شدوص ( دوده صنعتی پارس )

بهرام خان خانان

Well-Known Member
کاربر فعال
شدوص 500 تومانی هیچ نگرانی نداره

اتفاقا آخر وقت به عمد صف سنگین کردند ( ایجاد ترس بیشتر )) . . . یعنی بازیگر دارد . . .

3 ماهه چهارم هم سود خوبی ساخت یعنی بیشتر سود شدوص 3 ماهه چهارم بود . . . ( یعنی تحول ))

..
..

روی 500 تومان قبل مجمع اشاره داشتم . . . برای کسانی که در زیان بودند . ..

شدوص به کسانی که 560 خریده اند ، هم بیش از 100 درصد سود خواهد داد . . . ( بیش از 100 درصد ))

..
.
( ،،،،،، گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی ،،،، ))

.

تحلیلگر67

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
خب،خوب حرف گوش کرد و صف شد.باریکلا بهش.انشاالله به امید حق علیه باطل بره برای بالای 540.ولی آدمیزاد خیلی موجود عجیبیه ها.امروز تو 473 کلی خریدم.صف که شد با خودم میگفتم کاش بیشتر میخریدم ازش.باز بهپاک باز شد دیدم 23 درصد مثبت خورد با خودم گفتم کاش ازین بیشتر داشتم.ختراک هم با 10 درصد باز شد گفتم ای بابا چه کاری شد.کاش ازینم میتونستم زیادتر بخرم.ولی خداروشکر ورز قشنگی بود.دوستان با تحلیل خوب و صبر میشه به سودهای بالا رسید.دنبال نوسان چند درصدی نباشید.دیدید که بازیگر شدوص چطور تو 470 تا 480 سهم رو جمع کرد امروز.پس سهم خوب راهش رو میره.انشاالله تا 700 هستیم باهاش بعد ببینیم چی میشه

بهرام خان خانان

Well-Known Member
کاربر فعال
قند قزوین , قبل از افزایش سرمایه 100 تومان بود . . .

امروز بعد از افزایش سرمایه قیمت 1100 تومان . . .

قزوین قبل افزایش سرمایه زیان انباشته داشت ,

امروز زیان انباشته تبدیل شد به سود انباشته . . .

قزوین بیش از 1000 درصد رشد کرد . . . (( شدوص هنوز جایی نرفته است . . . . ))

شدوص برخلاف قندی ها (( که به مشکل کشت چغندر خورده اند و هیچ کشاورزی تا خیار کیلویی 8000 تومان وجود دارد , چغندر کشت نخواهد کرد . . . .))

ماده اولیه اش , ضایعات پالایشی است و ایران دریای این ضایعات . . .

...
ترامپ ملعون لاستیک ایران را نجات داد ( با افزایش نرخ دلار و قطع واردات لاستیک خارجی ))

لاستیک یعنی دوده کربن , دوده کربن یعنی شدوص .. .
.
.

بازار چقدر زود سخن پاسا را فراموش کرد . . . .!!
..

یادآوری کنیم :

پاسا در مورد نرخ دوده چه گفت ؟!

..
شدوص عوامل بنیادی از رشد سهم حکایت دارند . . .

..

