سیگنال خرید امروز

compi

Member
کاربر فعال
عضو تازه
مینو شرق (غمینو)تارکت سهم بالای 3000 تومنه از فرصت ها استفاده کنید
سلام یکی از سهامدارانش شرکت سرمایه گزاری گسترش فردای ایرانیان هست که در موردمدیرعاملش حرف و حدیث زیاد هست به نظرتون بخریم
و همچنین یکی از سرمایه گزاری های بانک آینده

آخرین ویرایش:

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام یکی از سهامدارانش شرکت سرمایه گزاری گسترش فردای ایرانیان هست که در موردمدیرعاملش حرف و حدیث زیاد هست به نظرتون بخریم
و همچنین یکی از سرمایه گزاری های بانک آینده
شنیدی میگن دون بپاش جمش کن؟

compi

Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز که دیر بهم گشتیم تموم شد رفت نتونستم بخرم ایشاا... شنبه ضمنا بیمه اتکای رو تا کی نگهش دارم ؟
تاپیکو رو هم میخوام ردش کنم بره !

porusat

Member
کاربر فعال
عضو تازه
ب
امروز که دیر بهم گشتیم تموم شد رفت نتونستم بخرم ایشاا... شنبه ضمنا بیمه اتکای رو تا کی نگهش دارم ؟
یمه اتکای امروز بست برا مجمع یک شنبه

anna.ghalamzan

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام به همگی داستان من رو که میدونید میخرم میکشه پایین میفروشم میره بالا دیروز درهاور و غمارگ رو دادم رفت یهویی 5 درصد مثبت خورد خداروشکر
متاسفانه هر چی میخرم تو سقف قیمتی هست حالا به نظرتون امروز کالسیمین بخرم یا غپینو؟
شما قبلش یه اطلاع بدین قراره چی رو رد کنین ما بریم بخریم

anna.ghalamzan

Member
کاربر فعال
عضو تازه
پس
هروقت تاپیکو رو رد کردین اینجا اعلام کنین ما بخریم. الان نباید تاپیکو رو رد کنید که

milad0021

New Member
عضو تازه
سلام دوستان
برای یادگیری تحلیل تکنیکال در سایت اپارات کارگزاری مبین سرمایه سرچ کنید. استاد کامیابی روزانه ده دقیقه کاملا رایگان اموزش میده
تو کانال تلگرامم هم اومدم یکی از فیلمای اموزشیشون رو گذاشتم ادمین لطف کردن حذف کردن
به هر حال شما برید نگاه کنید یادبگیرید یا نرید هیچی بهم نمیرسه از سر دلسوزی بهتون معرفی میکنم. موفق باشین

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
غمارگ. حریل. پردیس. کالسیمین. غمینو. غپاک برای شنبه 23 شهریور بررسی برای ورود

compi

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام به همه دلیل اینکه اتکای بسته شده چیه؟

donya1367

Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
تحلیلتون در مورد لسرما چی هست؟ خیلی داره درجا میزنه!!!

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
تنفس ها کوتاهه از ورود به سهام بنیادی استفاده کنید

fsm_66

New Member
عضو تازه
سلام
در مورد شزنگ کسی چیزی میدونه؟
فقط داره ضرر میده

aminmodern

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
آقا نوید تحلیلتون از فبیرا چیه؟ امروزم که باز شد 6 در منفی خورد الان 15 درصد تو منفی هستم نگه دارم؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. @navid35

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
آقا نوید تحلیلتون از فبیرا چیه؟ امروزم که باز شد 6 در منفی خورد الان 15 درصد تو منفی هستم نگه دارم؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. @navid35
در منفی و ضرر فروش توجیه نداره من نمی فروشم شما را نمی دانم چون شاخص صعودی است و شرکت کمر به سود سازی بسته من سهمم را نگه میدارم هر چند زمان بر باشد

بالا