شاخص كل

sd77mo

Very Good Member
کاربر فعال
از امروز فصل جدیدی در بازار در حال آغاز شدن هست از این به بعد رشد گله ای و افسارگریخته تقریبا به آخر خط رسیده. تا اینجای کار تحلیل و تحلیلگر به حاشیه رانده شده بود. اما از این به بعد حرف اول و آخر رو تحلیل خواهد زد.
در کل بازار به روند خود ادامه خواهد داد اما با شتاب یک پنجم سال گذشته. راه سهام خوب و بد از هم جدا خواهد شد.
به تعادل رسیدن سهام حبابی ضررهای سنگینی به افراد آماتور خواهد زد.
در کل امسال سال پس گرفتن سودهای داده شده به آماتورهای بازار هست.

مسبب

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
تمام این داستانهای4شنبه شبی زیرسرهامونی وصحرای است قالیباف اول بایداین دورابرکنارکند
هرچندکه هرچه بیشترگندبزننددردستگاه دولتی سمت بالاتری میگیرندبرای چاپیدن بیشترمثل صالح آبادی وخواجه نصیر(فسفوتی)
که بانک توسعه صادرات سودده رازیانده کردن

تمام اینهابایدمحاکمه شوند

جوانان مثل دست گلمان شهیدشدنداین مفتخورهابیایندبرای چاپیدن

yn1372

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
این تاپیک برای بررسی اوضاع بازار بورس ثبت شده و شاخص قسمتی از بازار هست نه تمام آن به خاطر همین شاخص رو درج نکردم،معیار بازار فقط شاخص نیست
یه تاپیک با اسم خوب/اندر حکایت احوال بازار بورس هر کسی خواست بفرماید

yn1372

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
عجب شیر تو شیری شد . چند تا تاپیک ؟ خوبه یکی هم من برم بکشم بالا :D
سطل میندازید ته چاه ؟ یکی هم برا من بیارید بالا
والا من دو ساعته آوردم بالا اینا که دوستان میارن بالا قدیمی هست اصلا هم مهم نیست چه کسی درست می کنه چون افتخاری نداره یکی هم به اسم شما می زنیم بیفور جان :D مهم دور هم بودن هست

b4city

Very Good Member
کاربر فعال
والا من دو ساعته آوردم بالا اینا که دوستان میارن بالا قدیمی هست اصلا هم مهم نیست چه کسی درست می کنه چون افتخاری نداره یکی هم به اسم شما می زنیم بیفور جان :D مهم دور هم بودن هست
مگه من گفتم مهمه ؟ :D

nima_nz

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
این تصویر حاصل صید به روش چینی در خلیج فارسه البته عکس سمت راست که کسی تا به امروز جرات نداشته به ارباب چین چیزی بگه:

Untitled.png

اینم اظهار نظر کسانی که میگن آمریکا بده ولی امکاناتش و زندگی توش خیلی مزه میده و به به:

Untitled1.png

بالا