پاسا.png

rainman

Active Member
کاربر فعال
اها حالا شد . اهالی محترم بازار دوزاریشون افتاد که سهم در صورت بسته نبودن الان باید چند بود . هم اونقدر منفی نمی خورد و هم اینکه از مثبت های روزهای قبل عقب نمی افتاد یا شاید هم این موارد را میدونست و از فقر تحلیل و هول حلیم فروشنده های ناشی و کم سواد ( عذر میخوام اگر کسی فروخته بهش برنخوره ) نهایت استفاده را برد و حالا رفت برای بالای 500
ما که آخرش نفهمیدیم فاز شما چیه دوست عزیز....! یادآوری میکنم پیامهاتون رو قبل از بسته شدن سهم ....! فکر نمیکنید در هر دو سمت منفی و مثبت یه کم زیاده روی میکنید؟!
پ ن: میانگین خرید من 503 (آخرین خریدها در 550) هست و همچنان در ضررم ولی در تمام این مدت حتی یک لحظه هم نگران این سهم نبودم و نیستم چون سهمی که بنیادی خوبی داشته باشه راه خودش رو میره و با دو سه روز خلاف بازار حرکت کردن اتفاقی براش نمیفته.... تمام این اتفاقات برای همه ما یک درسه: قرار نیست ما با تمام مثبت شدنهای بازار روزی 5 تا 10 درصد سود کنیم و وقتی منفی میشه حتی اپسیلون درصد هم ضرر نکنیم.... فکر میکنم همه باید بالا و پایین بازار و ریسکش در سود و زیان را بپذیریم و کمی صبورتر باشیم ....

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
با رشد شارپي كه پتاير داشته و صف خريد چند وقت اخير گروه لاستيك ..........و تاييد افزايش نرخ دوده در گزارش پاسا واحتمال افزايش مجدد نرخ لاستيك .........................در عجب هستم از فروشندگان امروز شدوص .................................حيف كه قيمت پاياني سهم پايين است و خريداران دقايق آخر خيلي خوش شانس بودند كه به قيمت مثبت شنبه توانستند با حجم بالا سهم را بخرند ....................اميدوارم هفته آينده مشكل حجم مبنا را پيدا نكنيم و سهم مثل پخش البرز قفل در صف خريد نشود

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عصرهمگی بخیر
گزارش فروش اردیبهشت هفته بعد میاد
به نظرم برای عبور پرقدرت از570 نیاز به یک فروش وتولید عالی هست(که احتمالا همینطورهم هست)
تقریبا با این گزارش پوشش 3ماهه و تحلیلی98 کاملا روشن میشه برا بازار!
سهم با عبور از این پارت تا هر عددی میتونه بالا بره
ریسک های سیاسی هم فعلا تاچندماه اوکیه ... لذا با خیال راحت سهامداری کنید
570 ایشالا رد بشه تارگت ها یکی پس ازدیگری درو میشه
ارادت

