شدوص ( دوده صنعتی پارس )

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب می عزیز با سلام و درود بر جنابعالی . انسان بزرگواری مثل شما در این ده سالی که در تالار هستم کمتر دیده ام. بیشتر بنویسید تا زکات علمتان باشد و چراغ راهنمای امثال بنده که اطلاعاتمان کم هست. باز هم از شما بابت راهنمایی های ارزشمند و بی منت شما تشکر میکنم.
..امینی..عزیز...شما..ماشا...ا...تریدهایتان..همش..کانسلیمه...ماشا..ا...شکربن..ترکاند...و بنظرم..بزودی..با این قیمتها..خداحافظی شارپی..کند.....ارادتمندتان....همیشه از پستهای...متین...شما استفاده.کردم....و دعاگویتان بودم...

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
كم كم به اخرين فرصت هاي خريد قبل از مجمع افزايش سرمايه از محل تجديد ميرسيم .....( نهايت تا فردا سهم باز است و بسته خواهد شد جها افزايش سرمايه .........قيمت تيوريك بازگشايي با احتساب قيمت 4 شنبه 215 تومان است كه جز ارزانترين سهم از گروه دوده خواهد بود ........فكر بازگشايي زير 300 تومان با احتساب افزايش سرمايه و شناوري سهم را بايد از سر بيرون كرد

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
...فردا..تقاضا...بیشتر از امروز........و باز هم....فساد..محض....به یغما بردن دارایی مردم.....با..بازی با کد صندوق...........
یه برگه سهم فروشی..نیست.....برید..مجمع...یه..کپتال ..گین...بزنید به بدن..مبارک...روحتان شاد..شه.......

محمدحسن کارگر

Well-Known Member
کاربر فعال
باسلام
ازMEY که بابت بعضی سهمها دلسوزانه همه دوستان را راهنمایی میکنند کمال تشکررادارم لذا خواهشی دارم چنانچه برای دوست عزیزم اگرزحمتی نیست تحلیلی از شکربن نیز بفرمایید تا از ارزش شکربن بیشتر مطلع شویم
باتشکر از زحمات دوست عزیز

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
باسلام
ازMEY که بابت بعضی سهمها دلسوزانه همه دوستان را راهنمایی میکنند کمال تشکررادارم لذا خواهشی دارم چنانچه برای دوست عزیزم اگرزحمتی نیست تحلیلی از شکربن نیز بفرمایید تا از ارزش شکربن بیشتر مطلع شویم
ارادتمند..جناب کارگر..عزیز...بنظرم..شکربن فقط در 3 ماهه سوم..بین..80..تا 110..تومان سود ساخته.......و اگر فروش در 3 ماهه..چهارم..هم..به اندازه 3 ماهه سوم..باشه.......سودی بسیار بالاتر هم از 3 ماهه سوم..خواهد ساخت..چون...قیمت..نفت اپک...و..مترادف ان..خوراک..شرکت..افتی 25..30..درصدی داشته........
احتمال میدهم..در گزارش 9..ماهه شاهد..تحقق سودی 150..تا 180 تومانی باشیم.....ارادتمند

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
دور از جان..اسلحه رو شقیقه..مبارک//گذاشتن..فروشنده نباشید....مطمئنا...سخت..پشیمان..خواهید...شد...........بی برو برگرد....
قیمت امروز..میشه 222 بعد..مجمع.. با گزارش بسیار مناسب وو3 ماهه سوم...و..بسیار..مناسب تر 3 ماهه..چهارم...فروش شدوص 222 امروز..و 230..فردا...اشتباهی..بزرگ...همراه با..نتیجه ایی مایوس..کننده است...

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
حقوقی های مغز فندوقی درصدی شدند ۲ تا .....امروز ۲ قلو های افسانه ایی درصدی دست در دست هم شدند فروشنده ....سر جمع این ۲ حقوقی ۴ میلیون سهم برای فروش دارند

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
حقوقی های مغز فندوقی درصدی شدند ۲ تا .....امروز ۲ قلو های افسانه ایی درصدی دست در دست هم شدند فروشنده ....سر جمع این ۲ حقوقی ۴ میلیون سهم برای فروش دارند
اینا دقیقا دارن ..نقش صندوق...در شکلر 510..520 را بازی..میکنند...//صندوق ها شدند..عامل..فساد..و به یغما بردن سهم..سهامداران..خرد.....

amini1856

Well-Known Member
کاربر فعال
باسلام
با اجازه جناب می . سود شکربن را من برای سال بعد حدود ۴۵۰و خوش بینانه ۵۷۰تومان.محاسبه کردم و با پی بر ای ۵ قیمت میتواند از ۲۲۰۰تا۲۸۰۰رشد کند. امروز شاید این اعداد کمی دور از ذهن باشد ولی دو ماه دیگر شدوص بالای ۳۵۰ و شکربن بالای ۱۸۰۰تومان کف قیمتی این سهم ها خواهد بود. نظرات بنده بر اساس محاسبات مواد اولیه و فروش فعلی هست و ممکن هست اشتباه باشد. در هر صورت قبل از خرید هر سهمی مطالعه کنید.

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز روز تقابل خريداران و فروشندگان است .... اگر 2 حقوقي مغز فندوقي فروشنده ديروز ( امين آشنا و حكمت آشنا ) كه مجموعا 4 ميليون سهم براي فروش دارند امروز عرضه كننده باشند براي تمام سهامشان خريدار خواهد بود با قيمت امروز سهم پس از مجمع افزايش سرمايه دارد به قيمت زير 230 معامله ميشود

amini1856

Well-Known Member
کاربر فعال
با اجازه جناب می . سود شکربن را من برای سال بعد حدود ۴۵۰و خوش بینانه ۵۷۰تومان.محاسبه کردم و با پی بر ای ۵ قیمت میتواند از ۲۲۰۰تا۲۸۰۰رشد کند. امروز شاید این اعداد کمی دور از ذهن باشد ولی دو ماه دیگر شدوص بالای ۳۵۰ و شکربن بالای ۱۸۰۰تومان کف قیمتی این سهم ها خواهد بود. نظرات بنده بر اساس محاسبات مواد اولیه و فروش فعلی هست و ممکن هست اشتباه باشد. در هر صورت قبل از خرید هر سهمی مطالعه کنید.
فکرکنم حقوقی شکربن منتظر بود یکی براش سود سال بعد رو محاسبه کنه . امروز صف خریدش کرد.
میشه حدس زد شدوص با صف خرید 2 ملیونی امروز بسته میشه .فعلا دارند حقیقی هایی که مایل نیستند 2 ماه صبر کنند رو خارج میکنند.

mm34

Well-Known Member
کاربر فعال
نزدیک به 20% شناور فقط حجم امروز!!!! حجم یکهفته اخیرش هم حدودا معادل نصف شناور...امروز تا تونستن از کدحقوقی زدن کدشخصی...بازگشایی باشکوهی پس از گزارش 9ماهه خواهیم داشت..طبق محاسبات من امسال 120تا150و سال دیگه حدود 350تومن سودمیسازه،البته باسرمایه فعلی ،که با سرمایه جدید میشه حدود 90ت...

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فکرکنم حقوقی شکربن منتظر بود یکی براش سود سال بعد رو محاسبه کنه . امروز صف خریدش کرد.
میشه حدس زد شدوص با صف خرید 2 ملیونی امروز بسته میشه .فعلا دارند حقیقی هایی که مایل نیستند 2 ماه صبر کنند رو خارج میکنند.
احتمال زیاد صندوق های آشنا بودن این چند روزه فقط فروختن...جالبه یکماهه پیش در قیمت های بالای 900-950 خریدار بودن...یکیشون که همون اول کار روی 800 فروخت

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز روز تقابل خريداران و فروشندگان است .... اگر 2 حقوقي مغز فندوقي فروشنده ديروز ( امين آشنا و حكمت آشنا ) كه مجموعا 4 ميليون سهم براي فروش دارند امروز عرضه كننده باشند براي تمام سهامشان خريدار خواهد بود با قيمت امروز سهم پس از مجمع افزايش سرمايه دارد به قيمت زير 230 معامله ميشود
مغز فندقی نیستن.. دزد هستن که با سرمایه ملت سهام رو در قیمت بالا از کدهای شخصی میخرن و در قیمت های پایین تر دوباره به همونا میفروشن

بالا