شاراک ( پتروشیمی شازند )

تختی1

Well-Known Member
کاربر فعال
#دلار #بورس

قیمت دلار سامانه نیما به بالای 10 هزار تومان رسید. شرکت ها دلار خود را بین 10390 تا 11260 تومان به فروش رساندند.

سامانه نیما حذف نشد اما قیمت ها به سمت بازار با شیب تندی در حال حرکت است. تقریبا هر روز دلار 200 تومان در نیما گران می شود.

آفرین نیما

@validhelalat

kavir_54

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود. با فروش دیروز شاراک تو بورس کالا، رکورد اسنفد زده شد و به فروش 266 میلیارد تومانی در بورس کالا دست یافت. همچنان منتظر رکوردشکنی شازند در بورس کالا هستم(فروش بالای 300 میلیارد). عجب گزارشی بشه گزارش اردیبهشت شازند، اونهم چند روز مونده به مجمع سالانه.
درود.
با فروش دیروز ، رکورد آبان هم شکسته شد و به فروش 293 میلیارد تومانی در بورس کالا دست یافته. از هم اکنون فروش بالای 300 میلیاردی در بورس کالا و گزارش عالی اردیبهشت ماه و همچنین سود بالای 150 تومانی سال 97 را خدمت سهامداران شاراک تبریک عرض می کنم.

تختی1

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان قرار بود گزارش 12ماهه تا وسط اردیبهشت به نقل از دوستان که با شرکت تماس گرفته بودن بیاد!!!!کسی خبر تازه نداره؟؟؟

kavir_54

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان قرار بود گزارش 12ماهه تا وسط اردیبهشت به نقل از دوستان که با شرکت تماس گرفته بودن بیاد!!!!کسی خبر تازه نداره؟؟؟
درود. با امور سهام تماس گرفتم. در خصوص گزارش گفتن احتمالا تا آخر هفته آماده میشه. به نظرم یکشنه یا دوشنبه رو کدال میاد. در خصوص مجمع هم گفتن همانند سنوات قبل در خرداد برگزار میشه ولی هنوز زمانش مشخص نشده.

تختی1

Well-Known Member
کاربر فعال
درود. با امور سهام تماس گرفتم. در خصوص گزارش گفتن احتمالا تا آخر هفته آماده میشه. به نظرم یکشنه یا دوشنبه رو کدال میاد. در خصوص مجمع هم گفتن همانند سنوات قبل در خرداد برگزار میشه ولی هنوز زمانش مشخص نشده.
ممنون--با امور سهام صحبت کردید یا امور مالی؟؟؟اون زنه امور سهام زیاد در جریان نیست

kavir_54

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود.
با فروش دیروز ، رکورد آبان هم شکسته شد و به فروش 293 میلیارد تومانی در بورس کالا دست یافته. از هم اکنون فروش بالای 300 میلیاردی در بورس کالا و گزارش عالی اردیبهشت ماه و همچنین سود بالای 150 تومانی سال 97 را خدمت سهامداران شاراک تبریک عرض می کنم.
شاراک امروز پنج محصول در بورس کالا عرضه خواهد کرد که اگه به قیمت پایه معامله بشه حدود 31 میلیارد تومان میشه. ولی با توجه به اینکه تقاضای خوبی برای محصولات شاراک وجود دارد و تقاضا از عرضه بیشتر می باشد قیمت معامله بالاتر از قیمت پایه می باشد. لذا امروز حداقل 30 میلیارد تومان به جمع فروش اردیبهشت اضافه میشه و همین امروز به فروش بالای 300 میلیارد تومان می رسد . قابل ذکر است که فروش اردیبهشت 97 شاراک تو بورس کالا برابر با 180 میلیارد تومان بوده است.
اگه فروشنده های شاراک چند دقیقه وقت صرف می کردند و فروش های ماهانه شاراک رو تو بورس کالا و همچنین صورت های مالی شاراک را مطالعه می کردند. قطعاً در آستانه مجمع سهم را زیر 700 نمی فروختند. عدم داشتن تحلیل و طمع باعث این کار میشه. همین چند ماه پیش این عزیزان داشتند سهم رو 400 می فروختند.

