" شاخص در روزهای آتی مجددا صعودی خواهد شد "

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shahram99

Well-Known Member
کاربر فعال
خودرو خرید شده بود در 288 تومان
به اطلاع فعالين محترم بازار مي رساند؛ طبق اطلاعيه منتشره در تارنماي كدال به نشاني codal.ir جهت بررسي وضعيت اطلاعاتي ناشر، نماد معاملاتي شركت ايران‌ خودرو (خودرو1) حداكثر تا تاريخ 1397/11/03 تعليق شد. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

$$$ Arta

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به نظر من هم هیچ اتفاقی براش نمی افته.دولت اجازه نمیده بانکی ورشکسته بشه. هرچقدر لازم باشه پول چاپ می کنه. وقتی دولت بدهی موسسات رو با چاپ پول تامین کرده انتظار دارید برای بانک کاری نکنه؟تامین اجتماعی و ... که دائم می گن اوضاشون خرابه هم همینطور براحتی حقوق مستمری بگیراشون و... را تامین می کنن به لطف چاپ پول.چه خواهد شد؟این پولها در جامعه به جریان می افته و تورم بیشتر میشه. یعنی دولت و سیستم بی کفایتی خودشون رو از جیب مردم تامین می کنه.پس حالا حالا ها منتظر ورشکستگی هیچ بانکی نباشید. مگر اینکه مرد م هجوم بیارن دستگاه چاپ اسکناس دولت رو بشکنن و خرابش کنن تا نتونه چاپ کنه! البته که بازم می تونه!این سیستم و دولت تا آخرین لحظه براحتی دوام میارن.
احسن
عجیب ادم 40 سال با این نظام بزرگ بشه و بعد حرف به این کوچکی بزنه .
ایشون فقط بانک خودشو که پول گذاشته با 2% پائین تر را قبول داره این همه
تراز کسر مالی بانکی وخودرو صنایع دیگر رو ....... دوست نداره ببینه
خیلی بده 40 سال اینطوری عمر کنی

دکتر متفکر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به اطلاع فعالين محترم بازار مي رساند؛ طبق اطلاعيه منتشره در تارنماي كدال به نشاني codal.ir جهت بررسي وضعيت اطلاعاتي ناشر، نماد معاملاتي شركت ايران‌ خودرو (خودرو1) حداكثر تا تاريخ 1397/11/03 تعليق شد. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران
اگر باز بود شاید دو روز مثبت میخورد
اینم از شانس بد سهامداره خودرو که از رشد گروه باز میمونه.

Amir7070

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
آخرین آمار تایید می کند ، ۸۸ % از خالص ثروت خانوار ایرانی مربوط به املاک و مستغلات است

این مورد در دنیا به طور میانگین ۳۰ تا ۳۵ درصد است !

مجمع فعالان اقتصادی

8823573

Well-Known Member
کاربر فعال
از وقتی نفت رفت بالا دیگه بیژن پیداش نشد بیخیال بیا بالاخره بازار تقابل بین همین تحلیلگراست بیا ببینم دلار و سکه برا چی داره میره بالا سلطان که مرد دیگه به چارتا دلال 1000پوندیم تو شیراز رحم نکردن پس دلار برا چی داره می ره بالا

97/10/22 ⏱12:48

#دلار_تهران 11.400 تا 11.450

#دلار_هرات 11.270 تا 11.280

قیمت ارز، طلا و خودرو
https://***********/joinchat/AAAAAEuhY9GZ0pYyXKGlDw

mnb63

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
در مورد طلای لوتوس قیمت در محدوده ی مناسب قرار گرفته 3030 تومن جهت نوسانگیری
دوستانی که خرید کردن در صورت کلوز بالای 3120 تومن پیشنهاد نگهداری میشه و میتونن حد ضرر رو به نقطه سربسر خرید منتقل کنند

امیر کیا

Well-Known Member
کاربر فعال
از وقتی نفت رفت بالا دیگه بیژن پیداش نشد بیخیال بیا بالاخره بازار تقابل بین همین تحلیلگراست بیا ببینم دلار و سکه برا چی داره میره بالا سلطان که مرد دیگه به چارتا دلال 1000پوندیم تو شیراز رحم نکردن پس دلار برا چی داره می ره بالا

97/10/22 ⏱12:48

#دلار_تهران 11.400 تا 11.450

#دلار_هرات 11.270 تا 11.280

قیمت ارز، طلا و خودرو
https://***********/joinchat/AAAAAEuhY9GZ0pYyXKGlDw
همین الان هم دراره تاپیک و دنبال میکنه
دلار امروز کشیده بالا اگر فردا هم مثبت باشه یحتمل صاحب امتیاز لگن طلایی کاخ سفید شخص شخیص ترومپد پیداش میشه .

8823573

Well-Known Member
کاربر فعال
این عکس توی یک کانال تلگرامی بود .تجمع مردم برا خروج پولشون از بانک آینده
IMG_20190112_134308_376.jpg

شهاب556

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
من 30000 تا سهم چکاپا داشتم که چهارشنبه همه رو فروختم مبلغ هم به حساب کارگزاری من اومد ولی سهام در دارایی من در سامانه سپرده گذاری مرکزی و پرتفوی کارگزاری کماکان 30000 تا رو نشون میده! از دوستان کسی علت رو میدونه
دو روز آخر هفته تعطیل است سامانه سپرده گذاری مرکزی امروز آپدیت می شود.

bbaz

Well-Known Member
کاربر فعال
مشاهده پیوست 40291
شایعه وقتی همراه با اطلاعات اشتباه باشه تاثیری نداره، من خودم پولم پارسیان بود هر روز میگفتن داره ورشکست میشه سر همون داستان عاملیت تسویه حساب موسسه های اعتباری. خب صورت مالیش رو میزاشتم جلوم با بانک های دیگه مقایسه میکردم میدیدم اوضاعش نگران کننده نیست.

اما شایعه وقتی پشتش به اطلاعات واقعی گرمه دیگه هیچی، اونم بانکی که دوستی تو همین تاپیک تحلیل کرده بود موجودی نقدش چقدر بود؟ دو دهم درصد سپرده؟

من اگه سپرده گذار این بانک بودم تن و بدنم میلرزید شبا نمیخوابیدم. من نمیدونم این دوستمون چطور صبح رفته اونجا پولشو جابجا نکرده، واقعا باید تندیس شجاع ترین کاربر این تاپیک بدون هیچ قید و شرطی به ایشون اهدا بشه. شک ندارم.

shahram99

Well-Known Member
کاربر فعال
مشاهده پیوست 40291
هیچ اتفاقی نمی افته.الکی نگرانن.پول به حد فراوان موجود هست.هرکسی پولشو خواست دستگاه چاپ اسکناس روشن میشه.اقتصاد مال خر است.امام خمینی

$$$ Arta

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شایعه وقتی همراه با اطلاعات اشتباه باشه تاثیری نداره، من خودم پولم پارسیان بود هر روز میگفتن داره ورشکست میشه سر همون داستان عاملیت تسویه حساب موسسه های اعتباری. خب صورت مالیش رو میزاشتم جلوم با بانک های دیگه مقایسه میکردم میدیدم اوضاعش نگران کننده نیست.

اما شایعه وقتی پشتش به اطلاعات واقعی گرمه دیگه هیچی، اونم بانکی که دوستی تو همین تاپیک تحلیل کرده بود موجودی نقدش چقدر بود؟ دو دهم درصد سپرده؟

من اگه سپرده گذار این بانک بودم تن و بدنم میلرزید شبا نمیخوابیدم. من نمیدونم این دوستمون چطور صبح رفته اونجا پولشو جابجا نکرده، واقعا باید تندیس شجاع ترین کاربر این تاپیک بدون هیچ قید و شرطی به ایشون اهدا بشه. شک ندارم.
به قول اقا شهرام دستگاه چاپ پول هست نگرانی شما بیشتر غرض ورزی هست اینقدر انرژی مصرف می کنی .برا ی چی .چرا بانک اینده سود بیشتری نسبت به پارسیان می ده ناراحتی
اگر اونجوری بهتر نگاه نگاه کنیم پارسیان هم لنگش رو هوا بوده وهست
بیژن هم برای رشد دلار خیلی تلاش کرد از هر سوراخی نداشت .
شما هم زیاد برای 2% سود بیشتر بانک اینده انرژی زیادی مصرف نکن

حمید90

Well-Known Member
کاربر فعال
نقل قول :
به تازگى خبری در رسانه ها اعلام شد، مبنی بر اینکه؛
روزانه ۲۰ تا ۴۰ میلیون لیتر بنزین از مرزهای شرقی به پاکستان قاچاق میشود یعنی بطور متوسط روزانه ۳۰ میلیون لیتر
اکنون نکاتی در این مورد ذکرشده و قضاوت را به شما واگذار میکنیم
◀۳۰ میلیون لیتر نیاز به یک میلیون و پانصد هزار گالن بیست لیتری برای حمل دارد
◀۳۰ میلیون لیتر نیاز به تقریبا ۱۰۰۰ نفتکش ده چرخ با ظرفیت ۳۰۰۰۰ لیتر برای حمل به جایگاه پمپ بنزین دارد
◀اگر در طول روز دو کامیون نفتکش به تخلیه سوخت یک جایگاه بپردازند نیاز به پانصد جایگاه عرضه سوخت می‌باشد آیا استان سیستان و بلوچستان این تعداد جایگاه دارد؟ ◀آیاهمه مردم سيستان و بلوچستان قاچاقچی اند و آنجا سوخت مصرف عمومی و حمل و نقل را قاچاق ميكنند؟
◀آیا همه مردم قاچاقچی بوده وسوخت برای مصارف عمومی وحمل ونقل مصرف نمی شود؟
◀برای حمل این مقدار سوخت به مرز نیاز به ۱۵۰۰۰ نیسان با فرض آنکه هر نیسان صد گالن بیست لیتری حمل کند میباشد. آیا در سطح استان اینقدر نیسان موجود است؟
◀پر کردن ۲۰۰۰ لیتر بنزین بر فرض اینکه پمپ بنزین این مقدار بنزین را هم بدهد چقدر زمان می برد؟ آن هم برای ۱۵۰۰۰هزار نیسان؟
◀اگر یک لیتر بنزین در مرز یک دلار فروخته شود و پول آن به دلار ۱۴۰۰۰ تومان تبدیل شود یعنی هرنیسان صاحب ۱۰۰گالن ضرب ۲۰ ضربدر ۱۳۰۰۰ روزانه درآمدی معادل ۲۶،۰۰۰،۰۰۰ تومان خالص را خواهد داشت پس چرا مردم در فقر ومحرومیت بسر میبرند؟
◀ آیا این سخنان ساخته ذهن حکومت نیست که همگان را همچون خود نادان فرض کرده و بدین صورت ذهن مردم را برای افزایش قیمت سوخت آماده میکند؟
◀مردم خوب ميدانند كه قاچاقچی واقعی کیست و برای پرت كردن اذهان عمومى و تامین بودجه خود فرا فکنی کرده و این قاچاق گسترده را به نام مردم ايران به ثبت میرساند؟
◀چگونه نیروهای انتظامی و مرزی میتوانند نیم کیلو تریاک یا هروئین را از قاچاقچیان مواد که به طور ماهرانه مخفی کرده اند كشف کنند. اما ۳۰ میلیون سوخت را نه؟
◀ اگر دولت نتواند قاچاق سوخت را کنترل کند چه گونه میخواهد از مملکت حراست کند؟ نیاز نیست اقتصاد دان باشیم ...التماس تفکر و تعقل

$$$ Arta

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
منبع:
بانک مرکزی: از دارایی و حقوق سپرده گذاران صیانت می کنیم
بانک مرکزی از مردم می‌خواهد به شایعات در مورد بانک‌ها توجه نداشته و مطمئن باشند این بانک به عنوان نهاد ناظر و متولی بازار پول از حقوق مردم عزیز صیانت کرده و اجازه هیچ‌گونه آسیب به دارایی‌های آنها را نخواهد داد.

به گزارش افکارنیوز، بانک مرکزی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد:‌ مردم عزیز توجه دارند که در ماه‌های اخیر به رغم تلاش آمریکا در اعمال فشار اقتصادی و *** که با استفاده از ابزارهای مختلف پیگیری می کند، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با همکاری ارکان نظام و به ویژه حمایت روسای محترم قوای سه‌گانه توانسته است ثبات نسبی را در بازار ارز ایجاد کرده و ثبات بازار پول را تداوم بخشد.
بدیهی است که این اقدامات، آنهایی را که به اخلال بازار و آشفتگی اقتصاد دل بسته بودند، به سمت انتشار شایعات متعدد خصوصاً در مورد بانک‌ها برای ایجاد تزلزل در بین مردم واداشته است.
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از مردم عزیز می‌خواهد به شایعات در مورد بانک‌ها توجه نداشته باشند و مطمئن باشند بانک مرکزی به عنوان نهاد ناظر و متولی بازار پول از حقوق مردم عزیز صیانت کرده و اجازه هیچ‌گونه آسیب به دارایی‌های آنها را نخواهد داد.

علی بابا.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من به شحصه اگر پولم در بانک آینده بود صد درصد یه لحظه هم درنگ نمیکردم و پولم رو میبردم بانک دولتی قید چند درصد سود بیشتر رو میزدم
تا اونجا که یادمه همیشه تکذیت میشه بعدش ...........

واقعا حدود 10 درصد نقدینگی کشور در این بانک سپرده شده این یعنی خطر

Amir7070

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 40291
این عکس برای سپره گذاران افضل توس هست که بانک آینده قبول کرده پول های اون موسسه ورشکسته رو بده..این نه برای الان بلکه برای ماه های پیش هم هست که صف میبستن برای گرفتن پولشون...

8823573

Well-Known Member
کاربر فعال
هیچ اتفاقی نمی افته.الکی نگرانن.پول به حد فراوان موجود هست.هرکسی پولشو خواست دستگاه چاپ اسکناس روشن میشه.اقتصاد مال خر است.امام خمینی
البته دستگاه چاپ پول وقتی هست که احساس خطر کنن هنوز خیلی از افرادی که توی مؤسسه های ورشکسته پول گذاشته بودن هنوز به پولشون نرسیدن دستگاه چاپ پولشون برا سپرده گذاران خرد بود که دیگه تو خیایابونا تجمع نکنن به هر حال عقل حکم میکنه تو این شرایط حساس پول به جاها ی امنتر منتقل بشه مثه بانک ملی یا ملت

حمید90

Well-Known Member
کاربر فعال
نتیجه میگیریم خرید اوراق قرضه مطمئنتر از سپرده گذاری تو بانکه ، حالا هر بانکی باشه . بنظر من دامن زدن به شایعه ورشکستگی بانکها به نفع هیچکس نباشه در نهایت میتونه به نفع دولت و بانک ها تموم شه ، چون وقتی درخواستهای برداشت وجه افزایش پیدا کنه ، بانکها مجبور میشن سقف برداشت را کمتر و محدودتر کنن که بالطبع باعث قفل شدن سرمایه های سنگین میشه . پس بهتره خودمون به این شایعات دامن نزنیم .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا