شدوص ( دوده صنعتی پارس )

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
‍ ‍#شدوص
دوده صنعتی پارس دردوره 1 ماهه منتهی به 97/10/30 از محل فروش محصولات خود مبلغ 194,090 میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به میانگین 9 ماه گذشته 56% افزایش داشته است.

این شرکت براساس عملکرد 10 ماهه برای سال مالی منتهی به 1397/12/29 مبلغ 1,309,938 میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 67% رشد داشته است
➖➖➖➖⬇️⬇️⬇️⬇️
Channel:Codal360

https://****/codal360_ir

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
..با این..روند ..تحولات..مثبت در دودسازها......احتمال بسیار زیاد...سال 98..در قبضه این...صنعت میتواند باشد....
...شدوص در 3 ماهه سوم..با فروش 50/6..میلیاردی...تقربا 19..تومان..سود خالص عملیاتی ساخته.....
محاسبه 3 ماهه سوم.....10/47 میلیارد سود ناخالص. عملیاتی.....منهای .....1/130..میلیارد..هزینه...عمومی ..تشکیلاتی..........و.........470...میل...هزینه..مالی.............میشه...8/870...میلیارد......تقسیم بر...474/5....میل سهم.......
میشه 18/7....تومان....
انهم..فقط با فروش 5131 تن..محصول...یعنی..میانگین..ماهی....1710 تن.............
دیگه...به انقلاب در فاند سهم...مطمئن باشید...این..انقلاب...ثمرش....بوق........نیست......فرق داره.....ثمرش....گینی بسیار بالا....سودی سالم..و..حلاله.......
میشه سود..سالم...بدن..خراب کردن..اشیانه..ملت...و..به یغما بردن دسترنج..مردم...داشت.......

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
.طمع..کردی....در سهم های سوپر..مفت..نباید در بند 5..10..درصد بود..... من خودم..حتی روز اخر هم..خرید داشتم..و البته پشیمان..که چرا بیشتر..نخریدم..در همان روز..وداع با شدوص 120...میلی..
دقیقا در سهمای مفت نباید گیر چند تومن بالاتر خریدن بود بنده هم روز آخر 27% اضافه کردم

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بله . طمع خرید در قیمت های ۸۳۰ بودیم که نشد .
اشتباه کردم . اونم خیلی بد
واقعا حیف . در این بازار خراب یه سود شیرین ۳۰ تا ۵۰ درصد از دست رفت

amini1856

Well-Known Member
کاربر فعال
تحلیل گر خیلی خوبی هستی و خیلی هم خوب در بورس کار میکنی و هوش خوبی داره .
فقط ای کاش زمانی که خریدی چند روز دیرتر میگفتی تا من تعدادم رو تکمیل میکردم .
در کل الان 15 درصد پرتفوم دوده هست و تصمیم بود به 30 درصد برسونم که نشد
این نشان از بزرگ منشی و طبع بلند جناب می هست که خرید هایش را هم اعلام میکنه.من ده سال هست تو این تالار هم مطلب میزنم و هم مطالب دوستان را میخوانم. ولی تا به امروز کسی مثل ایشان که اینقدر بی منت و واقعی اطلاعاتش را با بقیه به اشتراک بگزارد کمتر دیده ام .
انشالله باز هم مثل گذشته ما را راهنمایی کنند.

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
این نشان از بزرگ منشی و طبع بلند جناب می هست که خرید هایش را هم اعلام میکنه.من ده سال هست تو این تالار هم مطلب میزنم و هم مطالب دوستان را میخوانم. ولی تا به امروز کسی مثل ایشان که اینقدر بی منت و واقعی اطلاعاتش را با بقیه به اشتراک بگزارد کمتر دیده ام .
انشالله باز هم مثل گذشته ما را راهنمایی کنند.
.ارادتمند جناب امینی درس پس میدیم...شرمنده..میفرمایید...

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
...صنعت دوده...3 ماهه سوم..شمه ایی..نشان داد..و 3 ماهه..چهارم....بیشتر به رخ..بازار خود را خواهد...کشاند...
همین شدوص را 3 ماهه سوم..که فروش از لحاظ تناژ..چنگی به دل نزد..یعنی ماهی 1710..تن...را بست..بدهیم...که بسیار بدبینانه است کف سود سهم..حدود 80..تومانه....
انهم..با فروش1710 تنی...یعنی...32 درصد زیر ظرفیت.......
اگر فروش بره سمت 2200..تن..که بنظرم..میره...از لحاظ تناژ..490.تن...افزایش فروش داریم..که..نسبت به 1710..تن..میشه..حدود 28..درصد.........
بعد ثبت در روز باز گشایی احتمال..میده..همین..حرکت..کثیفی که صندوق اشنا در کد به کد..کردن..و..متعاقب ان غارت سهم..ملت انجام داد....را تکرار..کنند....که بهترین فرصت..برای خریده....

