" شاخص در روزهای آتی مجددا صعودی خواهد شد "

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MANOWAR

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلامی مجدد ...

احتمالا از فردا و یا پس فردا روند نزولی شاخص به پایان خواهد رسید ...

در اینکه امسال شاخص را مسئولین به شدت رصد و کنترل کرده اند شکی نیست که ما این اقدام را صد البته

به فال نیک می گیریم ...

مقدمات اینکار با فرمایشات مقام رهبری در روزهای آغازین سال شروع شد و بازاری پویا را شاهد بودیم ...

خیلیها این سوال برایشان ایجاد شده که آیا مقطع کنونی پایان راهست ؟

آیا رشد شاخص متوقف شده ؟

قطعا جواب منفیست ...

خیلیها شاخص را در قالب تکنیکال بررسی میکنند و خیلیها هم به روشهای دیگر معتقدند ...

بنده هم روش خاص خودم رو در چنین مواقعی به کار می برم ...

دوستان اگر دقت کرده باشید امسال با سالهای دیگر خیلی تفاوت داشت ...

هیچ سالی بدین شکل در ماه رمضان بازار مالی ایران رونق نداشت پس انتظار رکود در نیمه دوم سال به

شکل سالهای گذشته را نیز نداشته باشید ...

امسال شاخص بعد از فتح هر قله ای مدتی درجا زده و سهم یا گروه خاصی موتور محرکه شاخص برای

صعودی دیگر شده است ...

در این میان صدرا و خبهمن نقش ملموس تری ایفا کردند ...

دقت کنید که درست بعد از بسته شدن نماد خبهمن جهت تعدیل عایدی بازار اوج گرفت و ظاهرا قرار است

طی روزهای آینده نماد بازگشایی شود ...

تبلورات ذهنی هر یک از ما متفاوت است ولی گاه نشانه هایی در بازار هر چند کوچک ، برای من

کافیست ...

چند سهم در روزهای آتی بار کل بازار و شاخص را به دوش خواهند کشید ...

تا نظر دوستان چه باشد ...

arian86

New Member
کاربر فعال
عضو تازه

چرا باید همیشه چند سهم رانتی و در جهت حفظ منافع عده ای شاخص را بالا و پایین ببرند!

جرا این منابع دولتی و ... صرف حمایت ازسبدی از سهام های با ارزش در کل بازار نمی شود؟!

dirit

New Member
کاربر فعال
سلام مانور جان البته تعدادی از نماد های در دست سفته بازها بالا رفتن حال که فهمیده شده است چیزی در سبد ندارند بیشتر متضرر خواهند شد . و صد البته اینکه سهامی که از بنیه قوی برخودار هستند مجدد به بالای تابلو بر خواهند گشت نمادهای رمپنا و خصدرا مهم ترین این نماد ها هستند البته لازم بذکر است با اوج گیری قیمت جهانی انتظار افزایش بازار در قسمت فلزات و معادن خواهیم بود طبق سالهای قبلی

لاک پشت

New Member
کاربر فعال
بنظر من با گزارش مثبت بهمن، گروه خودرو، سرمایه گذاری غدیر و با اندکی تأخیر بانک صادرات و با توجه به تعدیل احتمالی در ششماهه بانک ملت و بانک سینا بازار مثبت خواهد شد. گزارش ششماهه مخابرات هم راضی کننده خواهد بود. نظر شخصی بنده:

1- بهمن
2- خودروییها
3- غدیر
4- وبصادر
5- وبملت
6- وسینا
7- مخابرات

MANOWAR

Well-Known Member
کاربر فعال
بعضی از دوستان منظور بنده را دقیقا متوجه نشدند ...

من منظورم معرفی سهم نبود بلکه گفتم بعضی از سهمها در مقاطع زمانی متفاوت باعث جهت گیری بازار به سمت مثبت میشوند ...

اینکه داستان خبهمن و صدرا بازنگری شد به این معنی نبود که تبلیغ این دو سهم را کرده باشیم بلکه همانطور که شاهد بودیم این دو سهم هم گروهیها و سپس کلیت بازار را متحول کردند که من فکر میکنم این بار هم چنین خواهد شد ...

