سیگنال خرید امروز

rkianoosh

Member
عضو تازه
اره اشتباه از اقا نوید بود که باعث شد منم ضرر زیادی بکنم از خرید وپست
دوست من،آیا آقا نوید با شما قراردادی امضا کرده و پولی از شما گرفته که انقدر متوقع هستین؟اینجا همه دانسته هاشون رو باهم به اشتراک میزارن،قرار نیست هر کی هرچی بگه شما چشم بسته عمل کنید،من خودم به شخصه از تجربیات ایشون خیلی سود بردم،ولی همه سیگنالهایی رو که دادن،نخریدم ،خودم هم بررسی کردم،مشکل شما اینجاست که نمیخواهید به خودتون زحمت بدین و لقمه آماده دوست دارین.

Laper

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست من،آیا آقا نوید با شما قراردادی امضا کرده و پولی از شما گرفته که انقدر متوقع هستین؟اینجا همه دانسته هاشون رو باهم به اشتراک میزارن.
میشه بفرمایید ایشان چه دانسته ای را به اشتراک می گذارند؟ یک تحلیل درست و حسابی از این فرد دیده ایم؟ مثل یک ربات هر روز می آیند چند سهم معرفی می کنند و می روند. این که نشد دانسته! دانسته یعنی آنکه شما صورت مالی، اخبار، گزارشات تفسیری و وضعیت صنعت مرتبط با آن سهم را خوانده باشی و بعد از نکات مهم آن یادداشت بردارید و با دیگران به اشتراک بگذارید.

Ehsan689

Member
عضو تازه
دوست من،آیا آقا نوید با شما قراردادی امضا کرده و پولی از شما گرفته که انقدر متوقع هستین؟اینجا همه دانسته هاشون رو باهم به اشتراک میزارن،قرار نیست هر کی هرچی بگه شما چشم بسته عمل کنید،من خودم به شخصه از تجربیات ایشون خیلی سود بردم،ولی همه سیگنالهایی رو که دادن،نخریدم ،خودم هم بررسی کردم،مشکل شما اینجاست که نمیخواهید به خودتون زحمت بدین و لقمه آماده دوست دارین.
دوست عزیز اگر کسی بدون برسی یک سهم را بخرد حتی اگر شخص رئیس سازمان بورس هم معرفی کرده باشد نشانه حماقت آن فرد را می رساند .شمااگر با فیلتر نویسی در سایت tsetmcسهمی نشان داده شود بدون تحلیل اقدام به خرید می کنید؟؟؟هرگز اینجا هم نیز سهام پیشنهادی بدون تحلیل خریدن حماقت محض است

navid35

Very Good Member
کاربر فعال
افراد جدید در تاپیک سر از تخم درآورده اند
جالبه وقتی این آقایان را می بینم بیشتر به خودم امید وار می شوم
کسی اجبارتان نکره بیایید سهم بدون تحلیل بخرید نیازی هم دوستان به توصیه شما ها ندارند
هنوز باز هم بعضی ها در جهل مرکب بسر می روند
چشم بسته بدون تحقیق و بررسی سهم خریده اند
باید بکشند تا حالا کجا بودید ؟
ای دلسوزان سینه چاک ؟؟؟

navid35

Very Good Member
کاربر فعال
خگستر مجمع خوبی دارد
بنیاد عالی
سود انباشته بالا
سرمایه گذاری کوتاه مدت بالا

saeedrezaaaa

Member
کاربر فعال
عضو تازه
من فقط بخاطر اینکه جواب اون ابله رو بدم حساب کاربری ساختم...با خداحافظیت خوشحالمون کن
نوید جان با اقتدار ادامه بده

saeedrezaaaa

Member
کاربر فعال
عضو تازه
کسی اجبارتان نکره بیایید سهم بدون تحلیل بخرید نیازی هم دوستان به توصیه شما ها ندارند
ای دلسوزان سینه چاک ؟؟؟
خودتو ناراحت نکن عشقی

hsk1364

Member
عضو تازه
ای دلسوزان سینه چاک ؟؟؟

من شخصا تقریبا 8 ماهه اومدم تو گود و سعی کردم دانشمو زیاد کنم با مطالعه. با تحلیل هایی که از آقا نوید دیده ام، اکثرا با انالیز و منطق درست انجام شده است و اینطور نبودخ که اشتباه تکنیکال تحلیل کنند. من ازشون مچکرم چون همیشه یاد گرفتم از نگاه تحلیلیشون. اینکه الان بازار پر شده از رفتار های هیجانی مقصر شخص خاصی نیست، واقعا با این بازار که نیم ساعته صف خرید میلیاردی تبدیل به صف فروش میلیاردی میشه وارن بافت هم نمیتونه تحلیل کنه.

moameleghar42

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
شرایط فارس و فولاد واقعا امروز جالب بود.این مدل رفتار در سهام شاخص ساز واقعا جالبه برام!!!!!

mehdyjan

Member
عضو تازه
طرف فکر کرده آقا نوید وظیفشه بیاد برای ایشون سهم معرفی کنه . آقا نوید تشکر

navid35

Very Good Member
کاربر فعال
1596287099982.png

تحلیل شاخص کل :همانطور که کندل های سبز نشان می دهد و در تحلیل قبلی نیز بررسی شد نقدینگی خوبی وارد بازار شده و مقاومت شاخص شکسته شده و انتظار می رود با توجه به روند بازار و اصلاح خوبی که انجام شد جهش شاخص ادامه دار باشد و در اندیکاتورMACDباید منتظر یک واگرایی مثبت باشیم همچنان بیشتر سهام بازار در کف قیمتی خود قرار دارند و قطعا روز های پیش رو با توجه به سود اور بودن بازار شرمایه شاهد رکورد جدید شاخص کل خواهیم بود
سهامداران متوجه باشند حمایت از بازار سرمایه و ورود کد های جدید به بازار و پول های سیو شده که در شرف آزاد شدن هستند می تواند رشد بازار را تضمین نماید و همچنان ورود به سهام بنیادی بازار سود اور است
در این بازار به دنبال افزای ش دارایی خود باشید

hidudes

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
آموزش اصولی بورس برای دوستان عزیزی که تازه وارد بورس شدند:):

بالا