** سهم های که بابنیادی قوی **

مبتدی 3

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
شتولی 300 میلیاردی و شکف 400 میلیاردی نخرید برید سهام دیگر شرکتهای شوینده رو تو 4000 و 6000 میلیارد تومان بخرید
در حالیکه انگشت کوچیک شکف و شتولی نیستند
 

تالار کرج

Very Good Member
نارنجی سابق
با سلام

حوالی یک میلیارد سهم در حوالی قیمت بالای

۷۳۰ معامله شده در ده روزکاری

۲۵ میل صف فروش عددی نیست

انشا... کام دوست داران ولساپایی سوگلی

خساپا شیرین شود و ولساپا را بالای اعداد

چهار رقمی ببینیم
 

arash20

Very Good Member
کاربر فعال
سلام خدمت جناب تالار کرج عزیز
ممنون میشم نظر شما رو در مورد پترول و فارس بدونم؟ ارزندگی و تارگت قیمتی این دو سهم رو چند برآورد میکنید؟
ممنون از پاسخگویی و راهنمایی شما
 

danial778

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
صدها بار گفتیم ترازنامه شرکت وگزارشات شرکت را بخوانید ودقت کنید وبوعلی علاوه بر دهها شرکت بورسی سود ده که از مجامع آنها سود دریافت خواهد کرد واز برخی از آنها هم سهام جایزه و همچنین آن شرکت ها پتانسیل سه برابر تا چهار برابر شدن را تا پایان سال را نیز دارند 13 شرکت غیر بورسی هم دارند که جمع ارزش آنها 17.8 میلیارد تومان در گزارش آخر ثبت شده است که یکی از آن شرکت ها پاک اندیشان می باشد که وبوعلی 46% درصد آن را خواهد فروخت به ارزش هرسهم 80 هزار تومان یعنی فقط آن شرکت 160 میلیارد تومان قیمت گذاری شده است درحالیکه جمع 13 شرکت غیر بورسی 17.8 میلیارد تومان است بنظرم با مدیریت صحیح وبوعلی بازدهی 700% طی یکسال آینده ناشی از رشد قیمت سهام قطعی است حتما به دوستان وآشناهایتان سفارش خرید بدهید و سهامداری کنید !!!
 

The Golden Choice

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان به شدت قدر هر برگه از سهام ارزشمند خودتون رو بدونید. ۴ شنبه آینده قراره شرکت زر ماکارون رو در بازار با قیمت ۴۵۵۰ تومن عرضه کنن. این شرکت یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون سهم داره و با احتساب قیمت ۴۵۵۰ تومن عرضه،در بدو ورود به بازار ارزش مارکت ۷ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومنی پیدا میکنه. با توجه با استقبال بازار از عرضه های اولیه به نظر میرسه بعد از دو ماه قیمت شرکت به راحتی بالای ۱۲ هزار تومن تثبیت میشه و ارزش مارکت زر ماکارون رو به نزدیک ۲۰ هزار میلیارد تومن‌ میرسونه.
ارزش بازار ۲۰ هزار میلیارد تومنی یک‌ شرکت ماکارونی رو با ارزش بازار چند تا از سهام فوق ارزشمند گروه انبوه سازی با انبوهی از املاک و پروژه ها مقایسه میکنیم:
۱-ثشاهد: ارزش مارکت ۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد
۲-کیسون: ارزش مارکت ۶ هزار و ۸۰۰ میلیارد
۳-ثعمرا: ارزش مارکت هزار و ۳۰۰ میلیارد
۴- وساخت: ارزش مارکت ۳ هزار و ۷۰۰ میلیارد
۵-ثمسکن: ارزش مارکت ۴ هزار میلیارد
۶- ثاخت: ارزش مارکت ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد
۷- کرمان: ارزش مارکت ۵ هزار میلیارد

باز هم اگر با وجود این مقایسه و با دیدن قیمت و ارزش مارکت سهام سایر گروه ها فکر میکنید سهام گروه انبوه سازی آخر خط هستن،هر چه سریعتر ازشون خارج شید.
تو بازاری که الان درش تعداد زیادی از سهام ارزش مارکت بالای ۱۰۰ هزار میلیاردی پیدا کردن،اغلب سهام گروه انبوه سازی واقعا قیمتشون مسخرست.
به اعتقاد بنده گروه انبوه سازی وارد یک سوپر موج صعودی شده و تعداد زیادی از سهام این گروه با عنایت به ارزش دارایی هاشون و همچنین در مقایسه با سایر گروه ها میتونن از همین قیمت ها رشدهای چند صد درصدی رو به دید یک تا دو ساله داشته باشن.
"دکتر جواد مقری، تحلیل گر بازار سرمایه"
۳۱ اردیبهشت ۹۹
 

The Golden Choice

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
هیچ شرکتی نسبت به سرمایش به اندازه #ثشاهد کبیر ملک و املاک نداره. جالبه این شرکت اینقدر ملک و املاک داره که هر بار تحلیلگران میخوان تحلیلی بذارنقسمتی از املاکش از قلم میفته. البته حق دارن،چون یقین دارم همین الان مدیران ثشاهد هم اگر بهشون یک هفته وقت بدس تا کل املاک رو لیست کنن،مطمئنا باز قسمتی رو فراموش میکنن وارد لیست کنن؛)
ببینید کانال تحلیل گران برتر دنیا یه سری از املاک رو لیست کرده،و خیلی ها رو هم از قلم انداخته.
در این جدول زمین ۲۰ میلیون و ۵۵۰ متری نمین نیومده ولی در متن خبرشون بهش اشاره کردن،اما برای مثال زمین ۸ هزار متری کن، باغ ارزشمند ملارد با ارزش روز بالای ۱۵۰ میلیارد تومن، یه سری از املاک توسعه ابنیه شاهد(که در جدولی دیگه تعدادیش رو آوردم)، و ...
هیچکدوم بهش اشاره ای نشده.
ثشاهد با ارزش بازار ۶۴۰۰ میلیاردی و سرمایه ۴۰۰ میلیارد تومن با ۲۲ تا زیر مجموعه و املاکی به ارزش ۴۰ تا ۶۰ هزار میلیارد تومن اگر بخواد تجدید ارزیابی بده،میتونه با افزایش ۱۰ هزار تا ۱۵ هزار درصدی رکوردی در افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی تاریخ ایران به ثبت برسونه.
 

پیوست ها

hamid3590

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
با توجه به صعود دلار به نظرم داشتن یک سهم دلاری در سبد میتونه مناسب باشه. البته استراتژی شخصی بنده سبد داشتن نیست . بنده بیشتر مواقع تک سهمی کار می کنم که به هیچ عنوان این کار را به شما پیشنهاد نمی کنم. اما به صورت مختصر در مورد زاگرس - زاگرس به ازای هرسهم حدود ۱۴۰۰ تومان سود انباشته از سال های مالی قبل داره. _ زاگرس در سال مالی ۹۸ به ازای هر سهم بیشتر از ۱۳۰۰ تومان محقق کرده که در مجمع خرداد یا تیرماه تقسیم خواهد کرد. _متانول از محدوده های ۲۰۰ دلار اکنون به ۱۶۵ دلار برای هر تن رسیده که البته انتظار میره در ماه های اینده قیمت متانول صعود کنه( با فروکش کردن ویروس کرونا در چین) -۸۵درصد از متانول تولیدی زاگرس به چین و ۱۵ درصد به هند صادر میشه. _در سال مالی ۹۸ شرکت با فروش میانگین هرتن متانول ۲۰۰ دلار و نرخ تسعیر ارز با میانگین حدود ۱۲۰۰۰ تومان توانست برای هر سهم سود ۱۳۰۰ تومانی بسازد‌. _پیش بینی می شود زاگرس برای سال جاری ( با متانول میانگین هر تن ۱۸۰ دلار و نرخ تسعیر ارز به صورت میانگین ۱۶۰۰۰ تومان) برای هر سهم حدود ۱۶۰۰ تومان سود محقق کند.( هم اکنون نرخ دلار در سامانه نیما حدود ۱۴۵۰۰ تومان است) -اگر مجموع سود انباشه ۱۴۰۰ تومانی و ۱۳۰۰ تومان سود محقق شده سال ۹۸ را از قیمت فعلی کسر کنیم به عدد ۸۰۰۰ تومان می رسیم. ( ۸۰۰۰=۲۷۰۰-۱۰۷۰۰) بنابرین با تقسیم ۸۰۰۰ بر سود تحلیلی برای سال ۹۹ که عدد ۱۶۰۰ تومان است؛ p/e تحلیلی زاگرس برای سال ۹۹ عدد ۵ واحد است که واقعا ارزنده است. -زاگرس از سال ۸۶ تاکنون تجدید ارزیابی نشده. البته خبری مبنی بر این کار فعلا منتشر نشده است. -زاگرس یه سهم‌نسبتا بزرگ و دارای بازارگردان است و اجازه سفته بازی روی سهم را نمیده. تغییرات قیمتی سهم تابع شرایط شرکت و سودسازی آن است. زاگرس یک سهم میان مدتی است. بررسی بیشتر با خود شما دوستان. موفق و پرسود باشید
 

