شدوص ( دوده صنعتی پارس )

mm34

Well-Known Member
کاربر فعال
زیان هم بسازه باید ۲۵۰ رو پودر کنه بعد بازگشایی و بره برای رد کردن ۳۰۰

البته الان تازه اول سود سازیه (-:
با احترام به نظرشما،ولی شخصا بعید میدونم زیر 300 باز بشه در بدترین حالت...

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
والا با این قیمتی که شکربن گرفته نباید زیر ۳۰۰ باز بشه..ولی فرض ما قیمت بسته شدنه. .

با این قیمتی که شکربن پیدا کرده شدوص باید ۴۰۰-۵۰۰ تومن

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تبریک به سهامداران شدوص.... ترکاند..بنده بدبینانه حداقل 80 تومن رو پیش بینی کردم برای 9 ماهه با سرمایه قدیم ..خوشبختانه روسفیدمون کرد 100 تومن که برسرمایه جدید 25 تومن میشه..قبلن هم گفته بودم شپارش و سفارش و ... با سودهای دوسه تومنی قیمتشون بالای 300 هس..شدوص با سودی بالای 35 تومن و حجم سهام کمتر ازونا با شناوری بسیار پایین قیمتش زیر 300 مفته

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
باسلام
تبریک به همه عزیزان مخصوصا mey ودوست داشتنی
بااین گزارش بسیار عالی حرکت شکربن را چگونه پیش بینی می کنید
باتشکر
'گزارش دی را بده...میشه بهتر نظر داد...ولی سال 98...از آن دوده سازهاست...احتمال زیاد......

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
به من ضرر زدی سر تبلیغ شدوص
یه سهم معرفی کن تا اخر سال یه 20 درصد بده حال کنم
...شما..باید..بدانی..که روزی رسان..خداست..روزیت..هم..همین..بوده...بالا میرفتی..پایین..میومدی...

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
...سهم در 3 ماهه سوم..با مواد اولیه..تنی 3 ..میل...این سود را ساخته...
هزینه..مالیش هم از حدود 1/4..میلیارد..در هر دوره....رسیده به..حدود 750...میل یعنی تقربا..نصف شده.... در هزینه..عمومی تشکیلاتی هم..گویا شرکت بیخیال ریخت پاش شده..و تحولی بسیار مناسب را شاهدیم..
مواد اولیه هم فعلا با توجه به قیمت..نفت...کمتر از 3 ماهه سوم..نباشه..بیشتر..نیست....
اگر..مثل بچه ادم..در 3 ماهه چهارم..ماهی 2500..تن بفروشه..که بنظرم..میفروشه...حدود 75..تا 80..میلیارد فروش خواهد داشت...احتمالا 25 تا 35..تومان با سرمایه..جدید بسازه......که..میشه..حدود 50..60...با سرمایه جدید......دیگه برای 98...مشخصه..چه...سود فوق العاده ایی...خواهد ساخت.........زیر 300 با زشه..که امیدوارم...بشه...قطعا...در خد..توان اضافه..میکنم...
البته با..کد به..کد ها..و بازیهایی که برای جمع..کردن سهم..در اوردن...بعیده این خواسته رنگ..واقعیت بگیره...
الان بشدت افسوس..میخورم..که..چرا...اعتبار..نگرفتم....