norsist.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شاراک امروز پنج محصول در بورس کالا عرضه خواهد کرد که اگه به قیمت پایه معامله بشه حدود 31 میلیارد تومان میشه. ولی با توجه به اینکه تقاضای خوبی برای محصولات شاراک وجود دارد و تقاضا از عرضه بیشتر می باشد قیمت معامله بالاتر از قیمت پایه می باشد. لذا امروز حداقل 30 میلیارد تومان به جمع فروش اردیبهشت اضافه میشه و همین امروز به فروش بالای 300 میلیارد تومان می رسد . قابل ذکر است که فروش اردیبهشت 97 شاراک تو بورس کالا برابر با 180 میلیارد تومان بوده است.
اگه فروشنده های شاراک چند دقیقه وقت صرف می کردند و فروش های ماهانه شاراک رو تو بورس کالا و همچنین صورت های مالی شاراک را مطالعه می کردند. قطعاً در آستانه مجمع سهم را زیر 700 نمی فروختند. عدم داشتن تحلیل و طمع باعث این کار میشه. همین چند ماه پیش این عزیزان داشتند سهم رو 400 می فروختند.
امروز شاراک ۴۰ میلیارد در بورس کالا فروش دارد که با این فروش رکورد بالاترین فروش شاراک در بورس کالا شکسته میشود و به بالای ۳۰۰ میلیارد میرود ماشاالله
منتظر صف خرید در روزهای آینده خواهیم ماند

norsist.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من با خود امور مالی کارخانه اراک تماس گرفتم
گفتند تا سه شنبه هفته آینده (آخرماه ) گزارش میاد رو کدال
واز آنجا که کارکنان مالی زحمتکش شرکت تنبل تشریف دارن تا دقیقه آخر گزارش رو طول میدن یعنی ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت

kavir_54

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز شاراک ۴۰ میلیارد در بورس کالا فروش دارد که با این فروش رکورد بالاترین فروش شاراک در بورس کالا شکسته میشود و به بالای ۳۰۰ میلیارد میرود ماشاالله
منتظر صف خرید در روزهای آینده خواهیم ماند
41 میلیارد و 400 میلیون تومان هم امروز فروخت و به فروش 335 میلیارد تومانی دست یافت. خرداد طلایی را برای شاراک پیش بینی می کنم.

norsist.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
41 میلیارد و 400 میلیون تومان هم امروز فروخت و به فروش 335 میلیارد تومانی دست یافت. خرداد طلایی را برای شاراک پیش بینی می کنم.
به امید خدا
حالا هی بفروشید زیر ۷۰۰
واقعا من نمیدونم فاز فروشنده ها چیه !!!!!؟؟؟؟ درک شون نمیکنم
به نظرم زیر ۱۰۰۰ واقعا واقعا مفته
جالبه که اکثر سهمها ۲ ۳ برابر شدن شاراک بیچاره محجور مانده هنوز ۲ برابر هم نشده
ولی بازار باهوش است دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد
یه گوشه از گزارش رو ببینن بعد احوالشون میاد سر جاش
امروز شغدیر فقط آگهی مجمع اش اومد رو کدال صف خرید شد

ویتامین E

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
واقعا با این همه خبر خوب چرا رشد نمیکنه؟ من خودم سهامدار شاراک هستم. علت خاصی داره؟

norsist.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشکل احتمالا آینده نا معلومه مملکتهo_O
اگر ریسک سیستماتیک نداشتیم شرایط خیلی فرق می کرد:mad:
ببینم برای شاراک فقط آینده نامعلوم است؟
اکثر سهامها ۲ تا ۳ برابر شده اند
بعلاوه اینکه شاراک فروش بسیار خوبی در بورس کالا و صادرات دارد این به همه ما در این چند ماه اثبات شده

آب و آتش

Well-Known Member
کاربر فعال
#بورس_کالا ۲/۲۵
#شاراک
پتروشیمی شازند امروز دی اتیلن گلایکول به حجم 132 تن با قیمت پایه 44,309 ریال (حدود یک درصد بیشتر از پایه قبلی)عرضه کرد که با میانگین قیمت 56,853 (28.31 درصد بالاتر از پایه و 25.75 درصد کمتر از میانگین معامله قبلی) معامله شد.منو اتیلن گلایکول نیز به حجم 605 تن با قیمت پایه 46,825 ریال(تقریبا برابر با پایه قبلی) عرضه شد که با میانگین قیمت 73,974 ریال(57.97درصد بالاتر از پایه و 9.05 درصد بیشتر از میانگین معامله قبلی)معامله گردید.دی اتیل هگزانول به حجم 1705 تن با قیمت پایه 97,767 ریال (2.37 درصد بیشتر از پایه قبلی)معامله شد که با میانگین قیمت 171,462 ریال(75.38 درصد بالاتر از پایه و 24.96 درصد کمتر از میانگین معامله قبلی) معامله شد.

Admiral

Well-Known Member
کاربر فعال
پتروشیمی اراک در ماه جاری بیش از 70 میلیارد تومان فروش اتیلن گلایکول با میانگین حدود 20 هزار تومن داشته حدود 36 درصد نرخ بیشتر از فروردین.
سایر محصولات نیز رشد قیمت خوبی داشته اند.
این شرکت تا 200 تومان میتواند در سال جاری سود داشته باشد و عملا با توجه به تقسیم سود مجمع سهم با پی بر ای 3 در حال معامله است.

شب مجمع قیمت سهم بین 900 تا 1000 تومان خواهد بود.

بالا