" شاخص در روزهای آتی مجددا صعودی خواهد شد "

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Amir7070

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خود دوستمون احتمالا رفته بوده پولش رو از آینده خارج کنه وگرنه صبح شنبه ای چیکار داشته اونجا:D:D:D
البته به شوخی عرض میکنم
دست شما درد نکنه!!!
نمیدونم چه اصراری دارین شما در التهاب دادن جو..!!!
شما خودتون یه پا تشریف ببرید ببینین مشکلی وجود داره در پرداخت وجه؟؟!
خیالات خودتون رو تعمیم ندین لطفا..من عرض کردم مبلغ زیادی در این بانک ندارم و برای روشن شدن شایعاتی که امثال شما درست میکنن در مسیر محل کارم دیدم..
حالا خود دانید!!

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دور جدید شایعه ورشکستگی بانکها/نگران نباشید،سپرده‌ها بیمه‌ هستند/دور جدید شایعه ورشکستگی بانکهای ایرانی در حالی از سوی دشمنان آغاز شده که تمام سپرده‌های زیر۱۰۰میلیون تومان مردم بیمه بوده و در صورت بروز مشکل، ذخیره قانونی بانکها نزد بانک مرکزی جوابگو است.

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
دور جدید شایعه ورشکستگی بانکها/نگران نباشید،سپرده‌ها بیمه‌ هستند/دور جدید شایعه ورشکستگی بانکهای ایرانی در حالی از سوی دشمنان آغاز شده که تمام سپرده‌های زیر۱۰۰میلیون تومان مردم بیمه بوده و در صورت بروز مشکل، ذخیره قانونی بانکها نزد بانک مرکزی جوابگو است.
بالای 100 م چی؟

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بالای 100 م چی؟
هیچی هاهاهاها یونان همینجوری شد دیگه
----------
خبری خوب برای اوره سازان

دو خبری که میتواند محرک اوره ساز ها باشد
در مجمع پارسان اعلام شد که رایزنی ها برای آزادسازی نرخ خوراک و محاسبه آن از نیمه دوم سال جاری در حال پیگیری است
همچنین این شرکت ها در حال رایزنی با وزارت نفت برای عدم پرداخت ما به التفاوت نرخ گاز میباشند

پارسان
مدیر عامل شرکت بورس، مدیر عامل «پارسان» و در گروه سرمایه گذاری ها سرمایه گذاری ملی و شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی شاهد تغییراتی بودند

دکتر متفکر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دکتر جان دلت رو صابون نزن از فردا این گروه مثبت خواهد بود. یک حرفه ای داره اینو می گه!الان خساپارو نگاه کردم از فردا راه می افته.
شهرام عزیزم یک مقدار عجله کردی. در مورد خودرویی ها به ضرث قاطع میگم خبری نیست...

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پیش بینی من این این هست که از سال 98 ورشکستگی بانکها و خودروسازی ها شروع میشه. دلار روی 20 ثابت بمونه فاتحه اقتصاد خوندس

shahram99

Well-Known Member
کاربر فعال
شهرام عزیزم یک مقدار عجله کردی. در مورد خودرویی ها به ضرث قاطع میگم خبری نیست...
مطمئنی من عجله کردم؟نماد بست!تکنیکال از آینده خبر میده.چه خبره؟قطعا باعث رشد سهم هست. هرچی می خواد باشه. خبر خوب یا بد!

shahram99

Well-Known Member
کاربر فعال
افزایش قیمت های خودرو توسط بورس فوری خساپا به دلیل مجوز افزایش نرخ محصولات متوقف شد سایپا اعلام کرده است مجوز 30 درصدی قیمت محصولات را دریافت کرده است

Amir7070

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
افزایش قیمت های خودرو توسط بورس فوری خساپا به دلیل مجوز افزایش نرخ محصولات متوقف شد سایپا اعلام کرده است مجوز 30 درصدی قیمت محصولات را دریافت کرده است
30 درصد حداقلش هست..تا 88 درصد هم مجوز گرفته و گفته باقی خودروها 5درصد زیر قیمت بازار..
خودرو و سایپا که بستن ..وساپا از منفی تا صف خرید رنج زدن!!
رانت دار ها.... چی بگیم والا

Amir7070

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#خساپا
افشاي اطلاعات بااهميت - (دريافت مجوز تغيير بيش از ۱۰ درصد در نرخ فروش محصولات يا ارائه خدمات - گروه الف) منتهي به سال مالي ۱۳۹۷/۱۲/۲۹

shahram99

Well-Known Member
کاربر فعال
خیلیها جاموندن.وقتی باز شد تازه بازیش شروع میشه. دعا کنید پایین باز کنن و با تمام قوا وارد بشید.شک نکنید!

shahram99

Well-Known Member
کاربر فعال
منظور خودرو میباشد یا خساپا
خودرو خبر افزایش سرمایش پرنگتره.با خساپا بالا میره شاید همون موقعها اون آخرا یهو خبر افزایش سرمایش بزنه بیرون و ترمز ببره.فعلا هرکدوم راه داد ورود کنید. البته دعا کنید کله گندها بالا باز نکنن و پایین باز کنن تا جمع کنن.احتمالش رو میدم. چون خیلیها جا موندن.من گروه خودرو ندارم و نخواهم خرید!

شمال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خودرو خبر افزایش سرمایش پرنگتره.با خساپا بالا میره شاید همون موقعها اون آخرا یهو خبر افزایش سرمایش بزنه بیرون و ترمز ببره.فعلا هرکدوم راه داد ورود کنید. البته دعا کنید کله گندها بالا باز نکنن و پایین باز کنن تا جمع کنن.احتمالش رو میدم. چون خیلیها جا موندن.
خودرو خرید شده بود در 288 تومان

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا