سیگنال خرید امروز

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
1550949513168.png
میترکونه سهم با p/e زیر 3 تا p/e بالای 4 جای رشد دارد البته مجمع سهم هم سود خوبی تقسیم خواهد شد

doodoo

Active Member
کاربر فعال
با ریسک کم و فروشنده های سهم خشک شده
شسینا بهترین سهم امروز برای خرید

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
میلیون سهم وسدید دارد حالا با این افزایش کل سهامش میشه 11 میلیاردو 600 میلیون سهم در مقایسه با وتجارت و ذوب هنوز سهمی نداره ذوب قیمت فعلی 145 وتجارت با 45 میلیارد سهم 171تومن خودتان ارزش وسدید را بعد از افزایش حدس بزنید

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
در پی. اجرا نشدن کل افزایش وسدید نماینده حقوقی سهامداران این شرکت در حال پیگیری موضوع هستند و این امید می رود که با توجه به در اختیار بودن بخش عمده ای از دارایی های شرکت نزد سازمان ورشکستگی یک تجدید نظر در افزایش سرمایه از تجدید برود سهامداران حقیقی در فروش سهام خود عجله نکنند
نادر 45 مخلص شما

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
آموزش :
دید شما از بازار سرمایه چیست؟
نگاه به بازار سرمایه و سرمایه گذاری چگونه باید باشد؟
کشور های ثروتمند دنیا بازار بورس خوبی دارند نگاه مردم به این بازار نگاه مالکیتی و سهامداری است معمولا سهامداران در این کشور ها بجای سفته بازی به دنبال افزایش سهام خود در بازار و افزایش مالکیت شرکتی که سهامدارش هستند. میباشند و نوسان گیری و سفته بازی. بسیار کم اتفاق می افتد و سهامداران دید بازی نسبت به سهم خود دارند و به گونه ای اعتقاد خاصی به سهمی که می خرند دارند اگر در بازار سرمایه می خواهید سود خوبی داشته باشید هرگز به فکر نوسان گیری نباشید اگر به سهمی اعتقاد دارید یعنی صورت های مالی شرکت شما را قانع می کند هرگز به دنبال فروش نباشید بلکه در صدد افزایش سهم باشید مگر اینکه مجبور شوید بعضی شرکت ها برای ترغیب سهامداران برای خریدسهام. و سود سازی برنامه های خوبی برای حضور فعال در بازار سرمایه اجرا می کنند
افزایش سرمایه از اندوخته
تعدیل مثبت سود
افزایش سرمایه از آورده
افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی
معاملات بلوکی
انتشار اوراق های مختلف
مزایده. و مناقصه
و....
هر کدام از این فاکتور های بالا
را. در شرکتی دیدید به آینده آن سهم و رشد آن بسیار امید وار باشید
مخصوصا شرکت هایی که. از اندوخته. و تجدید افزایش های بسیار بالا می دهند
برداشت غلطی که از افزایش سرمایه بالای سهم در تجدید و اندوخته همیشه وجود دارد اینست که فکر می کنند شرکت با این افزایش سهمش افت بالا دارد. ظاهر امر همین است اما ثروت هنگفتی که. از افزایش سهامش نصیبش شده. را تحلیل نمی کند شما اگر دقیق شرکت هایی که دست به افزایش از تجدیدزده اند را مطالعه کنید همگی به سود خوبی رسیده اند وسهمشا ن. در بازار مشتری های خوبی دارند و رشد خوبی کرده اند
به گفته کارشناسان خبره اقتصادی سهامداری در بازار سرمایه سودآور ترین روش برای ثروتمند شدن است تا سفته بازی بارها دیده شده که سفته بازانی در بازار بارها در فروش سهم هیجانی عمل کردند و از فروش سهم خود متاسف شده اند
پس باید بهترین دید را نسبت به بازار سرمایه داشت
نادر 45

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
خرید وسدیدفردا اول وقت توصیه می شود
با نقدینگی خوبی که درروز های قبل وارد سهم شده
و افزایش سرمایه 1900 درصدی که تایید شده
خریدسهم قابل بررسی است

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
نمودار تکنیکال شاخص کل به کف کانال رسیده است ورود به سهام بنیادی بازار پیشنهاد می شود

eeeeeeehsan

New Member
عضو تازه
سلام دوستان
من سی تومن پول نقد دارم نمیخوام توی بانک نگهداری بکنم. اواسط فروردین هم بهش نیاز دارم. استرس اینو دارم ارزشش توی این یه ماه کم بشه. به نظر شما طلای آب شده بخرم یا یه سهم و یه ماهه بفروشم؟

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
ونجارت افزایش سرمایه از تجدید 550 درصد
ورود به سهم پیشنهاد می شود

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
نوید جان امروز بخریم؟ سیگنال فروشش چند روزه ست؟
مجمع افزایش را شرکت کنید چون نقدینگی بالایی در سهم در حال جابجایی است و سهم بعد از افزایش سرمایه خیلی راحت به بالای 100 تومن خواهد رسید

persian2012

Well-Known Member
کاربر فعال
اینهمه دوستان سیگنال خرید دادند ما استفاده کردیم حالا یکبار هم من سیگنال بدم شما استفاده کنید خخخخخ
ودی: نسبت خریدار به فروشنده عالی و در نقطه مناسب تکنیکالی
کپرور : در کف قیمتی و جا مانده از گروه زغال سنگ

بالا