شتولی ( تولی پرس )

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
توی این 2سهم شگف وشتولی هیچ خبری جز خر داغ کردن نیست فقط از نوسان انها نهایت استفاده را ببرید هر 2کارخانه غارت شده اند


نماینده کارگران در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد
تخلف فاحش در مرخصی اجباری کارگران داروگر/انفعال وزارت کار در قبال تخلفات علنی


نماینده کارگران در شورای عالی کار مرخصی اجباری کارگران داروگر را تخلف فاحش کارفرما دانست و از موضع انفعالی وزارت کار با وجود انتشار اخبار متعدد درباره این برخوردها با کارگران انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، کارگران تعدادی از کارخانه‌ها در ماه‌های اخیر به مرخصی اجباری رفته‌اند. یکی از این کارخانه‌ها کارخانه داروگر است که نزدیک به 400 کارگر قراردادی و رسمی شاغل در این واحد از اواخر مرداد ماه به اجبار به تعطیلات فرستاده شدند و در سه نوبت مرخصی آنها تمدید شده است.

علی خدایی نماینده کارگران در شورای عالی کار در این مورد به خبرنگار فارس گفت: مرخصی اجباری کارگران غیرقانونی است و به طور خاص مرخصی اجباری کارگران داروگر که در حیطه استان تهران است بررسی شده و تخلف کارفرماست.

وی ادامه داد: کارفرما اجازه ندارد تحت هیچ عنوانی کارگران را به مرخصی اجباری بفرستد و اگر قرار باشد که چنین تصمیمی اتخاذ شود باید با هماهنگی اداره کار باشد.

وی با اشاره به اینکه داروگر علت مرخصی اجباری را بازسازی تجهیزات اعلام کرده،گفت: حتی در این صورت نیز تخلف است چرا که باید موضوع به اداره کار ارجاع شود و اگر تغییر ساختارشان به تصویب شورای عالی کار برسد باید در دوره تعطیلات اجباری برای کارگران بیمه بیکاری در نظر گرفته شود.

نماینده کارگران با تاکید بر اینکه قانون راهکارهای مواجهه با این مسئله را در نظر گرفته است، تصریح کرد: نیاز به بررسی مجدد و تدوین آئین‌نامه و مقررات جدید نیست اما با وجود شفافیت قانون، کارفرما تخلف فاحش دارد.

عضو شورای عالی کار با اشاره به اینکه علیرغم گلایه تشکل‌های کارگری درباره نقض و عدم اجرای قانون کار اما همچنان این تخلفات وجود دارد، تاکید کرد:‌متاسفانه وزارت کار با وجود تمام اخباری که از این اتفاقات به صورت علنی منتشر می‌شود همچنان سکوت کرده و اعلام موضع نمی‌کند.

وی در پاسخ به اینکه آیا کارگران می‌توانند اقدام قانونی انجام دهند، گفت: قانونا کارگران می‌توانند شکایت کنند اما با توجه به امنیت شغلی از این کار پرهیز می‌کنند. در اینجا وظیفه تشکل‌های کارگری و وزارت کار است که به وظایف حاکمیتی و نظارتی خود عمل کند.

وی از موضع انفعالی وزارت کار با وجود انتشار اخبار متعدد از این گونه برخورد با کارگران انتقاد کرد و گفت: تشکل‌های کارگری از طریق ادارات کار استان این موضوع را پیگیری می‌کنند.

بر اساس این گزارش اخیرا اخباری از مرخصی اجباری کارگران در دو واحد تولیدی تولی‌پرس و بسته‌بندی البرز نیز منتشر شده است که کارگران این دو واحد از اواسط تابستان امسال تا پایان شهریور به تعطیلات اجباری فرستاده شدند و در سه نوبت مرخصی آنها تمدید شده است. انجام تعمیرات و افزایش راندمان تولید دلایلی است که از سوی این واحدهای تولیدی به کارگران اعلام شده است.
فقط نوسان بگیرید وبا سود بفروشید درشکف وشتولی هیچ خبری نیست جز دروغ
 

mehdi620

Active Member
کاربر فعال
حتما خبرایی هس ک معاملاتشو باطل میکنن بی خودی نیس ک تویه سم 63درصد بالا میره فرشنده ام نداره
 

mehdi620

Active Member
کاربر فعال
فقط میخوان سهمو پایین جمع کنن ک اونم فروشنده نداره بزودی باید بالا500معامله شه
 

احمدخان

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با تحقیق و زنگ زدن به شرکت تصمیم بگیرید . هر خبری داشته باشد تعطیل هم بشود و اگر پایین بیاد اضافه میکنم . به حرف من و دیگران بالا و پایین نمیرود .
 

mohsen1057

Active Member
کاربر فعال
من موندم تاحالا کجا بودین سهم تا می خواد حرکتی کنه پیداتون میشه و دلتون به سهامداراش کیسوزه وای دارن خر داغ میکنن بابا داغ کردن ۵ساله داغ کردن از ۴۸۰ تومن سال ۹۱ شده ۹۵ تومن بیچاره کردن سهامدارو نگران نباش بزار حالا بره بالا بعد بیا دلسوزی کن کسی دیگه تو سهم نیست اگه میخوایین با این کارا اونایی که دارن بیان بدن بشما کور خوندین سهم امروز ۶۳ درصد رفت بالا فروشنده نداشت و کد به کد بود که باطل شد وگرنه باطل نمیکردن این خبر و تعطیلی و رسانه ای کردن هم اثرشو گزاشته که اینجاست برای خارج شدن از این باطلاق یا باید افزایش سرمایه از تجدید بده یا خبر نتیجه دادگاه به نفع شرکت باشه که دنبال خریدشن
 

سقوط

Well-Known Member
کاربر فعال
اونی که میگه خر داغ کردن معلومه امروز وارد بورس شده.
خپ عزیز بورس ایران قانونی نداره که شما خر داغ کنی بهت گیر بدن. تاحالا چند بار صدرا رو به خاک سیاه نشسته جلوه دادن تا ۵۸ تاتک تمنم بردن دوباره توش خر داغ کردن والان چنده? فاراک چطور?وساپا فاسمین و...اگه بودی میدیدی بقیه رم برو مطالعه کن.
بله خر داغ کردن وبا اینکه گوشت خر مکروهه ولی ما از کبابش میخوریم توهم سعی کن بخوری
 

احمدخان

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حتی اگر کارخانه با خاک یکسان بشه یه دونه نمیفروشم .
لطف کنید ( با عرض معذرت از سهمداران متضرر ) زیر ۱۰۰ بیارید تا بیشتر بخرم . دست شما درد نکنه .
 

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بیژن اسماعیلی هم بایدبه جرم مفسداقتصادی دستگیر بشه وشرکت تولی پرس وکف رابه نفع کارگران وبانک های وام دهنده مصادره بشه .......
 

احمدخان

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه

  1. تکذیب تعطیلی شرکت تولی پرس در سایت اصلی شرکت درج شد برای تمام خبرگزاری ها .

 

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
معاملات این بدبخت چرا هی کنسل میکنن؟؟
فکر کنم کم حجمه واسه همین رد میکنن
 

mehdi620

Active Member
کاربر فعال
بعدازچن روز باطل کردن معاملات چهارشنبه بااولین استارت 50درصد رشد کرد ک نشان از خریدارقوی توی سهمه منتظرقیمتهای بالای 1000میمانیم بعدش تویه روز 50درصد سهم بالامیره ک اگه معاملاتش رو باظل نمیکردن بالی100درصدم معامله میشدک نشان میده خبرایی توسهم هس
 

mehdi620

Active Member
کاربر فعال
تواین بازار گذاشته صف فروش سنگینم میکنه ک کسی ورنداره فقط براجمع کردن سهم
 
بالا