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
بنده شدوص ندارم ولی جناب می از مردان نیک روزگارند... کسی مثل ایشونو حداقل در بورس سراغ ندارم که خیرخواه همه باشن.....
مخلص جناب..دلکوک..ارادت داریم...درس پس میدیم

احمد22

Well-Known Member
کاربر فعال
ارزش بازار شکربن حدود ۴۴۰ میلیارد تومان
فروش دیماه حدود ۲۰ میلیارد تومان

ارزش بازار شدوص ۱۱۰ میلیارد تومان
فروش دیماه شدوص هم حدود ۲۰ میلیارد تومان!!!!!

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
سهم ناشی از افزایش سرمایه اخیر شدوص به پرتفوی من اضافه شد.:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:
پرتفوی کارگزاریته......اول باید ثبت ..بشه....بعد در سپرده..گذاری عمل بشه...بیاد در پرتفوی سپرده گذاریت بشینه...

-hadi-

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان زنگ بزنید به شرکت و درخواست کنید که روند ثبت افزایش سرمایه رو تسریع کنند
02188783062-5

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
با این قیمت شکربن..شدوص نباید زیر ۴۰۰ قیمت بخوره (-: قبلا فک میکردم شاید بشه زیر ۳۰۰ باز بشه!! و معامله گرا اشتباه کنن...

ولی با این قیمت شکربن بسیار بسیار بعیده دیگه شدوص زیر ۳۰۰ قیمت بخوره..

لذا فعلا میشه گفت شدوص تارگت ۴۰۰ پیدا کرده...

hamed11

Active Member
کاربر فعال
با سلام دوستان
جناب می عزیز فک کنم ی نکته تو گزارش تفسیری از نگاه تیزبینتون جا مونده
شرکت گفته سعی خواهد کرد تولید وفروش کل سال 97 رو 26000 برسونه ک اگر این طور باش ب نظرم پوشش سود سال 97 شدوص خیلیا رو شوکه میکنه.
اگر امکان داره نظر خودتون رو در این مورد بیان کنید.
با تشکر

احمد22

Well-Known Member
کاربر فعال
حجم تولید شدوص در آبان..آذر ودی تقریبا مشابه هم بوده...
میانگین حدود ۲۶۵۰ تن بوده..
ولی شرکت در آذر ماه تقریبا تمام تناژ تولید رو فروخته به خاطر همین مورد رکورد فروش ۲۶ میلیاردی ثبت کرد..

بورس ۲۴ با عقده گشایی امروز تیتر زده افت ۳۴ درصدی فروش شدوص در دیماه این در حالیه که نسبت به میانگین کل سال هم تناژ فروش و هم مبلغ فروش دیماه هم بالاتر از آبان ماه و بسیار بالاتر از میانگین سالانه است‌.

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اینا همه از هم پدر سو خته ترن... مثلن سیمان همگتان کلی ازون کانالهای مرتبط تبلیغش میکردن حالا فروش دیماه نصف آذر بوده بعد بتاسهم ماست مالی کرده که فروش دیماه یخورده از آذرماه کمتر بوده...فکر میکنن همه ملت خرن و اینا عقل کل!!!

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
حجم تولید شدوص در آبان..آذر ودی تقریبا مشابه هم بوده...
میانگین حدود ۲۶۵۰ تن بوده..
ولی شرکت در آذر ماه تقریبا تمام تناژ تولید رو فروخته به خاطر همین مورد رکورد فروش ۲۶ میلیاردی ثبت کرد..

بورس ۲۴ با عقده گشایی امروز تیتر زده افت ۳۴ درصدی فروش شدوص در دیماه این در حالیه که نسبت به میانگین کل سال هم تناژ فروش و هم مبلغ فروش دیماه هم بالاتر از آبان ماه و بسیار بالاتر از میانگین سالانه است‌.
اینها...جاموندند.....زور به ما تحتشان امده....یکی از بیسواد..ترین...های بازارند...از بورس 24 ...3 سال..پیش ..حتی پوسته اش هم ..نمانده...

بالا