شدوص ( دوده صنعتی پارس )

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
.....باز هم..جا داره....یه..لیچار...پر رنگ..به..خریدارن...شکربن..1800..بگم..که....2/3..میلیارد سهم..خریدید...و...رفتید..تو ضرر......ولی ..شدوص را نخریدید.....
دارن..کد صندوق را خالی..میکنند..در جیب..کثیفشان....ننگ..بر شما..ماده..و..نر..کفتار....

Star.Sky

Member
کاربر فعال
عضو تازه
.....باز هم..جا داره....یه..لیچار...پر رنگ..به..خریدارن...شکربن..1800..بگم..که....2/3..میلیارد سهم..خریدید...و...رفتید..تو ضرر......ولی ..شدوص را نخریدید.....
دارن..کد صندوق را خالی..میکنند..در جیب..کثیفشان....ننگ..بر شما..ماده..و..نر..کفتار....
با تشکر از شما mey عزیز و آقا میثم بابت تحلیل ها و پیگیریها و روشنگری های خوبتان

میشه محبت کنید یک تحلیل بروز از این سهم و همچنین پتایر و قیمت هایی که با توجه به تحلیل براش متصور هستید رو قرار بدید ، به نظرم با وجود ورود سهامداران جدید در این دو سهم خصوصا شدوص که کلا در این دو هفته دست به دست شد اگه صفحه های آخر تاپیک تحلیل بروز شده ای ارائه کنید خیلی کمک میکنه به دوستان تازه وارد تا درست تصمیم بگیرند و با اخبار کذب ، منفی ، شایعه و سفسطه کردن بعضی فرصت طلب ها دچار خطا نشدند و سهامشون و تقدیم نامردها نکنند .

متشکرم

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
با تشکر از شما mey عزیز و آقا میثم بابت تحلیل ها و پیگیریها و روشنگری های خوبتان

میشه محبت کنید یک تحلیل بروز از این سهم و همچنین پتایر و قیمت هایی که با توجه به تحلیل براش متصور هستید رو قرار بدید ، به نظرم با وجود ورود سهامداران جدید در این دو سهم خصوصا شدوص که کلا در این دو هفته دست به دست شد اگه صفحه های آخر تاپیک تحلیل بروز شده ای ارائه کنید خیلی کمک میکنه به دوستان تازه وارد تا درست تصمیم بگیرند و با اخبار کذب ، منفی ، شایعه و سفسطه کردن بعضی فرصت طلب ها دچار خطا نشدند و سهامشون و تقدیم نامردها نکنند .

متشکرم
سلام..و ارادتمندتان....
دادا..طرفی که بخواهد سهمی را بخره..و زحمت به..خودش نده..چند صفحه در مورد سهم..مورد نظرش..بخواند...و..یا کدال را مطالعه..نکنه..همان بهتر ..سهم را نخره...ملت سبزی هم..که..میخرند یه..نگاه..میکنند..یه..تکانش میدهند.....و باز هم..کسی..که سهمی را دارد...و...زحمات..اندک..ذکر شده را بر نتابد...همان..بهتر..که سهمش را تقدیم..بز خر ها..و.....کند.....

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
در گروه..پترویی..مفت تر از این سهم..با توجه به فاند..و شناور سهم..وجود..نداره....شلعاب...306.....شکربن 1800....پسهند 440..........بعد شدوص 320..330..بماند....
حقوقی هم..داره..کیسش را پر میکنه..در 3 روز..اخیر..1/150 از همین شناور اندک سهم..کاسته....

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
بنظرم....این قیمتها..فروش نداره....وقتی شکربن را میلیاردی 1800..تا 2000...میخرند....پسهند زپرتی...تا حدود 500..میره..و الان...440..مثلا ..کفشه........
بعضی..وقتها.....نه تحلیل لازمه...نه....تجربه...............فقط..یه قیاس......راه را نشان..میده....
شناور سهم..با کمک...کدهای صندوق...توسط افرادی جمع...شده....حداقل...برداشت .بنده ز معاملات سهم....اینه.......
نه به خرید..و نه به.فروش..کسی ..کار دارم....صلاح..کار خویش خسروان دانند....

mahmood-b

Active Member
کاربر فعال
فکر میکنید بولینگر چقدر خودش رو میتونه باز کنه از اونجاییکه با توجه به نمودار، بولینگر بیش از این نمیتونه باز بشه، به نظر می رسه که پس قیمت سهم، خودش رو باید به بولینگر برسونه و این میتونه یه نشانه از رشد قیمت سهم به حساب بیاید(البته امیدوارم قیمتها هر چه زودتر تعدیل بشوند تا بهتر بتوان بررسی کرد).این فقط یک نظر است و پیشنهاد برای خرید یا فروش نمی باشد. بدون تحلیل سهمی را نخرید و از سهمی که دارید خارج نشوید.
البته من غیر از تکنیکال کار دیگری انجام نمی دم یعنی وقتش رو ندارم که فاندامنتال کار کنم. ولی یکی از دوستان میگفت :
سرمایه شکربن 250000000 سهم
سرمایه شدوص 474522000 سهم
شکربن الان حدود 1700 تومانه
شکربن 20% فروشش بیشتر از شدوصه
خوب حالا قیمت شدوص چند؟ : 1700*(250000000/474522000)*(20%-1)
فکر کنم میشه : 716 تومان.
دیدم چقدر با هدف نقطه سوم که قبلا اشاره کرده بودم نزدیکه.

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
..شناور سهم..را با هر دوز..کلکی بود..جمع..کردند....و..همین 2 زار سهم..باقی مانده را نیز..جمع..حواهند..کرد......
نمیشه.پسهند..زپرتی...با شناور.تقربا...مشابه..شدوص....460....صف..خرید باشه.....شدوص 340..بماند..
فروش سهم...اشتباهه......چون..هیچ رقمه.قیمتش..با فاند..و شرکتهایی هم گروه...اصلا همخوانی ..نداره....
تارگت سهم را هم بالا..میدانم....

babakkeshavarz

Member
کاربر فعال
البته من غیر از تکنیکال کار دیگری انجام نمی دم یعنی وقتش رو ندارم که فاندامنتال کار کنم. ولی یکی از دوستان میگفت :
سرمایه شکربن 250000000 سهم
سرمایه شدوص 474522000 سهم
شکربن الان حدود 1700 تومانه
شکربن 20% فروشش بیشتر از شدوصه
خوب حالا قیمت شدوص چند؟ : 1700*(250000000/474522000)*(20%-1)
فکر کنم میشه : 716 تومان.
دیدم چقدر با هدف نقطه سوم که قبلا اشاره کرده بودم نزدیکه.
با سلام .‌ در ارزشمند بودن شدوص بحثی نیست .. ولی مقایسه این دو سهم شکربن و شدوص و در نظر گرفتن بازار یکسان مطمینل کار درستی نیست .. فقط چند توضیح کوچک :
۱، شرکت کربن بدلیل قرار گیری در منطقه مسکونی و داشتن ۱۲.۹ هکتار زمین و انجام کلیه کارهای تغییر کاربری ، فقط قیمت زمینش حداقل ۲۰۰ میلیارد تومنه .
۲، شکربن مالک ۴۲ درصد شدوص و ۵۰ درصد پسهند که با قیمت روز و ارزش مدیریتی سهم ، مبلغ این دو سرمایه گزاری مطمئنا کمتر از ۲۰۰ میلیارد نخواهد بود .‌حال همونطور که شما دوستان هم اذعان دارید قیمت شدوص باید خیلی بالاتر باشه و منم قبول دارم و خود به خود ارزش شکربن بالاتر خواهد رفت .همینطور پسهند
۳، شکربن فقط در حدود ۳۰۰ تومن به ازای هر سهمش سود انباشته داره که میشه درحدود ۷۰ میلیارد
۴، با این قیمت شکربن ، ارزش کارخانه و تولیدات و برند که منفی در میاددد
با محسبات بالا همین الان شکربن خیلی پایین تر از ارزش واقعیش داره معامله میشه و ارزشش خیلی بالاتر از این قیمتهاست..
پس مقایسه این دوسهم اصلا و ربط دادنش به همدیگه کار درستی نیست .
نظرات شخصی و دلیل خرید و فروش سهم ها نیست

Trytoknow

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام .‌ در ارزشمند بودن شدوص بحثی نیست .. ولی مقایسه این دو سهم شکربن و شدوص و در نظر گرفتن بازار یکسان مطمینل کار درستی نیست .. فقط چند توضیح کوچک :
۱، شرکت کربن بدلیل قرار گیری در منطقه مسکونی و داشتن ۱۲.۹ هکتار زمین و انجام کلیه کارهای تغییر کاربری ، فقط قیمت زمینش حداقل ۲۰۰ میلیارد تومنه .
۲، شکربن مالک ۴۲ درصد شدوص و ۵۰ درصد پسهند که با قیمت روز و ارزش مدیریتی سهم ، مبلغ این دو سرمایه گزاری مطمئنا کمتر از ۲۰۰ میلیارد نخواهد بود .‌حال همونطور که شما دوستان هم اذعان دارید قیمت شدوص باید خیلی بالاتر باشه و منم قبول دارم و خود به خود ارزش شکربن بالاتر خواهد رفت .همینطور پسهند
۳، شکربن فقط در حدود ۳۰۰ تومن به ازای هر سهمش سود انباشته داره که میشه درحدود ۷۰ میلیارد
با محسبات بالا همین الان شکربن خیلی پایین تر از ارزش واقعیش داره معامله میشه و ارزشش خیلی بالاتر از این قیمتهاست..
با سلام و تشکر از جنابعالی و سایر دوستان در تحلیل های ارایه شده
نکته ای خواستم به موارد ارایه شده اضافه کنم.
شکربن سهمی است عالی با وضعیت مناسب در تولید و فروش و مواردی که فرمودید.
مقایسات انجام شده از این بابت که اطلاعات بیشتری را در اختیار دوستان قرار می دهد به نظرم مفید است.
قیمت شکربن و شدوص در مرداد ماه نزدیک به هم بود. با وجود مزایای زیاد شکربن یکی از دلایل نزدیک بودن قیمت این دو سهم ،تعداد سهم کمتر شدوص در برابر شکربن بود.
120 میلیون در برابر 250 میلیون.
بسته شدن نماد شدوص به دلیل افزایش سرمایه باعث شد قیمت این سهم تا حدی نسبت به شکربن عقب بماند که کم کم داره به همون سمت حرکت می کند.در کل هر دو سهم ارزشمندی اند و امید است سود خوبی نصیب سهامدارانشان کنند.

-hadi-

Well-Known Member
کاربر فعال
دقیقا
ضمنا کوبیدن شکربن برای نشان دادن ارزش شدوص خودزنی است
شکربن سال بعد در تلفیق توانایی ساختن سودی معادل 550 تا 600 تومان را دارد
شدوص نیز بیش از 130 تومان سود خواهد داشت.
شکربن شاه و شدوص وزیر هر دو در یک جبهه هستند

بالا