شدوص ( دوده صنعتی پارس )

mm34

Well-Known Member
کاربر فعال
سرمایه و شناور سهم خیلی پایینه،همین امر باعث شده حقوقی های خودی مجبور به عرضه سهام با ارزششون بشن...جهت اطلاع،شدوص 14 سال قبل بالای 2000ت قیمت هرسهمش بود...انشاا... ظرف کمتر از 6ماه تارگت 500ت بد افزایش سرمایه رو هم درمی نوردد...

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز اگر حقوقی ها سهام باارزششان را هبه نمیکردند براحتی اجازه ورود با حجم بالا را به کسی نمیداد....فرصت خوبی بود برای کسانی که قصد داشتند حجم بالا سهم را بخرند

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
معاملات سهم..در 2 روز پایانی بسیار بهتر خواهد شد...امروز..1 میل ..حقوقی عرضه..کرد..که بازار خریدش.....
وپترو با 8 برابر شناور بیشتر..در 201..صف..خرید...شدوص با فاند بسیار بهتر...و..تغیرات..مهم..بنیادی. ..210.........
نکته..جالب..اینه..که تا دیروز که..حقوقی عرضه..نداشت..سهم...معاملاتش کم.حجم..و..خنثی بود...از عرضه..حقوقی ..هم..حجم..رفته بالا..و..هم....در قیمتهای بالاتر خریدار سهمه.....
این عرضه های ..حقوقی...بنده را یاد...عرضه..های.همین...قماش..د� � فبیرا ..می اندازد....
سهم..مفت راحش را خواهد رفت......
در شکلر ..همه رقمه بازی در اوردن...امروز در 588....5..میل صف خریده......

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
با بازی امروز کدهای زیر درصد...و فروش 130..تایی..اشنا..جان...شک..ندارم ..بازدهی فوق العاده ایی در انتظارمانه.....سهامداری...کنی د...سهمی با فاندی..متحول...قیمتی بسیار نازل..و شناوری اندک..دارید....

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب مي به نظرم آخرين زورها يشان دارند ميزنند تا غريبه وارد سهم نشود و اقبالي به سهم صورت نگيرد .....فروشنده حقيقي سهم روز به روز كمتر شده اگر ديروز با كد حقوقي عرضه نميكردند سهم بخاطر اين كه خشك خشك شده صف خريدش دور از انتظار نبود ........به هر حال شنبه و يكشنبه بازيگران سهم ميتوانند بازيشان را مديريت كنند و بعد از مجمع و قيمت تيوريك 210 تومان بازگشايي خيليها مترصد ورود به سهم خواهند بود كه عمرا اين قيمت باز شود و حداقل بايد 50 درصد بالاتر سهم را خريداري كنند دقيقا مثل چفيبر .....سهامدار درصدي چفبير سهم را از 1000 تومان تا 850 رنج منفي زد و خيليها را با ضرر مجبور به فروش كرد سهم 950 بست رفت مجمع بايد به قيمت 136 تومان پس از مجمع افزايش سرمايه باز ميشد كه 171 تومان و با حداقل 25 درصد افزايش قيمت بازگشايي شد و ديروز در قيمت 188 تومان 20 ميليون دستور خريد در سيستم منتظر خريد بودند ......حتي كساني كه چفيبر را در تاريخ 27 آبان در قيمت 1040 خريدند و در بالاترين قيمت با صف خريدي كه سهم دارد و مطمنا تا بالاي 210 تداوم خواهد داشت اگر اين 2 ماهه را تحمل كرده بودند حداقل بالاي 30 درصد در اين 2 ماهه سود ميكردند .....در حاليكه سود سيستم بانكي در يكسال 20 درصد است ......................................پس نبايد در خصوص سهامي كه افزايش سرمايه دارند ديد چند روزه داشت و حتما بايد در مجامع اين سهم ها شركت كرد