mohsenalp

Very Good Member
کاربر فعال
کقزوی 1300 تومنی رو دریابید که بعد از سالها متحول شده ..تو اخبار هم از کارخونش و و رونق خوبش گفته...خیلی جا مونده سهم..یه سهم وارن بافتیه برا خودش ... این چند روز هم همچین تکونی نخورده چون قویه
 

sorkhpoost

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان خیلی مواظب باشید سازمان در صدد تخریب اذهان سهامداران عزیز می باشد.تنها راه اصلاح بازار.
سهامتون مفت از دست ندید و از این فرصت برای خرید شرکت های بنیادی استفاده کنید..
 

mohsenalp

Very Good Member
کاربر فعال
نهایت قیمت اصلاحی کگل همینجاهاست..قیمت جهانی که خوبه .. بزودی کگل یه رشد شارپ تا 2000 تا دم مجمع تقسیم سود خواهیم داشت ..یه 100 تومن هم اونجا میگیریم و بعد حرکت برای پر کردن گپهای 9 و 11 سال پیش و بعد از اون تازه بالای سقف 11 سال پیش تازه کار کگل شروع میشه..اخ چقدر سهم عقبه
 

sorkhpoost

Very Good Member
کاربر فعال
امون پتروشیمی کرمانشاه ندین که امروز فرصت نابی داده:cool:
 

bahram677

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان وسپه را ميتوانيد بررسي كنند 25 درصد اصلاح داشته
 

obese456

Very Good Member
کاربر فعال
مخابرات بالای ۱۰ هزار تومنی را در این قیمت ها امان ندید فرصت عالی هست ...منتظر ۵ درصد بالا و پایین نباشید
 

siwan

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان عزیزم
لطف کنید به بخش مباحث تازه برید و در فروم تحلیل فاندامنتال سهام با سجاد محمدی مطالب منو لایک کنید که وارد صفحه اول بشه
تا انشالله در حد سوادم بتونم کمک دوستانی که تازه وارد بازار شدند بکنم
 

Admiral

Very Good Member
کاربر فعال
ارزش تجهیزات شرکت کیسون چقدر است ؟!!!
با توجه به اینکه شرکت کیسون چند صباحی است در حال کارشناسی بحث افزایش سرمایه است و تجهیزات یکی از سرفصل های احتمالی تجدید ارزیابی خواهد بود در این پست میخواهیم ارزش تجهیزات کیسون رو بررسی نماییم.با مراجعه به مصاحبه ها و اظهار نظرهای مسئولین شرکت کیسون ارزش تجهیزات کیسون در برخی پروژه ها را مورد ارزیابی قرار میدیم.
در تابستان امسال مسئولین شرکت ارزش تجهیزات موجود شرکت کیسون در متروی اهواز را 400 میلیارد تومان اعلام نموده اند.
طبق مصاحبه سال 95 مهندس انصاری ارزش تجهیزات شرکت کیسون در بلاروس حدود 250 میلیون دلار است = 4250 میلیارد تومان
کیسون در ونزوئلا حدود 2 میلیارد دلار کار انجام داده که ارزش تجهیزات شرکت در ونزوئلا حداقل 400 میلیون دلار ارزیابی میشود. = 6800 میلیارد تومان
کیسون مالک دو دستگاه حفاری فرانسوی با ارزش تقریبی حدود 100 میلیون دلار است = 1700 میلیارد تومان
با یک حساب سرانگشتی ارزش تجهیزات شرکت کیسون در همین چند پروژه به بیش از13 هزار میلیارد تومان بالغ میشود.
توجه داشته باشید کیسون دهها پروژه دیگر را در داخل و خارج کشور (عراق ، الجزایر و ...) در حال اجرا دارد که بعضا پروژه های نفت و گاز هم شامل آن میشود و ارزش تجهیزات این پروژه ها کمتر از موارد بررسی شده نمیباشد.
فقط پروژه های عراق طبق گفته آقای انصاری ارزشی حدود 1 میلیارد دلار دارند.
مطمئین باشید ارزش واقعی کیسون کمتر از سهمی 4000 تومان نیست
جهت کسب اطلاعات بیشتر aboutkayson را در جستجوی تلگرام تایپ کنید.
 
بالا