بیبشترین چیزی که این چند روزه منتظرش بودم این بود که این بار با کدام سهم میخواهند بازار را جهت بدهند که امروز گزارش خبهمن روی سایت کدال نشست ...

mehrdad_farzin_0411

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام/بازار تا زمانيكه بحث تحريم هست فقط و فقط با جو سهامي كه خيلي نزديك به دولت هستند و كالبد صنعت مملكت رو تشكيل ميدهند تحت الشعاع قرار گرفته و حركت خواهد كرد و حدس زدن اين سهام چندان سخت نيست!!( تبليغ ممنوع )
سهامي كه با قيمتهاي جهاني در ارتباطند ميتوانند تا حدودي مستقل عمل كنند!!!
( نظر شخصي )

ayda saharkhiz

New Member
کاربر فعال
به نظرم بازار فردا فقط اول صبح اجازه ورود به بعضي از سهام را خواهد داد و از اواسط بازار و با ورود بهمن بازار رنگ و رويي ديگر به خود خواهد ديد ، گزارشات شش ماهه هم كم كم از راه مي رسند امروز كه دو شركت اطلاعات شش ماهه خود را ارائه كردند .

حسابدار-2

New Member
کاربر فعال
بنظر من بازار از دست بازاری ها خارج شده هیچکدام از شاخصه های بورس رعایت نمیشود همه چیز دستوری شده است . متاسفانه میبینم پیش بینی دوستان نیز در عمل از این تابعیت میکند.

اگر یک نگاهی به نظز سنجی" تاثیر طرح تحول اقتصادی بر روند قیمتها" بیاندازیم میبینیم که 800نفر بازار را نزولی پیش بینی کرده اند. خوب گذشته از درست یا غلط بودن آن یعنی نصف فعالین همین

فروم تالار بورس دارند خارج میشوند یا شده اند. سیاستهای دولت هم سرشار از تناقض شده است. بطور مثال در شرایطی که چنین برنامه اقتصادی کلانی جهت پیاده سازی دارد

(طرح تحول اقتصادی) باید بسمت آرامش برود نه اینکه بر طبل جنگ بکوبد . متاسفانه بیشترین تاثیر منفی بر بورس ما جو سردر گمی در سیاستهای اقتصادی است. حال در این شرایط بورس

بصورت دستوری بالا پایین هم بشود چه خواهد شد؟

MANOWAR

Well-Known Member
کاربر فعال
طبق پیش بینی دیروز تعداد نمادهای سبز در حال افزایش است ...

shad

New Member
کاربر فعال
اینکه بورس رو به رشد خواهد بود شکی نیست --- اما احتمالا طرح تحول و میزان افزایش نرخ ارز باعث افزایش ابهامات شده و تا مشخص شدن تاثیر این 2 عامل بر صنایع و شرکتها بازار گیج خواهد زد

MANOWAR

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلامی مجدد ...

احتمالا از فردا و یا پس فردا روند نزولی شاخص به پایان خواهد رسید ...

در اینکه امسال شاخص را مسئولین به شدت رصد و کنترل کرده اند شکی نیست که ما این اقدام را صد البته

به فال نیک می گیریم ...

مقدمات اینکار با فرمایشات مقام رهبری در روزهای آغازین سال شروع شد و بازاری پویا را شاهد بودیم ...

خیلیها این سوال برایشان ایجاد شده که آیا مقطع کنونی پایان راهست ؟

آیا رشد شاخص متوقف شده ؟

قطعا جواب منفیست ...

خیلیها شاخص را در قالب تکنیکال بررسی میکنند و خیلیها هم به روشهای دیگر معتقدند ...

بنده هم روش خاص خودم رو در چنین مواقعی به کار می برم ...

دوستان اگر دقت کرده باشید امسال با سالهای دیگر خیلی تفاوت داشت ...

