعد بازش میکنن و فشار فروش خواهیم داشت

ADIVI

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
افزایشش ثبت میشه بعد بازش میکنن و فشار فروش خواهیم داشت
این طبیعیه که فشار فروش بعد از ثبت افزایش باشه و بعد اچند روز تموم میشه و سهم در مسیر رشد قرار میگره ، مهم اصلاح ساختاری هست که بوجود آمده که روند سودسازی شرکت رو دگرگون کرده .

davod67

Well-Known Member
کاربر فعال
سازمان
این طبیعیه که فشار فروش بعد از ثبت افزایش باشه و بعد اچند روز تموم میشه و سهم در مسیر رشد قرار میگره ، مهم اصلاح ساختاری هست که بوجود آمده که روند سودسازی شرکت رو دگرگون کرده .
سازمان به سفته بازان رکب خیلی بدی زد وقتی سهم زیر 100 باز بشه سفته بازان حالشون گرفته میشه ولی اگه بخواد بالا باز بشه همه میفروشن ...خلاصه طمع نکنید بالای 100 امون ندید و خالی کنید ... شما هم خالی نکنید حقوقی های گشنه خالی میکنن

mitork

Well-Known Member
کاربر فعال
فردا باز میشه شما خودشو ناراحت نکن:D;)

ما خودش رو ناراحت نکردیم ولی سهم باز نشد

حالا حالا مونده تا سازمان بورس شاپور رو بشناسی

گفتم از زیر دستش در رقته بود دنباله بهونه بود برای بستشن

گفتم شاپور بهونه لازم رو برای بسته نگهدلشتن سهم پیدا کرده

ما که دشمن سهم نیستیم از خدامونه سهم باز بشه و بالاتر بره وای واقعیت رو باید پذیرفت.

فعلا مونده تا شاپور عوضی رو بشناسید ...منتظر بازگشایی بعد از ثبت باشید قبلش سهم رو باز نمیکنن.

ADIVI

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سازمان
سازمان به سفته بازان رکب خیلی بدی زد وقتی سهم زیر 100 باز بشه سفته بازان حالشون گرفته میشه ولی اگه بخواد بالا باز بشه همه میفروشن ...خلاصه طمع نکنید بالای 100 امون ندید و خالی کنید ... شما هم خالی نکنید حقوقی های گشنه خالی میکنن
شما بالای 100 بفروش تا رکب نخوری ، بذار ما رکب بخوریم .

Aminee

Well-Known Member
کاربر فعال
به جفنگیات یه عده معلوم الحال قیمت سهمی پایین نمیاد
فروش این سهم زیر 260 تومان مفت فروشیست
زیر 200 هم تا یک میلیون دیگر به شخصه اضافه خواهم کرد

C h a t i n

Well-Known Member
کاربر فعال
ما خودش رو ناراحت نکردیم ولی سهم باز نشد

حالا حالا مونده تا سازمان بورس شاپور رو بشناسی

گفتم از زیر دستش در رقته بود دنباله بهونه بود برای بستشن

گفتم شاپور بهونه لازم رو برای بسته نگهدلشتن سهم پیدا کرده

ما که دشمن سهم نیستیم از خدامونه سهم باز بشه و بالاتر بره وای واقعیت رو باید پذیرفت.

فعلا مونده تا شاپور عوضی رو بشناسید ...منتظر بازگشایی بعد از ثبت باشید قبلش سهم رو باز نمیکنن.

سازمان و بورس و سه چهارتا مدیر قبل شاپور رو هم میشناسم . البته سهامداران رو بهتر از اینا میشناسم . روانشناسی بازار و بنیادی شرکتها و غیره .

بسته بودن فبیرا ربطی به شاپور نداره . بعدا خیلی چیزا برای شما اثبات میشه .

اما هیچوقت هم معاملاتم رو مرتبط نمیکنم به شاپور و حسن و قاسم .... که اگه اینطور بود قبل بسته بودن فبیرا 680 هزار سهم آزاد رو نمیفروختم .

اما مهم نیست قبل ثبت باز بشه یا نه تا هر قیمتی بره سهم بنیادی بالاخره قیمت خودشو پیدا میکنه . بعد ثبت و باز شدن نماد هم دستپاچه در صف فروش نخواهیم بود .

فبیرا سهم بی بنیادی نیست که به هر قیمتی فروش بره . زیر 180 بیاد نقدینگی آماده کردیم تا مثل سایر گروههای بزرگ که در کمین فبیرا هستند اضافه کنیم .

این سهم رو با این حجم بایستی به صف خرید به صورت پله ای فروخت . حالا اونایی که 200 300 تا دارن میتونن خودشونو زرنگ بدونن و هر روز برن صف فروش

اما مطمئن باشن که ارزونترین سهامی که به فروش خواهد رفت سهام این گروه افراد خواهد بود .

mitork

Well-Known Member
کاربر فعال
سازمان و بورس و سه چهارتا مدیر قبل شاپور رو هم میشناسم . البته سهامداران رو بهتر از اینا میشناسم . روانشناسی بازار و بنیادی شرکتها و غیره .

بسته بودن فبیرا ربطی به شاپور نداره . بعدا خیلی چیزا برای شما اثبات میشه .

اما هیچوقت هم معاملاتم رو مرتبط نمیکنم به شاپور و حسن و قاسم .... که اگه اینطور بود قبل بسته بودن فبیرا 680 هزار سهم آزاد رو نمیفروختم .

اما مهم نیست قبل ثبت باز بشه یا نه تا هر قیمتی بره سهم بنیادی بالاخره قیمت خودشو پیدا میکنه . بعد ثبت و باز شدن نماد هم دستپاچه در صف فروش نخواهیم بود .

فبیرا سهم بی بنیادی نیست که به هر قیمتی فروش بره . زیر 180 بیاد نقدینگی آماده کردیم تا مثل سایر گروههای بزرگ که در کمین فبیرا هستند اضافه کنیم .

این سهم رو با این حجم بایستی به صف خرید به صورت پله ای فروخت . حالا اونایی که 200 300 تا دارن میتونن خودشونو زرنگ بدونن و هر روز برن صف فروش

اما مطمئن باشن که ارزونترین سهامی که به فروش خواهد رفت سهام این گروه افراد خواهد بود .
شما الان میگی سهام آزادت رو فروختی

قبل از بسته شدن که توی گروه فبیرا میگفتی در حال خرید هستی؟

من نفهمیدم شما سهام آزادت رو فروختی یا اضافه کردی بهشون؟

C h a t i n

Well-Known Member
کاربر فعال
شما الان میگی سهام آزادت رو فروختی

قبل از بسته شدن که توی گروه فبیرا میگفتی در حال خرید هستی؟

من نفهمیدم شما سهام آزادت رو فروختی یا اضافه کردی بهشون؟
مقداری زیر ۱۷۰ خریدم و مقداری بالای ۲۲۰
اونجا هم گفتم از نوسان استفاده کنید . سهام جایزه هم در قیمت خوبی متعادل میشه .
وقتی دیدم سهم زیاد در جا میزنه سهام آزاد را ۲۱۴ تا ۲۲۰ همه را فروختم .
اونجا هم گفتم بخرید نه برای حمایت بلکه به خاطر خودتان و سود خودتان . امیدوارم معنی این حرف را فهمیده باشید .
در ضمن انتظار نداشته باشید بعد از سالها شرکت در سهام تجدید ارزیابی ، اکنون بیایم و سهام را بعد مجمع بخرم تا سهم ثبت و آزاد شود .
بازم میگم اونجا گفتم سهم را بخرید برای سود خودتان نه برای حمایت از سهم .
کلا بازی افزایش از تجدید یعنی این . کسی هم که میاد بعد مجمع میخره برای نوسان گرفتن خودش میخره نه برای سود منو شما .

redsky

Well-Known Member
کاربر فعال
طی تماسی که با شرکت صورت گرفت اعلام شد که این هفته احتمال زیاد ثبت افزایش سرمایه به اتمام میرسه

mitork

Well-Known Member
کاربر فعال
اونجا هم گفتم بخرید نه برای حمایت بلکه به خاطر خودتان و سود خودتان . امیدوارم معنی این حرف را فهمیده باشید .
در ضمن انتظار نداشته باشید بعد از سالها شرکت در سهام تجدید ارزیابی ، اکنون بیایم و سهام را بعد مجمع بخرم تا سهم ثبت و آزاد شود .
کلا بازی افزایش از تجدید یعنی این . کسی هم که میاد بعد مجمع میخره برای نوسان گرفتن خودش میخره نه برای سود منو شما .

توی گروه که مردم رو تشویق به خرید میکردن من یه کلمه گفتن سهم حباب زیاد داره و بعد از افزایش سزمایه قیمت های خیلی پایین تر هم میشه خرید ما رو انداختین بیرون

جالبه
Screenshot_20181230-134854.jpg

هر چی میگفتیم کسی گوشش بدهکار نبود و داشتن همین جوری بادش میکردن و تارگت های آنچنانی میدادن

mitork

Well-Known Member
کاربر فعال

توی گروه که مردم رو تشویق به خرید میکردن من یه کلمه گفتن سهم حباب زیاد داره و بعد از افزایش سزمایه قیمت های خیلی پایین تر هم میشه خرید ما رو انداختین بیرون

جالبه
مشاهده پیوست 39181

هر چی میگفتیم کسی گوشش بدهکار نبود و داشتن همین جوری بادش میکردن و تارگت های آنچنانی میدادن

mitork

Well-Known Member
کاربر فعال
ولی این بستن سهم یه نکته مثبت داره اونم اینکه همه سفته بازهای بازار که برای نوسان چپیدن توی سهم گیر افتادن

همه کسانیکه قبل از افزایش سرمایه نخریدن و بعدش خواستن نوسان بگیرن بدجور هم گیر افتادن

C h a t i n

Well-Known Member
کاربر فعال

جالبه
مشاهده پیوست 39181

مشکل کار اینجاست که شما و امثال شما فکر میکنین که فقط شما سردرمیارین از معاملات و افزایش سرمایه و بقیه از پشت کوه اومدن . و عجب نظریه ای دادی که سهم بعد آزاد شدن جایزه ها افت میکنه واقعا شق القمر کردی ....
کسی که قبل از مجمع میخرید هم میدونست برای چی میخره و کسی که بعد مجمع میخرید هم میدونست . نیازی به شفافسازی نبود .
وانگهی من نمیدونم شما و رفقای شما همیشه بعد از فروش سهام خود میشوند دلسوز و وکیل وصی مردم . اما قبلش سهم طلاست .
در ضمن کار شما ناپسند بود چون جنبه تحلیلی و بحث و نظر دادن نبود بلکه آشفته کردن اذهان بود . شما گفتید قیمت سهم بعد ثبت به ۸۰ تومن یا ۹۰ تومن خواهد رسید . البته سمپاشی شما در گروه اصلا برام مهم نبود چون از این نمونه ها سالهاست میبینم . اما چون در مقابل سایر سهامداران گروه که در بین آنها سهامدارانی بودند که اولین تجربه افزایش از تجدید داشتند ، مسئول بودم تا تصمیم عجولانه، به واسطه سمپاشی و تحلیل منفی دور از واقع شما و امثال شما ، نگیرند .

من نمیدونم شما اگر قبل مجمع خریدی انگیزت چی بوده ... مگر غیر این بوده که از رشد قبل ثبت شدن سهم منفعت ببری ؟! اگر حباب است پس چرا این روش را انتخاب کردی ؟! شما خودت از همین حباب کلی سود به جیب زدی .
البته این از دید شما حبابست . از دید بنده فبیرا هنوز نصف قیمت یکسال آینده معامله میشود .

rosoneri

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام وقت بخير
موضوع: آگهی ثبت افزایش سرمایه

موضوع: آگهی ثبت افزایش سرمایه
بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1397/08/27 افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ 79,144 میلیون ریال به‌مبلغ 1,772,732 میلیون ریال ( از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها مبلغ 1693588 میلیون ریال ) در تاریخ 1397/10/09 در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستانی که سهم رو ندارن برن گورشون رو گم کنن خیلی محترمانه.... و بیخودی خودشون فشار نیارید. .سهم فردا باز میشه خواستید بخرید نخواستی نخرید اینهمه مزخرفات نگید چون کسی ازتون نظر خواهی نکرده... اگه واقعا دنبال هدف خاصی نیستید که صد در صد هدف دار مطلب میزنید... با دوتا حرف مزخرف شما در تاپیک ها سهم ها بالا پایین نمی شن... قدرت پول سهم هارو بالا پایین میکنه

Aminee

Well-Known Member
کاربر فعال
یه نگاه به زیر مجموعه های غبشهر و حتی خودش بندازین بعید میبینید که این سهم براحتی 500 تا 700 تومان هم قیمت خواهد خورد نظر شخصی.

فعلا منتظر گزارش 12 ماهه هستم که تا بیست روز دیگه رو کدال خواهد نشست

فروش زمین به مبلغ 38.5 میلیارد تومان و انتقال به بازار فرابورس و اعلان سود خودش یعنی300 تومان حالا اونی که میخاد بفروشه تقدیم کنه بحث دیگریست

errn

Active Member
کاربر فعال
C H A T I N عزیز من بعدازمجمع کمی سهم فبیرا خریدم که چندروز بعد سهم بسته شد وانشالله فردا باز میشود نظرتان انرا نگهداری کنم یا با سهم نمانم والبته معمولا میانمدتی کار میکنم البته وزیان خرید سهم بعهده خودم میباشد باتشکراز راهنمایی شما

بالا