سهند خود زني كرد (سهند در اغماء)

شروع موضوع توسط سهند ‏10 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. سهند

سهند New Member نارنجی سابق

سهند سميع زاده جوان نا كام! در يك اقدام محيرانه وايثار گونه اقدام به خود زني كرد و 50 هزار وصنا خريد تا اين سهم روي منفي به خود نبيند. وي همكنون در حالت كما بسرمي برد .پزشكان 4 راه حل را براي برون رفت از وضعيت موجود به خانواده سهند پيشنهاد كرده اند:
    1- فروش ماشين سهند!
    2- فروش معادن روي نازنين كه صف خريد دارد و قرار است بزودي براي تعديل بسته شود.
    3-فروش وصنا عشق سهند!
    4-رفتن به زندان!

وي جز يك مقدار كم خرده سهم سرمايه ديگري ندارد. براي وي دعا كنيم.

یک شخص از این تشکر کرد.
  2. سهند

سوال

شما جاي خانواده سهند بوديد كدام راه را برمي گزينيد؟

3. ارمان بچه كف بازار

ارمان بچه كف بازار New Member کاربر فعال

شغل:
    مهندس مكانيك
    اقا سهند شما كه خداحافظي كرده بودي؟ :lol:

4. علي خرم نژاد

علي خرم نژاد New Member کاربر فعال

سهند جان

براي شادي روح ت دعا مي كنم و اميد وارم با سهام هاي توپ و عالي محشور شوي.... :p

5. Rashidi

Rashidi New Member کاربر فعال

شغل:
    كارشناس بازاريابي خارجي
    سلام ::
    آقا سهند راه چهارم! :mrgreen:

شوخي كردم . همواره موفق باشيد

علي رشيدي

6. سعيد سليماني

سعيد سليماني New Member عضو تازه

شغل:
    مهندس عمران
    تفاهم

با سلام.سهند جان من هم امروز درصد وصنا در سبدم را بيشتر كردم.در حال حاضر 60٪ وصنا-30٪ گاز لوله و 10٪ حق تقدم كارآفرين . در ضمن به اين زودي ها هم قصد فروش وصنا را ندارم چون واقعا به اين سهم اعتقاد دارم. شما هم از خريدي كه انجام داده ايد پشيمان نخواهي شد.

7. رند

رند New Member کاربر فعال

آقا سهند
    من بودم بقيه را هم و صنا ميخريدم :shock: :wink: :wink: :lol:

8. سهند

سهند معادن روي را فروخت

سهند مجبور شد بخاطر بدهي وصنا معادن روي خود را بفروشد 5٪ + و اين سهم ريخت. به هر حال هر چه باشد وصنا به اين قيمتها از معادن روي باارزش تر و سود بيشتري در پي دارد. البته معادن روي هم خيلي خوب است و از ساير سهام بهتر است.

9. كاوه

كاوه New Member عضو تازه

من هم

سهند جان من هم امروز مقدار زيادي وصنا خريدم اما با اين همه فكر مي كنم شنبه يه 5 درصد منفي ديگه هم بخوره احتمالا برم دستور خريدم رو براي يكشنبه بدم راستي اين صف فروش چيه كه راه انداختن؟

10. سهند

سلام كاوه جان

بسيار كار عاقلانه اي كردي . هر سهمي پس از اين چنين رشدي نياز به تنفس دارد . بنظر من وصنا براي 1000 دارد دور خيز مي كند .خريداران زياد حقوقي و عدم فروش حتي يك سهم توسط آنها و همچنين تعداد بالاي خريداران نشان از آگاهي آنها از ارزشمندترين سهم بازار سرمايه است. منتهي حتي گازلوله هم پس از رشد منفي شد و سپس صف فروش آن جمع شد. در حال حاضر اكثر مردم كوتاه مدتي شده اند و به 20 الي 30 درصد سود قانعند اينها كار را خراب مي كنند . به هر كن شخصا هنوز مقداري وجه دارم كه آنها را نيز شنبه وصنا مي خرم. من وصنا را براي عبور از بحران آژانس اتمي انتخاب كردم و مطمين هستم اين سهم با قدرت و حمايت بالاي توسعه صنايع بهشهر هرگز روندي منفي به خود نخواهد گرفت. زيرا كه مديران وبشهر در بدو ورود اين شركت خود را متعهد ساختند تا يكسال ازين سهم بطور كامل پشتيباني كنند. در ضمن اگر بازار بفهمد وصنا چرا قسمتي از اقتصاد نوين را فروخت و نيز براي اولين بار مجبور شد از يكجا وام بگيرد (بانك كارآفرين) اطمينان داشته باشيد اين سهم منفجر مي شود. فكر مي كنم مي خواهند خوب اين سهم را جمع كنند بعد اين قضيه را اعلام كنند كه با آن پول چه خريدند. به هر حال من اين قضيه را مي دانم ولي الان شك دارم . پس ازينكه شكم برطرف شد در اينجا اعلام خواهم كرد. آنگاه با ذره بين بايد دنبال سهام وصنا در بازار بود!

11. هاشم حميديان

هاشم حميديان New Member عضو تازه

درسته ولي

سهند عزيز
    حرفات درسته
    وصنا هموني كه ميگي پتانسيلشو داره بشه

اما من اونو تو بلبشوي شوراي حكام450 تومن ميخرمش نه الان تو 700 تومن

12. سهند

هاشم جان

من هم با شما در آن موقع باز هم وصنا خواهم خريد .

13. پوآرو

پوآرو New Member عضو تازه

سلام
    در تاييد نظرات دوستان؛
    يك شركت چرا وارد بورس مي شود؟ مگر نه اينكه مي خواهد سهام خود را بفروشد و بدين وسيله نقدينگي جذب نمايد؟ حال يك شركت تازه وارد شده به بورس بايد چه خط مشيي را دنبال كند كه مردم به سهام آن شركت جذب شوند؟ مگر نه اين است كه بايد سود و رشد نشان دهد؟

به نظر من، به همين دليل ساده است كه سهامدار عمده اين سهم براي آن بازارسازي خواهد كرد تا نظر مردم به اين سهم جلب شود. به نظر من حتي تا چند ماه اين سهم، سهم پر بازدهي خواهد بود. به منفي هاي الا توجه نكنيد....

مهدي

14. بورسپول

بورسپول New Member عضو تازه

جدیدا دیدم که ایدی سهند فعال شده و تو تاپیکها می نویسه البته خیلی پرت می نویسه و مثل قدیمها حرفه ای نیست
    به همین خاطر
    اگر سهند ایدیش را به تو داده بگو که تکلیفمان را بدانیم

اون سهند قدیم هر چند روی وصنا سوتی داد ولی روی ولیز که از 200 بردش 800 شاهکار کرد بعد هم غیبش زد
    هاشم حمیدیان هم روی ثنوسا تک سهم شده بود قبل از اومدن محمود نفهمیدیم ورشکست شد یا به سلامت جست

15. سهند

خوش شانس جان من نمی دونم منظوراز حمیدیان کی رو می گی؟
    هاشم حمیدیان که همون حمید هاشمیان است پسر دکترهاشمیان متخصص قلب رییس سابق بیمارستان امام رضای مشهد که به رحمت خدا رفتند.
    حمید جان مواقعی بصورت تک سهم وارد بازار می شود و بعد هم خارج می شود خیلی وقت است ندیدمش.
    اما من همون سهندم که لیزینگ و معادن روی و وصنا و ایران گچ را چند برابر کردم.همیشه هم با افتخار سهام خود را اعلام می کردم و خوشحالم که بیشتر مواقع افرادی که به توصیه من خرید می کردند سود مناسبی بردند.گرچه در مورد لیزینگ و معادن روی و ایران گچ این سهام تا مدتها بالاتر از قیمت فروش عمده من بودند ولی متاسفانه وصنا خیلی افت کرد . ان هم بدلیل خراب شدن جو بانکیها و وجود ونوین در پرتفوی ان بود. بهر حال من در این سایت همواره خواننده بودم و هیچ وقت از بورس خارج نشدم در حال حاضر بدلیل لزوم وارد شدن با ای دی به جهت خواندن مطالب با همان ای دی وارد شدم.بهر حال نسبت به گذشته خیلی غیر فعال شده ام و تنها مقدار کمی سهام دارم که به عنوان سرگرمی و نگهداری روندها در حافظه هستند. .

ولی منکر نمی شوم که سهند ای دی چند نفر بود و چند نفر با این ای دی وارد می شدند و مطلب می زدند. از جمله سهند سمیع زاده و ...
    ولی چه زود می گذرد 8 سال!

آخرین ویرایش: ‏8 نوامبر 2007
  16. بورسپول

بورسپول New Member عضو تازه

موفق باشی سهند یک زمانی خوب غوغا می کردی خوش باشی

17. قاسمی

قاسمی مسدود شده مسدود شده

دوره سهند و سبلان ديگر گذشته سهند عزلت نشين شده است

18. مجید خالقی

مجید خالقی مسدود شده مسدود شده

مثل این که بازار زیرخاکی داغه :-d

اگه کسی حالشو داره و میتونه بره اون تاپیکی که بین من و مرتضی بورسی سر ایران ارقام و داده پردازی مسابقه گذاشته شد نبش قبر کنه، یادش بخیر ........چقد زود گذشت

19. سهند

دوست عزیز علی رقم سودهای بسیاری که از بورس تا کنون کسب نموده ام معتقدم با وضعیت فعلی بورس با این حجم از عدم شفافیت و قوانین دست و پا گیر همچون حجم مبنا و میانگین و نوسان 2 درصد و ... بازدهی در بورس در مقابل زحماتی که تحلیلگران متقبل و انرژی که فعالان بازار صرف می نمایندو ریسک زیادی که متحمل می شوند قابل قبول نمی باشد.بهمین دلیل در 3 سال اخیر سرمایه ام در بورس را به یک دهم میزان ان موقع کاهش دادم و تنها از جهت حفظ روندها در حافظه و نیز دنبال کردن اخبار مقداری را نگاه داشته ام. و تا کنون بازدهی بالاتری را در بازارهای فارکس و طلا و املاک داشته ام. ولی متاسفانه در مملکت ما زحمتی که افراد می کشند با سودی که کسب می کنند همخوانی ندارد. در حالیکه معتقدم در املاک و مستغلات هیچ هیجان و تلاش فکری همچون بورس وجود ندارد ولی متاسفانه بازدهی ان خیلی بیشتر است و تا این وضعیت فعلی وجود دارد دلیلی برای فعالیت بیشتر در بورس وجود ندارد. ضمن انکه زمان مطلب نوشتن ما گذشته است و هیچ کدام از همدوره ایهای ما دیگر در این تالار ها مطلب نمی نویسند. نوشتن در این تالار ها مخصوص یک دوره ای از فراگیری و بلوغ بورسی است و معمولا در بین انها که بیش از 10 سال در بورس فعالیت کرده و سرمایه مکفی کسب نموده اند خیلی کمتر است.