شاراک ( پتروشیمی شازند )

masoudff

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام. همانطور که در تاپیک داده کاوی در بورس گفتم هنوز سیگنال تغییر روند برای شاراک صادر نشده و روند همچنان صعودیست
لینک تاپیک
در 5 آذر ماه عرض کردم که سیگنال تغییر روند نزولی #شاراک (در قیمت 410 تومن) صادر شده و امروز در 16 دی ماه قیمتش به 503 تومن رسید
یک ماهه حدود 23 درصد سود. البته هنوز هم سیگنال تغییر روند صعودی صادر نشده و روند همچنان صعودیست

7.jpg

5.JPG

حسابیار

Well-Known Member
کاربر فعال
#شاراک در گزارش (۳ ماهه) ابتدا با ۹۲۵ میلیارد فروش ۲۰ تومان سود ساخته است که مدت مشابه ۱۲ تومان بوده است

# در گزارش( ۶ماهه ) سه ماه دوم حدود ۱۲۵۰ میلیارد تومان فروش داشته که حدود ۶۰ تومان سود ساخته این مقدار در سال گذشته ۲۷ تومان بوده که جمع آن با یک تعدیل ۱۸۰٪ به ۸۰ تومان در هر سهم رسیده است !!!

# در گزارش( ۹ماهه) سوم حدود ۱۴۲۰ میلیارد تومان فروش داشته است که پیش بینی سود حداقل ۶۰ تومانی به ازا هر سهم خواهد بود !

نتیجه گیری با توجه به بررسی های دقیق بنظر میرسد، شرکت در گزارش ۹ ماه با یک سوپر گزارش تمامی سهامداران و بازار سرمایه را متحیر سازد و با یک رشد ۲۰۰٪ نسبت به سال گذشته سود ۴۰ تومانی را به ۱۴۰ تومان در هر سهم افزایش دهد ‼️

mollaxiz

New Member
عضو تازه
آفرین فروشندگان عزیز امروز بفروشید سهام سود ده عالی رو و برین سهام تا خر خره زیان رو بخرید !!!

زمان معلوم می‌کنه کدوم سهم ارزشمنده!!!

کوپر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز نصفش را فروختم برای نوسانگیری ولی فکر کنم نوسان منو گرفت! اگر سربه سر بتونم جایگزین کنم شانس آوردم

dariush87

Well-Known Member
کاربر فعال
سهمی رو که بهش ایمان داری حداقل 700 تومن میشه نوسانگیری درش اشتباهه یهو از دستت میپره

NORSIST

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سه مسئله مهم رانباید در سود آوری ۳ ماهه سوم شاراک فراموش کرد اول افت قیمت نفتا دوم فروش ۱۰ درصد ارز در بازار آزاد بعلاوه یک میلیون دلار طبق بخشنامه جدید بانک مرکزی سوم آزاد شدن قیمتها در بورس کالا

مهرآباد

Well-Known Member
کاربر فعال
من 5شنبه تمامی مپنا هایم را فروختم شاراک خریدم نه اینکه مپنا بد است بلکه شاراک عالی است منظر گزارش 9 ماهه باشید

بالا