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
...سهم در 3 ماهه سوم..با مواد اولیه..تنی 3 ..میل...این سود را ساخته...
هزینه..مالیش هم از حدود 1/4..میلیارد..در هر دوره....رسیده به..حدود 750...میل یعنی تقربا..نصف شده.... در هزینه..عمومی تشکیلاتی هم..گویا شرکت بیخیال ریخت پاش شده..و تحولی بسیار مناسب را شاهدیم..
مواد اولیه هم فعلا با توجه به قیمت..نفت...کمتر از 3 ماهه سوم..نباشه..بیشتر..نیست....
اگر..مثل بچه ادم..در 3 ماهه چهارم..ماهی 2500..تن بفروشه..که بنظرم..میفروشه...حدود 75..تا 80..میلیارد فروش خواهد داشت...احتمالا 25 تا 35..تومان با سرمایه..جدید بسازه......که..میشه..حدود 50..60...با سرمایه جدید......دیگه برای 98...مشخصه..چه...سود فوق العاده ایی...خواهد ساخت.........زیر 300 با زشه..که امیدوارم...بشه...قطعا...در خد..توان اضافه..میکنم...
البته با..کد به..کد ها..و بازیهایی که برای جمع..کردن سهم..در اوردن...بعیده این خواسته رنگ..واقعیت بگیره...
الان بشدت افسوس..میخورم..که..چرا...اعتبار..نگرفتم....
با سلام جناب می.. بنده اعتبار گرفتم از کمتر از 800 هم خرید زدم چون به سهم ایمان داشتم... کربن با اینهمه رشد بازم وقتی استارات میزنه دیگه توقف نداره چه برسه به شدوص با شناور پایین تر ... فقط یه ترسی بابت بازی شپترو نذاشت که تک سهم بشم بازم خداروشکر 50% سبدم به شدوص اختصاص دادم..امیدوارم گزارشات سه ماهه پایانی هم خوب باشه

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام جناب می.. بنده اعتبار گرفتم از کمتر از 800 هم خرید زدم چون به سهم ایمان داشتم... کربن با اینهمه رشد بازم وقتی استارات میزنه دیگه توقف نداره چه برسه به شدوص با شناور پایین تر ... فقط یه ترسی بابت بازی شپترو نذاشت که تک سهم بشم بازم خداروشکر 50% سبدم به شدوص اختصاص دادم..امیدوارم گزارشات سه ماهه پایانی هم خوب باشه
ارادت سلطانی عزیز...بسیار اممیدوارم..که 3 ماهه..چهارمی فوق العاده داشته باشه....

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
‍ ‍ #شدوص
دوده صنعتی پارس دردوره 1 ماهه منتهی به 97/10/30 از محل فروش محصولات خود مبلغ 194,090 میلیون ریال درآمد داشته است

این شرکت براساس عملکرد 10 ماهه برای سال مالی منتهی به 1397/12/29مبلغ 1,309,938 میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 67% رشد داشته است
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
کانال کدال⬇️⬇️
https://***********/codal_ir

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با این قیمت کربن واقعا شدوص چند میخواد باز بشه !!!
فکر نمیکنم زیر 300 باز بشه

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
برسی گزارش ماهانه
تولید 2600 تن دوده
فروش 1975 تن دوده
قیمت فروش دوده 9.8 میل و قیمت دوره 3 ماهه سوم
موجودی انبار دوده از عدم فروش امسال 2 هزار تن هست که خودش با قیمت فعلی دوده میشه 20 میلیارد تومان
انتظارم اینه امسال با سرمایه جدید به سود 40 تا 45 تومانی برسه

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
300 ...باز شه..یه تکان اساسی به پرتفوی میدم...و درصد ..سهم را به 50 درصد..میرسانم....
تحلیل گر خیلی خوبی هستی و خیلی هم خوب در بورس کار میکنی و هوش خوبی داره .
فقط ای کاش زمانی که خریدی چند روز دیرتر میگفتی تا من تعدادم رو تکمیل میکردم .
در کل الان 15 درصد پرتفوم دوده هست و تصمیم بود به 30 درصد برسونم که نشد

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
تحلیل گر خیلی خوبی هستی و خیلی هم خوب در بورس کار میکنی و هوش خوبی داره .
فقط ای کاش زمانی که خریدی چند روز دیرتر میگفتی تا من تعدادم رو تکمیل میکردم .
در کل الان 15 درصد پرتفوم دوده هست و تصمیم بود به 30 درصد برسونم که نشد
.طمع..کردی....در سهم های سوپر..مفت..نباید در بند 5..10..درصد بود..... من خودم..حتی روز اخر هم..خرید داشتم..و البته پشیمان..که چرا بیشتر..نخریدم..در همان روز..وداع با شدوص 120...میلی..

بالا