" شاخص در روزهای آتی مجددا صعودی خواهد شد "

وضعیت
موضوع بسته شده است.

*تيسابه لينگ*

Well-Known Member
کاربر فعال
کاظم نادرعلی که چند ماه پیش که مبین حدود 900 تومن بود از سودآوری این شرکت مطلب میزد الان روی 750 تومن میگه مراقب باشید. بله خیلی مراقب باشید مراقب این آدمهای دلسوز که اگه حواستون نباشه بیچارتون میکنن.
فرق امثال نادرعلی با شمایی که هرروز تبلیغ سهم غدیر رو می کنید چیه؟

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فرق امثال نادرعلی با شمایی که هرروز تبلیغ سهم غدیر رو می کنید چیه؟
خیلی فرقشه. من نوسان نمیگیرم و وقتی میگم سهم خوبیه فقط میخرم نه اینکه یک تحلیله کشکی بزنم و سود رو زیاد نشون بدم بعد که صف شد خالی کنم رو بازار.
ضمن اینکه هیچ ادعایی هم ندارم و خودم رو پاک و منزه نمیدونم. من میگم هر کسی از مردم ایران قدرت دستش باشه همه جور سوء استفاده ای میکنه. این آقا با تبلغ علیه مسئولان نظام میخواد برای خودش اعتبار دست و پا کنه. ما همه مثل همیم. همه دیکتاتوریم

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اینقدر پول چاپ میکنن که با حقوقتون یک شونه تخم مرغ بیشتر نتونید بخرید عین ونزوئلا. دلار سال آینده 20-25 میشه

bbaz

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر من هم هیچ اتفاقی براش نمی افته.دولت اجازه نمیده بانکی ورشکسته بشه. هرچقدر لازم باشه پول چاپ می کنه. وقتی دولت بدهی موسسات رو با چاپ پول تامین کرده انتظار دارید برای بانک کاری نکنه؟تامین اجتماعی و ... که دائم می گن اوضاشون خرابه هم همینطور براحتی حقوق مستمری بگیراشون و... را تامین می کنن به لطف چاپ پول.چه خواهد شد؟این پولها در جامعه به جریان می افته و تورم بیشتر میشه. یعنی دولت و سیستم بی کفایتی خودشون رو از جیب مردم تامین می کنه.پس حالا حالا ها منتظر ورشکستگی هیچ بانکی نباشید. مگر اینکه مرد م هجوم بیارن دستگاه چاپ اسکناس دولت رو بشکنن و خرابش کنن تا نتونه چاپ کنه! البته که بازم می تونه!این سیستم و دولت تا آخرین لحظه براحتی دوام میارن.
ایراد شما اینه که فکر میکنید دولت مجنونه. اونجوریم نیست که شیر فلکه داده باشن دست دولت بگن یا علی، هر چه دوست داری و واسه هر موضوعی پول چاپ کن.

ایراد بعضی از دوستان گاها مثل شما اینه که فکر میکنید اقتصاد ایران حساب کتاب نداره، در صورتی که برعکس اتفاقا خیلی با حساب کتاب هم هست. اگه حساب کتاب نداشت تا الان ونزوئلا شده بودیم رفته بود.

shahram99

Well-Known Member
کاربر فعال
خیلی فرقشه. من نوسان نمیگیرم و وقتی میگم سهم خوبیه فقط میخرم نه اینکه یک تحلیله کشکی بزنم و سود رو زیاد نشون بدم بعد که صف شد خالی کنم رو بازار.
ضمن اینکه هیچ ادعایی هم ندارم و خودم رو پاک و منزه نمیدونم. من میگم هر کسی از مردم ایران قدرت دستش باشه همه جور سوء استفاده ای میکنه. این آقا با تبلغ علیه مسئولان نظام میخواد برای خودش اعتبار دست و پا کنه. ما همه مثل همیم. همه دیکتاتوریم
اینجا بازار رقابته نه بازار رفاقت.من باید سهام شمارو مفت بخرم و باید وقتی رشد کرد گران به شما بفروشم وگرنه سود نمی کنم. شما هم همینطور.حالا هرکسی فریب می خوره پس جاش اینجا نیست.بازار همانند جنگل می مونه که حیوانات قوی ضعیفها رو از گله جدا می کنن و می خورن.همیشه گله سهامدارها در حال تلاش برای بقا در بازار هستن و حرفه ایها و حقوقیها مثل شیر و گرگهای این جنگل می مونن و باید غذا بخورن. اونهایی رو می خورن که توان دویدن (تحلیل)ندارن. پس یا قوی شویم یا ازین میدان خارج شویم.که شاعر گفته اگر خواهی راحت جان قوی شو که ضعیف پایمال است.

آخرین ویرایش:

shahram99

Well-Known Member
کاربر فعال
ایراد شما اینه که فکر میکنید دولت مجنونه. اونجوریم نیست که شیر فلکه داده باشن دست دولت بگن یا علی، هر چه دوست داری و واسه هر موضوعی پول چاپ کن.

ایراد بعضی از دوستان گاها مثل شما اینه که فکر میکنید اقتصاد ایران حساب کتاب نداره، در صورتی که برعکس اتفاقا خیلی با حساب کتاب هم هست. اگه حساب کتاب نداشت تا الان ونزوئلا شده بودیم رفته بود.
داداچ میشیم وقتی فلکه نفت رو بستن میشیم. تحلیلگر آمریکایی بیشتر حالیشه یا تحلیلگر وطنی؟آمریکا خودشو مچل کرده مارو تحریم کرده؟زیادی به معظم اله امیدواری؟40 سال واسات خوب کار کرده؟

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
الان بانک آینده بودم...
خلوت تر از همیشه.....
بانک سرمایه که صورت مالی که چه عرض کنم...۱ریال نداره شایعه راجبش پخش شد چند سال قبل..سر و تهشو گرفتن...حالا بانک آینده به این بزرگی......
یک بانک در ایران ورشکسته بشه مردم جلوی بانک ملی هم صف خواهند کشید..
خدا داند...
البته هرکسی هرجور صلاح میدونه عمل کنه در کل...صرفا نظر شخصی
پس مشکلی در دادن پول نبود درسته یعنی هر کی بخواد پولشو بگیره بهش میدن.؟

bbaz

Well-Known Member
کاربر فعال
داداچ میشیم وقتی فلکه نفت رو بستن میشیم. تحلیلگر آمریکایی بیشتر حالیشه یا تحلیلگر وطنی؟آمریکا خودشو مچل کرده مارو تحریم کرده؟زیادی به معظم اله امیدواری؟40 سال واسات خوب کار کرده؟
اگه اینطور فکر میکنید که بحثی نیست، همه سهامتون رو تبدیل به آینده کنید، پولیم اگه تو بانکی جایی دارید حتما همرو به اینده منتقل کنید.
تخم مرغاتون رو بزارید تو سبد تحلیل گرای امریکایی و تحلیلگرای بی بی سی و منوتو. چی بگیم والا. :)

bbaz

Well-Known Member
کاربر فعال
پس مشکلی در دادن پول نبود درسته یعنی هر کی بخواد پولشو بگیره بهش میدن.؟
خود دوستمون احتمالا رفته بوده پولش رو از آینده خارج کنه وگرنه صبح شنبه ای چیکار داشته اونجا:D:D:D
البته به شوخی عرض میکنم

دکتر متفکر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اینقدر پول چاپ میکنن که با حقوقتون یک شونه تخم مرغ بیشتر نتونید بخرید عین ونزوئلا. دلار سال آینده 20-25 میشه
این اتفاق نمیوفته. علتش هم مشخصه ترامپ نمیخواد از ریشه بزنه. تغییر رفتار ایران یعنی مواضعش توی منطقه یکم تعدیل بشه بنظرم شده... این همه معافیت از کجا داره میاد؟

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مادیران و خاذین و عبیدی جزو بالاترین حجم معاملات امروز هستن ! چه بورس دوزاری داریم . عبیدی رو دیدید 4 شنبه با اون باز کردنشون سیگنال دادن برید تو صف

shahram99

Well-Known Member
کاربر فعال
اگه اینطور فکر میکنید که بحثی نیست، همه سهامتون رو تبدیل به آینده کنید، پولیم اگه تو بانکی جایی دارید حتما همرو به اینده منتقل کنید.
تخم مرغاتون رو بزارید تو سبد تحلیل گرای امریکایی و تحلیلگرای بی بی سی و منوتو. چی بگیم والا. :)
من اینقدر سهم در حال رشد و.... تو واچ لیستم دارم که نوبت به آینده نمی رسه.بنده اصلا سمت سهام تابلوهای مبهم بورس نمی رم. همین تابلوهای اصلی برام کفایت می کنه.من اصلا سهمی که p/e منفی هم داشته باشه نگاه نمی کنم.دیگه لازم نیست صورت مالی بخونم.همینقدر که شرکت بلد باشه سود بسازه . هرچقدر هم باشه کافیه. میرم توکار تکنیکال و تابلو خوانیش.بنده نهایت 3 ماه مهمون سهمها هستم و بعد خداحافظ.فاند شرکت اهمیتی برای 3 ماه نداره. حالا برای اطمینان هم فقط وارد شرکتهایی میشم که زیان نکرده باشن. همین قدر تحلیل کفایت می کنه.

bbaz

Well-Known Member
کاربر فعال
در مورد شاخص کل من فکر میکنم این هفته روند نزولی ای رو شاهد باشیم، بعد از مدتها روند صنایع مختلف پتروپالایشی فلزی معدنی بانکی و خودرویی همزمان نزولی شده که در صورت تشدید روند، میتونه نزول قابل توجه ای رو برای شاخص کل بدنبال داشته باشه.

*تيسابه لينگ*

Well-Known Member
کاربر فعال
این اتفاق نمیوفته. علتش هم مشخصه ترامپ نمیخواد از ریشه بزنه. تغییر رفتار ایران یعنی مواضعش توی منطقه یکم تعدیل بشه بنظرم شده... این همه معافیت از کجا داره میاد؟
متاسفانه این دفعه من با شما موافقم دکی

shahram99

Well-Known Member
کاربر فعال
بازار خیلی خوب داره رشد می کنه. آهسته و پیوسته. از هیجان خبری نیست. اینطور بازاری بهترین بازار برای سود کردنه.هم خریدار هست و هم فروشنده و بقول معروف ترافیکی روان داریم.حالم از بازار شدیدا مثبت بهم می خوره لگن سازی هم مثبت می خوره!بازار منفی باشه چه حالی داره سود کردن!

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بدکو بعد 3 سال بسته بودن الان دعوت به مجمع زده. این سهم حکایت جالبی داشت. یک فروشگاه اجاره ای تو غرب تهران داشت یکروز گفتن فروشگاه جمع شده و پول پیشش رو هم گرفتن معلوم نیس چی شده. اصلا یک وضعی. یکسری هم چه تبلیغایی میکردن.

دفتردار

Well-Known Member
کاربر فعال
ظاهر ترامپ و تیم وی فعلا مشغول بازی در ونزوئلا شدن وبه همراه رئیس پارلمان مصمم هستند تا اواسط بهمن کار دیکتاتور ونزوئلا را یکسره کنند...جمهو. ریت اسلامی در نوبت بعدی است ...97/10/22

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پارسان داره باز میشه.
ترکیه شاخ شده شاید بخوان یک جمهوری اسلامی اونجا درست کنن. نقش ایران رو بدن به ترکیه

mnb63

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با درود
بعضی از دوستان در مورد حمایت دولت از صنعت چنان پیش رفته که معامله گران احساس میکنن تریبون دولت شده اند!!!
اگر دولت از صنایع هم بخواهد حمایت کند باید تامین بودجه شود و اولین قسمت تامین هم از جیب سهامدار خرد خواهد بود!!!
پس اگه دولت نیت حمایت از صنعت ورشکسته را داشته باشد از جیب منو شما هزینه خواهد کرد
دولت از من و شما زرنگتره ولی ما میتونیم نقشه راه داشته باشیم و تا حدودی دست دولت رو بخونیم!!!
من بارها گفتم پولی که از بازار درآوردیم رو نباید به بازار پس بدیم
یادمه یک هفته قبل از ریزش بازار با یکی از دوستا ن سر آخرای بازی داشتیم صحبت میکردیم
نظر من به ریزش نزدیک تر بود و میگفتم که بهتره 50 درصد سرمایه رو سیو سود کنیم اما اون نظرش رو سیزده آبان بود(یکجور شرط بندی سر شام بود!!!!!)
بالاخره بازار ریخت و اینکه از کجا متوجه شدم داره همیچین اتفاقی میفته رو پرسید و جواب رو بهش دادم باورش نمیشد!!!!!جواب جلوی چشم بود کاملا واضح!!!!
اینقدر راحت که حتی کسی بهش فکر نمیکنه

ما انسان ها عادت داریم مسائل رو خیلی پیچیده کنیم اصلن تو خونمونه پیچیده کردن مسائل در صورتی که مینمالی رفتار کردن بهترین استراتژیه
در تحلیل هامون کلی اندیکاتور میکشیم و کلی خطو خطوط!!!با دوتا سه تا مویینگ اوریج هم میشه سود کردو نوسان گرفت
پیچیده میکنیم دولت این کارو میکنه فلان شرکت اگه بخوابه اینطور میشه و .....
جواب ساده ست شرکتی که ورشکست شد یه شرکت دیگه جاشو میگیره
مهم کمیت سبد ماست...اگه برآیند مثبته که داریم راهو درست میریم ولی اگه برآیند سبدمون منفیه و منتظریم دولت فلان کنه داریم راهو اشتباه میریم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا