شركت كربن ايران طي اطلاعيه اي نحوه استفاده از حق تقدم ..

شروع موضوع توسط امير كبيري ‏15 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

 • ربات تلگرامی بورس گرام

  قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

 1. امير كبيري

  امير كبيري New Member عضو تازه

  تاریخ عضویت:
  ‏17 جولای 2004
  ارسال ها:
  1,013
  تشکر شده:
  2
  با سلام و وقت به خير .
  ايران بورس -
  شركت كربن ايران طي اطلاعيه اي نحوه استفاده سهام داران از حق تقدم سهام شركت را اعلام نمود. متن كامل اطلاعيه به شرح ذيل است.
  آگهي افزايش سرمايه شركت كربن ايران
  در اجراي مصوبات مجمع عمومي فوق‌العاده مورخ 9/4/83 صاحبان سهام شركت كربن ايران (سهامي عام) مبني بر موافقت با افزايش سرمايه شركت از مبلغ پنجاه ميليارد ريال به مبلغ دويست و پنجاه ميليارد ريال منقسم به 000/000/250 سهم يك هزار ريالي مورخ 14/5/83 و توجه به مفاد مواد مندرج در لايحه قانوني اصلاح قسمتي از قانون تجارت مصوب اسفند 1347 مراتب زير جهت اطلاع و استفاده سهامداران از حق تقدم خريد سهام جديد اعلام مي‌گردد.
  1- مبلغ افزايش سرمايه معادل دويست ميليارد (000/000/000/200) ريال مي‌باشد.
  2- مبلغ اسمي هر سهم جديد يك هزار (000/1) ريال است.
  3- سهامداران به ازاء هر يك (1) سهم متعلق به خود در تاريخ 14/5/83 حق تقدم استفاده از چهار (4) سهم جديد را كه كلاً عادي و با نام است، دارا مي‌باشند.
  4- مبلغ افزايش سرمايه از محل مطالبات و واريز نقدي سهامداران به حساب پس‌انداز شماره 22300 شركت كربن ايران (سهامي عام) نزد بانك رفاه شعبه جهان كودك (كد 1243) تأمين مي‌شود.
  تذكر: به منظور تسريع در جمع‌آوري اطلاعات مربوط به واريزهاي نقدي و ثبت افزايش سرمايه لطفاً از فرمهاي مخصوص واريز حق‌تقدم سهام كه پيوست گواهينامه براي سهامداران ارسال مي‌گردد استفاده شود.
  5- مهلت استفاده از حق‌تقدم فوق شصت (60) روز از تاريخ انتشار اين آگهي تا تاريخ 22/7/83 خواهد بود.
  6- براي كليه سهامداران گواهينامه حق‌تقدم خريد سهام صادر و توسط پست سفارشي به نشاني موجود در امور سهامداران شركت ارسال خواهد شد. به‌منظور اطمينان از صحت نشاني‌هاي موجود از سهامداران محترم تقاضا مي‌شود نشاني كامل و شماره تماس خود را از طريق مكاتبه و يا به وسيله شماره تلفنهاي اداره سهام (8906131 – 8904650 – 8907281) به شركت اعلام نمايند. ضمناً چنانچه تا تاريخ 28/6/83 گواهينامه‌هاي مذكور واصل نگردد، صاحبان سهام مي‌توانند براي دريافت گواهينامه خود در وقت اداري روزهاي شنبه الي چهارشنبه به امور سهامداران شركت واقع در تهران – خيابان فاطمي – ميدان جهاد – نبش خيابان كامران ساختمان 28 پزشكان – طبقه پنجم مراجعه و نسبت به انجام پذيره‌نويسي ظرف مهلت مقرر در بند 5 بالا اقدام و فيش واريز وجه در فرم‌ پذيره‌نويسي تكميل شده را به شركت تحويل نمايند.
  7- سهامداران محترم مي‌توانند در مهلت پذيره‌نويسي تمام يا قسمتي از حق تقدم خود را از طريق سازمان بورس اوراق بهادار به ديگران واگذار نمايند. در اين صورت خريدار مربوطه مي‌بايست گواهينامه حق‌تقدم خريد سهام را به انضمام رسيد بانكي مربوط به واريز يا حواله مبلغ معادل ارزش اسمي حق‌تقدمهاي خريداري شده به حساب جاري (شركت مندرج در بند 4 فوق‌الذكر) و اعلاميه خريد و فروش سهام سازمان بورس اوراق بهادار را قبل از انقضاي مهلت تعيين شده با پست سفارشي به شركت ارسال و يا مستقيماً تحويل نمايند.
  8- چنانچه هر يك از سهامداران از حق‌تقدم خود در مهلت مقرر استفاده نكنند و يا آن را از طريق سازمان بورس اوراق بهادار به سايرين واگذار ننمايند، سهام پذيره‌نويسي نشده و همچنين پاره سهام ايجاد شده طبق تصميم مجمع عمومي فوق‌الذكر و مفاد ماده 172 لايحه اصلاحي قسمتي از قانون تجارت، از طريق سازمان بورس اوراق بهادار به عموم عرضه و خالص وجوه حاصله به حساب سهامداران مربوطه منظور خواهد شد.

  هيأت‌مديره شركت كربن ايران (سهامي عام)
   
 2. هادي منتخبي

  هادي منتخبي New Member عضو تازه

  تاریخ عضویت:
  ‏17 جولای 2004
  ارسال ها:
  55
  تشکر شده:
  1
  آقا خيلي ممنون از اطلاع رساني خوب شما.