سوال در مورد خريد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سيد علي حسيني

Member
عضو تازه
با سلام خدمت دوست عزيز
راستش تاكنون اين سهم بازدهي خوبي داشته وليكن با اين په به اي ريسك بالاپي دارد .
همچنين با اطلاعات غير رسمي كه اينجانب بدست اورده ام قراداد بانك سپه با اين شركت منتفي است و احتمالا ايران ارقام و يا خدمات برنده اين مناقصه خواهند بود .
با اطلاعات موثق بدست امده اعضاي هيات مديره بانك سپه از اعلام داده پردازي از برنده مناقصه قبل از اعلام بانك خرسند نيستند و شايد براي حفظ ....... پروژه به رقبا داده شود .
كلا بازارگرمي اين سهم بيشتر از پتانسيل ان است . اما رانفور با توجه به افزايش سرمايه به نظر من گزينه بهتري براي خريد است .
يا علي
 

Anonymous

Member
کاربر فعال
در مورد داده پردازي بايد بگويم در صنعت نرم افزار در ايران روي هيچ قراردادي حتي پس از بسته شدن آن نمي توان حسابي باز كرد.اگر با ساختار شركت داده پردازي آشنا باشيد متوجه خواهيد شد كه در گذشته چه پروژه هايي را تا مرحله انعقاد و حتي پس از آن از دست داده است. البته مشكل فقط داده پردازي نيست بلكه فرهنگ انفورماتيك در كشور ما فعلا مراحل جنيني خود را طي كرده و بسياري از مديران از آن بي بهره و بعضا گريزان هستند . با توجه به نكات فوق در خريد داده پردازي در قيمت بالاي 1000 تومان :!: دقت نموده و ريسك بالاي آن را در نظر داشته باشيد.
با آرزوي موفقيت براي سهامداران عزيز
 

Anonymous

Member
کاربر فعال
خريد داده پردازيبه بهانه هم فاميليت
عليرضا جان سلام
به اعتقاد بنده هم خريد مداران در اين قيمت خيلي پر ريسك است . مي داني كه در مورد اين شركت حرف و حديثها بسيار است و در صورت قطعي شدن آرزوها!!! قيمت اين سهم مي تواند به2 تا 10 هزار تومان هم برسد. (داستان صدرا). اما اينها در صورتي است كه اتفاق مثبتي بيفتد ولي اگر نشود چه؟؟ :idea: آنوقت من بايد كلي ناراحت باشم كه چرا آنرا د ر1040 تومان نفروختم.
من شخصا حاضر به قبول چنين ريسكي نيستم.

راستي دم همه بر وبچه هايي كه اين سايت را راه انداخته اند گرم. چه قابليتهايي دارد. :lol:
موفق باشيد
علي رشيدي
 
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا