سیگنال خرید امروز

امیرa.m

New Member
عضو تازه
فولاد رو خریدم 3980 الان کشید پایین
داداش گلم خیلی باید جسارت بنده را ببخشید
اما امثال شما باعث سود بقیه در بازار میشن
عزیز من با برسی کامل باید یک سهم را انتخاب کنی و بعد به صورت پله ای خرید کنی و صبر و صبر و صبر داشته باشی تا به سود برسی
از این شاخه به اون شاخه پریدن فقط باعث ضرر میشه .
اینهمه سیگنال بنیادی در همین صفحه درج شد توسط اقا نوید یک سبد خوب از همین نماد ها برای خودت بساز و بعد صبر کن تا سود کنی
فکر میکنم تازه وارد بازار شده باشی؟ اگر فقط بتونی هیجان را از خودت دور کنی بیشتر راه را رفتی

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
عزیز من با برسی کامل باید یک سهم را انتخاب کنی و بعد به صورت پله ای خرید کنی و صبر و صبر و صبر داشته باشی تا به سود برسی
اینهمه سیگنال بنیادی در همین صفحه درج شد توسط اقا نوید یک سبد خوب از همین نماد ها برای خودت بساز و بعد صبر کن تا سود کنی
فکر میکنم تازه وارد بازار شده باشی؟ اگر فقط بتونی هیجان را از خودت دور کنی بیشتر راه را رفتی
همیشه تذکر دادیم تک سهم نباشید سبد داشته باشید تا می توانید شپترو را هم به سبدتان اضافه کنید زیر 1000 هم مطلقا فروشنده نباشید چرا که بنیاد شپترو عالی است تا بهمن قیمت های بسیار بالایی از این سهم در تابلو خواهید دید چون بهمن طرح 300 و 600 پر قدرت به تولید با کیفیت با توجه به نواوری در واحد 600 شروع به تولید محصولات با ارزش دلاری بالایی خواهد نمود
همه چیز را از او بخواهید که همه چیز دست اوست

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام باز من عجله کردم امروز ودی رو 2600 فروختم یهویی رفت تو صف فروش بیا و ببین چه خبر شده؟اینم از سود من به نظرتون باید چیکار کنم میفروشم صف خرید میشه گرون میشه!
میخرم صف فروش میشه ارزون میشه ضرر میدک کلا دو طرف ضرر میدم!
قصد کردم تاپیکو رو بفروشم بجاش زشریف بخرم !!
آقایون داداشام سریع برین برعکش عمل کنیین تاپیکو بخرین زشریف رو بفروشین1
دوست خوبم وقتی از ارزش سهم با خبرید به سهمی که خریده اید اجازه دهید یک دوره سه ماهه را طی کند تا نتیجه بگیرید

compi

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام و سپاس از راهنمایی شما از سال 2011عضو تالار بورس هستم ولی بطور جدی کار نکرده بودم چشم من بیشتر دنبال نوسان گیری هستم ولی تا الان با پیشنهادهای آقا نوید رفتم جلو و خدارو شکر که ضرر ندادم اگر یک طرف ضرر کردم بجاش اونطرف سود کردم و ممنون از آقا نوید و همه شما که دلسوزانه و صبورانه وقت میزارین و پاسخ میدین

compi

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام به نظرتون غبیرا و پردیس و غمارگ چون داره منفی میخوره دلیلش چی می‌تونه باشه

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
شپترو - تپکو در صورت باز شدن -فولاد -غمارگ بررسی برای ورود

compi

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام امروز چه خبر شده همه نمادها منفی شد؟

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
خرید از صف فروش شپترو توصیه می شود
حجم معاملات از 25 میلیون گذشت

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
بوی لغو شدن قوانین بازار پایه می رسد اعتراضات بالا گرفته
قابل توجه

compi

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بوی لغو شدن قوانین بازار پایه می رسد اعتراضات بالا گرفته
قابل توجه
منظورتون اینه که اگر ما تو بازار پایه خرید کنیم ضرر میکنیم یا به نفعمون هست یا نیست

compi

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
خدا روشکر بازار بر گشت به لطف حقوقی ها
ولی متاسفانه فبیرا و پردیس و داراب بد منفی خوردن حتی تاپیکو

compi

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام و روز بخیر کسانی که معاملات آنلاین بر خط هستن و نمیتونن شپترو رو بخرن نمادش رو دوباره سرچ کنن با نماد جدید شپترو خرید کنن

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
کوتاه مدت 260
میان مدت پس از افتتاح پروژه ها 900
مشاهده پیوست 57933
پترو شیمی ابادان (شپترو): که در بخشی از گزارش سالانه سهم می بینید و در کدال هم امده است شرکت در سال 98 پروژه های خود را عملیاتی و سود اور می کند این شرکت موفق به نوسازی واحد VCMخود نموده و در گزارش اینده خود به کدال این خبر خوب را سهامداران دشت خواهند کرد پروژه بعدی شرکت طرح 300 واحد خوراک است که در نیمه دوم امسال هم این پروژه تکمیل خواهد شد دوستان همه چیز برای رشد شارپی سهم اماده است سهم با توجه به قیمت جذابی که دارد می تواند رشد خوبی را داشته باشد قبلا ها بارها اشاره شده شرکت هایی که افزایش سرمایه از تجدید داده اند در کانال سود سازی قرار می گیرند قطعا سرمایه گذاری در این گروه ها می تواند بدون ریسک و سوداوری بالایی نصیبتان نماید
شپترو. تپکو. تاپیکو. پمپ سازی. زشریف. لسرما بررسی برای ورود

hmasoumi8380

New Member
عضو تازه
فرا بورس رو بفروشیم یا نگه داریم؟ هر روز منفی می خورن 10%
لطفا جواب بدین

compi

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام در مورد سهامتون که نمیدونم چی هست ولی همه صاحب نظرها میگن سود در خرید هست وقتی همه میفروشن شما بخر و وقتی همه میخرن شما بفروش من تجربه اش رو داشتم بهتره نگه داری به هر حال ضرر ضرره ،دچار و درگیر هیجانات بازار نشید.موفق باشید

بالا