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
ما که آخرش نفهمیدیم فاز شما چیه دوست عزیز....! یادآوری میکنم پیامهاتون رو قبل از بسته شدن سهم ....! فکر نمیکنید در هر دو سمت منفی و مثبت یه کم زیاده روی میکنید؟!
پ ن: میانگین خرید من 503 (آخرین خریدها در 550) هست و همچنان در ضررم ولی در تمام این مدت حتی یک لحظه هم نگران این سهم نبودم و نیستم چون سهمی که بنیادی خوبی داشته باشه راه خودش رو میره و با دو سه روز خلاف بازار حرکت کردن اتفاقی براش نمیفته.... تمام این اتفاقات برای همه ما یک درسه: قرار نیست ما با تمام مثبت شدنهای بازار روزی 5 تا 10 درصد سود کنیم و وقتی منفی میشه حتی اپسیلون درصد هم ضرر نکنیم.... فکر میکنم همه باید بالا و پایین بازار و ریسکش در سود و زیان را بپذیریم و کمی صبورتر باشیم ....
جناب حوصله جر و بحث داری؟ قصد زنده کردن مرده را داری ؟حالا باید بشینم برای شما دلائل را توضیح بدم . توضیحاتی و بازجوئی هائی که عزیز ترین اشخاص در زندگی من تا به حال از من نکرده اند . حالا این کامنت شما را بی جواب بزارم یه جور ... جواب بدم یه جور دیگه .... بدبختی داریما
ظاهرا در این تاپیک ها باید با یه فرمون بری جلو تا زیر سوال نری. یا کلهم اجمعین گل و بلبل بگی یا کلا انتقاد و منفی گوئی ( با تحلیل یا بدون تحلیل ). در این صورت دیگه کسی باهات کاری نداره
بالا پائین شدن بازار و نباید چی بشه و چی نشه را که البته درست هم میگید ولی 10 ساله فکر میکنم اندازه جناب عالی دیگه بدونم و باهاش بزرگ شده باشم . خیالت راحت و تخت
قبل از بسته شدن ،حرف من این نبود که سهم به درد نمیخوره . اولش نظرم منفی بود ولی یکم بررسی کردم و خریدم . رو هوا و یا فقط با پیشنهاد و حرف کسی نخریدم
حرف این بود که وارد سهمی شدم که از مجمع زود هنگاهش خبر نداشتم و با دیدن همین فروشندگان عجول ، بخصوص کسانی که زیر 500 در فروش مسابقه می دادند که هر روز در منفی کامل فروش داشتند به قول معروف خونم به جوش امد ، مزید بر علت ... جو دادن های دیگران و ... مابقی ماجرا .... در جریان کامنتها که هستید ؟ خوبه تا همین جا یا باید بازم بگم؟
اقا جان حرف این بود ، میتونستم در اون فاصله بازدهی بهتری در نمادهای دیگری داشته باشم
پس بزار بگم . منظورم مقایسه سهم با سهم نیست . مثال عملکرد فردی و بازدهی است
2 اردیبهشت متوسط شدوص 445 خریدم
3 اردیبهشت وساخت خریدم 400
در وساخت با یک نوسان سود بالای 50% داده
الان هم جو نمیدم زیاده روی هم نیست . موضوع مجمع سهم اگر در پیش نبود و البته با همکاری و خالی کردن بازیگراش و کشوندنش تا 450 هم در کار بود و دوباره سوار شدن اونجا ...( منظورم به افراد تاپیک نیست ) و جا موندن سهم از دو سه روز مثبت این هفته ، مشخصه که قیمتش از همین 504 امروز هم باید بالاتر می بود . این یک تحلیل است نه زیاده روی و نه تبلیغ و نه جو دادن

آخرین ویرایش:

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
حالا چون اسم وساخت اومد وسط ، و در مجمع شدوص به نقل از اقای siso حرفش پیش اومده و در این تاپیک هم مطرح شده ، بی ربط نیست مطلبی بگم
من در تاپیک شاخص رو 530 موقعی که چند روز پیش شل کرد گفتم بخرید دوباره صعودی میشه
دو روز بعدش هم بازم حرفش را زدم و اقای بهرام خان گفتند وساخت اشباع خرید است . من دلائلی اوردم که اینطور نیست . معاملاتش بسیار جذاب و یه نمه گمراه کننده هم هست
حالا اینو میخوام بگم
سهم ناموس نیست . سهم بالا پائین داره و نظرات هم میتونه به همون نسبت بالا پائین بشه . همیشه اینطور نیستا ولی بعضی وقتها هست . همه مون هم شاملش میشیم . اقای mey حرف خوبی زد چند وقت پیش . گفت من ممکنه این سهم را دو روز دیگه بفروشم ممکنه میان مدت یا بلند مدت یک ساله هم بمونم و ممکنه ...
منم در مورد وساختی که مثال زدم امروز به خصوص در یک ساعت اخر معاملات به این نتیجه با درصد بالا رسیدم که وساخت به نظر اشباع خرید شده و فعلا قدرت عبور از محدوده 570 را نداره . دو بار حمله ناموفق داشته و با 10% مثبت شدن کرمان امروز هم نتونست موفق شود ( وساخت سهامدار عمده کرمان است ) و فروش حداقل نصفش توجیه منطقی دارد . حالا یا یکی دو تا منفی میخواد تا قدرت لازم کسب کنه یا واقعا اشباع است . هنوزم نفروختم ولی شنبه میرم تو کارش برای نصفش . سهم را هنوز نفروخته ولی دارم میگم
چند وقت پیش خصدرا خریدم بر این باور که از محدوده 1650 در حال عبور است .همون روز حقوقیش اومد یکی از بازی های کثیف همیشگی را پیاده کرد و صف را داد و ... نتیجه ای که گرفتم این بود که باید فرداش بفروشم و در یک رنج مثبت دادمش رفت و چه کار خوبی کردم . خوش بختانه هیچ حرفی از صدرا هم نزده بودم . فقط اعلام ورود کردم و فرداش هم خروج
این مسائل پیش میاد
اخر هفته خوبی داشته باشید

آخرین ویرایش:

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
از اینجا به بعد فقط باید منتظر خبرهای خوب باشیم.
قطعا گزارش اردیبهشت هم گزارش خوبی خواهد بود.
درود
خوشبینم به فروش حداقل نزدیک به35-30 میلیارد و جمع دوماهه بین55-50
یعنی کل دوماهه به اندازه 90درصد سه ماهه چهارم فروش بزنه!!!
با فروش 58 میلیارد 22تومن ساخت ..و
احتمالا اگر بین30-35 فروخته باشه در اردیبهشت در 3ماهه امسال کف فروش نزدیک 80 میاد
و تضمین 30تومن پوشش برای 3ماهه اول وکف 120سود برای 98 درهفته اتی

آخرین ویرایش:

بهرام خان خانان

Well-Known Member
کاربر فعال
درود
خوشبینم به فروش حداقل نزدیک به35-30 میلیارد و جمع دوماهه بین55-50
یعنی کل دوماهه به اندازه 90درصد سه ماهه چهارم فروش بزنه!!!
با فروش 58 میلیارد 22تومن ساخت ..و
احتمالا اگر بین30-35 فروخته باشه در اردیبهشت در 3ماهه امسال کف فروش نزدیک 80 میاد
و تضمین 30تومن پوشش برای 3ماهه اول وکف 120سود برای 98 درهفته اتی

سال شدوص همین 98 هست . . .

در گروههای کوچک دیگر خبری نیست . .

فقط تایرسازان هستندو دوده سازان . . .

مثلا با گران شدن خیار و گوجه و ذرت , امسال در لرستان کشت خیار را جایگزین چغندر کرده اند . .

به نظرم قندی های چغندری امسال یکی از سخت ترین سالهای تولید را خواهند داشت . . .

کسانی که سابقا چغندر می کاشتند , محصول را عوض کرده اند . . .

دلیل آنها هم موجه است . ..

کارخانه ها به قیمت مشخصی چغندر می خرند . .. اما گوجه و خیار و پیاز و سیب زمینی را به قیمت بازار می فروشند . . . سر زمین خیار کیلویی 5 تومان . .

گروه خودرو هم زیان ده بوده و هست . .

صادراتی ها هم مشکل نقل و انتقال دارند .. .

شدوص عجب سهمی بود و خودمان هم تازه داریم متوجه می شویم . .

ماده اولیه تایرسازان . . .

سال 98 سال دوده سازان . .. سال شدوص . .. .
...
.

600.PNG

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
وقتشه بشینیم رو صندلی زیر کولر و چایی بنوشیم و از سهاممون لذت ببریم.;)
زوده برا لذت بردن
هنوز اتفاق خاصی نیفته ورشد اصلی با عبور از570 اغاز میشه
وقتی بازار دوبرابر این عدد یک صف خوشگل بست اون موقع چایی میچسبه
کولرهم احتمالا نیاز هست!! چون تیرماه اوج گرماست ;)

mohamad53

Well-Known Member
کاربر فعال
زوده برا لذت بردن
هنوز اتفاق خاصی نیفته ورشد اصلی با عبور از570 اغاز میشه
وقتی بازار دوبرابر این عدد یک صف خوشگل بست اون موقع چایی میچسبه
کولرهم احتمالا نیاز هست!! چون تیرماه اوج گرماست ;)
دو ماه که زمانی نیست برای من جنابsiso
بنده با این سهم ازدواج کردم حداقل چهار ساله با این سهم هستم.( اگه اشنباه نکنم این پنجمین مجمعی بود که با سهم رفتم.

بالا