شدوص ( دوده صنعتی پارس )

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
..در..مفت بودن این سهم.همین...بس..که با شفارسی..که...در 3 ماهه سوم...3 ریال ساخته..شناورش هم..مشابه..شدوصه........هم قیمته........
شدوصی.که با فروش 50..میلیاردی در 3 ماهه سوم...18..تومان ساخته.....در حالیکه در 2 ماهه دی و بهمن.....38/5..میلیارد فروش داشته....و احتمالا در 3 ماهه سوم..به حدود 58...تا 65...میلیارد فروش دست..خواهد یافت....
این سهم ..چه فاندی..چه..قیاسی...و...در این قیمتها..بسیار ارزندست....

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
..در..مفت بودن این سهم.همین...بس..که با شفارسی..که...در 3 ماهه سوم...3 ریال ساخته..شناورش هم..مشابه..شدوصه........هم قیمته........
شدوصی.که با فروش 50..میلیاردی در 3 ماهه سوم...18..تومان ساخته.....در حالیکه در 2 ماهه دی و بهمن.....38/5..میلیارد فروش داشته....و احتمالا در 3 ماهه سوم..به حدود 58...تا 65...میلیارد فروش دست..خواهد یافت....
این سهم ..چه فاندی..چه..قیاسی...و...در این قیمتها..بسیار ارزندست....
ما هم برای همین روی منفی اضافه میکنیم زیر 310 تومان در حد توان خرید میکنیم

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
منفی هاش پدر سوخته بازیه..

من امروز ۳۰۷ ب پایین نشستم ندادن (-:

از اون ور تا ۳۱۳ رنح زدن (-:

زین پس داریم براشون (-:
دیروز که به تعداد زیر 310 تومان خریدم امروز هم منتظر هستم

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
دیروز که به تعداد زیر 310 تومان خریدم امروز هم منتظر هستم
ولی مثل اینکه امروز انتظار ما مثل انتظار ظهور امام زمان می ماند که تا الان خبری از ان نشده به احتمال بسیار زیاد امروز شدوص صف خرید میشود

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
...معاملات..امروز..ثابت..کرد..سهم...شناورش..جمع..شده..و دست اهلش..افتاده......روز به روز..فنرش..فشرده تر....و..معاملاتش..که البته با...***..کاری همراه.....کمتر..میشه.....
در پترویی ها یه سهم..باشه.که سوپر..مفت..بودن برازندش..باشه.....بی شک...شدوص......در این..قیمتهاست...

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
سهام پترویی زیر ۴۰۰ همیشه مورد توجه بازار میمونه..
لذا دیر یا زود میان سراغ شدوص(-:باید دید این لقمه چرب و نرم کدوم گروه میشه(-:

ولی دو ماه دیگه حاشیه سود ناخالص دوده سازا مشخص بشه..

ریلکس و با فکر کردن نمیشه شدوص خرید..

باید آنی تصمیم بگیری(-: الان میشه فکر کرد صبر کرد...منتظر بز خری بود..
ولی حاشیه سود ناخالص سه ماه چهارم مشخص بشه تا دو ماه دیگه..شاید نشه اینقدر ریلکس شدوص خرید(-:

----

اگر در عملکرد سه ماه چهارم شدوص سود ناخالص رفت بالای۲۲ و ۲۴ درصد..اون موقع تارگت ۵۰۰-۶۰۰ خیلی راحته(-: و ما هم چندین برابر الان میخریم...

تا ببینیم چی میشه..ب نظر من باید حاشیه سود ناخالص بالا رفته باشه در سه ماه چهارم..

ولی چون مطمئن نیستم نمیتونم بیشتر بخرم (-: و چون ب اندازه ی کافی ک بهم استرس نده دارم...فعلا تماشا میکنم معاملات رو...

