" شاخص در روزهای آتی مجددا صعودی خواهد شد "

الكترون

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام بر دوستان

در یک سال گذشته هر از چند گاهی پستی حاوی پیش بینی هام درباره بازارهای مختلف نفت و دلار و بورس درتاپیک دلار و این تاپیک قرار میدادم.

الان هم یک استراتژی معاملاتی برای تا فروردین مد نظرم هست.
متاسفانه بعضی وقتها کم لطفی میشد و حرفهای کم ارزش سیاسی یا پیش بینی های اقتصادی که همگی بایاس داشت و نهایتا کلا یا قسمت زیادیشون fail میشدند، لایک میشدند و پستهای 100% صحیح من مورد کم لطفی قرار میگرفتند.
پستهایی از قبیل پیش بینی سقف دلار در شهریور و تیر. کف قیمت نفت در 50 دلار. کف قیمت دلار در 10 تومن. نوسانی بودن دلار در 4 ماه بعد از مهرماه. کف شاخص بورس که 15 روز پیش اعلام شد.

اگر دوستان علاقمند هستن که یک استراتژی سرمایه گذاری از الان تا فروردین ارائه کنم، این پست رو لایک کنن.
البته استراتژی ای که مدنظرم هست فقط دو یا سه جمله هست ولی پشتش خیلی بررسی و تحقیق و سالها تجربه هست. احتمالا چند جمله هم درباره اینکه چرا این استراتژی رو پیشنهاد میدم توضیح بدم.
اگر تعداد لایکهای این پست به 20 تا برسه، استراتژی رو خدمتتون ارائه میکنم.
این 20 تا لایک برای این هست که مطمئن بشم که ارزش مطالب پست بعدی دانسته میشه.

علی بابا.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شاندیز رو شما با آینده یکی نکن اول اینکه پهلوان مدیر شاندیز از اول با تبلیغات و دادار و ددور اعلام کرد که میخواهد یک پروژه بزرگ بسازه و بعد که در تلوزیون کلی تبلیغ کرد سپس سهام پدیده رو هم با کمک اعوان و انصار علم الهدا و موسسات مالی ثامن و غیره به مردم به رقم های کلان انداختند و بعد که حسابی پول بردند اعلام غیر قانونی و ورشکستگی کردند . اما در خصوص بانک آینده ایران مال ساخته شده و الان آماده فعالیت هست و دیگه اینکه اون 17 سرمایه داری که 200 الی 400 میلیون سهم اینده رو دارند مطمئنا مغز خر نخوردند که چنین سرمایه ای رو توی توبرشون دارند . من که خودم 80 هزار تا توی توبره ام گذاشتم تا ببینم در آینده چه خواهد شد .

تو پدیده هم میگفتند فرق میکنه

اونهایی که 200 الی 400 میلیوم سهم دارن مطمئن باش چند برابرش رو وام بی وثیقه گرفتن

بشین میوه ها رو برداشت کن

ایران مال کیلو چنده کو کسب و کار

t1saeed

Well-Known Member
کاربر فعال
اصلا تو صورت های مالی بانکی جدول سود و زیان و جریان نقدینگی رو بزارید کنار.
تمام ماحصل عملکرد بانک در نهایت باید تو ترازنامه تبلور پیدا کنه دیگه درسته؟
الان بانک دی یا همین بانک آینده که هر دوره داره بدهیش به بانک مرکزی 3 هزار میلیارد، 3 هزار میلیارد اضافه میشه. به نظرت تا کجا این داستان میتونه ادامه پیدا کنه؟
فکر میکنید تا ابد بانک مرکزی و صندوق توسعه ملی توان تزریق پول به این بانک ها رو دارن؟
اصلا معلوم نیست دیگه صندوق چقدر ذخیره داشته باشه بتونه کسری حقوق کارمندای دولت رو تامین کنه.
اشتباه نکنید این بازی تا ابد نمیتونه ادامه پیدا کنه. مخصوصا وقتی دیگه مازاد پول نفتی در کار نباشه.
70 هزار میلیارد---->enter
90 هزار میلیارد---->enter
110 هزار میلیارد---->enter

t1saeed

Well-Known Member
کاربر فعال
Mike Pompeo Says Iran Must Listen to U.S. 'If They Want Their People to Eat'
با صادر نشدن نفت پولی برای واردات غذا نخواهد بود
پول صندوق ذخیره ارزی را در حال مصرف هستند

puriyavali

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هیچ اتفاقی نمی افته.الکی نگرانن.پول به حد فراوان موجود هست.هرکسی پولشو خواست دستگاه چاپ اسکناس روشن میشه.اقتصاد مال خر است.امام خمینی
Mike Pompeo Says Iran Must Listen to U.S. 'If They Want Their People to Eat'
با صادر نشدن نفت پولی برای واردات غذا نخواهد بود
پول صندوق ذخیره ارزی را در حال مصرف هستند
َ

OK

بعد از اینکه دولت از محل چاپ پول ، بدهی موسسات مالی اعتباری ورشکسته را داد ، آبروی نظام بانکی را خرید و یک اعتماد خاصی به نظام بانکی در بین مردم ایجاد شد ، همگی هم با این توجیه که اگر بانک ایکس ورشکسته بشه ، خونه پُرِش اینه که دولت پول چاپ میکنه و پولمونو پس میده !

OK

ولی سوال اساسی اینه که در شرایط فعلی (برهه حساس کنونی) که کفگیر به ته دیگ خورده دولت هنوز هم میتونه از این شیرین کاریها بکنه یا نه ؟!

ِ

puriyavali

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
از کاهش فروش نفت و جلوگیری از خام فروشی خوشحالم و زمانی خوشحالتر هستم که به جای فروش نفت خام محصولات پتروشیمی و اسباب بازیهای پلاستیکی صادر کنیم.
اسباب بازی به چه درد میخوره ؟! بهتره کمی هم بمب اتم جهت مصرف قریب‌الوقوع در عملیات انتحاری در نیویورک ، صادر کنیم .

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
بجای خلع لباس وتوهین به مردم عادی روی پیشانی ان داغی بزنید

حکم خلع لباس و حبس تعلیقی برای حسن آقامیری
حسن آقامیری می‌گوید با حکم دادگاه ویژه روحانیت به خلع لباس محکوم شده است.

اقتصاد۲۴ – سیدحسن آقامیری روحانی معروف در اینستاگرامش نوشته است که با شکایت دادستان ویژه تهران و به حکم قاضی شعبه دوم کیفری دادگاه ویژه روحانیت به ۲ سال حبس تعلیقی و خلع لباس دائم محکوم شده است.

t1saeed

Well-Known Member
کاربر فعال
کل طلاهای جهان یک مکعب سی متر در سی متر میشه و به هیچی دردی هم نمیخوره. یک تک فلز براق و زرد.
بنده حاضرم یک متر مکعب از این فلز به درد نخور را قبول نمایم

احتمالا بالاتر از 10700 میرود
طلا از پشکل شدن پول جلوگیری میکند

به نظر من صورتهای مالی همه بانکها غیر واقعی هست. همین فردا صبح پولتون رو از بانکهای خصوصی خارج کنید ببرید روی طلا و دلار. الان پوله سپرده های بزرگ رو پس نمیدن چند وقت دیگه نوبت شما هم میرسه

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سطح اجلاس لهستان خیلی مهمه اگر در سطح بالایی باشه یعنی اوضاع خیته. به نظرم اروپا ایران رو سره کار گذاشته ایرانم میدونه یکجوری تو رو درواسی موندن کی زودتر خارج بشه.با پرتاب ۲ تا ماهواره زمینه بروز اختلاف و خروج از برجام فراهم میشه.معافیت نفتی هم تکرار نمیشه. چه سالی بشه ۹۸ . دلار از ۱۲ رد شد بدونید اوضاع خیلی خرابه.

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
در مورد مکعب طلا این حرف وارن بافت هست. یکم معلومات خودتون رو بالا ببرید تا حرف منو رو درک کنید. طلا تولید ثروت نمیکنه.

mehrdad_099

Well-Known Member
کاربر فعال
تو پدیده هم میگفتند فرق میکنه

اونهایی که 200 الی 400 میلیوم سهم دارن مطمئن باش چند برابرش رو وام بی وثیقه گرفتن

بشین میوه ها رو برداشت کن

ایران مال کیلو چنده کو کسب و کار
در هر صورت هرکسی نظری دارد و من منتظرم که در آینده میوه هایم را برداشت کنم و فعلا گذاشتمشون کنار 650 هزار سهم فاهواز

t1saeed

Well-Known Member
کاربر فعال
https://www.fardanews.com › اقتصاد › اقتصاد

در ایران بیش از ۴۵۰ هزار مدیر دولتی داریم درحالی که کل کشور ژاپن تنها ۳۰۰ هزار کارمند دولتی دارد!
صد هزار میلیارد---> enter

200هزار میلیارد--->پشکل

mnb63

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دلار بدون فاکتور ریسک دارد
انرا ممکن است بگیرند جریمه هم می کنند
حقوق نجومی تامین شود
جریمه کجا بود دلاری در بازار نیست...
همچنین تاجران و واردکنندگان بدون دلار کاری از پیش نمیبرن!!!
یکی از دوستانم بنده خدا دلار کم آورده بود برای واردات نمیتونست پیدا کنه در بازار بانه!!!!
زنگ زده بود که داری به من بدی منم به برادرم زنگ زدم یه 20 هزارتایی بده!!!البته قرار شد به نرخ روز بهم برگردونه!!!!نه که پول نداشته باشه بلکه نمیتونست دلار پیدا کنه با مبالغ بالا...نمیدونم دیگه به چند نفر دیگه رو انداخته باشه....
مسئله اینه که دلاری نیست تو بازار..یک ماهه پیش که رسیده بود به 10 تومن و تواخبار میگفت میرسه به 7 تومن تو بازار آزاد میلیاردی تاجرا برای تسویه پایان سال اصطلاحا دفتری خرید میکردن!!!
دلاری نباشه نمیتونی جنسی وارد کنی!!!
بان کها و صرافی هام که انگار قراره دون به گنجشک بدن با هزار تا منت و وثیقه 2000 تا میدن!!!!
ی هتل بخوای تو شانگهای بگیری برای یک هفته 5000 تا خرجشه!!!!

خروجی

Well-Known Member
کاربر فعال
کسی نیست تحلیل شاخص را بگذاره؟

یا بهتره در مورد شیعه مذاکره کنیم؟؟
خواهشن به کسی نگو..تا 170_172 خورده ای ..حالا چه کمتر و یا چه بیشتر ..بیشتر راهی نداره بره ..کافیه نفت قله 64_65 هم بزنه ...و بعد دوباره همبستگی شاخص کل و ورفتار ناشایست حقوقی های بازار را به سهامداران خرد ببینیم...اگر توجه کرده باشی ..دو سه روزه بازار را دارن مهره چینی میکنند..یکسری سهم را میبندن ...یکسرری منتظر کدال هستند....تا هفته های آتی وارد مرحله بنداز بنداز میشویم...

بالا