سیگنال خرید امروز

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
بازار ج خطرناکه ایا؟
خیلی از دوستان از ارزشمندی یازار پایه مخصوصا ج بی خبرند زمانی پتروشیمی اصفهان به بازار ج منتقل شد قیمت سهم 295 بود الان قیمت سهم و سود سهم را ببنید اون موقع ارزش بازار سرمایه زیر 30 میلیارد دلار بود
اگر برای سرمایه گذاری سود آور برنامه ریزی دارید از هر فرصتی که شپترو داد استفاده کنید
نماد پتروشیمی اصفهان قیمت سهم و سودسهم را ببنید
1565717652062.png

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
خیلی از دوستان از ارزشمندی یازار پایه مخصوصا ج بی خبرند زمانی پتروشیمی اصفهان به بازار ج منتقل شد قیمت سهم 295 بود الان قیمت سهم و سود سهم را ببنید اون موقع ارزش بازار سرمایه زیر 30 میلیارد دلار بود
اگر برای سرمایه گذاری سود آور برنامه ریزی دارید از هر فرصتی که شپترو داد استفاده کنید
نماد پتروشیمی اصفهان قیمت سهم و سودسهم را ببنید
مشاهده پیوست 60964
فارسیت درود 30 تومنی هم اکنون در بازارج
1565718045014.png

پیوست ها

compi

Member
کاربر فعال
عضو تازه
آقا ما که صبر پیشه میکنیم هر چی صف فروش کمتر بشه و فروشنده کمتر باشه و خریدار بیشتر بشه و بازیهای *** رو تو صف خریداران راه بندازیم قیمت میره بالاتر اگر دچار هیجانات بازار نشیم این افت قیمت ها هیچ وقت نخواهد بود اینو از من که تا الان کلی ضرر کرده قبول کنین تو این کار خبره شدم

compi

Member
کاربر فعال
عضو تازه
هپکو و داراب برای ورود بررسی شود
هپکو صف خرید می شود
آقا نوید واقعا مشخص نیست چه اتفاقی افتاده همه فروشنده شدن من یک احتمال میدم آخر ماه هست و حقوقی ها و شاید خیلی از حقیقی ها سررسید دارن و یا حقوق میخوان بدن!و این میتونه یکی از دلایل باشه شایدم اشتباه میکنم

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
آقا نوید واقعا مشخص نیست چه اتفاقی افتاده همه فروشنده شدن من یک احتمال میدم آخر ماه هست و حقوقی ها و شاید خیلی از حقیقی ها سررسید دارن و یا حقوق میخوان بدن!و این میتونه یکی از دلایل باشه شایدم اشتباه میکنم
هیچ اتفاقی نیفتاده افت چهار شنبه موکول شده به شنبه
هپکو - با این حجم فردا صف خرید یا شاید هم اخر وقت از ورود به سهام بنیادی استفاده کنید

compi

Member
کاربر فعال
عضو تازه
هیچ اتفاقی نیفتاده افت چهار شنبه موکول شده به شنبه
هپکو - با این حجم فردا صف خرید یا شاید هم اخر وقت از ورود به سهام بنیادی استفاده کنید
سلام نوید خان منضورتون سرمایه گذاری دارویی تامین (هپکو 806)هست

بالا