هیچ سالی بدین شکل در ماه رمضان بازار مالی ایران رونق نداشت پس انتظار رکود در نیمه دوم سال به

شکل سالهای گذشته را نیز نداشته باشید ...

امسال شاخص بعد از فتح هر قله ای مدتی درجا زده و سهم یا گروه خاصی موتور محرکه شاخص برای

صعودی دیگر شده است ...

در این میان صدرا و خبهمن نقش ملموس تری ایفا کردند ...

دقت کنید که درست بعد از بسته شدن نماد خبهمن جهت تعدیل عایدی بازار اوج گرفت و ظاهرا قرار است

طی روزهای آینده نماد بازگشایی شود ...

تبلورات ذهنی هر یک از ما متفاوت است ولی گاه نشانه هایی در بازار هر چند کوچک ، برای من

کافیست ...

دیروز نوشتن این مطالب که اکثر دوستان کپ کرده بودند واقعا خیلی جرات میخواست ...

خداوکیلی حال کردی پیش بینی رو ؟

هر چند که میدونم الان همه میگند ما خودمون میدونستیم ...

Ali_Bourse20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دیروز نوشتن این مطالب که اکثر دوستان کپ کرده بودند واقعا خیلی جرات میخواست ...

خداوکیلی حال کردی پیش بینی رو ؟

هر چند که میدونم الان همه میگند ما خودمون میدونستیم ...
Manowar جان، حرف نداری! کارت خیلی درسته! ظاهرا اون چند روز بازار منفی رو هم بخوبی پیش بینی کرده بودی که از بازار فاصله گرفتی ها! به هرحال، موفق باشی که همیشه امیدبخش هستی.

shahabi.ma

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان
ظاهراً لیستی از اقلام ممنوع وارداتی منتشر شده است.
با توجه به این لیست، کدامیک از سهام بورس قابلیت افزایش قیمت
به سبب افزایش سود یا فروش دارند و از این ممنوعیت منتفع می شوند؟

تاثیرش بر روی شاخص کل چیه؟!!!:D:D:D

shahabi.ma

Well-Known Member
کاربر فعال
در این مرحله هدف شاخص کل 118300 است. با این سرعت احتمال اینکه تا 3 روز دیگه برسه هست.
بعد باید منتظر تائید جهت بود.
البته ورود و خروج براساس شاخص کل از نظر من کلاً اشتباه است.

حسابگر

Well-Known Member
کاربر فعال
وضعیت امروز شاخص بورس
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات سومین روز تیر ماه با ۲۶۵۹ واحد رشد به پله ۱۱۲ هزار ۶۰ واحدی صعود کرد.​

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز پرداخت الکترونیک سامان کیش، بانک ملت با روند نزولی و نماد‌های سایپا، فولاد مبارکه اصفهان، نفت و گاز پتروشیمی تامین، معدنی و صنعتی چادرملو با روند صعودی و نماد بانک صادرات ایران بدون تغییر به کار خود پایان داد.
شاخص بازار فرا‌بورس با رشد بیش از ۲۸ واحدی، به پله ۱۲۸۷ واحدی رسید.

همچنین در بازار فرا‌بورس تعداد ۶۳۵ هزار و ۸۳۹ سهم اوراق بهادار به ارزش ۲ میلیون و ۸۴۸ هزار و ۹۳۴ ریال در بیش از ۵۹ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

در معاملات بازار فرابورس نماد‌های سهامی ذوب آهن اصفهان، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، پالایش نفت لاوان، تولید و صادرات ریشمک، پتروشیمی زاگرس، شرکت آهن و فولاد ارفع با روند مثبت و نماد سرمایه گذاری مسکن تهران با روند نزولی به کار خود پایان دادند.

MostafaShirazi

Member
عضو تازه
نکته جدید در سودآوری اقتصادی

ما همواره دنبال این هستیم که از خواندن هر متنی نکته ای جدید بیابیم.
در سودآوری اقتصادی هم همین است.

اما واقعیت اینست که سود و پول همه اش تکرار است.
تکرار اصولی که پیشتر درستی اش ثابت شده است.