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب مي به نظرم آخرين زورها يشان دارند ميزنند تا غريبه وارد سهم نشود و اقبالي به سهم صورت نگيرد .....فروشنده حقيقي سهم روز به روز كمتر شده اگر ديروز با كد حقوقي عرضه نميكردند سهم بخاطر اين كه خشك خشك شده صف خريدش دور از انتظار نبود ........به هر حال شنبه و يكشنبه بازيگران سهم ميتوانند بازيشان را مديريت كنند و بعد از مجمع و قيمت تيوريك 210 تومان بازگشايي خيليها مترصد ورود به سهم خواهند بود كه عمرا اين قيمت باز شود و حداقل بايد 50 درصد بالاتر سهم را خريداري كنند دقيقا مثل چفيبر .....سهامدار درصدي چفبير سهم را از 1000 تومان تا 850 رنج منفي زد و خيليها را با ضرر مجبور به فروش كرد سهم 950 بست رفت مجمع بايد به قيمت 136 تومان پس از مجمع افزايش سرمايه باز ميشد كه 171 تومان و با حداقل 25 درصد افزايش قيمت بازگشايي شد و ديروز در قيمت 188 تومان 20 ميليون دستور خريد در سيستم منتظر خريد بودند ......حتي كساني كه چفيبر را در تاريخ 27 آبان در قيمت 1040 خريدند و در بالاترين قيمت با صف خريدي كه سهم دارد و مطمنا تا بالاي 210 تداوم خواهد داشت اگر اين 2 ماهه را تحمل كرده بودند حداقل بالاي 30 درصد در اين 2 ماهه سود ميكردند .....در حاليكه سود سيستم بانكي در يكسال 20 درصد است ......................................پس نبايد در خصوص سهامي كه افزايش سرمايه دارند ديد چند روزه داشت و حتما بايد در مجامع اين سهم ها شركت كرد
درود...اینا سهم را دارند..کد به..کد..میکنند...شک..ندارم....اگر قصدشان فروش بود...همش را درصد..مثبت..میتوانستند بفروشند...سهم را 950..نفروختند..الان در 840..و..دم..مجمع..تجدید دارایی...و همزمان با تحولات فاندی سهم یادشان افتاده بفروشند....دقیقا..عین رفتار..صندوق در شکلر 500..520..تومانی...

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
...فقط و فقط سهامداری..کنید..معاملات 4 شنبه...فقط..کد به..کد..و.جهت پر شدن بیشتر..کیسه.حضرات بود...سهم راحت صف خرید..میشد..حقوقی 2 تا اردر ..میگذاشت..راحت..در صف..میفروخت...ولی رنج..رو به..پایین..میزد..
چرا...
یه هویی یادشان افتاده شب .مجمع...و در شرف گزارش 9..ماهه..و..تغیرات..مهم..فاندی سهم را اینگونه بفروشند.........
همین..حقوقی..که سهمش را رند کرد...و 101000 سهم فروخت..از 800..تا 890.....حدود 900..تا سهم..خریده بود...200 تا ش 890.. با رنج..بود...
متاسفانه صندوق ها شدند ابزار فساد حضرات..و بانوان...نامجترمه..دزد....با کد صندوق..هم..جیب سهامدار را ..میزنند..و..هم..کد..خود را 2 چندان..پر..

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
در 6 روز..کاری ..گذشته..3/130...میل توسط حقوقی ها..که البته...کد سهم اشنا...و...بودند سهم..عرضه..شده.....در حالیکه..اصلا..این عرضه..ها را در حجم.معاملات حقیقی ها نمیبینید......
از الان..بگم...سهم..با بازدهی بسیار...مناسب رو به روست...که اینگونه..کدهای..خود را پر..کردند....
کل شناور سهم...تا قبل از...اعلام..مجوز 18/5..میل بوده..از زمان ارسال..مجوز...3/130...میل ..حقوقی ها..سهم..فروختند....یعنی..معاد ل 17 درصد..کل شناور ..قبلی.....
انهم..درست در زمان..مجوز....و..وقتی ..که فروش شرکت..متحول شده...و شرکت در 3 ماهه سوم....51 میلیارد فروخته در حالیکه در 6 ماهه قبل کلا 61..میلیارد فروخته بوده....و با زهم در زمانیکه...شرکت در اذر فروش 26..میلیاردی..داشته......و احتمالا در 3 ماهه چهارم..70..تا 80..میلیارد بفروشه...
قدر برگه برگه سهمتان را بدانید......

Smoke

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز در نمایشگاه لاستیک که در هتل المپیک برگزار شد از غرفه دوده پارس دیدن کردم و با مسئولین این صنعت صحبت کردم
همچنین شرکت شکربن نیز حضور در این نمایشگاه داشت
تمامی کارشناسان چشم انداز روشنی را ترسیم کردند و برداشت من بسیار مثبت بود
نسبت به سالهای قبل بسیار همایش پر رونقی بود و گروه لاستیک و دوده روزهای خوبی را پشت سر میگذارند

photo_2019-01-11_00-13-29.jpg
0.jpg

mds

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
تاپیک شدوص ، دو هفته یک بار هم بالا نمیومد . حالا هر روز صفحه ای ورق میخوره . یک مطلب رو ده بار تکرار میکنن . کل ایران فهمید کی چند روز پیش شدوص خریده . جالبه که خرید که انجام میشه ، صد تا پست بعدش زده میشه .

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
..و اما باز هم شدوص.........
در 3 ماهه سوم..میانگین..قیمت..نفت..اپک..حدود 73 تا 75 دلار بوده.......الان..حدود 56.............خوراک..یعنی Rpo......رابطه..مستقیم..خطی با..قیمت..نفت..داره....پس احتمالا..حدود 25..تا 30..درصد..خوراک..فعلی ارزانتر شده...........در نتیجه..چنانچه..در 3 ماهه..چهارم...دوده را با همین..9/800...10....بفروشه..حاشیه سودی بسیار بالا اتفاق..خواهد..افتاد........و شاهد...بینظیر..ترین..گزارش 3 ماهه..چهارم..در کل بازار..خواهیم..بود...........

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
تاپیک شدوص ، دو هفته یک بار هم بالا نمیومد . حالا هر روز صفحه ای ورق میخوره . یک مطلب رو ده بار تکرار میکنن . کل ایران فهمید کی چند روز پیش شدوص خریده . جالبه که خرید که انجام میشه ، صد تا پست بعدش زده میشه .
............عادت..ندارم...کل..کل..کنم........
..پست ذیل...مگه..پیام..خصوصی شما برای بنده نبود.... چون..شما دوست دارید سهم بسیار ارزنده..ملت را ارزانتر بخرید..بنده ..نباید از پتانسیل های سهم..بگم....عجیبه...

سه شنبه در 15:01
سلام . دوست عزیز کاری که شما میکنید درست نیست . به قول خودتون خرید کردید . خرید که انجام دادید حالا هی دارید میگید . هر سایتی میرم پست شما رو میبینم . یک مطلب رو چند بار تکرار کردید . من داشتم کم کم میخریدم . ولی همین تکرار پست های شما کار منم سخت کرده . یکم اخلاق بورسی داشته باشید . خریدید نوش جونتون . یک بار اعلام کنید . همش پست پشت سر هم .

mds

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
..پست ذیل...مگه..پیام..خصوصی شما برای بنده نبود.... چون..شما دوست دارید سهم بسیار ارزنده..ملت را ارزانتر بخرید..بنده ..نباید از پتانسیل های سهم..بگم....عجیبه...

سلام . دوست عزیز کاری که شما میکنید درست نیست . به قول خودتون خرید کردید . خرید که انجام دادید حالا هی دارید میگید . هر سایتی میرم پست شما رو میبینم . یک مطلب رو چند بار تکرار کردید . من داشتم کم کم میخریدم . ولی همین تکرار پست های شما کار منم سخت کرده . یکم اخلاق بورسی داشته باشید . خریدید نوش جونتون . یک بار اعلام کنید . همش پست پشت سر هم .
مشکل بورس میدونید چیه . حروم خوری رو عادت کرده . خوب شد پست منو عمومی اعلام کردید . کار شما دقیقا شده مثل خیلیا که سهم رو که میخرید فقط تبلیغ ازش میکنید . حرف من اینه که شما چطور زمان خرید صدات در نمیومد . تا خریدی یاد اعلام خبرهای بنیادی افتادی . بگو دارم برای منافع خودم پست میذارم نه چیز دیگه . در کل کارتون اخلاقی نیست . همین بحث لوبکات و قیمت نفت رو در زمان کربن ۵۰۰ هم میکردید که قیمتش بالا رفته و حاشیه سودش کم میشه . ولی الان قیمت کربن و سودش چقدره . حالا باز تکرار همون مطالب تکراری . در سکوت میخری و بعد خرید پست های تعریفی . زمانی هم که میفروشی صدات در نمیاد مثل پدرخش که یکی از دوستان در تاپیک گفتن که فروختید . نون از راه حلال در بیارید . این دنیا ارزش نداره

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
مشکل بورس میدونید چیه . حروم خوری رو عادت کرده . خوب شد پست منو عمومی اعلام کردید . کار شما دقیقا شده مثل خیلیا که سهم رو که میخرید فقط تبلیغ ازش میکنید . حرف من اینه که شما چطور زمان خرید صدات در نمیومد . تا خریدی یاد اعلام خبرهای بنیادی افتادی . بگو دارم برای منافع خودم پست میذارم نه چیز دیگه . در کل کارتون اخلاقی نیست . همین بحث لوبکات و قیمت نفت رو در زمان کربن ۵۰۰ هم میکردید که قیمتش بالا رفته و حاشیه سودش کم میشه . ولی الان قیمت کربن و سودش چقدره . حالا باز تکرار همون مطالب تکراری . در سکوت میخری و بعد خرید پست های تعریفی . زمانی هم که میفروشی صدات در نمیاد مثل پدرخش که یکی از دوستان در تاپیک گفتن که فروختید . نون از راه حلال در بیارید . این دنیا ارزش نداره
من پدرخش را از 350..400..زمانی..که..کسی ازش..چیزی..نمیگفت تحلیل..کردم...و از زمانی هم..که رفت بالا 630..دیگه پستی..نگذاشتم...پی چرت..نگو....
شکربن هم از 300 تومان...پست..میگذاشتم..........
..همین...شدوص..همرا هم زمانی..که 350...400..صف فروش بود..پست..میگذاشتم..سوابقش در همین..فروم..و بورسی..وجود داره......
خودم..هم...میانگین.خرید ..جدیدم..در شدوص..806..تومانه.......سهم..هم رو به بالا خریدم..نیامدم..اردر بالا سهم..بگذارم..پایینش را بخرم........
همین شدوص را هم که از بالا 800 دارم..پست..میگذارم....قیمتهایی بالا را خواهد...دید.......
به جای این رفتار..چیپ......برو...رو تریدت..کار..کن.....
من..اگر سهمی را بوق..بزنم....مطمئنا...در قیمتی خواهد بود..که ملت ضرر ..نخواهند..کرد.....
نه...تازه در شکلر 590..تومانی..از سهم بگم...یا پدرخش 900..تومانی...
الان سهم..780 بود..شما.میخریدی...ادم..خوبه بودم...مشکل شما..اینه..که..گنجشک روزی..هستی....سهم..خوب را بخاطر 3..4..درصد بالا /ایین..ناز...میکنی......از سود .مناسب هم..محروم..خواهی شد...

آخرین ویرایش:

afshar47

Well-Known Member
کاربر فعال

من پدرخش را از 350..400..زمانی..که..کسی ازش..چیزی..نمیگفت تحلیل..کردم...و از زمانی هم..که رفت بالا 630..دیگه پستی..نگذاشتم...پی چرت..نگو....
..همین...شدوص..همرا هم زمانی..که 350...400..صف فروش بود..پست..میگذاشتم..سوابقش در همین..فروم..و بورسی..وجود داره......
خودم..هم...میانگین.خرید ..جدیدم..در شدوص..806..تومانه.......سهم..هم رو به بالا خریدم..نیامدم..اردر بالا سهم..بگذارم..پایینش را بخرم........
همین شدوص را هم که از بالا 800 دارم..پست..میگذارم....قیمتهایی بالا را خواهد...دید.......
من..اگر سهمی را بوق..بزنم....مطمئنا...در قیمتی خواهد بود..که ملت ضرر ..نخواهند..کرد.....
جناب می به شخصه از تحلیل هات لذت میبرم و ممنونم بابتش بیخیال این ایدی ها شو مرام و معرفت و سابقه شما برای مخاطبینت مشخصه

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
بازاری..که..20..میل برای چفیبر 190 تومانی صف..چیده...با 210..میل شناور.........و..فاند...تعطیل.......
برای شدوص..210.. با 77...میل شناور...و فاند..متحول......و بخصوص...اتفاقات بزرگ بنیادی در 3 ماهه..چهارم...قیمتهایی بالا را رقم..خواهد زد......
کلا 2 تا دوده ساز داریم..شکربن..شدوص....1250....210.......
الان..وپترو با شناوری 7..8..برابر شدوص بعد ثبت 203..صف..خریده.........
فروش سهم..اشتباه..محضه....سسهامداری..کنید ..گینی بسیار..مناسب..خواهید..گرفت....
به هر دوز..کلکی برای...تملک سهمتان در این 2 روز پایانی..متوسل..خواهند...شد...

mm34

Well-Known Member
کاربر فعال
بازاری..که..20..میل برای چفیبر 190 تومانی صف..چیده...با 210..میل شناور.........و..فاند...تعطیل.......
برای شدوص..210.. با 77...میل شناور...و فاند..متحول......و بخصوص...اتفاقات بزرگ بنیادی در 3 ماهه..چهارم...قیمتهایی بالا را رقم..خواهد زد......
کلا 2 تا دوده ساز داریم..شکربن..شدوص....1250....210.......
الان..وپترو با شناوری 7..8..برابر شدوص بعد ثبت 203..صف..خریده.........
فروش سهم..اشتباه..محضه....سسهامداری..کنید ..گینی بسیار..مناسب..خواهید..گرفت....
به هر دوز..کلکی برای...تملک سهمتان در این 2 روز پایانی..متوسل..خواهند...شد...
باسلام خدمتتون،فقط امیدوارم صف خریدش نکنن این دوروز...بعله..کاملا مشخصه که سهم رو دارن از کدهای حقوقی به کدهای حقیقی نورچشمی منتقل مکنن...سفره حقوقی پهن شده..بگذارید استفاده کنیم..

amini1856

Well-Known Member
کاربر فعال
نه...تازه در شکلر 590..تومانی..از سهم بگم...یا پدرخش 900..تومانی...
الان سهم..780 بود..شما.میخریدی...ادم..خوبه بودم...مشکل شما..اینه..که..گنجشک روزی..هستی....سهم..خوب را بخاطر 3..4..درصد بالا /ایین..ناز...میکنی......از سود .مناسب هم..محروم..خواهی شد...
جناب می عزیز با سلام و درود بر جنابعالی . انسان بزرگواری مثل شما در این ده سالی که در تالار هستم کمتر دیده ام. بیشتر بنویسید تا زکات علمتان باشد و چراغ راهنمای امثال بنده که اطلاعاتمان کم هست. باز هم از شما بابت راهنمایی های ارزشمند و بی منت شما تشکر میکنم.

بالا