ولی تا مطمئن شدن نهایتا دوماه دبگه مونده..که ۱۵ روز ش در ایام عید خیلی سریع میگذره...خخخ

آخرین ویرایش:

Sohra b

Well-Known Member
کاربر فعال
آقا میثم
ببخشید خارج از موضوع تاپیک هست
نظرتان راجع به بانکی ها چی هست
باتشکر

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
..امروز...اضافه..کردم....هر چه..گشتم..ببینم..سهمی..پیدا..میشه..کف سودش 75.....85...باشه...شناورش و قیمتش شبیه.. شدوص....پیدا..نکردم....
ملعونا..دارن با..کمک..کد صندوق سهم را از دست..مردم..در می اورند....و البته..ملت..ساده..و..همیشه در صحنه..نیز..دریغ..نمیکنند....
سهم..در این قیمتها..نمیماند....عقل این را..میگه...وقتی شکربن داره 1800..ترید..میشه..و..پسهند زپرتی 450....

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
تا چند روز..پیش..ملت شکلر 560..570..تومانی را مثل ریگ.میفروختند.....راه داشت یه..ماساژ ت.هم..میدادن..برای قدر دانی از خرید سهمشان....امروز صف 9..میلی برای شکلر 646 تومانی بستند....
این..بازار..خود..بهشته...بقیه..اداش را در میارن..

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
..تا اینجا زور الکی زدن..هم..سهم..صندوق داره تمام..میشه..هم....سهم..توسط..سهامداران......تحلیل..مدار..جمع.....
یه..حقوقی هم..در 2 روز..گذشته...700..تا..جمع..کرده....عددی..نیستا...ولی برای سهمی..که..کلا شاید 40..میل تو بازار ....شناور سیال..نداشته باشه...بد...نیست...
در کل رشدی بسیار مناسب برای سهم...پیش بینی..میکنم....چون..عقل..منطق..میگه...

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
..تا اینجا زور الکی زدن..هم..سهم..صندوق داره تمام..میشه..هم....سهم..توسط..سهامداران......تحلیل..مدار..جمع.....
یه..حقوقی هم..در 2 روز..گذشته...700..تا..جمع..کرده....عددی..نیستا...ولی برای سهمی..که..کلا شاید 40..میل تو بازار ....شناور سیال..نداشته باشه...بد...نیست...
در کل رشدی بسیار مناسب برای سهم...پیش بینی..میکنم....چون..عقل..منطق..میگه...
آشنا حدود 3 میل دیگه داره

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
شکلر 560..570...را ببینید ..درس بگیرید.......
شدوص..جز 5 سهم..سوپر مفت در بازاره.....فروشش..پشیمان..کننده..است...بی تعارف.......
سهمتان را تقدیم...نر..و..ماده..کفتاران..مرتبط با صندوق..{{{.آ}}}......نکنید..........

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
...این قیمتها...مثل شگل 540..تومانیست.........فروشنده نباشید...سخت....قیمتهایی بالا را خواهد دید.....
این تلگرامی ها..اگه..حالیشون..بود..شگل را.545..570......سیگنال خرید..میدادند......اینا اگر..حالیشون بود..و دلسوز بودند....شدوص..سوپر..مفت را به..کاربرانشان...توصیه..خرید..میکردند..روز به روز..که..میگذرد..برشیاد بودن...این...اقایون...بیشتر..یقین..پیدا..میکنم....البته نه..همشون...

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
...ضرر از شیر مادر...بیشتر..حلالتان...رفتید 1/7..میلیارد شکربن 1800...خریدید...یعنی ..پول 6..میل شدوص 320..تومانی......
باید تاوان بدید..ضرر..کنید..تا ..وقتی..که اینگونه..ترید..میکنید....
از ضرر کسی ..خوشحال..نمیشم.....ولی ..امثال..این..تریدرها...باید ضرر..کنند....برازندشانه........ضرر را بزنند بر بدن...صف..کنند.....
.نوش..جان....خخخخخخخخخخخخخخخ

بالا