اولین نکته مهم اینست که در مسیر درستی از نظر کسب سودآوری اقتصادی قرار بگیریم.
مرحله دوم و یا نکته دوم داشتن راهنمای درستی است که شما را در آن مسیر پیش ببرد.
و نکته سوم عمل کردن شماست به دستورات و راهنمایی های مربی تان.

در هر زمینه ای همین سه نکته صادق است.
بخواهید بهترین ورزشکار شوید همین است.
بهترین اقتصاددان شوید همین است.
بهترین ثروتمند شوید همین است.

پس در گام اول راه ثروتمند شدن را درست بشناسید.
در مرحله دوم اگر خداوند استادی راه بلد در راهتان قرار داد هیچ وقت از دستش ندهید.
در گام سوم هم به آنچه می گوید گوش دهید و عمل کنید.

حال اگر راه و استادتان را درست انتخاب کرده باشید یقینا ثروتمند می شوید و اگر غلط انتخاب کرده باشید یا به جای خاصی نمی رسید و یا به خاک بدبختی و بیچارگی می افتید.

در هر حرکتی و در هر تلاشی زیاد فکر کنید تا راه درست را پیدا کنید.

shahabi.ma

Well-Known Member
کاربر فعال
دلار در این مرحله(موج) تارگت 10760 تومانی دارد.
شکست 12730 تومان تارگت جدید دلار را رونمایی خواهد کرد.
(نظر شخصی)
محدوده بین این دو محل خاتمه احتمالی روند صعودی می باشد.

shahabi.ma

Well-Known Member
کاربر فعال
در این مرحله هدف شاخص کل 118300 است. با این سرعت احتمال اینکه تا 3 روز دیگه برسه هست.
بعد باید منتظر تائید جهت بود.
البته ورود و خروج براساس شاخص کل از نظر من کلاً اشتباه است.
امروز که 3113 واحد شاخص صعودی بود. فردا هم اگر همین مقدار صعودی باشد، تارگت صعودی زده خواهد شد.

hormoz"

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یک زمانی تا شاخص 3 هزار تا مثبت بخوره کلی سود میکردی
الان دیگه رشد شاخص رو باید منی اندازه گرفت یک من دو من سه من
منش هم از نوع من لرستانه معادل 10 کیلو بنابراین شاخص یک من بالا بره پورتفوشما حداکثر 5% مثبت بخوره
از امروز شاخص هر روز یک من مثبت بخوره کمتر از یکماه به طاق می چسبه انوقت سهامدار هنوز به اندازه سکه حراجی کارگشایی که میگفتن گرونه سود نکرده ولی صداش تا وال استریت میره بعدشم بازار تا 4سال باید اصلاح کنه تا کسی حاضر باشه پولشو فداکارانه خرج خرید سهام بکنه :rolleyes:
البته همه این حرفها قالب داستانی داشت نه تحلیلی

shahabi.ma

Well-Known Member
کاربر فعال
یک زمانی تا شاخص 3 هزار تا مثبت بخوره کلی سود میکردی
الان دیگه رشد شاخص رو باید منی اندازه گرفت یک من دو من سه من
منش هم از نوع من لرستانه معادل 10 کیلو بنابراین شاخص یک من بالا بره پورتفوشما حداکثر 5% مثبت بخوره
از امروز شاخص هر روز یک من مثبت بخوره کمتر از یکماه به طاق می چسبه انوقت سهامدار هنوز به اندازه سکه حراجی کارگشایی که میگفتن گرونه سود نکرده ولی صداش تا وال استریت میره بعدشم بازار تا 4سال باید اصلاح کنه تا کسی حاضر باشه پولشو فداکارانه خرج خرید سهام بکنه :rolleyes:
البته همه این حرفها قالب داستانی داشت نه تحلیلی
دقیقا
امروز داشتم سبدم نگاه میکردم بیشترش قرمز بود.
شاخص اما سبز بود. قدیما وقتی سبدم اینجوری بود شاخص 200-300 تا سبز بود ولی الان 3000 واحد:D
بازم معرفت شاخص سازای قدیمی:D:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا