سه قلوها(کچاد کگل ومعادن)

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
فروش دی ماه «کگل» به ۹.۹۳ هزار میلیارد ریال رسید
گروه معادن >سنگ آهن - شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در گزارش فعالیت یک ماهه دی اعلام کرد که مبلغ فروش محصولات شرکت به ۹هزار و ۹۳۷میلیارد و ۶۶۷میلیون ریال رسیده است.
 

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
قیمت سنگ آهن رکورد زد
کدخبر:۵۷۶۹۸دوشنبه، ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷:۰۴۱۸۰۰ بازدید
بهای معاملات سنگ آهن چین روز دوشنبه به دلیل نگرانی‌ها نسبت به کاهش عرضه برزیل که دومین صادرکننده بزرگ به چین ...

بهای معاملات سنگ آهن چین روز دوشنبه به دلیل نگرانی‌ها نسبت به کاهش عرضه برزیل که دومین صادرکننده بزرگ به چین است، به رکورد بالای جدیدی صعود کرد.
بهای معاملات سنگ آهن در بازار کالای دالیان چین، روز دوشنبه که این بازار پس از تعطیلات یک هفته‌ای سال نو گشایش یافت، به رکورد ۶۵۲ یوان (۹۶.۳۰ دلار) در هر تن رسید. قراردادها برای تحویل در مارس، ژوئیه، سپتامبر و نوامبر نیز در اوایل معاملات روز دوشنبه به سقف معاملات روزانه صعود کردند.
یک معامله‌گر مقیم شانگهای گفت: افزایش قیمت در معاملات روز جاری، نتیجه شکاف در عرضه و سفته‌بازی از سوی سرمایه گذاران بود.
دولت برزیل هفته گذشته به شرکت معدن‌کاری واله دستور داد استفاده از هشت سد که برای نگهداری پسماند معدنی از آن‌ها استفاده می‌کند را متوقف کند. این دستور پس از فاجعه شکسته شدن سد معدن کورگو دو فیخائو در ۲۵ ژانویه که به کشته شدن بیش از ۳۰۰ نفر منجر شد، صادر شد.
این تعطیلی روی تولید ۹ درصد از تولید سالانه سنگ آهن واله تأثیر خواهد گذاشت و باعث شد واله وضعیت اضطراری اعلام کند. اعلام وضعیت اضطراری به معنای آن است که شرکت واله به دلیل شرایط پیش بینی نشده، قادر نیست به تعهدات و قراردادهایش عمل کند.
تحلیلگران پیش‌بینی خود از کاهش تولید سنگ آهن را از ۴۰ میلیون تن در هفته گذشته به ۷۰ میلیون تن افزایش دادند.
تحلیلگران شرکت جینرویی در این باره گفتند: ازسرگیری فعالیت در کوتاه مدت برای واله دشوار خواهد بود و شکاف میان عرضه و تقاضا را افزایش داده و قیمت‌ها در بازار را بالا می‌برد
 

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
ومعادن در قیمتهای 430 تومان سهمی مناسب برای سرمایه گذاری کوتاه مدت ومیان مدت ومعادن سهامدار کچاد کگل کنور وچند 10 شرکت ریز ودرشت دیگر که امسال وسال دیگر سوداوری مناسبی خواهند داشت
 

skyman

Well-Known Member
کاربر فعال
کنور رو هم با این قیمت های جهانی سنگ اهن و دلار ۱۲ تومانی فرصت خرید میبینم ...
 

skyman

Well-Known Member
کاربر فعال
با اين افزايش قيمت جهانى سنگ آهن توصيه ميكنم فقط بخريد و بندازيد يه گوشه و نگاه هم نكنيد تا يه سود حداقل ٥٠ درصدى داشته باشيد ...!
 

حسن کله

Well-Known Member
کاربر فعال
همین دیروز 167 هزار تن سنگ آهن از کمرکات صادر شده و تقریبا در گزارش هر یک روز در میان گمرک اعداد بزرگی سنگ آهن صادراتی درج می شود به شکلی که صادرات بهمن ماه سنگ آهن بالاتر از یک میلیون تن بوده است. بنا بر این صادرات سنگ آهن ایران مشکل تحریم ندارد.
 

Consultant

Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان میزان افزایش سرمایه کچاد کی توسط هیئت مدیره اعلام نهایی میشه؟؟؟
 

Mehrdad_gh2

New Member
عضو تازه
دوستان نظر تون در مورد واگذاری وامید ،با توجه به اینکه ومعادن یکی از مشتریان اصلی خرید این بلوک.
 

bourse20

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر بنده دلیل عدم رشد سه قلو ها و ومعادن به دلیل یک افزایش سرمایه و از همه مهم تر کنترل سهم ها به دلیل اینکه ومعادن بتونه راحت
وامید رو بخره

ومعادن مجبور هست امید رو بخره و باید هم بخره چون با خرید امید کل سنگ آهنی ها مدیریتش دست ومعادن و کنترل ومعادن هم دست فولاد

این سهم ها طلایی هستند
و یه رشد 50 درصد از همین قیمتها بدهکار بازار هست کگل 650 ومعادن 400
 

dariush87

Well-Known Member
کاربر فعال
یه حساب کتاب کردم قیمت ۷۰ درصد وامید حدود ۱۵ تا ۱۶۰۰۰ میلیارد با قیمتهای فعلی تابلو در سهام پرتفوشه الان وامید زده ۱۹۰۰۰ میلیارد تومن که بنظرم قیمتش برای ومعادن ارزنده ست کی این وسط سود میبره فولاد مبارکه با این خرید کنترل سه قلوهای معدنی رو در دست میگیره
 

Mehrdad_gh2

New Member
عضو تازه
سلام دوستان یه سوال .با توجه به اینکه ومعادن با افزایش سرمایه حدود چهار هزار میلیارد تومن نقدینگی جمع میکنه .و مبلغ بلوک واگذاری وامید حدود 19 هزار میلیارده .بقیه این مبلغ از کجا میاد.؟؟؟
 

حسن کله

Well-Known Member
کاربر فعال
با گزارش فروش 1000 میلیارد تومانی بهمن، بعد از فروش 1000 میلیارد تومانی دیماه، کگل در پایان ماه یازدهم، بودجه فروش سال 97 خود را بالای 100 درصد پوشش داد. اگر باافزایش قیمت شمش فخوز، فروش اسفند ماه به 1300 میلیارد برسد، سود شرکت اصلی، به حدود 135تومان خواهد رسید. وضع شرکتهای زیرمجموعه هم که معلوم است.
با این روند سود سال 98 هم خیلی بیشتر از 200 تومان خواهد بود.
 

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
وضعیت سنگ آهن جهانی عالی هست . در انتظار رشد گروه
 
بالا