شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
من که نمیدونم ....شما که میدانی بگو ما هم مطلع شویم

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
فروشهای قاسم در نماد خودکفا داستان داره

سهمو به غریبه ندادن

دو روز منفی قاسم ، حق حساب بود برای ...........

.
کماکان منتظر شفاف سازی شما در خصوص مطالب فوق هستیم ......لطفا اگر قرار است اطلاع رسانی انجام بدهیم شفاف باشد وگرنه طرح مسایل معما گونه کمکی به خریدار یا فروشنده سهم خودکفا نمیکند

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
حدس مان درست بود و امروز هم قاسم ۲۰۰ هزار سهم را واگذار کرده.....

canary

Well-Known Member
کاربر فعال
فروش های این روزهای قاسم رو بدین گونه هم میشه تفسیر کرد:
بحث ممنوعیت معاملات ضربدری که چندی است به تصویب سازمان بورس رسیده. یعنی اینکه قاسم ملزم به فروش کل سهام‌ خود در یکی از شرکتهای گروه هست.
اگه این طور باشه باید از فرصتی که ممکنه در آینده دیگه تکرار نشه استفاده کرد.

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
حالا که قاسم ایران تمام توانش را گذاشته که جلوی رشد قیمتی خودکفا را بگیرد که مطمنا دارد اشتباه بزرگی میکند و سهامش را مفت در این سهمی که به چشم بازار آمده از دست خواهد داد هرچند که میتوانست سود خوبی از محل فروش این سرمایه گذاری پرتفویش شناسایی کند باید منتظر بود و فقط در منفی های بالای ۷ درصد در روزهای آینده از بذل و بخشش قاسم در نماد خودکفا بهره مند شد ....هر چند که خیلی ها بابت بز خری خودکفا در کمین هستند

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
قاسم صف خریدش پایدار ماند.....غصینو از زیر ۱۹۰۰ تا بالای ۲۰۰۰ تومان را امان ندادند و هرچی زیر ۲۰۰۰ تومان سفارش فروش آمد روی هوا زدند......خودکفا را امروز کدهای شخصی وابسته به خودکفایی رنج منفی زدند تا گزک به بچه های سازمان نداده باشند نهایت از پس فردا خیز بلند خودکفا برای تثبیت کف قیمت بالای ۴۰۰۰ تومان برداشته خواهد شد

nazanin235

Well-Known Member
کاربر فعال
قاسم از 17اردیبهشتخرید داشته تا 30تیراونجا نوسان عالی گرفته دوباره فروخته همین
بعیده بزاره تعدادسهامش دیگه زیر 5میلیون بره

purya

Active Member
کاربر فعال
امروز هم معاملات در گروه مینو عالی بود
منتظر رشد #خودکفا خواهیم ماند انشالله شهریور ماه خواهیم دید خودکفا به چند خواهد رسید
ما که قیمتهای منفی و پایین سنگین انبار میکنیم تا خبر اصلی اش بیاد.... ++++++

باباجان

Well-Known Member
کاربر فعال
خودکفا ............بررسی
اهداف خودکفا ؛
در میان مدت ؛ سهم با گذشت از سقف کانال 3500
به سمت هدف 5200 تومان حرکت میکند .
با وجود قاسم در لیست سهامداران شرکت
انتظار تحولات مثبتی در قیمت سهم داریم

شنبه استارت میزنه ...............، ان شاءالله
تا 5450 تومان مشکلی نداره ، بعدش یه استراحت میزنه و ... شرایط بازار خوب باشه راحت
8850 تومان

اره باباجان الان خودكفا تك سهم شده برا همين بايد تبليغ بكنه كه بالجزار تو اووج خودشه، به محض فروش مياد اينجا ميگه بازار سقوط ميكنه خخ

باباجان

Well-Known Member
کاربر فعال
خودکـفا / سقف کانال ۴ ساله را شکسته و پولبک زده. بعد از یک اصلاح قیمتی و استراحت کوتاه مدت، به سمت ۵۹۰۰ تومان حرکت خواهد.

خودکفا_۲۰۱۹-۰۸-۰۲_۲۱-۲۲-۵۷.jpg

purya

Active Member
کاربر فعال
با سلام... دوستان از فرصتی که وجود داره خودکفا استفاده کنید.....

ماه بعد همین سهم 5 هزار تومن تو صف خرید منت خواهند کشید خریداران....
دنبال نوسان 5% 10% هم نباشید.... که جا میزاره،،، از ما گفتن بود...
بنده کسی هستم که قثابت چقدر گفتم حوالی 550 بخرید....
قاسم حوالی 1100 1200 گفتم...
اسنادشم هست سرچ کنید ببینید.... ++++

هرکولس

Well-Known Member
کاربر فعال
متاسفانه بدلیل شناوری بسیاربالاش ونبودحقوقی قوی درخودکفا این زیرخاکی بااینهمه زیرمجموعه های نابش چه بصورت مستقیم یاغیرمستقیم بایدتوی این بازارهمینطور الکی درجابزند.بنده درحدتوانم امروز باخریدم ازسهم حمایت کردم.البته سهم جای هیچگونه نگرانی نداره فقط میتونه باحمایت منوشما سهم بجایگاه واقعی خودش زودترنزدیک گردد.الان موقع خریده دوستان سهم نابشونو مفت فروشی نفرمایند.کمی صبرلازم هست.باتشکر.

outis

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
در کمین خرید خودکفا بودم و باورم نمیشد امروز بتونم تو منفی های نابی که پیش اومد از این سهم خرید داشته باشم

canary

Well-Known Member
کاربر فعال
متاسفانه بدلیل شناوری بسیاربالاش ونبودحقوقی قوی درخودکفا این زیرخاکی بااینهمه زیرمجموعه های نابش چه بصورت مستقیم یاغیرمستقیم بایدتوی این بازارهمینطور الکی درجابزند.بنده درحدتوانم امروز باخریدم ازسهم حمایت کردم.البته سهم جای هیچگونه نگرانی نداره فقط میتونه باحمایت منوشما سهم بجایگاه واقعی خودش زودترنزدیک گردد.الان موقع خریده دوستان سهم نابشونو مفت فروشی نفرمایند.کمی صبرلازم هست.باتشکر.
بله باید صبور باشیم و از فرصتهای ناب خرید تو این قیمتها استفاده کنیم. با رونمایی از تجدید ارزیابی که در مجمع هم صراحتا به اون اشاره شد، این سهم دست نیافتنی خواهد شد.

باباجان

Well-Known Member
کاربر فعال
بازیگرخوبی که چه عرض کنم اصلابازیگرنداره.فقط یهبازیگرمیخادتا به قیمتای فوق تصوربرسه.سهم پتانسیلشوداره.
بازیگرش قاسم است و خیلی مارمولکه .
ابتدا خودشو کشید زیر 1%
بعد ، هر روز هر غلطی دلش بخواد راهش بازه

بالا